İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Philips Hoparlör

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Philips Hoparlör Modelleri ile Sınırsız Müzik Keyfi

Her kullanıcı için ürün hakkında ses, dış görünüş, marka, renk ve benzeri istekler ve beklentiler değişmektedir. Philips hoparlör herkesin zevkine hitap edeceği gerek renk olarak gerek ise tür olarak eşsiz ürünleri bulunmaktadır. Olağanüstü tasarımı ve kalitesi ile gönüllerde taht kuran bu hoparlör birçok kişi tarafından favorilere eklenen ürün durumundadır. Müzik dinlemeyi, eğlenmeyi, dans etmeyi ve kaliteden anlayanların insanların kesinlikle tercih edeceği ürünler sırasında yer alır. En çok tercih edilenlerden biri olan Philips hoparlör 2+1 olarak üretilmektedir. Zevkler ve beklentiler kişiden kişiye değiştiği için ürünler arasında farklılık gösterebilmektedir. Bu ürünün en belirgin özelliği mükemmel derecede yüksek ses kalitesine bağlı olmaktadır ve bu ürünü tercih eden kişiler yüksek ses kalitesi istediğinden satın almaktadır. Bir diğer seriye ait olan Philips TV hoparlör, adı gereği TV izlerken insanların yüksek ses istemeleri ile satın alıp tercih edilen bir ürün olmaktadır. Diğer serilerden birine dahil olan Philips taşınabilir hoparlörün en büyük farkı taşınabilir olması ve pratiklik sağlamasıdır. Bu cihaz, her yere rahatlıkla taşınabilmektedir. Diğer bir çeşit ürün de Philips oto hoparlör olarak kullanıcıya sunulur. Bu cihazları, sadece evde ya da dışarıda kullanım için değil arabada da performans sergilemek üzere tasarlanır. Bu ürün, arabalarda sağladığı ses kalitesi ile hem gönüllerde beğeni toplamakta hem de dikkat çekmektedir. Markanın diğer serilerinden biri olan Philips Docking hoparlörün en ayrıştırıcı özelliği ise eşsiz bir görüntüye sahip olmasıdır. Hoparlör koleksiyonu yahut hoparlör sevdası olanlar bu muhteşem ürüne bayılacaktır. Philips kule hoparlör, mükemmel dikey görüntüsü ile yer kaplamadan her insanın zevkine hitap edecek şekilde sunulmaktadır. Kullanıcıların bolca tercih ettiği bu ürün, kişiye kendini adeta sinema salonunda gibi hissettirmektedir. Bu cihazın masaüstü gibi sabit duracak bir yerde kullanılması mümkündür. Philips hoparlör sistemleri kumandaya sahip olması ve kullanan kişiyi adeta konserdeymiş gibi hissettirmesi ile öne çıkar. Tüm bu ürünleri ve daha fazlasıyla Philips, hoparlör alanında öne çıkmaktadır.

Kaliteli ve Kullanım Kolaylığı ile Philips Hoparlör

Kaliteli ve Kullanım Kolaylığı ile Philips Hoparlör

Zevklerin ve renklerin tartışması olamayacağı gibi insanların beklentileri ve istekleri karşısında da bir tartışma söz konusu değildir. Kimi insan Bluetooth özelliğine sahip hoparlör isterken kimisi de kablolu hoparlör istemektedir. İnsanların tercihi ve istekleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bluetooth özelliğine sahip olan hoparlörler kolayca telefona bağlanarak kullanılır. Philips 2+1 hoparlör, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile insanların gönlünü çalmayı başarmıştır. Hiçbir kullanım zorluğu bulunmayan bu ürün sadece telefondan ve hoparlörden Bluetooth etkileştirilmesi ile saniyeler içerisinde bağlanır. Kullanılan yüksek malzeme kalitesi de darbe ve düşmelere karşı derecede zarar görmesi minimumdur. Philips TV hoparlör, ergonomik oluşu ile televizyonun alt kısmına rahatça sığmaktadır. Sesli asistan sistemi olan bu ürünü kolayca televizyona bağlayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Philips taşınabilir hoparlör, ideal zarif boyutu ile günlük yaşantı da her an ve her yere taşınabilir oluşu ile çokça sevilmektedir. Bu üründe sadece kullanacağınız cihazın Bluetooth özelliğini aktif hale getirerek kolayca bağlanabilirsiniz. Üretilirken kalitesinden hiçbir şekilde ödün verilmeyen bu ürün sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Philips oto hoparlör, kalitesinden ödün vermeyen listeler arasında olup, yüksek ve düşük seçenekleri bulunan baslar ile yolculuğunuza eğlenceli bir şekilde devam edebilirsiniz. Bu ürünü aynı zamanda Bluetooth şeklinde arabaya kolayca bağlayarak kullanabilirsiniz. Benzer şekilde, Philips docking hoparlör tarzı ile görülmemiş eşsiz şık tasarım sunar. Telefonunuzu ürünün üstüne koyarak bağlanmasına yardımcı olabilir ve bu rahatlıkla müzik dinlemenin zevkini çıkarabilirsiniz. Öte yandan Philips kule hoparlör kaliteli malzeme kullanımı ile darbelere karşı dayanaklı olmasıyla öne çıkar. Çeşitli bağlantı tiplerini destekleyen bu ürün keyifle kullanılabilir. Philips 13 cm hoparlör, kolayca bağlantı kurulabilmesi ile sizlere pratiklik sağlar. Boyutuna göre yüksek ses kalitesine sahip olmaktadır. Philips hoparlör sistemi çoklu amfi sistemi ile eşsiz bir deneyim sunar. Philips hoparlör 1+1, küçük oluşu ile her yere taşınabililir. Bu ürün, genelde notebooklar için USB bağlantısı ile kolay bir şekilde kullanılır. Philips PC hoparlör ise bilgisayara bağlanan kablo ile kolayca kullanılır. Yüksek kalitesi ve sağlam materyali ile uzun ömürlüdür. Benzer şekilde, Philips oval hoparlör serisinde kullanım şekli Bluetooth ile kolayca sağlanır. Araçlarda sıklıkla tercih edilen Philips 16 cm hoparlör ise arabaya kolayca uyum sağlayabilen ve yüksek ses kalitesine sahip bir üründür. Kullanım kolaylığı sayesinde büyük bir pratiklik sağlayacaktır. Philips mini hoparlör serisi de zarif görüntüsü ve Bluetooth kullanımı ile kaliteli malzeme kullanılarak raflarda yer almaktadır. Philips’in USB bağlantısına sahip hoparlör modelleri, kolay kullanımının yanı sıra birden fazla cihazla bağlantı olanağı tanır.

En İyi Ses Dalgalarına Sahip Olan Philips Hoparlör

En İyi Ses Dalgalarına Sahip Olan Philips Hoparlör

Kullanılan yere bağlı olarak düşük, orta, yüksek ses seviyesine sahip ürünler bulunmaktadır. En yüksek ses kapasitesine sahip olan Philips TV hoparlör, sizi adeta bir sinema salonunda ya da konserde gibi hissettiren bu ürünün ses çıkış gücü 320W’dır. Philips kule hoparlör, ses çıkış gücü 200W olması ile yüksek ses sevenlerin gönlünde taht kurmaktadır. Bir diğer ürün olan Philips hoparlör 2+1, aynı şekilde yüksek ses dalgasına sahiptir. 50W yüksek çıkışlı olması ile beklentinizin üzerinde bir ses kapasitesi bulunmaktadır. Bir diğer ürün olan Philips oto hoparlör de 40W ses yükseltme kapasitesine sahip olmaktadır. Bunlar gibi çeşitli Philips hoparlör sistemleri, her bir hoparlörün ses çıkış gücü 50W olarak üretilmekte olup kullanıcılara sunulmaktadır. 1+1 modeliyle Philips hoparlörler, sahip oldukları ses gücünü 20W olarak gösterir. Philips 13 cm hoparlör araç içlerine uygunluğu ve ses kalitesi ile sevilen bir ürün olmaktadır. Arabalarda 16 cm’lik girişler için Philips 16 cm hoparlör üretimi sağlanır. Hassas kumaş kaplaması sayesinde sizlere yüksek kalitede ses sunar. Gerek evde gerek de dışarıda her an müzik dinlemek istenir. Bu sırada devreye taşınabilir hoparlör serisi girer. Philips hoparlör, Bluetooth sayesinde telefona kolayca bağlanır. Bu serinin siyah, mavi, pembe, beyaz çeşitleri bulunur. Bu sayede kullanıcıların zevkine göre üretim sağlanmaktadır. Uzun ömürlü şarjı ile sizi yarı yolda bırakmaz. Aynı zamanda pil seviyesi düşük iken ses seviyesinde düşme olmamaktadır. Aynı zamanda ses yüksekliği arttıkça kalitesi bozulmamaktadır. 300mV ve 1000mV aralığında olan giriş sinyallerini kabul edip cihazınızın yüksek ses nedeni ile bozulmasına engel olur. Bu serinin hoparlörünü dahili şarj şeklinde doldurabilir ve kablolar ile uğraşmadan müzik keyfini çıkararak devam edebilirsiniz. Philips kablosuz hoparlör olan bu ürünler kullandığınız cihaz ile saniyeler içinde bağlantı kurmaktadır. Bütün Android tabletler, akıllı telefonlar, iPad ve iPhone gibi cihazlarda Bluetooth bulunması halinde kullanılabilirlik sunmaktadır. Philips Bluetooth hoparlör serisi Bluetooth profilleri ise A2DP, AVRCP ve HFP’dir. Hoparlörün kullanımını gerçekleştirirken görüş alanı içerisinde 10M ya da 30FT önerilmektedir. Küçük ve ergonomik oluşu ile konumlandırılan alanda hiç yer tutmayacak oluşu kullanıcılar açısından önemlidir. Dışarı çıkarken de kullanılabilecek olan bu ürün çantanıza rahatlıkla sığarak size kolayca eşlik edebilir. Boyutundan büyük ses çıkış gücü ile gönüllerde taht kurar.

Philips Hoparlör ve Özel Tasarımları

Philips Hoparlör ve Özel Tasarımları

Philips markası geçmişten bugüne kadar gelen ve bilinen markadır. Teknolojinin gelişmesi ile de Philips üstün kalitesini daha da geliştirmektedir. Philips Bluetooth hoparlör yorumları sayesinde gönüllerde bir beğeni oluşturduğu anlaşılmaktadır. Philips docking hoparlör eşsiz tasarımı ile insanları adeta büyülemektedir. Aynı zamanda yer kaplamayışı ile ergonomik bir ürün olarak tanımlanabilir. Philips kule hoparlör, şık ince uzun tasarımlı olup eşsiz bir kaliteye sahiptir. Bu modern tasarımlı hoparlör eğlenceyi dibine kadar yaşamak isteyenlerin ve yüksek ses dinlemeyi sevenlerin bir numaralı tercihidir. Kendinizi sinema ya da konserde gibi hissetmenizi sağlayacak olan Philips TV hoparlör, ince uzun tasarımı ile bir hayli sevilmektedir. Televizyon altında konumlandırılan bu ürün boyutu ile yer kaplamaz. Boyutuna göre bu hoparlörün ses kalitesi oldukça yüksektir. Philips taşınabilir hoparlör pembe rengi, boyutu ve LED ışıklı olması ile dikkatleri üstüne çeken özel bir üründür. Bu Philips hoparlörü kablosuz tasarımı ile dizüstü bilgisayarınıza ya da telefonunuza kolayca bağlayabilirsiniz. Küçük boyutlu tasarımı ile ergonomik bir ürün olmaktadır. Yüksek bas özelliği sayesinde eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayara veya telefona sahip olan kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Philips PC hoparlör, adından da anlaşılacağı üzere masaüstü bilgisayar sahibi olan kişilerin kullandığı hoparlör tarzıdır. Bunlar, benzersiz bir oyun deneyimi sunmalarıyla öne çıkar. Philips oval hoparlör eşsiz bir şekle sahip olması ile dikkatleri üstüne çekmektedir. Aynı zaman da her zevke hitap edecek birçok renk skalası bulunmaktadır. Yüksek ses kalitesi sayesinde müziği yaşıyormuşsunuz gibi hissetmenize neden olur. Philips mini hoparlör serisi ergonomik oluşu, ses kalitesi ve şekli ile insanların favoriler arasında bulunmaktadır. Her serinin kendine has özelliği bulunur. Philips Bluetooth hoparlör fiyat olarak genel anlamda makul durumda olup sizin ürün tercihiniz ile fiyatı artıp düşmektedir. Philips hoparlör 2+1, yüksek bas sistemi ve görüntüsü ile dikkatleri üstüne toplamaktadır. Müzik gücü 100W olan bu ürünün çıkış gücü 2 x 10 W + 30 W şeklindedir. Bir diğer özelliği de mavi LED göstergesi bulunmaktadır. Philips TV hoparlör, ergonomik ve ince oluşu ile ortama şık bir hava katar. Ses sistemi Dolby Digital olup, çıkış gücü 15W x 4 + 60W şeklinde üretim sağlanmaktadır. Ses arttıkça kalitesi düşmemektedir. Philips oto hoparlör, son derecede hassas bütil kauçuk ile üretim sağlanmaktadır. 16x24 cm (6x9") boyutunda olan bu ürün arabanıza uyum sağlayıp sağlamamasını kontrol etmeniz mümkündür. Ses çıkış gücü 80W, tepe müzik gücü ise 480W şeklinde üretilmektedir. Philips docking hoparlör sadece iPad ve iPhone ile uyumlu olup kullanabilmektedir. Ses çıkış gücü 10W olup ses sistemi Stereo olmaktadır. Ürünün boyutu 272 x 131 x 85 mm şeklindedir. Philips hoparlör sistemi, içeriğinde 1 front right- 1 front left - 1 rear left - 1 rear right + 1 center 5 adet hoparlörden oluşur. Amfi ürünü olmadan kesinlikle çalışmamaktadır. Philips kule hoparlör CD, Bluetooth, USB giriş yerleri ile çoklu seçenek sunar. Sadece tek bir düğme ile ortama canlılık katabilmeniz mümkündür. Philips 16 cm hoparlör arabalar ile kolayca uyum sağlayan bir yapıya sahiptir. Philips hoparlör 1+1, küçük boyutlu olmasına rağmen boyundan büyük iş çıkararak insanların beğenisini kazanır. Müzik, TV ve oyunlarınız tadını çıkarmaya yardımcı olur. Philips PC hoparlör, yüksekliği 175mm, genişliği 95mm ve derinliği 95mm olarak beğeniye sunulur. Bu ürün, yüksek ses kalitesine de sahip olup kablolu olarak kullanılır. Philips 16 cm hoparlör, arabalara kolaylıkla takılabilen bir üründür. Yüksek ses kalitesi ile beğeni toplar. Philips 13 cm hoparlör, daha küçük arabaların giriş yerlerine uyum sağlamaktadır. Sahip olduğu yüksek ses kalitesi ile eğlenceli yolculuklar yaşamanız mümkün kılınmaktadır. Philips oval hoparlör kablosuz olması iler her an her yerde eğlenmenize neden olur. Ses çıkış gücü 10W olan bu ürün toplam çalışma süresi 10 saattir. Boyutu ise 160 mm x 71 mm x 72 mm şeklindedir. Philips USB hoparlör kablolu bir yapıya sahip olmaktadır. Bilgisayar ve Mp3 çalara kolay bir şekilde takılan bu ürün ile yüksek sese sahip olabilirsiniz. Philips mini hoparlör serini ses çıkışı Stereo olup en düşük frekansı 100 Hz en yüksek frekansı ise 16 KHz’dir. Bluetooth mesafesi görüş alanı içinde, 10M veya 30FT olması önerilmektedir. Sizler de Trendyol uygulamasına veya web sitesine girip gönül rahatlığı ve uygun fiyatlı alışveriş yaparak Philips Hoparlöre sahip olabilirsiniz!