placeholder
"

The North Face Pantolon

" araması için 205 sonuç listeleniyor
store-ads-placeholder

The North Face pantolon

The North Face'in temel görevi, 1966'dan beri sporculara ve günümüzün kaşiflerine en iyi teçhizatı sağlamak, outdoor faaliyetlerde vücudun korunmasını desteklemektir. Bu anlamda profesyonel ve amatör ruhlu herkesin küresel keşif hareketine ilham vermek için pek çok ürün sunan marka, dünyanın en çok tercih edilen spor giyim ve aksesuarlarını yaratıyor. 50 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren The North Face, geniş bir performans giyim, ekipman ve ayakkabı yelpazesi sunuyor. Dış mekân aktivitelerinde kullanılmak üzere geliştirilen tüm giyim ürünleri, sağlam ve dayanıklı yapısıyla her türlü maceraya güvenle atılmanıza destek oluyor. The North Face pantolon modelleri her koşulda vücudunuzun alt kısmını sıcak, konforlu ve rahat tutmak görevini üstleniyor. Siz de hemen şimdi en zorlu maceralarınızdan kar tatillerinize ve günlük hayatınıza kadar tüm outdoor pantolon modellerini Trendyol'un ayrıcalıklı fiyat ve kampanyalarıyla satın alabilirsiniz. 

The North Face Pantolon Modelleri ile Maceralara Atılın

The North Face pantolonlar, özgürlüğünüzü yaşayabilmeniz için rahat, yumuşak ve dayanıklı özellikler sunmasının yanı sıra tüm maceralarınızda daha fazla hareketlilik ve konfordan yararlanmanıza da aracılık ediyor. Tüm outdoor pantolonlar, şehir hayatında veya açık havada konforlu ve havalı görünümler elde etmenizi sağlıyor. Çevre şartları ne olursa olsun, maksimum koruma ve konfor sunmak üzere tasarlanmış olan pantolonlar, rahat ve nefes alabilir yapısı sayesinde her türlü aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Kadın, erkek ve çocuklar için özel olarak geliştirilen The North Face outdoor pantolon modelleri, gardıroplarınızın en değerli yatırımlarından olmaya aday görünüyor. 

Polar pantolonlar, özellikle soğuk hava koşullarında sıcak ve konforlu hissetmek için mükemmel seçeneklerden birini oluşturuyor. Siyah veya gri yumuşak kumaştan yapılmış bu pantolonların bakımı oldukça kolay olduğu için günlük hayatta da rahat bir kullanım sağlıyor. Polar pantolonlar aynı zamanda pamuk ve polyester materyalleri nedeniyle uzun yıllar yumuşak kalabiliyor. Lastikli polar pantolon modelleri, iç ipliği sayesinde bel çevrenize rahatlıkla uyum sağlıyor. Soğuk şehir hayatından dağ maceralarına kadar her türlü koşula uyum sağlayan polar pantolonlar, kadın ve erkekler için pek çok farklı renk seçeneğinden oluşuyor. 

Su geçirmez pantolon modelleri ise rüzgâr ve yağmurda yürüyüş yapmak istediğiniz anlarda gerekli konfor ve koruma elde edebilmeniz için mükemmel bir alternatif oluyor. Su geçirmez dış yüzeyi sayesinde bu pantolonlar, bacakları kuru tutarken yumuşak astarı ile kendinizi rahat hissetmenizi  de sağlıyor Fermuarlı cepler ve ayak bileklerinde yer alan ayarlanabilir kayışlar ise ayaklarınızın ve eşyalarınızın kuru kalmasına yardımcı oluyor. Tüm bunların yanı sıra ayarlanabilir havalandırma delikleri, yalnızca doğru sıcaklığa kadar soğumaya veya ısıtmaya izin veriyor.

Dışarıda spor yapmaktan keyif alanları da düşünen marka, ceket ve pantolon takımlarla kendinizi her türlü aktiviteye tam konsantre hissetmenizi sağlıyor. Ceket ve pantolon seti, daha soğuk bir günde yola çıkarken veya hava birden değiştiğinde katmanlı şekilde giyinebilmenize de izin veriyor. Polyesterden yapılmış ve polar astarlı olan The North Face kışlık pantolon modelleri, yumuşak ve esnek olduğu için, egzersiz sırasında rahat bir kullanım imkânı sunuyor. Ayak bileklerinde yer alan fermuar, serinlemeye ihtiyaç duyduğunuzda ekstra hava sirkülasyonu da yaratıyor. 

Kar Tatiline Hazırlanın

The North Face geniş outdoor giyim koleksiyonuyla, tatil veya spor amaçlı tüm kar maceralarınızda kendinizi güvende, konforlu ve rahat hissetmenizi sağlıyor. Kayak gezisi planlarken karlı havaya maruz kalabilme ihtimalini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekiyor. Tatilinizin veya diğer tüm maceralarınızın keyifle geçebilmesi için doğru donanıma sahip olmak önem arz ediyor. The North Face kayak pantolonu, bacaklarınızı her türlü zorlu hava koşullardan koruyarak su geçirmeye engel oluyor. Aynı zamanda nefes alabilir korumaya sahip olan kayak pantolon modelleri, en sert kar yağışlarında bile uzun süre keyif çıkarmanızı sağlıyor. DryVent su yalıtımına sahip modeller, dayanıklı naylon yapısı ve kayak botlarını örten tasarımıyla dış etkenlere karşı güvenli kullanım imkânı sunuyor. 

Kadın ve erkekler için özel olarak tasarlanan kayak pantolonları, Gore-tex kumaşları sayesinde su geçirmez ve nefes alabilir özel teknolojilerden oluşuyor. Daha düşük sıcaklıklarda vücut ısısını dengelemek için belli ölçülerde PrimaLoft Silver yalıtım malzemesiyle doldurulmuş olan Lostrail modeli, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Tam bantlanmış dikişler, etkili bölgelere nemin girmesine engel oluyor ve uzun saatler kullanımda bile kuru ve konforlu bir sürüş turu için pantolonunuzu ve botlarınızı kardan uzak tutuyor. Kadınlar için geliştirilen kayak pantolonları, ekstra rahatlık için fermuarlı el cepleri, güçlendirilmiş dizler ve yamaçlarda kolay hareket için standart bir uyum sunuyor. 

The North Face su geçirmez pantolon modelleri, dar ve standart kesim olarak farklı seçeneklerden oluşuyor. Dar kesim kayak pantolonu ise rüzgârı ve suyu geçirmeyen DryVent kumaşıyla kar maceralarının en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Dar kayak pantolonlarında yer alan hibrit konstrüksiyonlar, en savunmasız alanları korumak için özel olarak geliştirilen bir teknolojiden oluşuyor. Softshell yapıdaki dar kesim kayak pantolonları, diğer alanlarda hava akışını artırıyor. Dar kesimine karşın özel olarak geliştirilen havalandırma sistemi, bacağın içinde ve dışında yer alan delikler sayesinde aşırı ısınmadan korunmanızı da sağlıyor. 

Zorlu Outdoor Serüvenlere Hazır Olun

The North Face Speedlight pantolon; elastikiyet, rahatlık, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özellikleri sayesinde dağları keşfetmek için ideal kullanım imkânı sunuyor. Speedlight pantolonun elastik kumaşları, dağ aktivitelerinizin tadını çıkarırken kolayca hareket etmenize, tırmanmanıza veya zıplamanıza izin veriyor. Bu trekking pantolonlar, çıkarılabilir elastik kemer ve fermuarlı cepleriyle eşyalarınızı kolayca taşımanıza imkân sunuyor. Trekking için geliştirilen bu model, dayanıklı su geçirmez (DWR) kaplamasının yanı sıra rüzgâra ve suya karşı bariyer oluşturan WindWall teknolojisi ile geliyor. Böylece Speedlight pantolon sayesinde her türlü hava değişikliklerine hazır olabilirsiniz. Teknik Speedlight pantolon, özellikle trekking ve diğer dağ etkinlikleri için mükemmel bir seçenek oluyor. 

En zorlu dağ maceralarınıza eşlik etmek için geliştirilen The North Face Tanken pantolon ise softsehll ve regular çeşitleriyle farklı ihtiyaçları olanlara hitap ediyor. Teknik dar kesim pantolon, kış aylarında outdoor maceralara katılanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Süper esnek kumaş ve rahatça hareket etmenizi sağlayan tasarım, yan cepleri ile telefonunuzu, cüzdanınızı ve diğer değerli eşyalarınızı kolayca taşımanızı sağlıyor. Zorlu outdoor maceralarının yanı sıra şehirde aktif hayatı olanların da tercihleri arasında yer alan Tanken pantolon, farklı renk seçenekleriyle sunuluyor. DryVent dış yüzeyli kışlık pantolon modelleri, aşırı ısıyı kesmek için fermuarlı uyluklar içeriyor. StretchVent tozluklar ise botlarınızı dış etkenlerden uzak tutarken hava akışını arttırıyor.

The North Face kışlık outdoor pantolon modelleri ile, dağın zirvesinden karda gerçekleştirilen mangal partilerine kadar her etkinlikte kendinizi güvenli, rahat ve sıcak hissetmenizi amaçlıyor. Siz de hemen şimdi kadın, erkek ve çocuklar için geliştirilen The North Face pantolonlarla her türlü zorlu macera koşullarına tam donanımlı şekilde hazır olabilmek için Trendyol'un cazip kampanya ve avantaj tekliflerinden yararlanabilirsiniz.