placeholder
"

The North Face Polar

" araması için 253 sonuç listeleniyor

The North Face Polar

Dağların soğuk ve sert kuzey yamaçlarından ismini alan The North Face markası, outdoor sporuyla ilgilenen iki doğa aşığı tarafından kuruluyor. Outdoor malzemeleri satan mağazalar arasında ön plana çıkan marka, kaliteli dağcılık malzemeleri ve spor giysileriyle sporcular tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Markanın birçok ürünü, soğuk iklim koşullarına karşı dayanıklı ve su geçirmez olmasıyla dikkat çekiyor. Günlük hayatta ve outdoor sporlarda rahatlıkla kullanılabilen ürünleriyle The North Face, vazgeçilmez spor giyim markası oluyor. Dayanıklı kumaştan üretilmiş pantolonlar, soğuk havalar için uygun polarlar, termal yelek modelleri, dağcılık ve kampçılık ekipmanları, trekking için uygun ayakkabı ve bot modelleri ve daha birçok zengin spor malzemesiyle marka, sporcuların beğendiği başarılı markalar arasında yer alıyor. Uzun yıllar kullanılabilen kalitede ürünler ortaya koyan marka, şık tasarıma da önem veriyor. Farklı renk ve modellerde, her zevke hitap edecek tasarımlarıyla doğada da şık bir sporcu stiline sahip olmanızı sağlıyor. Marka, farklı spor türlerine uyum sağlayan polar ve diğer giyim ürünleriyle her ihtiyaca cevap verecek türden tasarımlara imza atıyor. 

The North Face Polar Modelleri ve Özellikleri

Markanın soğuk iklim koşulları için tasarladığı outdoor polar modelleri, hem günlük hem de dağcılık, kampçılık, trekking gibi spor aktivitelerinde rahatlıkla kullanılıyor. Hızlı ve kolay giyilebilmesiyle polar üst giyim için oldukça kullanışlı bir outdoor malzemesi olmasıyla dikkat çekiyor. The North Face polar modelleri, vücut için ihtiyaç duyulan sıcaklığı sağlaması ile en soğuk hava koşullarında bile sporcunun sıcak ve dinç kalmasını sağlıyor. Kapüşonlu polar ceket modelleri arasında yer alan W Masonic Hodie Wind Full Zip Polar, Polartec teknolojisi kullanılarak üretiliyor. Her türlü hava koşuluna uygun bu polar, şık tasarımıyla spor yaparken stil bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Zorlu doğa aktivitelerinde yalıtım özelliğiyle en çok tercih edilen giyim ürünü olan bu model, hafif yapısıyla da hareket özgürlüğü sağlayarak üst düzey bir performans sunuyor.

The North Face peluş polar modelleri, renk seçenekleriyle de her zevke hitap ediyor. Markanın tasarladığı polar modelleri tekli olarak kullanılacağı gibi, katman göreviyle de değerlendirilebiliyor. The North Face gri polar modeli olan 200 Shadow Full Zip Fleece serisi, görünür orta fermuarı ve iki adet gizli fermuarı ile en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Markanın işlemeli logosunun da yer aldığı bu seri, önden tam açılır fermuarı sayesinde tekli ya da katman olarak kullanılabiliyor. Kırmızı polar arayışında olanlar için The Northface 100 Glacıer 1/4 Zip modeli, en beğenilen modeller arasında öne çıkıyor. Önden yarım fermuarlı tasarımıyla ihtiyaç duyduğunuzda havalandırma yapmanızı sağlıyor. Bu seri klasik micro polyester kumaşı ile hızlıca kuruyarak ihtiyaç duyulan sıcaklığı sunuyor. Polar seçiminde koyu renklerden yana olanlar için aynı serinin siyah polar modelleri de oldukça beğeniliyor. The North Face beyaz polar modelleri de sade rengiyle en çok beğenilen tasarımlar arasında yer alıyor. Markanın cepli modelleri ise özellikle doğa sporlarında ufak araç gereçleri saklamak için oldukça iş görüyor. The North Face kapüşonlu polar ceket modelleri ve diğer modeller çoğunlukla cepli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 

Polar Kullanım Alanları ve Fiyatları

Markanın polar modelleri, dağcılık ve kayak sporlarıyla ilgilenenler için soğuk hava şartlarına uygun olarak tasarlanıyor. Sporcunun vücut ısısını içeride tutan bu tasarımlar, dışarıdaki soğuk havayı da keserek vücuda temas etmesinin önüne geçiyor. Sadece dağcılık ve kayak için değil, kampçılık ve trekking gibi diğer doğa sporlarında da oldukça kullanışlı oluyor. Markanın polar modelleri, spor faaliyetleri düşünülerek tasarlanmış olsa da, havaların soğuk olduğu zamanlarda günlük kullanım amaçlı da tercih edilebiliyor. Dışarı çıkarken tek olarak ya da bir katman göreviyle gün içinde ihtiyaç duyulan sıcaklığı sağlıyor. The North Face polarlar, derin boyun kesim özellikleriyle serin havalarda çene bölgenizi de korumanıza yardımcı oluyor. Markanın polar modelleri, tasarımına göre farklı fiyatlardan satışa sunuluyor. Polar ceket fiyatları yarım fermuarlı polarlara göre biraz daha yüksek oluyor. Kullanılan malzeme de polar fiyatları üzerinde etkili oluyor. Polartec 300 kumaş teknolojisiyle üretilen polarlar daha yüksek fiyatlara sahipken Polartec 100 polar modelleri daha uygun fiyatlardan satışa sunuluyor. Polartec 300 olan bir polar daha soğuk ve zorlu koşullar için tasarlanmışken Polartec 100 teknolojisine sahip olan bir polar, günlük kullanım için ideal oluyor. Biri daha ağırlıklı bir kumaşla, diğeri daha hafif yapıda bir kumaşla tasarlanıyor. Bu farklılık ürünün fiyatlarını da etkiliyor.

Dağcılık, kayak, trekking gibi sporlarla ilgilenen her sporcunun alabileceği, kalitesine uygun olarak ideal fiyatlara sahip The North Face'in polar modelleri, uzun yıllar kullanılabilir olmasıyla da dikkat çekiyor. Zorlu doğa koşullarına uygun olarak kaliteli malzemelerden üretilen polarlar, ihtiyaç duyulan spor giyim teknolojisiyle, titizlikle tasarlanıyor. Kalitesinin yanında görünüme de önem veren marka, renkli ve stil dokunuşlarıyla birbirinden şık polar modelleri üretiyor. Beğenilen ürünleriyle kendisini ispatlamış olan The North Face, adına ve kalitesine uygun fiyatlardan alıcılarına ulaşıyor. Çok cepli polar modelleri de daha fonksiyonlu olmalarıyla daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Tek cepli ya da cepsiz polarlar, çok cepli modellere göre daha ulaşılabilir fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. 

Doğru Polar Seçimi ve Avantajları

The North Face, başarılı polar tasarımlarıyla ön plana çıksa da bilinçsiz bir polar seçimi, marka bile olsa, sporcunun ihtiyaç duyduğu konforu sağlamıyor. Polar seçerken kullanıcının, ürünü hangi şartlarda, hangi amaç için kullanacağını belirlemesi gerekiyor. Örneğin, soğuk hava koşullarında enerjisi yüksek aktiviteler için derin boyun kesimine sahip, çene korumalı ve su tutmaz özellikli polarlar kullanmak gerekiyor. Polartec 300 ağırlığı olan polar modelleri bunun için ideal bir tercih oluyor. Sporcunun trekking amaçlı bir polar ihtiyacı varsa hareket özgürlüğü sunan, sentetik dolgu izolasyonuna sahip polar modellerinden yana bir tercih yapması gerekiyor. Eğer günlük giyim amaçlı, hafif sporlar için kullanılacak bir polar isteniyorsa, nefes alan dış yüzeyi, rüzgarı önleyen, su geçirmez özellikleri ile Polartec 100 ağırlıklı kumaşa sahip polarlar, ihtiyaç duyulan ideal konforu sağlıyor. Günlük kullanım için son derece ideal olan bu polarlar, en hafif polar kumaş olma özelliği taşıyor.

Birbirinden farklı fonksiyonel özellikleriyle The North Face'in polar seçenekleri, farklı faaliyetler için tasarlanarak doğru bir seçimle her sporcunun ihtiyacını karşılıyor. Rüzgar geçirmeyen sistemi, hava geçirgen özelliği, zorlu koşullara bile ayak uydurabilen dayanıklı yapısı markanın polarlarında ve diğer ürünlerindeki en beğenilen temel özellikler oluyor. Özellikle polar modelleri, terletmeyen ama aynı zamanda sıcak tutan malzemesiyle outdoor spor faaliyetleriyle ilgilenen kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Markanın polar modellerinin temizliği de oldukça kolay oluyor. Hızlı kuruması ve toz tutmayan özelliği zorlu doğa koşullarında büyük bir avantaj sunuyor. Doğa sporlarıyla ilgilenen her sporcunun tercihi olan The North Face'in tasarladığı polar modelleri arasından, siz de kendi ihtiyacınız doğrultusunda en uygun ürünü Trendyol aracılığıyla hemen satın alabilirsiniz.