"

Yoyo Kartlık

" araması için 1614 sonuç listeleniyor

Yoyo Kartlık

Yoyo Kartlık

Günümüzde sıkça kullanılan kartlar için çeşitli saklama araçları kullanılır. Örneğin maaş kartınızı cüzdanınızın kart bölmesinde taşırken, iş yerinizde kullandığınız personel kartını farklı kartlıklar aracılığı ile taşıyabilirsiniz. Askılı bör boyun ipi tercih edebileceğiniz gibi kart yoyosu olarak da bilinen yoyo kartlık modellerini kullana bilirsiniz. Özellikle personel kartınızı iş yerinizde herhangi bir bölüme giriş çıkışlarda sürekli şekilde kullanıyor iseniz, size rahatlık ve pratiklik sağlayan, sürekli elinize ayağınıza dolaşarak size engel olmayan bir kartlık kullanmanız önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle sıkça kullanılmaya başlayan akıllı kartların, kaybolmamasını, zarar görmemesini ve kolay kullanılmasını sağlayan bu basit ama etkili aksesuarlar, en beklenmeyen anlarda kullanıcılarının hayatlarını daha kolay hale getirebilir.

İş Hayatında Kolaylık: Yoyo Kartlık

Yoyo kartlık modelleri yaka kartları ile işyerlerine giriş, çıkış yapan kişilerin kullanması amacıyla tasarlanmış en yenilikçi ürünlerdendir. Personel kartının departman girişlerinde yer alan otomasyon sistemine gösterilmesi için kartın uzamasını sağlayan yoyo kartlık, aynı zamanda cihaza okutulan kartın tekrardan eski haline gelmesine yardımcı olur. Bu sayede kişinin personel kartını sabitlediği noktadan çıkarmadan giriş ve çıkış yapabilmesine olanak sağlar.

Sadece boyuna değil, yakaya ve kemere dahi asılabilen pratik kart yoyoları, klasik boyun askılı kartlık modellerinin aksine kullanıcısının eğilmesine engel olur ve kartını çıkarmasına gerek kalmadan kullanmasını sağlar. Yoyo kartlık modellerinin sahip oldukları yoyo sistemi ile 25 ile 75 cm uzaklığa kadar erişilebilmektedir. Bu sayede kullanıcısına pratiklik ve kullanım kolaylığı sağlar. Kart yoyoları farklı özelliklerde ve şekillerde üretilebilmektedir. Bu çerçeve içerisinde, standart desenlere sahip modeller üretildiği gibi, üzerinde firma,şirket, kurum logosu veya farklı çeşitli şekiller bulunduran desenli yoyo kartlık modelleri de bulmak mümkündür. Özel sektörlerin reklam amaçlı dahi kullanabildiği yoyo kartlık modelleri daha da çeşitlendirilebilir. Yuvarlak ve kare biçiminde bulunabilen kartlık yoyoları aynı amaca hizmet eder. Kullanıcının eğilme, çömelme gibi hareketlerini önleyerek, uzak noktaya kartı ulaştırması en önemli özelliğidir. Gün içerisinde elinizde dosya, önemli araç-gereç veya daha basit olarak bir içecek ile şirketinize giriş çıkış yapma durumunuz olabilir. Kartlık yoyoları, böyle anlarda sizin eğilerek veya çömelerek zor durumda kalmanızı engeller.

Klasik boyun askıları gün içerisinde size sıkıntı çıkarabilir, yoyo kartlıkları ise otomatik olarak ilk haline döndüğü için size hareket özgürlüğü sağlar. Boyun askılı kartlıklar, yemek yerken, lavaboda el yıkarken veya masanın üzerine doğru eğildiğiniz zamanlarda dahi size engel olabilir. Bu durumlar küçük bir etken olarak görülse dahi haftada 5 ile 6 gün arası günde 12 saate kadar çalışan kişiler için oldukça sinir bozucu durumlar haline gelebilmektedir. Sürekli elinize ayağınıza dolaşan bir kartlık yerine, yoyo sistemi ile kendi yerine dönen, 25 ile 75 cm uzaklığa kadar rahatça erişmeyi sağlayan, sadece boynunuza değil aynı zamanda yakanıza, cebinize, ceketinize ve hatta ceketinize dahi asarak kullanabileceğiniz bir yoyo kartlık size gün içerisinde pratiklik ve kolaylık sağlayacaktır.

Tarzınıza Uygun Yoyo Kartlıklar

Yoyo kartlık modelleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı büyüklüklerde ve farklı malzemelerle üretilmektedir. Kartınızı sürekli olarak görebileceğiniz şekilde üstünüzde taşımanıza olanak verir. Bu şekilde personel kartınızı nereye koyduğunuzu unutmaz, kaybetmezsiniz. Genellikle yatay şekilde dizayn edilmiş kartlara özel tasarlanan yoyo kartlık modellerinin dikey şekilde tasarlanmış modelleri de bulunmaktadır. Bu noktada kartlığınızı seçerken buna özen göstermenizde fayda var. Dikey tasarlanmış bir personel kartınız var ise, yatay kartlar için tasarlanan kartlıkları kullanmanız gün içerisinde kartınızın yan durmasına ve bu yüzden insanların isminizi okumada zorlanmasına sebep verebilir.

Bir diğer önemli nokta ise alacağınız kartlık yoyosunun ip uzunluğudur. Kartlığınız eğer yakanızda veya boynunuzda duruyorsa ip uzunluğu büyük olan yoyo kartlıklar tercih etmeniz daha iyi olabilir. Eğer ki kartlık aksesuarını kemer seviyenizde taşıyorsanız kısa ipli kartlık yoyoları dahi işinizi görecektir. Kartlık modelinin tasarımı ise sizin seçiminize bağlıdır. Daha renkli ve desenli modeller seçebileceğiniz gibi, daha sade ve formal bir görüntü veren metal yoyo kartlık modellerini de tercih edebilirsiniz. Firma, şirket ve kurumlar için farklı seçeneklerde sunulan kartlık yoyoları, dolaylı bir reklam aracı olarak da kullanılabilmektedir. Yoyo üzerinde logo ve amblem konumlandırılması ile saha içinde çalışan personel aracılı ile marka değeri artırma ve marka bilinirliği yaratma özelliklerinden yararlanabilmektedir. Personelin giriş ve çıkışı sırasında daha rahat etmesini sağlayan ve personeli memnun ederken dolaylı reklam ile de firmaya katkı sağlamaktadır. Endüstriyel çalışma alanlarından daha küçük çaplı kurumlara kadar yoyo kartlık kullanılabilmektedir.

Yoyo kartlık fiyat slakasında üretim malzemesine ve yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Plastik malzemeden üretilen, deri bir kart kabına sahip yoyo kartlık modellerini tercih edebileceğiniz gibi metal yapıda olan kartlık modellerini de seçebilirsiniz. Personel kartınıza uygun büyüklükte bir kartlık almanız önemlidir. Büyük bir kap sürekli kartınızın düşmesine ve kaybolmasına yol açabilir. Yoyo kartlık kullanımı açısından oldukça pratik bir aksesuardır. Adlığınız yoyo kartlık modelinin kartlık kısmına personel bilgilerinin bulunduğu kartınızı dikkatlice yerleştirin. İkinci adım olarak ipli yoyo kısmının ucundaki plastik çıtçıt bulunan kısmı açarak kartlık deliğinden geçirin. Tekrardan çıtçıtlarını kapatarak, kullanım amacına göre yoyonun arkasında bulunan askı aparatıyla istediğiniz kısma takabilirsiniz. Kartınızın her an gözükmesi gerekiyorsa daha çok boyun ve gömlek cebi civarına takabilirsiniz. Böyle bir zorunluluğunuz yok ise kemer kısmınıza asarak rahatça kullanabilirsiniz.

Kartlarınız Artık Güvende

Yoyo kartlık personel kartınızın her zaman güvende kalmasını sağlar, yere düşmesini, kaybolmasını, köşelerine ve içinde bulunan çipli sisteme zarar gelmesini engeller. Her an kartınızı kontrol etmek zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Personel kartınızı sıkça kullanmanız onu kaybetme olasılığını artırabilir. Kartlık modelleri kartınızın kaybolmasını engeller.

Yoyo kartlık modelleri özellikleriyle kullanıcılara sunduğu ergonomikliğin yanında, üretim malzemesine göre değişmekle birlikte, uzun kullanım ömrü sağlar. Kartınızı yoğun kullanımda dahi aynı şekilde saklar ve yoyo sistemi bozulmaz. Diğer kart askı modellerine göre daha kolay ve fonksiyonel bir yaklaşım sunan bu modeller hem kişinin hem de kurumun kimliğinin daha estetik bir şekilde gösterilmesini sağlar. Farklı kartlık çeşitlerinin yanında, modellerine göre değişen uygun fiyatlı yapısı ile öne çıkan yoyo kartlık modelleri kullanıcısına sağladığı konforu şıklık ile buluşturur. Her yaştan insanın kullanabileceği bu aksesuarlar, çocukların hoşuna gidebilecek çizgi film karakterlerini barındırabileceği gibi daha minimalist tasarımlarla da piyasada bulunmaktadır.

Trendyol size ve ihtiyaçlarınıza en uygun yoyo kartlık modellerini sunuyor. Kendinize ve sevdiklerinize hediye etmek için uygun kartlık modelini bulduysanız ve yoyo kartlık fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız, hemen Trendyol sitesine girerek yoyo kartlık fiyatlarına bakabilirsiniz. En uygun yoyo kartlık kampanyalarına ulaşarak kendiniz, şirketiniz veya sevdiğiniz için en fonksiyonel ve rahat yoyo kartlık tercihi yapabilirsiniz. Tarzınıza uygun ve ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayan yoyo kartlık modelini bulmak için pek çok modeli inceleyebilir uygun olduğunu düşündüğünüz modeli hemen sipariş verebilir, size özel indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Trendyol’da beğendiğiniz yoyo kartlık modelini sepetinize ekleyerek alışveriş yapabilirsiniz.