"

Işıklı Yoyo

" araması için 181 sonuç listeleniyor
RoseRoi Işıklı Yoyo
Hızlı Teslimat

RoseRoiIşıklı Yoyo

(72)
Işıklı Yoyo
89,60 TL
Sepete Git
Lisinya Işıklı Yoyo - HY789C
Kargo Bedava

LisinyaIşıklı Yoyo - HY789C

195,09 TL
Sepete Git
Asya Oyuncak 02370-hy749d Işıklı Yoyo

Asya Oyuncak02370-hy749d Işıklı Yoyo

104,99 TL
Sepete Git

Işıklı Yoyo Hakkında Sık Sorulan Sorular

Işıklı Yoyo Nerede Satılır?

Işıklı yoyo, eğlendiren ve zeka geliştiren bir oyuncak olarak Trendyol'dan satın alınabilir. Keyifli bir kullanıma sahip olan yoyolar, gelişime de büyük oranda katkıda bulunur. Yetişkinler ve çocuklar tarafından tercih edilen ürünler, atıldıktan birkaç saniye sonra geri gelme özelliği taşır. Sahip olduğu mekanizma ile farklı tasarımları vardır. Modern çeşitleri ve rahat tutuluşları ile çek fırlat özelliği sayesinde kolayca kullanılır. İlk olarak el yapımı üretilen modeller, son dönemlerde ihtiyaçlara yönelik farklı tasarımlarda hazırlanır. İpli bir oyuncak olduğundan ürünü satın alırken yaş seçimine dikkat edilmesi gerekir. Farklı yaş gruplarına göre hazırlanan ışıklı yoyoları, geniş ürün yelpazesi bulunan Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Işıklı Yoyo Modelleri Nelerdir?

Işıklı yoyo modelleri, farklı malzeme ve tasarımlardan oluşur. Tahta, plastik ya da metal malzemelerden üretilen modeller, şekil olarak disk formundadır. Uç kısımlarında esnek ve keskin olmayan ipler vardır. Aşağı yukarı itip çekme kuvveti ile oynanan ışıklı yoyo modelleri, çocukların ilgisini çekebilecek mavi, sarı, kırmızı, yeşil ya da turuncu gibi canlı renklere sahiptir. Bunun yanı sıra çocukların sevdiği çizgi film figürlerinin yer aldığı modeller de vardır. Çeşitleri; ağırlığa, tasarıma ve özelliklere göre farklılık gösterir. Yoyolar, kullanılışları itibari ile atılınca döner. Bu yüzden gökkuşağı gibi rengarenk üretilerek dönerken dikkat çekmesi sağlanır. İçerisinde kimyasal bulunmayan modeller, renkli etiketler ile süslenebilir. Aynı zamanda dayanıklı yapısı ile de uzun süre kullanılabilir. Pratik bir kullanıma sahip olan ürünleri tekli şekilde ya da set halinde satın alarak eğlenceyi katlayabilirsiniz.

Işıklı Yoyo Ne İşe Yarar?

Işıklı yoyo modelleri, el ve kol becerilerinin gelişmesine destek olan bir oyuncak çeşididir. Özellikle çocukların odaklanma becerisini arttırır. Bir yandan da eğlenceli tasarımları ile keyifli anlar yaşamanızı destekler. Yetişkinlerin de tercih ettiği yoyolar, çalışırken, otururken veya bir işle uğraşırken elle rahatlıkla oynanabilir. Çocuklarda zeka ve beyin gelişimi sağlar. Bilişsel becerilerin gelişimine yardımcı olur. Aile gözetimi altında oynandığında çocuklara zarardan çok fayda sağlar. Aynı zamanda stres atmak için de tercih edilir. Uzun süre kullanımda belli bir stilde gelişmek ve uzmanlaşmak mümkündür. İç disiplin sağlarken duygu ve düşüncelerin de dengelenebileceğini öğreten ışıklı yoyolar 7'den 70'e herkesin kullanabileceği çeşitlerden oluşur.