placeholder
"

Erkek Kartlık

" araması için 11072 sonuç listeleniyor

Şık Erkek Kartlık Modelleri ile Kart Taşımak Çok Daha Pratik

Günümüzde erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan biri şüphesiz ki cüzdanlardır. Cüzdanlar, günlük yaşamınızda kullandığınız, sizle birlikte her yere gelmesi gereken pek çok eşyanızı bulundururlar. Bunların başında kartlar, para, kimlik ve sevdiklerinizin fotoğrafını saklamanıza yardımcı olurlar. Bazen tiyatro ve sinema biletlerini, bazen aldığınız notları muhafaza etmenize olarak sağlarlar. Bu yüzden hayatınızın bir parçası haline gelmişlerdir. Özellikle erkeklerin tercih ettiği kartlık modellerinin seçenekleri de fazladır. Erkek kartlık çeşitleri, erkeklerin zevkine göre tasarlanır ve kullanımı oldukça kolaydır. Fakat zamanın değişmesi ve ilerlemesiyle hayatınızda bazı aksesuarların yerini başka aksesuarlar doldurmaktadır. Bu yüzden cüzdan yerine kartlıklar daha çok tercih edilir. Cüzdanların büyük olması ve bazen fazlaca gereksiz öğeleri taşımanıza sebep olabilir. Bazen evden direkt çıkarken cüzdanınızı elinize aldığınız zaman elinizde ağırlık yapabilir. Erkek kartlık modelleri, boyutları sayesinde cüzdanlara oranla küçük olduğu için çantanızda, elinizde veya cebinizde taşımanız daha kolay olacaktır. Böylece zaman kaybetmeden dilediğiniz kartı hemen bulabilirsiniz. Kullandığınız kredi kartlarınızı, kimlik kartınızı, öğrenci kartınızı ya da otobüs kartınızı daha temiz ve güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Bu yüzden kartlıklar artık daha fazla tercih edilmektedir. Her yaş grubuna, cinsiyete göre tasarlanabilen kartlık modelleri, kişinin zevkine göre dizayn da edilebilir. İstediği kumaştan, renkten, modelden yapılabilir. İster boynunuza asmak için bir askısı olur, isterseniz çantanızda taşıyabilirsiniz. Kişilerin sevdiklerine hediye etmek için aldıkları kartlıklara isimlerini de yazdırabiliyorlar. Bu da karşıdaki insanın kendisine daha çok değer verildiğini hissetmesini sağlıyor.

Erkek Kartlık Kullanım Alanı

Erkek Kartlık Kullanım Alanı

Günümüzde nakit para kullanımının yerini kartlar aldığı için herkesin birden fazla banka veya kredi kartının olması, kartları koyacağınız güvenli bir aksesuarın ortaya çıkmasını sağlamıştır. Gerek işiniz sayesinde gerekse alışveriş için pek çok yere girip çıktığınız zamanlarda sizlere kolaylık sağlayacaktır. Girdiğiniz mağazaların kendilerine ait kart sistemleri sayesinde yaptığınız alışveriş sonucunda puan kazanabilir ya da kartınıza kupon atayabilirsiniz. Bu durumların çok sık görünmesi sonucunda en çok kullandığınız mağazanın kartına sahip olmak isteyebilirsiniz. Böylece cüzdanınızdaki fazla kartlarınızın olması onları sığdıracak yer bulamamanıza sebep olabilir. Bu durumların önüne geçmek için insanların beğenisine sunulan bu kartlıklar, sizi dağınıklıktan ve kargaşadan kurtarmaktadır. Stilinizden ödün vermeden kendi moda anlayışınız doğrultusunda birçok erkek kartlık modeli bulmanız mümkündür. Öncelikle kartlık modelleri birden fazla kumaştan üretilebilir. Erkeklerin en çok tercih ettiği tür ise deri olan modellerdir. Kumaşının deri olması sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlarlar. Deri kumaşların yanı sıra alüminyum ve alaşım malzemeden yapılan kartlıklar da mevcuttur. Erkek kartlık cebinize, elinize, çantanıza rahatça uyum sağlar. Diğer ihtiyaçlarınız için size daha fazla alan bırakır. Her bir modelde birden fazla bölme vardır. Bu bölme sayesinde kartlarınız diğer kartlarla yapışmaz. Böylece kartlarınızın manyetiğini bozmamış olursunuz. Karışma olmayacağı için kartlarınızı kolaylıkla bulur ve temiz kalmasını sağlarsınız. Bu da profesyonel bir görüntü oluşturmanızı sağlar. Kart koymak haricinde gizli bölmeleri bulunan kartlıklarda, kağıt ve bozuk paranızı koyacağınız bölmeler de mevcuttur. Kartlarınızın yoğunluğuna göre bölme sayısını seçebilirsiniz. Sırf bu özelliği sayesinde bile erkek kartlık kullanmanız gereken bir aksesuar haline gelmiştir. Sevdiklerinize hep aynı hediyeleri vermekten sıkıldıysanız eğer kişiye özel yapılan erkek kartlık modellerini deneyebilirsiniz. Hediye vermek istediğiniz kişinin zevkine uygun boyutu, rengi ve tasarımını ayarlayabilir, isimlerini yazdırarak onları mutlu edebilirsiniz. Alacağınız erkek kartlık, temassız ödemeyi önleyeceğinden emin olmalısınız. Böylece sizden başkasının kartınız ile işlem yapmasını engelleyebilirsiniz. Markette, otobüs ve metro sırasında ya da en çok sevdiğin giyim markasının kasasında sıra beklerken bulamadığınız kartlarınız yüzünden vakit kaybedebilirsiniz. Hem kendi hem başka insanların vakitlerini çalabilirsiniz. Kartlık kullanarak bu tür olumsuz durumların önüne geçmiş olursunuz.

Erkek Kartlık Çeşitleri

Erkek Kartlık Çeşitleri

Erkek kartlık çeşitleri, en şık tasarımlı erkek aksesuarlarından biri olarak kabul edilmektedir. Erkeklerin kullanımına uygun olarak tasarlanan bu modeller, her zevke ve yaş grubuna hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Ünlü birçok markanın erkekler için tasarladığı bu modelleri kullanım kolaylığı açısından tercih edebilirsiniz. Erkek kartlıklarının birden fazla çeşidine rastlayabilirsiniz. Şeffaf, mekanizmalı, fermuarlı ya da otomatik modelleri ile seçebileceğiniz kartlık modelleri mevcuttur. Kartlarınızın yoğunluğuna ve kullanmak istediğiniz alana göre seçim yapabilirsiniz. Şeffaf kartlık modelleri, içerisinde fazlaca kartınızı koyabilmeniz için bölmeler bulundurmaktadır. Bu bölmeler sayesinde en fazla kullandığınız kartlara daha çabuk erişim sağlayabilirsiniz. Şeffaf kartlık modelleri sayesinde kartlarınızı hemen görebilmenizde mümkündür. Mekanizmalı erkek kartlık modelleri, mekanizmasına basıldıktan sonra açılabilen modeller arasındadır. Diğer kartlık modellerine kıyasla daha fazla bölme bulundurmaları erkeklere avantaj sağlamaktadır. Kartlarınızdan ziyade para gibi eşyalarınızı da koymanıza olanak sağlamaktadır. Açılmaması ve en az hasarla kartlarınızı koymanızı sağlayacak bir diğer model ise fermuarlı olan modellerdir. Bu modeller genelde açılıp kapanabilen modellerden olup, fermuarlı yapısı sayesinde kartlarınızı güvenli bir şekilde saklamanızı sağlamaktadır. Otomatik kartlık modellerinde bulunan mıknatıs yapısı ile kolay açılıp kapatılabilen bu modeller de erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında yerini almaktadır. Kartlık modelleri modern tasarımları ve kullanım kolaylığı sağlaması açısından tercih edilmektedir. Kartlıkların yapıldığı materyalin cinsine göre uzun ömürlü kullanım olanağı tanımaktadır. Ayrıca kartlıklarınızı daha uzun süre kullanmanız için temizliğine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Deri, nubuk ya da süet kumaşlar hassas kumaşlardır. Bu kumaşların temizliğini nemli bir bez ve sabun yardımıyla yapabilirsiniz. Böylece kartlık modelinizi kirlenmeden uzun zaman boyunca kullanabilirsiniz.Ayrıca erkek kartlık set, isimli erkek kartlık ve erkek için kartlık seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Erkek Kartlık Kullanıcı Yorumları

Erkek Kartlık Kullanıcı Yorumları

Erkek kartlık modelleri, modern tasarıma uyması ve şık görünmeleri sayesinde erkeklerin tercihleri arasında yer almaktadır. Cüzdanların aksine daha zarif durmaları, birçok kartı yanınızda taşımanız için size olanak tanımaları ile bilinmektedir. Bu özellikleri sayesinde cebinizde ağırlık yapmadan taşımanıza olanak sağlamaktadır. Kartlık modellerinin yapıldığı mekanizma sistemi sayesinde kartlarınızın düşmeden korunmasını sağlamaktadır. Kaybolma ve kırılma gibi durumların önüne geçerek her kartın güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Trendyol, birçok satıcıya ev sahipliği yaptığı alışveriş ağında, erkek kartlık modellerine de yer vermektedir. Kişinin zevkine ve tarzına uygun binlerce erkek kartlık modeli bulunmaktadır. Her cinsiyete ve yaş grubuna hitap eden modelleri bulmanız mümkündür. Kişiye özel, mekanizmalı, şeffaf, PVC kaplamalı, mini, uzun, fermuarlı ve otomatik gibi modelleriyle, ihtiyacınıza uygun her erkek kartlık modeline ulaşabilirsiniz. Kartlıklarınızı seçerken hangi malzemeden yapıldığını ürün açıklamalarında görebilirsiniz. Hakiki deri, suni deri, süet ve tekstil materyallerinden birini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz kumaş özelliklerini ve kartlık modelini belirleyerek ürününüzü seçebilirsiniz. Erkek kartlık modellerinize isminizi yazdırarak tamamen kişiye özel tasarımına sahip olabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerde bulabileceğiniz kartlık modelleri her stile uyum sağlamaktadır. İçerisinde bulunan şeffaf bölmeleri sayesinde kartlıklarınızı muhafaza ederken sevdiklerinizin fotoğrafları ile de süsleyebilirsiniz. Bütçe dostu bu erkek kartlıkları sevdiklerinize ya da kendinize hediye edebilirsiniz. Akıllı alışveriş için satıcıları karşılaştırabilir ve onlara sorularınızı sorabilirsiniz. İstediğiniz ürünün stoğu bittiyse “stoğa girince haber ver” seçeneğine tıklayarak ürün stoğa girince sana gelen bildirim sayesinde vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz. A’ den Z’ ye olan ürün çeşitliliği ve fiyatları dolayısıyla da erkek kartlık seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Herkesin modaya uygun ve tarzına hitap eden erkek kartlık modellerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.