"

Kartlık

" araması için 14370 sonuç listeleniyor

Kartlık

Kartlık

Kartlıklar farklı alanlarda insanlara hizmet eder. Yaka kartlık seçenekleri insanların başkaları tarafından tanınmasını sağlarken, cüzdan benzerleri eşyalarınızı saklar. Günümüzde nakit kullanımının yerini kartlar almaya başlar. Ortalama olarak aynı boyutlarda olan kartlar para yerine kullanılabileceği gibi kimlik, ehliyet, firma gibi alanlara tanımlayıcı da olabilir. Kartlık cüzdan çeşitleri küçük boyutları sayesinde gömlek ve pantolon ceplerinde kabarık görünmez. İçinde yer alan kartvizitlik kısmı sayesinde yanınızda taşımanız gereken kartları güvenle saklayabilirsiniz. Şeffaf kartlık kısmı bulunanlar içinde yer alan yazı ve amblemleri okumanızı kolaylaştırdığı için oldukça işlevseldir. Para bölmesi olanlar kâğıt ve metal nakit saklamanızı sağlayarak bir cüzdan gibi kullanılır. Erkek kartlık seçenekleri deri gibi malzemelerden klasik stilde ya da spor tarzda olabilir. Kadın kartlık seçenekleri de hem klasik hem eğlenceli olabilir ve desenli seçeneklere sahiptir. Ürünler cinsiyet özelinde olduğu gibi unisex olarak da imal edilir. Eşinizle ya da arkadaşlarınızla aynı modeli kullanarak bir takım oluşturabilirsiniz. Pek çok farklı üretici tarafından imal edilen ürünler geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kadın, erkek, çocuk ve unisex olarak klasik, spor ve modern tasarımlar yapılır. Pembe, sarı ve turuncu gibi canlı renklerden siyah ve beyaz gibi klasik renklere varana kadar onlarca renk seçeneği bulunur. Geometrik motifler, hayvan desenleri ve özel tasarım görseller ile göz alıcı hale bürünür. Hakiki ve suni deri, süet, kumaş, plastik ve metal gibi farklı malzemelerin bir ya da birkaçının kullanılması ile meydana gelirler. Fermuar, çıtçıt mekanizmaları gibi farklı bağlantı aksesuarları en kaliteli malzemelerden seçilir. Manuel ve mekanik kartlık seçenekleri arasından kullanım yöntemini beğendiğiniz ürünlere yönelebilirsiniz. Trendyol’dan minimalist, mıknatıslı deri kartlık gibi seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Taşıması ve Kullanması Kolay Telefon Arkası Kartlık

Kartlık çeşitleri malzeme ve desene göre farklılaştığı gibi kullanım şekilleri açısından da değişiklik gösterir. Son dönemde popüler olan modellerden biri cep telefonu kartlık seçenekleridir. Çoğunlukla telefon kabına bütünleşik olarak planlanan bu ürünlerin kapaklı ve kapaksız olanları vardır. Bazı modeller telefon kabı ya da direkt cihaz arkasına yapıştırılarak kullanılır. Beraberinde ip ve zincir gibi askı aparatları bulunan modellerle telefonunuzu bir çanta gibi kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kredi ve banka kartı, yeni kimlik ve ehliyet gibi önemli belgelerinizi kendilerine özel üretilen bölmelerde taşıyarak güvene alabilirsiniz. Kredi kartlık olarak sıklıkla tercih edilen modellerin bölme sayısı tasarıma göre farklılık gösterir. Katlı bir şekilde paralarınızı da saklarsınız. Klasik ve spor kartlık çeşitlerini her alanda kullanabilirsiniz. Yürüyüş yaparken, markete giderken ya da spor salonunda ihtiyacınız olan her şeyin bir arada olmasını sağlayan işlevsel bir üründür. Siyah, gümüş, pembe, sarı gibi renkli kartlık modellerinde farklı desenleri bulursunuz. Kolay taşınabilir yapısı ile öne çıkan telefon ürünlerinin dışında da işlevsel kartlık modelleri bulunur. Yatay ve dikey olarak belgelerin içine konduğu seçenekler arasından para bölmeli kartlık detayları ile çıkan modellerdendir. Fermuarlı cep ya da katlanan bölme olarak farklı tasarımlara sahiptir. Kâğıt ve bozuk paralarınızı güvenle taşımanızı sağlar. Küçük boyutları ile cüzdan modellerinden ayrılır. Yanınızda sıkça taşıdığınız belge sayısına göre çift taraflı kartlık tercih edebilirsiniz. Sağ ve sol, yukarı ve aşağı, iç ve dış olarak kullanım yönüne göre iki tarafa da bir şeyler koymanıza imkân veren geniş kapasiteli ürünlerdir. Farklı renk, desen ve kullanımda telefon kartlık ve diğer modelleri Trendyol’dan zevkinize göre satın alabilirsiniz.

İşlevsel Mekanizmalı Kartlık Seçenekleri

Kadın ve erkek cüzdan kartlık modellerinin bazılarında ekstra güvenlik için “RFID Blocking” teknolojisi bulunur. Bu teknoloji kimlik ve kart bilgilerinin temassız yöntemlerle çalınmasının önüne geçer. Kart bilgilerinin kopyalanmasını önleyen özel alüminyum kasa sayesinde bilgilerinizi daima güvende tutabilirsiniz. Sürekli kullandığınız cüzdan içerisine koyarak kullanma imkânı bulunan RFID engelleyici özellikte, ince ve hafif tasarımlı modelleri ya da kart bölmeli bireysel ürünleri satın alabilirsiniz. Bu teknolojinin kullanıldığı ürün gruplarından biri de otomatik kartlık cüzdan seçenekleridir. Otomatik mekanizmalı kartlık kullanımda kolaylık yaratması için tasarlanır. Altında yer alan düğmeye dokunulduğunda sıralı halde kartlar ortaya çıkar. Düşme önleyici sistemi sayesinde siz çekmediğiniz sürece içindekiler dışarı çıkmaz. Para koyma bölmesi katlanır ve boyutu küçülür. Mıknatıslı kartlık modelleri ekstra bağlantı aparatları bulunmadığından dolayı ekstra taşıntı yaratmayan düz bir yüzeye sahiptir. Dikey yönde uzun, para koymalı, basmalı kartlık modelleri sayesinde gerekli tüm eşyalarınızı toplu olarak güvenle saklayabilirsiniz. Deri ve metalden üretilen şık tasarımların üzerine dilerseniz isim yazdırarak kişiselleştirebilirsiniz. Metal otomatik mekanizmalı kredi kartlık, cüzdan çeşitleri gümüş, dore ve siyah gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. İnce ve şık tasarımlı metal dış yapısı sayesinde arka cebinizdeyken üzerine otursanız dahi içindekilere zarar gelmez. Hafif tasarımı ile üzerinizde taşırken ağırlık hissetmezsiniz. Bölme sayısı ve para koyma alanının bulunması modele göre değişiklik gösterir. Boyut ve kullanım yönü modele göre değişiklik göstermesine rağmen sıklıkla 11 x 7 santimetre civarı olurlar. Suni ve gerçek deri ya da alüminyum gibi farklı materyaller arasından zevkinize uygun olanları seçerek pratik ve güvenli ürünlere sahip olabilirsiniz. Geniş ürün skalası içinden kendinize uygun olanı Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Klasik Sevenlerin Vazgeçilmezi Deri Kartlık Modelleri

Klasik ve şık giyim stilini benimseyenler tarafından sıklıkla tercih edilen modellerden biri deri kartlık seçenekleridir. Hakiki, suni ve mantar deri gibi farklı materyallerden imal edilir. Mantar derisi son dönemde popüler olan, karbon salınımı yapmayan doğal bir malzemedir. Mantar işlenerek tıpkı bir deri görünümüne getirilir, kabartmalı desen ve farklı renklere sahip olabilir. Doğal derinin aksine uzun vadede çürüme yaşanmayan bu kumaş ile üretilen kartlık fiyatları ve modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Gerçek deriden eşya kullanmayı sevenler için küçük kartlık cüzdan seçenekleri bulunur. Bordo, mavi, pembe, siyah gibi farklı renklere ve desenlere sahip tasarımlar şıklıkları ile kullanıcıların beğenisini toplar. Krokodil ve yılan motifleri, kabartmalı olarak geometrik ve noktasal desenler bulunur. Zevkinize göre mat ve parlak rugan olanlar arasından seçim yapma imkânınız vardır. El yapımı deri kartlık modellerinde ip ve kordon gibi işlevsel ve şık görünüm sunan aksesuarlar bulabilirsiniz. Katlamalı ve fermuarlı kartlık cüzdan çeşitleri farklı kullanım avantajlarına sahiptir. Fermuarlar genellikle para konulan bölmenin kapalı kalmasını sağlarken tercih edilir. Katlamalı modellerde mıknatıs, kordon ve çıtçıtlar kullanılarak içindeki eşyaların güvende olması sağlanır. Kaliteli ve ince kartlık tasarımları üzerinizde taşırken size engel olmaz ve genel görünümünüzde olumsuz etki bırakmaz. Yumuşak yapıları sayesinde üzerine oturulduğunda rahatsızlık hissi vermez. Yatay ve dikey yönlere sahip hakiki deri kartlık cüzdan çeşitlerinde şeffaf bölmeler de bulunur. İçinde yer alan belge ya da vesikalığı rahat şekilde görmenizi sağlayan şeffaf yüzeyler pratik kullanım imkânı sunar. Farklı sayı ve nitelikte bölmeye sahip hakiki deri kartlık ürünlerin mekanizmalı olan seçenekleri de vardır. Zevkinize uygun suni ve gerçek materyalleri Trendyol’dan seçebilirsiniz.

Modern Çok Bölmeli Kredi Kartlık Çeşitleri

Kimlik, kredi, banka ve market kartlarını düzenli bir şekilde istiflemenin yanı sıra para ve vesikalık koyma kısmı olan ürünler her tarz insana hitap eder. Modern kesimlere sahip spor ve şık metal kartlık seçenekleri de bunlar arasındadır. Gri, altın sarısı ve siyah gibi klasik renkler düz ve kabartmalı olarak tasarlanır. Kalp, boya ve yıldız gibi desenlere sahip rengârenk ürün seçenekleri de eğlenceli ürünleri sevenler için idealdir. Otomatik mekanizmaya sahip ya da fermuarlı kartlık seçenekleri farklı bölme sayılarına sahiptir. Metal cüzdan kartlık genellikle alüminyumdan üretilir. Paslanmayan, hafif ve dayanıklı modellerin RFID teknolojisine sahip olanları da bulunur. Kartlık plastik ve silikon malzeme seçeneğine de sahiptir. Plastik genellikle ürünlerin şeffaf bölmelerini ayırırken tercih edilir. Silikon modeller yumuşak yapıları sayesinde cebe kolayca girer ve üzerine oturulduğunda vücudunuzun şeklini alarak rahatsızlık vermez. Elastik modellerden bir diğeri de lastikli kartlık çeşitleridir. Lastik bölmelerde yer alan eşyaların düşmesini engellemek için bağlantı aparatı olarak kullanıldığı gibi tamamen likralı ürünler de bulunur. Likralı modellere dilediğiniz eşya yerleştirebilirsiniz. Tutamacı çekildiğinde içindeki belgeler dışarı çıkar ve pratik bir şekilde alabilirsiniz. Lastik bağlantı sıklıkla deri türleri ve tekstilden imal edilen modellerde kullanılır. 15 bölmeli, küçük cüzdan kartlık modelleri geniş kapasitesi ile içerisine çok fazla materyal alabilir. Para gözleri de bulunan modeller astarlı olarak imal edildiği için yaklaşan manyetik alanlar birbirini etkilemez. Kaliteli ve gösterişli şeffaf, klipsli, spor kartlık cüzdan günlük kombinlerinize uyum sağlar. Elde ve taşınabilen ergonomik ve hafif ürünlerdir. Bölmelerle eşyalarınızı güvende tutarken, RFID engelleyicilerle verilerinizi koruyabilirsiniz. Modern ve spor tasarımları Trendyol’dan satın alarak, eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Farklı Bir Hediye İsme Özel Kartlık

İnsanlar sevdiklerine özel günlerde ya da içinden geldiğinde, yeni bir işi ya da doğumu kutlarken birçok farklı sebeple hediyeler verir. Hediye seçimi genellikle alan kişiyi zorlayan ve düşünmeye iten bir süreçtir. Hediye alırken hem kullanışlı hem de güzel görünümlü olmasını istiyorsanız isimli kartlık ideal seçeneklerden biridir. Sürekli kullanılan bir eşya olduğu için her seferinde hediyeyi taşıyan kişiye sizi hatırlatır. Sevgilinize, anne ve babanıza, patronunuza ya da arkadaşlarınıza şık görünümlü modelleri hediye olarak verebilirsiniz. Ürünlerin üzerinde isim yazması karışma ve kaybolma durumlarında kişiye ulaştırılma sürecini hızlandırabilir. İsimli modelleri kendiniz için de seçebilirsiniz. Ad ve soyadı yerine iş yerinizin adını ve logosunu kullanarak kendiniz taşıyabilir ya da çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz. Logo ve marka kullanımı sayesinde kendi işinizin tanıtımını da yaparsınız. Kişiye özel kartlık seçenekleri oldukça farklı tasarımlara sahiptir. Ayrı ayrı plastik kartlık bölmesi ya da sıralı dizilmeyi sağlayan tek yüzey modelleri hoşunuza giden kullanım yöntemine göre seçebilirsiniz. Otomatik olarak içindekileri dışarı çıkarak düğmeli mekanizmalı kartlık cüzdan çeşitlerine de isim yazdırabilirsiniz. Kartlıklı cüzdan çeşitlerine sadece kişi ve şirket ismi değil motto yazıları da yazılabilir. Sevdiğiniz bir özlü söz ya da kendinize hatırlatmayı istediğiniz bir nasihati ürün üzerine yazdırabilirsiniz. Erkek ve kadın kredi kartlık çeşitleri pek çok farklı renge sahiptir. Kırmızı, mavi, yeşil, kahverengi ve lacivert gibi farklı tonlar arasından gardırobunuzda en çok bulunan renge uygun birini seçerek kombin parçası olarak tercih edebilirsiniz. Zarif ve ince kartlık cüzdan çeşitleri sayesinde ceket ve pantolon cepleri taşkın görünmez ve yabancıların dikkatini çekmez. Sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz şık modelleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Ekonomik Kredi Kartlık Cüzdan Fiyatları

Para, kimlik, kredi ve banka kartlarınızı güvenle saklamanız için kaliteli ürünler kullanmalısınız. Çabuk yırtılan ve yıpranan kalitesiz modellerin kullanımı sonucunda para yırtılması, kart düşmesi gibi sorunlar olabilir. Kaliteli ve dayanıklı ürünler tercih ederek maddi kayıp yaşamanın önüne geçebilirsiniz. RFID Block teknolojisine sahip modeller sizi temassız yöntemlerle dolandırıcılık yapanlara karşı korur. Kartlık cüzdan kadın modellerinde genellikle canlı renk ve desenler, erkek ürünlerinde daha spor ve klasik kesimler hâkimdir. Her yaş ve cinsiyetten kullanıcıya hitap eden tasarımlar da bulunur. Kartlık satın alırken fiyatların birbirinden farklı olduğunu fark edersiniz. Ürünlerin değeri kullanılan malzeme, aksesuar, kişiselleştirilebilir olması ve üretici gibi faktörlerle belirlenir. El yapımı deri cüzdan kartlık işlemesi zor ve titiz çalışma isteyen bir model olduğu için fiyatı işçilik ve doğal malzeme kullanılarak belirlenir. RFID engelleyici ekstra güvenlikli metal kredi kartlık gibi modellerin de fonksiyonel özellikleri fiyatına etki eder. Trendyol’dan ekonomik fiyat avantajı ile tek ve çift taraflı kullanılabilen, telefonlara ve cepte taşımaya uyumlu ürünler bulursunuz. Bölmeleri şeffaf kredi kartlık seçeneklerinde kaliteli malzeme kullanıldığı için düşerek kaybolma gibi sorunu yaşamazsınız. Kordonlu, lastikli ve fermuarlı kredi kartlık çeşitlerinde kullanılan bağlantılar uzun süre kullanımda deforme olmayan dayanıklı malzemelerdir. Sevdiklerinize kaliteli ve şık bir hediye arıyorsanız yazı yazdırılabilir, korunaklı ve şık ürünler idealdir. Titiz işçilik, kaliteli malzeme kullanımı ve her stile uygun tasarımları ile kullananların beğenisini toplar. Alışverişlerinizi Trendyol’dan tamamlayarak indirimli fiyatlarla kaliteye ulaşabilirsiniz. Kampanya dönemlerinde birden fazla ürün alarak her kombine uyumlu bir aksesuar sahibi olabilirsiniz. Seçim yapmanızı kolaylaştıran detaylı filtreleme seçenekleri ve fiyat sıralaması özelliği ile alışverişinizi bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.

Trendyol’da Cüzdan Kartlık Seçenekleri

Trendyol’un kullanıcılarına sunduğu ürün çeşitlerinden biri de para ve kartvizit benzeri belgeleri saklamaya yarayan aksesuarlardır. Geniş ürün yelpazesi içinde her tarzdan ve kesimden insana hitap eden ürünler bulunur. Ekonomik fiyat, kaliteli malzeme ve geniş fiyat aralığı ile online alışverişin en güvenilir yollarından olan Trendyol’da yer alan tasarımlar beğeni toplar. Fonksiyonelliği ile öne çıkan mekanizmalı kredi kartlık çeşitleri son dönemde popülerleşen modern tarzlara sahiptir. Kullanışlı, para klipsli, alüminyum kredi kartlık modelleri eşyalarınızı güvenle saklamanızı sağlarken dolandırıcılara karşı koruma da sağlar. Alüminyum ve astar kullanımı manyetik alanların birbiri ile etkileşime girerek bozulmasını önler. Dilerseniz temassız özelliğini kullanabileceğiniz şeffaf bölmeleri ya da RFID engelleyicili, korumalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Seçimlerinizde beklentilerinizi iyi bir şekilde belirlemeniz halinde sizin için en ideal olan ürünü Trendyol’dan fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Tuşlu, gerçek deri cüzdan kartlık modelleri hem işlevselliği hem de klasik tasarımı ile öne çıkar. Üzerine isim yazdırabilir nitelikte olanları sevdiklerinize, çalışanlarınıza ve iş arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Otomatik kartlık kadınlara ve erkeklere özel olabildiği gibi unisex modellerde de bulunur. Yatay ve dikey kullanım yönü, tek ve çift taraflı bölmelerin yanı sıra fermuarlı para alanları da modele göre yer alır. Kullanım stilinize en uygun olan modeli ürün fotoğrafları, özellikleri ve yorumlarını okuyarak seçebilirsiniz. Çocuklar ile gençler tarafından sıklıkla süper kahraman ve film karakterlerinin figürlerinin, amblemlerinin bulunduğu modeller tercih edilir. Trendyol’un detaylı filtreleme seçeneklerinden yararlanarak hoşunuza giden minimalist cüzdan kartlık modellerini hızla bulabilir, uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Aradığınız tüm cüzdan ve kartlık çeşitleri için hemen şimdi geniş ürün yelpazesini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Kartlık Modelleri Nelerdir?

Kartlık modelleri, kişinin zevkine göre değişebilecek kadar fazla oluşuyla kullanıcıların oldukça beğenisini toplar. Üretim materyalinden rengine, kullanım kolaylığından boyutuna kadar birçok model, kartlıklar arasından dilediğinizi seçmenizi kolaylaştırır. Gün içinde sıklıkla kullanılan deri kartlık modelleri, şık görüntüsü ve kullanım kolaylığıyla ön plana çıkan türler arasındadır. Farklı pek çok renk ve deseniyle herkesin beğenisine göre çeşitlenen modeller hem kadınlara hem de erkeklere özel tarzlara sahiptir. Cüzdanınızın düzenli şekilde muhafaza edilmesine katkı sağlayan mekanizmalı kartlık modelleri, aradığınızı kolaylıkla bulmanız konusunda size yardımcı olur. Deforme olmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün arayışı içindeyseniz de metal kartlık modellerine bakabilirsiniz. Kullanışlı ürünler arasında yer aldığı için kartlıklar, oldukça rağbet gören eşyalardandır. Bu sayede herkese hitap edecek kadar çok olan çeşitli modeller, herkesin bütçesine uygun şekilde bulunabilir.

Kartlıkta Para Taşınır Mı?

Kartlıklar, genellikle gün içinde sıklıkla kullanılan bilet, nüfus cüzdanı, ehliyet gibi ürünlerin muhafaza edilmesini sağlıyor olsa da para için de tercih edilebilir. Buna uygun şekilde tasarlanan ürünler arasından dilediğinizi seçerek nakit parayı da kartlıkta kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Son derece şık görüntüleri sayesinde sıklıkla tercih edilen bu aksesuarlar, ihtiyaç hâlinde kullanım kolaylığı sunmasıyla oldukça sevilir. Cepte taşınabilecek kadar zarif görüntülerinin yanı sıra kredi kartı, bilet ve para gibi gün içinde sıklıkla başvurulan ihtiyaçları düzenli şekilde muhafaza eden kartlıklar, oldukça kullanışlıdır. Çantada ya da cepte taşınmadan yalnızca dolap içinde bulunan birçok kartın düzenli şekilde saklanmasını sağlayacak bu ürünler, farklı amaçlara hizmet edebilir. Özellikle materyallerinin oldukça sağlam olması sayesinde özenle korunması gereken kartlar, bu ürünlerin içinde dış etkenlere karşı korunacağı için son derece kullanışlıdır. Paraların yırtılması, ıslanması ya da başka yıpratıcı faktörlerden uzakta tutulması için kartlıklar, oldukça etkili bir çözümdür.

Kartlık Cüzdan Nasıl Kullanılır?

Tercih edilen modele göre değişiklik gösterebilen kartlık kullanımı, hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler arasında sıralandığı için son derece kolaydır. Özellikle mekanizmalı kartlıklar, farklı tasarımlarıyla ilgi çekici oldukları için bu cüzdanları sipariş eden kişiler, ürünü aldıktan sonra nasıl kullanıldığını merak ederler. Kartların meydana çıkmasını sağlayacak bir mekanizmaya sahip olan bu cüzdanlar, sahip oldukları mandala hafif bir baskı uygulanması sonucu çalışır. Bu sayede içinde düzenli bir şekilde bulunan kartlardan hangisini kullanacağınızı kolaylıkla görebilmeniz sağlanır. Mekanizması bulunmayan kartlıklarda da bahsedilen duruma benzer bir mantık bulunur. Hayatımızda önemli bir yer kaplayan kartlar, oldukça çeşitli olduğu için hepsini aynı anda görebileceğiniz tasarımlar sayesinde doğru olanı arayarak vakit kaybetmenizi engeller. Farklı tasarımlara sahip birçok kartlık, benzer şekilde çalıştığı için kullanım açısından son derece pratik bir çözüm olarak piyasada yerini almıştır.