placeholder
"

50 Gr Altın

" araması için 3391 sonuç listeleniyor

50 Gr Altın Seçenekleri Sizleri Bekliyor

Altın, erişilmesi en kolay olan değerli taşlar arasında yer almaktadır. Gerek hediyelik olarak gerekse aksesuar ve takı olarak kullanılabilen altınların saflık değerleri ve gramajları farklılık gösterebilir. 1 gram altın satışı yapılabildiği gibi, 50 gram altın ve 100 gram altın ölçüleri bulunurken, 1 kiloya kadar çıkabilen altın külçeleri kullanım alanı ve tercihlere göre satın alınabilir.

Hediyelik 50 Gr Altın

Hediyelik 50 Gr Altın

Altınlar farklı ayar ve saflık değerlerine göre farklı fiyat aralıklarında bulunabilir. Saf altınlar fiyatlandırma konusunda daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurken ayarı düşük olan altınlar daha uygun fiyatlardan bulunabilir. Altınlar, küpelerden kolyelere, bilekliklerden diğer aksesuar ürünlerine kadar geniş kullanım alanına sahip olması sebebiyle tercih edilmektedir. Klasik altın rengi sarı olurken altınlar aynı zamanda rose ve beyaz altın olmak üzere farklı renklere de sahiptir. Renk ve kullanım alanlarının bu kadar geniş olması sayesinde her kullanıcının altın kullanabilmesi için model ve tarz farklılıklarına uygun farklı çeşitler ortaya çıkmaktadır.

50 Gr Altın Modelleri

50 Gr Altın Modelleri

Altın ile yapılabilecek tasarımların çeşitliliği kullanım alanlarının da genişlemesine katkı sağlarken aynı kategoriler altında bile çok çeşitli ürünün satışa çıkarılmasını sağlamaktadır. 50 gr altın bilezik en fazla tercih edilen altın tasarımları arasında yer alırken, altın aksesuar kategorisi altında çok sayıda farklı tasarım, model ve tarza hitap eden altın bilezikler bulunabilir. Altın bilezik satışlarındaki ürün çeşitliliği sayesinde farklı kullanıcı tarzlarına uygun ürünler mevcutken, kolyeden küpeye kadar pek çok farklı aksesuarda altın tercih edilebilmektedir. 50 gr altın bilezik modelleri üreticilerin ve tasarımcıların tarzlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Makineler ile üretilen altın bilezik modelleri geniş çeşitliliğe sahip olurken usta isimlerin el emekleri ile üretilen altın bilezikler de kullanıcıların ilgisini çekebilmektedir. 50 gram olmasına karşın saflık değerlerine göre değişkenlik gösteren altınlar fiyatlandırma konusunda da değişiklik gösterebilir. En saf altın olarak bilinen 999,9 değeri genel olarak yüksek alıcı bulurken, 50 gr 24 ayar altın modelleri saf altındır. 22 ayar içerisinde %91, 18 ayar içerisinde %75 ve 14 ayar içerisinde %58,33 oranında altın bulundurması nedeniyle değişken fiyatlardan alıcı bulmaktadır. 50 gr has altın içerisinde ek maddeler olmadan tamamen altından üretilmeleri nedeniyle kullanıcılar tarafından ilgi görmektedir. Altın yüzüklerin de takı ve aksesuarlar arasında ilgi gören ürünler olmalarının yanı sıra farklı tasarım ve geniş ürün çeşitliliğine sahip olması herkese hitap edebilir olmasına yardımcı olmaktadır.

50 Gr Altın Fiyatları

50 Gr Altın Fiyatları

50 gram altın çeşitleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Toz halinde bulunan altınlar duvar boyalarından tablolara kadar geniş bir alanda kullanılabilirken altın tasarımlar arasında ev dekorasyonları da bulunabilir. Genel olarak kullanım alanları takı ve aksesuar ağırlıklı olan altınlarda 50 gram seçenekleri sıklıkla tercih edilmektedir. 50 gr külçe altın özel kaplama ve tasarımları ile hediyelik olarak sunulabildiği gibi yatırım olarak da saklanabilmektedir. Külçe modeller genel olarak dikdörtgen ve kare kesimlere sahip olmalarına karşın kullanıcılar yuvarlak kesimlere sahip külçe modellerine de ulaşabilmektedir. Altın fiyatlarının değişiklik göstermesinin pek çok farklı nedeni bulunmaktadır. 50 gr altın fiyatı genel olarak tasarımlarına, kullanım alanlarına ve ayarlarına göre değişiklik gösterirken 24 ayara sahip 50 gram altınlar en yüksek fiyatlara sahip ürünlerdir. 22, 18 ve 14 ayar altınların fiyatları sırasıyla azalırken, tasarımın içerisinde ne kadar altın kullanıldığı fiyatların değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Altınlar genel olarak kuyumcu ve internet sitelerinde bol miktarda bulunmaları nedeniyle erişilebilir fiyatlardan alıcı bulan değerli taşlardır. 50 gram altın yorumlarını Trendyol'da inceleyebilir, 50 gram altın satın almaya karar vermeniz halinde tüm çeşitleri Trendyol'da bulabilirsiniz.