"

Ahlatcı Altın

" araması için 130 sonuç listeleniyor

Ahlatcı Altın Çeşitleri ile Özel Hediyeler

Altın, işlemesi oldukça kolay olması ile takı alanında sıklıkla kullanılan bir maddedir. Yumuşak bir madde olması sebebiyle, işlenirken ve özellikle takı yapılırken gümüş, nikel ve bakır gibi maddelerle karıştırılır. Bu noktada ayar veya karat adı verilen bir kavram ortaya çıkar. Her ayar için belli bir miktar karışım uygulanır. 14, 22 ve 24 ayar gibi çeşitleri bulunur. Genellikle sarı renkte olmasıyla birlikte beyaz ve pembe renkleri de bulunur. Bu renkler de yine belli bir ayar oranıyla elde edilir. Örneğin 14 ayar pembe renk için 32,5 gram bakır, 9,2 gram gümüş ve 58,3 gram saf altın karıştırılır. Ayar kavramı bir anlamda altının saflığı anlamına gelir. Ahlatcı Metal Rafineri, Türkiye’nin 4 büyük rafinerisinden biridir ve 3. sıradadır. Ahlatcı Kuyumculuk adı altında gram altın üretimi yapan bir kuruluştur. Türkiye’de altın üretiminde ve ihracatında önemli bir yere sahiptir. Kusursuz tasarımlara sahip bilezikleri, alyansları, küpe ve kolyeleri müşteriye sunarken, aynı zamanda külçe şeklinde seçeneklerini de satışa sunar. Ahlatcı Altın, her ihtiyaca ve zevke uygun ürünleri bünyesinde barındırır. Her ayarda, her renkte modelleri müşterisine sunar. Ahlatcı gram altın ve takı şeklinde pek çok ürünü Trendyol aracılığıyla hizmete sunar. Çeşitli renkleriyle her kombine uyacak tasarımlara sahip modellerle tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Her İhtiyaca ve Zevke Uygun Tasarımlar

Her İhtiyaca ve Zevke Uygun Tasarımlar

Altın pek çok kişinin tercih ettiği, hem şıklık hem de yatırım için sıklıkla kullandığı bir üründür. Çeşitli ayarlarda seçenekleri ile her ihtiyaca uygun modelleri içinde barındırır. Değişken döviz kurlarına ve borsa senetleri gibi bir yatırım aracıdır. Paranın alım gücü düştüğünde bile paranızın değerini sabit tutar. Bu sebeple oldukça güvenli bir birikim yapılmasını sağlar. Özel günlerde ışıl ışıl tasarımları ile göz kamaştırırken her zaman değerini koruyan geleneksel bir yatırım aracı oluşuyla da ekonomik açıdan güvence sağlar. Ahlatcı, bu kategoride pek çok ürünü müşteriye sunar. Düğün, nişan ve sünnet gibi özel günlerde sıklıkla takılan çeyrek altın, 22 ayardır ve 18 mm çapındadır. Kulpsuz halde ağırlığı da 1.75 gramdır. Aynı zamanda yatırım için en uygun araçlardandır. Satarken de fazla fiyat farkı olmadan kolayca bozdurulabilir. Ahlatcı çeyrek altın konusunda da birçok ürünü müşterisine sunar. Öte yandan yine 22 ayar, 22 mm çap ve 3.21 gram ağırlığında olan Ahlatcı yarım altınlar da yatırım amaçlı kullanılan bir diğer çeşittir. Tasarımına bakıldığında arka yüzünde yıldızlar arasında Atatürk portresi, alt kısmında da basıldığı tarih vardır. Çeyrek altının iki katı değerindedir. Siz de ister yatırımlık ister hediyelik yüzlerce ürünü markada bulabilir, güvenli alışveriş keyfini tadabilirsiniz. Yatırımın dışında mücevher, endüstri ve hatta ilaç sektöründe de yeri son derece önemli olan tam altın, ülke ekonomisinde oldukça önemlidir. 22 ayar, kulplu 7,21 gram, kulpsuz 6,42 gram ağırlık, 30 mm çap özelliklerine sahiptir. Ahlatcı tam altın alanında ürünleri de satışa sunar. Bunların yanı sıra, bilezikler de hem yatırım hem de şıklık için kullanılır. Yatırım amaçlı kullanılan bir diğer ürün de bileziklerdir. Yatırım amaçlı kullanılmasının yanı sıra eşsiz tasarımları ile göz kamaştıran bileziklerin burma, kelepçe, hasır gibi pek çok modeli vardır. Kız ve erkek çocukları için de tercih edilebilecek modelleri mevcuttur. Rengarenk çocuk bilezikleri ile siz de çocuğunuzun geleceği için yatırım yapabilirsiniz.

Herkese Uygun Ahlatcı Altın Fiyatları

Herkese Uygun Ahlatcı Altın Fiyatları

Döviz kurlarının değişkenliği karşısında karlı ve güvenli bir yatırım aracı olan altın, pek çok kişi tarafından tercih edilir. Yatırım amacı dışında düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ürünlerdir. Çeyrek, yarım ve tam olmak üzere seçenekleri bulunur ve fiyatları da bu bağlamda değişiklik gösterir. Satın alırken en çok tereddüt edilen konulardan biri de ne zaman satın alınacağıdır. Çünkü piyasanın durumuna göre fiyatları da değişiklik gösterir. Bilezik, kolye, yüzük gibi takılar altın işlenerek yapıldığından işçilik ücreti de üstüne eklenir. Gram altında herhangi bir işlem gerektirmez. Halk arasında ata olarak adlandırılan Cumhuriyet altını, 22 ayar, 30 mm çap ve 7,21 gram olarak üretilir. İşçilik maliyeti açısından da oldukça az maliyete sahiptir. Bu sebeple yatırım amaçlı kullanım için son derece uygundur. Takı olarak da kullanıma sunulur. Her ihtiyaca uygun Ahlatcı ata altını siz de alarak yatırımınıza katkı yapabilirsiniz. Yüksek derece sıcaklıkta rafine edilen külçeler de, yüksek saflığa sahiptir. 24 ayar olanlar %100 saf altından imal edilirken 22 ayar olanlar da %91 oranındadır. 1, 3 ve 5 gramdan 1000 grama kadar seçenekleri mevcuttur. Ahlatcı külçe altın konusunda da pek çok seçeneği bünyesinde barındırır. Eğer birden fazla külçe aldıysanız onları hemen bütünleştirmeniz tavsiye edilir. Gram altınlar yatırım konusunda yeni olanlar için uygun bir araç olabilir. Uzun vadede verim alınacak olsa da güvenli ve karlı oluşuyla beklemeye değer bir yatırım şeklidir. Kusursuz tasarımları ile göz kamaştıran modellerle kombininizi tamamlarken aynı zamanda güvenli birikim sağlayan bileziklere Ahlatcı Kuyumculuk’tan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zengin yelpazesi ve bütçe dostu Ahlatcı altın fiyatlarıyla Trendyol’dan kolayca satın alabilirsiniz.

Altının Adresi Ahlatcı Altın Yorumları Trendyol’da

Altının Adresi Ahlatcı Altın Yorumları Trendyol’da

Özel günlerin vazgeçilmezi, yatırımın doğru adresi altın, pek çok kişi tarafından oldukça sık tercih edilir. Paranın icadından da eski olan bir ticaret aracıdır. Nadir bulunması, kolay işlenmesi ve göz alıcı rengiyle her kültürde önemli bir yer edinir. Şık tasarımlarıyla zengin bir görünüm katarken, aynı zamanda değişken borsa şartlarında değerini korumasıyla birikim yapmak isteyenlerin tercih etmesi gereken ürünlerdir. Düğünlerde yeni evlenen çiftlerin birikim yapması için de vazgeçilmezdir ve çeyrek, yarım ve tam gibi seçenekleri bulunur. Birikimin yanında yeni doğan bebeklere, sünnet düğünündeki çocuklara ve daha birçok özel günde hediye olarak da verilebilir. Bu ürünleri alma zamanını doğru seçmek de önemli bir konudur. Satın almak için Ahlatcı yarım altın fiyatına ve diğer seçeneklere Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Takı ve işlenmiş ürünler dışında özellikle yatırım için gram altın sıklıkla tercih edilir. Ahlatcı gram altın fiyatları da geniş seçeneklerle müşteriye sunulur. Eşsiz tasarımlara sahip Ahlatcı bilezik modelleri de hem takı sahibi olmanın hem de birikimin kesiştiği kullanışlı tasarımlarıyla sıklıkla tercih edilir. Hasır, kelepçe ve burma gibi göz alıcı tasarımların yanında sade tasarımlarla da bileklerinizi süslerken, aynı zamanda birikim yapmanız bu bileziklerle çok kolaydır. Beyaz ve pembe gibi renk seçenekleri de bulunan bu eşsiz ürünleri hem şıklık hem de birikimi barındıran verimli kullanımıyla siz de mutlaka edinmelisiniz. Ayrıca Ahlatcı altın yorumlarına göz atarak, ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olan ürünü kolaylıkla belirleyebilir, belirlediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz. Trendyol, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran satış prensibiyle, her ihtiyaçtan ürünü bünyesinde barındırır. Ahlatcı kuyumculuk online satış avantajı ile Trendyol’un ayrıcalıklı ve indirimli dünyasına siz de hemen ulaşabilirsiniz.