placeholder
"

Babyhope

" araması için 2981 sonuç listeleniyor

Babyhope

Babyhope

''Bebekler için her şey'' sloganıyla yola çıkan BabyHope, çocuk ve bebek gereçleri üretiminde kalitesiyle adından söz ettiren başarılı markalar arasında yer alıyor. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren ve çok çeşitli üretim kapasitesiyle bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılamanıza yardımcı oluyor. Çok sayıda ebeveynin ilk tercihlerinden olan marka, bebeklere evde, dışarıda, oyun zamanında, bebek odasında ve diğer tüm alanlarda kullanabilecekleri sağlıklı kişisel eşyalar hazırlıyor. Evde kullanım için; oyun parkı, mama sandalyesi, yürüteç, ev gereçleri, salıncak ve çocuk gereçleri tasarlayan sevilen marka, dışarıda kullanım için; puset, oto koltuğu ve Babyhope çanta üretimleri yapıyor. Bebeklerin ve çocukların oyun zamanı için ise birbirinden güzel akülü araba, pedallı araba, üç teker ve scooter ürünleri tasarlıyor. Bebeğinizin odasını hazırlarken en büyük destekçiniz olacak olan markanın, bebek odası takımları da kaliteli, konforlu ve bebeğinize güvenli bir uyku süreci yaşatan ürünlerden oluşuyor.

BabyHope Araba: Bebeğinizle Konforlu Seyahatler

Bebeğinizle birlikte dışarıda ya da evde vakit geçirirken, kolayca hareket etmenizi sağlayan ve bebeğinizin seyahat boyunca konforlu vakit geçirmesini sağlayan Babyhope bebek arabası modelleri, BabyHope tasarımıyla yepyeni bir boyut kazanıyor. Hem takım halinde satılan hem de bireysel olarak satışa sunulan bebek arabaları, BabyHope kampanya çeşitlerinde bebek arabası + oto koltuğu + puset şeklinde takımlanabiliyor. Bebek arabası modelleri, çift yönlü hareket edebilen, 360 derece dönebilen, güneş korumalığı bulunan, 3 noktalı güvenlik kemerli, oto bagajına sığabilen portatif yapılı gibi özellikler taşıyor. Genellikle çelik ya da alüminyum iskelet sistemine sahip olan ve taşıma kapasitesi oldukça yüksek olan bebek arabaları, doğumdan itibaren güvenle kullanılabiliyor. Puset ünite bölümleri portbebeye dönüşen bebek arabaları, bebeğinizle birlikte dışarıdayken yatak pozisyonunda bebek arabası kullanabilmenize olanak tanıyor. Bu sayede bebeğiniz uykuya ihtiyaç duysa da hemen uyutma fırsatı bulabilirsiniz.

BabyHope araba çeşitlerinin çoğu, birden fazla sırt ayarına sahip oluyor. Bebeğinizin moduna göre en konforlu olabileceği pozisyonu kullanabilir, onun için en iyi seçeneği değerlendirebilirsiniz. Çift yönlü kullanım özelliği, bebeğinizin arabasını sürerken yüzünün size dönük olmasını ya da dışarı dönük olmasını sağlıyor. Bu sayede bebeğinizle birlikte gezerken onun ne durumda olduğunu da kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmenize yardımcı olan bebek arabaları, ebeveynler tarafından kolaylıkla açılabilen 5 noktalı kilit bölümleri sayesinde ağlama durumunda ya da acil durumlarda hemen müdahale edebilme avantajı veriyor. Kilit bölümlerinin kenar şeritleri, güvenliği daha fazla sağlamak amacıyla ayarlanabilir küçük kemer aksesuarları içeriyor. Bu da bebeğinizin bedenine özel olarak sıkı ya da gevşek kemer ayarı yapabilmenizi sağlıyor. Böylece bebeğiniz en engebeli ve sarsıntılı yollarda bile öne ya da yana düşme tehlikesi olmadan güvenle seyahat edebiliyor.

BabyHope baston modelleri ve diğer modeller, tekerlek bölümlerinde amortisör sistemi bulunduruyor. Bu özellik bebek arabalarının seyahat sırasında tümsek gibi alanlardan geçerken sarsıntısının azalmasını sağlıyor. BabyHope baston bebek arabası modelleri ise daha hafif olmaları ve kolay taşınabilir olmaları sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Bebek arabalarının puset bölümünde bulunan rüzgarlıklar ise bebeğinizin fırtınalı havalardan korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca yoğun güneş ışınlarından da korunmasını sağlıyor. BabyHope ikiz bebek arabası modelleri ise ikiz anneleri için oldukça kullanışlı ve rahat ürünler sunuyor. Modeller, iki adet yan yana koltuk bölümünden oluşuyor. Taşıma kapasiteleri değişiklik gösteren BabyHope baston araba modelleri ve BabyHope travel sistem bebek arabaları, 15 kg, 18 kg gibi farklı oranlar sunuyor. Bebeğinizin en az 3 yaşına ulaşana dek kullanabileceğiniz araba modelleriyle bebeğinizi güven içinde gezdirebilirsiniz. Ayrıca katlanabilen BabyHope bebek puseti çeşitlerini tercih ederek aracınıza kolaylıkla sığdırabilir, takım halde satılan ürünlerle çok fonksiyonlu kullanım ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. BabyHope baston puset modellerini değerlendirebilir, hafif sürüşün tadını çıkarabilirsiniz.

Ana Kucağı: Oyun ve Dinlenme Zamanı

BabyHope ana kucağı modelleri, genellikle bebek arabalarıyla birlikte kullanılsa da bağımsız olarak kullanılabilen ana kucağı çeşitleri de görülebiliyor. 5 noktalı emniyet kemerleri bulunan ana kucakları, bebeğinizin konforlu bir şekilde bebek arabasından bağımsız bir şekilde taşınmasını kolaylaştırıyor. Bazı ana kucağı modelleri bebek arabasının iskelet bölümüne de oturabiliyor. Ana kucağı çeşitleri, bebek oto koltuğu olarak da kullanılabiliyor. Otomobillerin arka koltuklarına özel aparatlar yardımıyla takılabilen ana kucağı ürünleri, bebeğinizin her alanda kullanabileceği olmazsa olmaz parçalardan kabul ediliyor. Bebeğinizin puset içerisinde olmadığı zamanlarda kolayca taşınmasını sağlayan modellerin üst bölümlerinde bir taşıma kulpu da bulunuyor. Bebeğiniz için satın alacağınız ana kucağı modellerini ev içerisinde de kullanabilir, bebeğinize doğumdan itibaren kullanabileceği konforlu alanlar yaratabilirsiniz. BabyHope ev tipi ana kucağı modelleri ise bebeğinizin konforlu bir şekilde dinlenmesini, dinlenirken eğlenmesini ve öğrenmesini sağlıyor.

Üzerinde çeşitli oyuncaklar bulunan ana kucağı modelleri, yaylanabilen, öne, sağa ya da sola doğru sallanabilen, müzikli gibi türler içeriyor. Ana kucaklarının bazılarının üzerinde dönence gibi eğlenceli oyuncaklar da bulunabiliyor. Ana kucağı modelleriyle bebeğinizin gün içerisinde sizden bağımsız ve güvenli bir şekilde durabilmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle ev işlerinizi ve kişisel işlerinizi tamamlarken bebeğinizin güven içerisinde bekleyebileceği ve beklerken eğlenebileceği ana kucaklarıyla oldukça zorlu bir süreç olan lohusalık sürecini kolaylıkla atlatabilirsiniz. Sallanan bir yapıya sahip olan ana kucakları, ilk aylarda yoğun gaz sancısı yaşayan ve kolik rahatsızlığı bulunan bebekler için oldukça kullanışlı ürünler haline geliyor. Sallanan ana kucakları, bebeğinizin gaz sancısının sallanma yardımıyla azalmasını sağlayarak kendisini güvende hissetmesine yardımcı oluyor. Ayrıca bazı ana kucağı modelleri, beyaz gürültü adı verilen deniz sesi, doğa sesi, fön makinesi sesi, çamaşır makinesi sesi, anne karnı sesi gibi özel sesler ve ninniler de çalabiliyor. Bu sayede bebekler ana kucağında beklerken kolaylıkla uykuya dalabiliyor. Ana kucaklarının üzerinde genellikle emniyet kemerleri bulunuyor. Bu kemerler bebeğinizi olası düşme tehlikelerine karşı da koruyabiliyor. Ana kucaklarının taşıma kapasitesine ve kullanım için önerilen ay aralıklarına dikkat ederek bebeğiniz için en konforlu ve güvenli BabyHope ana kucağını satın alabilirsiniz.

BabyHope Mama Sandalyesi: Güvenli ve Konforlu Yemek Zamanları

BabyHope mama sandalyeleri, bebeklerin konforlu ve güvenli bir şekilde öğün tüketmesine yardımcı oluyor. Özellikle 6.ay sonrasında ek gıdaya geçiş yapan ve anne sütü alamadığı için erken ek gıda dönemine giren bebekler mama sandalyeleri yardımıyla güvenli bir şekilde beslenebiliyor. Uzmanlar, bebeklerin beslenme sırasında mutlaka mama sandalyesinde bulunması gerektiğinin önemle altını çiziyor. Bebeklerin katı gıdaya geçiş yaparken dik bir şekilde oturabilmeleri gerekiyor. Bu sayede beslenirken boğulma gibi tehlikeli durumların önüne geçilmiş oluyor. Buna bağlı olarak BabyHope mama sandalyeleri yardımıyla bebeğinizin dik oturmasını sağlayabilirsiniz. Üzerinde çıkarılabilir minder bölümü bulunan mama sandalyeleri, bebeklerin emniyet kemerleri yardımıyla mama sandalyesine sabitlenmesini sağlıyor. Ayak bölümlerinde bulunan silikon yer tutucular ise bebekleri kullanım sırasında kayma ya da düşme tehlikelerine karşı koruma altına alıyor. BabyHope sandalye tasarımlarında sevimli çizimlere ve göz alıcı renklere yer veriyor. Bu sayede bebekler beslenme zamanlarında oldukça eğlenceli ve keyifli vakit geçirebiliyor. Mama sandalyelerinin çıkarılabilen minder bölümleri çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Bu sayede bebeğinizin ek gıdaya alışma sürecinde yapacağı döküntüler de kolaylıkla temizlenebiliyor. Ayrıca mama sandalyelerinin dış bölümleri de kolaylıkla silinebiliyor. Bazı mama sandalyeleri, kurulama şartıyla yıkama işleminden de geçirilebiliyor. Bebeğinizin her öğününde BabyHope mama sandalyesi kullanarak onun öz güvenini destekleyebilir, birey olduğunu hissetmesine yardımcı olabilirsiniz. BabyHope bebek koltuğu olarak da kullanabileceğiniz ürünlerden bazıları, ilerleyen dönemlerde kullanmak üzere iskelet bölümünden ayrılarak bebek koltuğuna dönüşebiliyor.

Babyhope Oto Koltuğu: Güven İçinde Seyahatler

BabyHope araba koltuğu modelleri, çocukların ve bebeklerin hem uzun hem de kısa seyahatlerde konfor içerisinde vakit geçirmesini sağlıyor. Araştırmalara göre oto koltuğu kullanımı trafik kazalarında yaralanma riskini %85'e kadar önleyebiliyor. Bu sebeple Türkiye'de zorunlu olan oto koltuğu kullanımını daha güvenli bir hâle getirmek için bebeğinizin ayına ve kilosuna uygun seçimler yapabilirsiniz. Oto koltuklarının bazıları, arka yönlü kullanım için bazıları, yan kullanım için bazıları da öne dönük kullanım için hazırlanıyor. Yenidoğan bebeklerin arka yönlü bebek oto koltuğu modellerini kullanmaları önerilirken, 4 yaşa kadar en az 10 ve 18 kg arasında taşıma kapasitesi bulunan ürünlerin kullanılması tavsiye ediliyor. 0-12 ay arasında bulunan bebeklerin arka yönlü 12 ay ve üzeri bebeklerin ise öne bakarak seyahat etmeleri güvenli kullanım koşulları arasında sayılıyor. BabyHope bebek koltuğu çeşitleri, güvenli kullanım için tasarlandıklarından 5 noktalı emniyet kemerleri bulunuyor. Bu sayede bebekler ani frenleme, hız, sarsılma gibi durumlardan en az seviyede etkileniyor. Ürünlerin arka koltuğa sabitlenme aparatları da bulunuyor. Böylece bebekler herhangi bir desteğe gerek kalmadan koltuğa sabitlenmiş bir şekilde güvenle seyahat edebiliyor.

Oto koltuğunu aracınızın içerisinde hava yastıklarından uzak bir konuma ve camlardan uzak bir konuma sabitleyebilirsiniz. İsterseniz emniyet kemeri yardımıyla isterseniz isofix adı verilen sistemler yardımıyla ana kucağı ya da oto koltuğunu aracınıza kolaylıkla takıp, çıkarabilirsiniz. BabyHope oto koltukları, emniyet kemerlerinin geçiş bölümleri için ön ve sırt bölümlerinde geçiş aksesuarları bulunduruyor. Bu bölümlerden emniyet kemeri geçirildiğinde ürünler güvenli bir şekilde araçlara sabitlenebiliyor. Ancak ürünlerin tutma bölümlerinin tam ortada kalması gerekiyor. Bu sayede bebekler kaza anında korunabiliyor. Ürünlerin kullanım kılavuzlarını gözlemleyerek detaylı bağlantı bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sabitlenme yönünün gidiş yönünün tersine, yani koltuğa bakacak şekilde yapılması gerekiyor. Bu işlemi hastane çıkışı için de yapabilir, bebeğinizin doğum anından itibaren hem kısa hem de uzun yolculuklarınızda bu pozisyonda güvenle ilerlemesini sağlayabilirsiniz.

BabyHope Bebek Odası: Bebeğinizin Renkli Dünyası

BabyHope, bebeğinizin odasını tek seferde takım halinde tamamlamanıza yardımcı olan parçalar içeriyor. Özellikle BabyHope beşik modelleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, son yıllarda bebeklerin severek kullandığı ürünlere imza atıyor. Sallanan beşikler, büyüyen beşikler, çekmeceli beşikler, sepet beşikler ve diğer beşik türleri, MDF, yonga levha sunta gibi güçlü ve dayanıklı materyallerden elde ediliyor. BabyHope yatak modelleri ise bebek beşiklerine uygun ölçülerde tasarlanıyor. Takım olarak bebek odası satın alan kullanıcılar, aynı zamanda BabyHope karyola, yatak, dolap, şifonyer gibi ürünlere sahip oluyor. Bebek odalarının bazılarında uyku seti bulunuyor. Ancak bazı modeller uyku seti içermediği için bebeğinize özel bir uyku seti satın alabilirsiniz. BabyHope uyku seti şifonyer modelleri, çok sevimli tasarımlarıyla bebeğinizin beşiğini ve odasını güvenli bir hâle getiriyor. BabyHope gardırop şifonyer modelleri ise iki kapılı ve çekmeceli, gibi çeşitli tasarımlarla satışa sunuluyor. Bebek odası satın almadan önce ürünlerin ölçülerini inceleyebilir, bebeğinizin odasının ölçüleriyle karşılaştırabilirsiniz.

BabyHope şifonyer modelleri ise en az 4 -5 çekmeceli olarak tasarlanıyor. Bebeğinizin tüm giysilerini ve küçük eşyalarını temiz ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bebeğinizin odasında alternatif olarak kullanabileceğiniz parçalardan olan BabyHope park yatak modelleri, bir diğer adıyla BabyHope oyun parkı modelleri de en çok ilgi çeken bebek eşyaları arasında yer alıyor. Bu ürünler, doğumdan itibaren kullanılabiliyor ve bebeğinize güvenli bir oyun alanı sunmanızı sağlıyor. Hem yenidoğan bebeklerin hem de hareketlenmeye başlayan bebeklerin ani hareketler yaparak kendisine zarar vermesini önleyen park beşikler, fileli yapılarıyla bebeklerin dışarı çıkmasını önlüyor ve oyun zamanları için geniş bir alan vadediyor. Bebeğinizi gün içerisinde özgürce ve güven içerisinde oynaması için park beşikte bırakabilir, beşik içerisine bebeğinizin oyuncaklarını koyarak eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Oyun parklarının içerisine ince yataklar satın alabilir, bebeğinizin yumuşak bir yüzeye temas etmesine yardımcı olabilirsiniz.

BabyHope ile Bebeğinizin Tüm Eğlence Araçları Trendyol'da!

BabyHope bebek eğlence araçları konusunda çok geniş bir üretim skalası bulunan markalar arasında yer alıyor. BabyHope salıncak modelleriyle bebeğinizin hem açık havada hem de evinizde eğlenmesini sağlayabilir, mama sehpası desteğiyle birlikte sabitlenebilen salıncakları aynı zamanda mama sandalyesi olarak da kullanabilirsiniz. Ürünlerin oturma bölümünde bulunan emniyet kemerleri bebeğinizin güvenle sallanmasını sağlarken, üzerinde bulunan güneşlik UV ışınlarından korunmasına yardımcı oluyor. BabyHope akülü araba modelleri ise bebeğinizin çok seveceği etkinlikler oluşturmanızı sağlıyor. Açık ve kapalı alanlarda kullanabileceğiniz akülü arabalar, kumandalar yardımıyla yönlendirilebiliyor ve bebeğinizi güvenli bir şekilde sürebilmenize olanak tanıyor. BabyHope yürüteç modelleri ise bebeğinizin güvenli bir şekilde aynı noktada oyun oynamasını sağlıyor. Bebeğiniz yürüteç yardımıyla yürüme konusunda destek alabiliyor. BabyHope hoppala modelleri de bebeğinizin güvenle zıplayarak oyun oynamasına zemin hazırlıyor. BabyHope at ve BabyHope scooter gibi ürünler ise daha çok çocuklar için hazırlanıyor. Özellikle bebekler için hazırlanan BabyHope bebek bisikleti gibi ürünler ise emniyet kemerleri yardımıyla kullanılabiliyor. BabyHope itmeli bisiklet modelleri ise bebeğiniz için bir oturak ve bir de itme aparatından oluşuyor.

İki ileri bir geri vitesli BabyHope akülü araba ve çift şanzıman çift motorlu BabyHope akülü motor modelleri ise 3 ila 8 yaş arası çocuklar için öneriliyor. Arabaların taşıma kapasitesi ise maksimum 30 kg olarak belirtiliyor. MP3 çalar, USB ve SD kart girişi bulunan akülü araçlar, seyahat sırasında bebeğinizin müzik dinleyerek eğlenmesine de yardımcı oluyor. BabyHope pedallı araba çeşitleri ve BabyHope 3 tekerlekli bisiklet modelleri ise bebeğinizin kaslarının gelişimine yardımcı olarak bacaklarının güçlenmesine yardımcı oluyor. Bebeğinizin, el, göz, denge koordinasyonuna katkıda bulunan ürünleri, önerilen yaş gruplarına göre kullanabilirsiniz. BabyHope örümcek modelleri ise ön bölümlerinde bulunan oyuncaklar sayesinde bebekler için çok eğlenceli eşyalar haline geliyor. Araçların ön bölümlerine yerleştirilen renkli ve eğlenceli oyuncaklar bebeğinizin keyifle oynamasını sağlarken, tekerlekler yardımıyla hareket edebilmesi sağlanıyor. BabyHope kanguru modelleri ise AVM gibi toplu alanlarda bebek arabaları olmadan kolaylıkla dolaşabilmenizi sağlıyor. Kanguru modellerini bebeğinizle birlikte ev içerisinde de kullanabilirsiniz. Bebeğinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan kangurular, özellikle ebeveyninden ayrılmakta güçlük çeken bebekleri büyük ölçüde sakinleştiriyor. Trendyol'da tüm ürünleriyle fark yaratan BabyHope fırsat ürünlerini inceleyebilir, BabyHope indirim ürünlerinden de faydalanabilirsiniz. Siz de bebeğinizin ihtiyaçları için BabyHope tercih edebilir, Trendyol'da sunulan çok özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü hemen sepete ekleyerek bütçe dostu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.