İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Materyal
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kristal Bardak

" araması için 18 sonuç listeleniyor

Şık ve Zarif Kristal Bardak Modelleri Trendyol'da!

Kristal kulplu bardak ve daha birçok farklı bardak çeşidinin yer aldığı bu kategori içerisinde, çay bardakları, kahve yanı bardakları, su ve meşrubat bardağı seçenekleri yer almaktadır. Kulplu bardaklarda da kendi içlerinde birçok farklı desen ve renk bulunmaktadır. Kulplu bardakların hem çay bardağı şeklinde hem de daha büyük gramajları taşıyabilecek ebatlarda tasarlanan seçenekleri yer almaktadır. Çay bardağı şeklindeki kulplu kristal bardaklarda petekli ve diğer desenlerin yer aldığı çeşitler bulunmaktadır. Petekli ve kulplu çay bardakları sayesinde hem bardak daha kolay bir şekilde tutulabilecektir hem de kullanım esnasında modern ve şık görünümlü bir çay takımı edinilmiş olacaktır. Çay bardağı dışındaki formlarda da kristal renkli bardak bulabilmek mümkündür. Bu bardakların kullanımında hem işlevsel hem de görünüm açısından birçok farklı avantaj bulunmaktadır. Kristal bardak çeşitleri içerisine koyulan içeceklerin sıcaklık ve soğukluk dengelerini daha uzun süre tutabilmeleri açısından da oldukça kullanışlıdır. Alışılagelmiş altın bantlı çay takımlarına ek olarak puantiyeli ve petek desenli seçeneklerin de bu kategori altında bulunması mümkündür. Bu sayede, klasik bir görünüm tercih edenler için ve modern, genç bir görünüm tercih edenler için farklı seçenekler kategori altında bulunabilir durumda olmaktadır.

Kristal Bardak Fiyatları

Kristal Bardak Fiyatları

Kristal bardak takımı hem çay bardağı hem de su bardağı gibi farklı formlarda kullanılmaktadır. Zarif ve şeffaf yapıları sayesinde kişilerin oldukça tercih ettiği materyallerden biri olmaktadır. Bardakların kimi modellerinde tekli bir şekilde alım yapabilmek mümkünken kimi modeller için 4’lü 6’lı ve 8’li seçeneklerin alımı mümkün olmaktadır. Bu sayede, kullanım aşamasında da bir bütünlük sağlamak mümkün olmaktadır. Kristal su bardakları çeşitlerinde 4’lü 6’lı ve 8’li seçenekler de yer almaktadır. Bu bardak modellerinde, desen ve renk dışında bardağın formu kısmında da farklı seçimlere yer veren bardak modellerini bulmak mümkündür. Ayaklı bardak modelleri de hem görünüş hem de kullanım açısından oldukça tercih edilen seçeneklerden biri olmaktadır. Türk kahvesinin yanında su koymak ve diğer küçük miktarlı içeceklerin sunumu için tercih edilecek olan bu bardaklar çeşitli renk ve desende bulunabilmektedir. Bu sayede, kişiler kendi kahve fincanlarına en uygun olan seçeneği rahatlıkla bulabilir ve kullanabilirler. Kristal kahve yanı bardak olarak da geçen bu bardak çeşitleri, kullanımı kolaylaştıran ve görsel anlamda da sunumu zenginleştiren bir özelliğe sahip olmaktadır. Bunlara ek olarak, ikili şekilde edinilebilecek olan bir diğer kristal bardak çeşidi ise, çay bardağı ve mırra takımı olarak geçen bir seçenektir. Bu seçeneklerde de altın bantlı ya da petekli desenleri bulabilmek mümkündür. Bu takım genellikle 6’lı şekilde tanımlanmakta ve her bir çay bardağı için ayrı mırra bardağı yer almaktadır. Kişiler, böylelikle kendileri ve misafirleri için şık bardaklar için de eşsiz sunumlar hazırlayabilmektedir. Altın bandın bardağın orta ya da ağız kısmında yer alan değişik versiyonlarını bulmak mümkündür.

Kristal bardak fiyatları alınmak istenen takımın hangi desen renk ve kategori içerisinde yer aldığı ile ilgili olmak ile birlikte bunun yanında tek başına mı yoksa bir set halinde mi alındığı ile de ilgili olmaktadır. Bu nedenle tek bir fiyatlandırmadan bahsetmek mümkün olmamaktadır.Kristal bardak materyal olarak bardak seçimi yapılmak istendiğinde zarif görünüşü ve sağlam yapısı ile ilk sıralarda yer almaktadır. Uzun yıllardır mutfaklarda kullanılan vazgeçilmez bir parça olmaktadır. Sadece çay bardağı olarak değil bunun yanı sıra kulplu ve su bardağı şeklinde de kullanımı mutfaklarda yerini almasını sağlamaktadır. Bu seçeneklerin arasında meşrubat bardakları da yer almaktadır. Meşrubat bardakları çay bardağı formatından daha farklı şekilde tasarlanmakta ve daha fazla gramajda içeceği alabilecek kapasiteye sahip olmaktadır. Kristal bardak seti kategorisi içerisinde hem meşrubat hem viski hem de çay bardağı gibi çeşitli seçeneklerin bulunması hem kristalin ne denli çeşitli kullanım alanı olduğuna bir örnek hem de kullanımının ne denli tercih edildiğine bir kanıt olarak gösterilebilmektedir. Bu noktada, gelenekler ve en çok tüketilen içeceğin çay türevi içecekler olması nedeni ile en çok kristal çay bardakları talebinin olduğunun söylenmesi de yanlış olmayacaktır. Kategori altında hem çay bardaklarının klasik modellerine hem de daha genç ve daha modern seçeneklerine ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, çay bardağı takımı olarak geçen modellerde bardakların yanında altlık tabakları da yer almaktadır. Böylece hem bir bütünlük sağlanmış olmakta hem de kullanım kolaylığı sunulmuş olmaktadır. Özellikle kulplu olmayan çay bardağı modellerinde çay tabağının daha da önemli bir hal aldığını söylemek mümkündür. Bu nedenle, takımlar içerisinde hem bardağın hem de çay tabaklarının bir arada bulunması kullanıcıların bütünlük içerisinde çaylarını sunabilmesi ve daha kullanışlı bir şekilde bardak kullanımını gerçekleştirmelerine yardımcı olması açısından önemlidir.

Zarif ve Şık Bir Görünüm İçin Kristal Bardaklar

Zarif ve Şık Bir Görünüm İçin Kristal Bardaklar

Kristal bardaklar sadece çay bardağı ya da meşrubat bardağı olarak kullanılmamaktadır. Bu kullanım şekillerinin yanı sıra kristal viski bardak ve kristal plastik bardak seçeneklerine de bu kategori altından ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Kristal denildiğinde akla sadece şeffaf seçeneklerin gelmesine ek olarak, yeni ve modern seçeneklerin içerisinde renkli ve desenler ile kaplı olan kristal bardak formlarının bulunduğunu söylemek de mümkün olacaktır. Bu modeller kendini viski bardaklarında, çay bardaklarında ve diğer bardak çeşitlerinde göstermektedir. Kimi zaman, özellikle çay bardağında bu ek detayın bulunması nedeni ile çay bardaklarında daha sade bir tasarım tercih edilirken çay tabaklarında onu tamamlayacak renk ve desenlerin bulundurulması bir çeşitlilik olarak sunulmaktadır. Bunun yanında, viski ve kristal plastik bardaklarda da desen açısından çeşitlilik söz konusudur. Kristal bardaklarda genellikle şeffaf ve renksiz bir tasarım tercih edilmek ile birlikte bu bardak çeşidinin tekli satılması yerine diğer bardaklardan daha fazla ebatlı paketler halinde satıldığının tercih edildiğini söylemek mümkündür. 25’li ve daha az ya da daha çok adetlerde temin edilebilecek olan bu bardak çeşitleri her alanda kullanıma uygun olması ile kişilere kolaylık sağlamaktadır. Ev dışında gerçekleştirilmek istenen aktivitelerde hem kullanışlı hem de aynı zamanda şık bir seçenek olarak kullanıma uygundur. Pet bardaklar gibi dayanıksız olmadıkları için sıcak içeceklerin de tüketimine oldukça müsaittir. Aynı zamanda, pet bardaklardan çok daha sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Tek kullanımlık olmadıkları için de tekrar kullanıma izin veren bir yapıları bulunmaktadır. Doğa ve kişilerin bütçesi açısından da uygun bir seçenek olarak temin edilebilir durumdadır. Bunun yanında, kristal viski bardaklarının da kendine ve içilecek olan içeceğin formuna özel bir şekli olması ile kullanımı kişiselleşmiş bir üründür. Bu bardak çeşidinde de kullanım şeklini değiştirmeyecek desen ve renk modellerinde bardak formlarını bulabilmek mümkün olmaktadır.

Çay ve Su Bardağında Kristal Bardaklar

Çay ve Su Bardağında Kristal Bardaklar

Kristal ayaklı bardak modeli de bu kategori altında bulunabilir seçeneklerden biri olmaktadır. İster tek başına içecek servis ederken kullanılabilecek olan, istenirse de kahve gibi içeceklerin yanında ikram edilecek olan su ve diğer meşrubatların kullanımına uygun olan bu bardak formlarında farklı desen ve renklerin bulunması mümkün olmaktadır. Kullanım anında hem şık hem de rahat bir bardak temin etmek isteyenlerin ilk seçeneklerinden biri olarak göze çarpmaktadır. Bu meşrubat bardaklarının yanı sıra kahve için de kristal materyalinin kullanıldığı seçenekler kategori altında bulunmaktadır. Kristal kahve bardağı seçeneklerinde de geleneksel ve modern seçimlere uygun tarzlarda çeşitlilik bulunmaktadır. Bu modeller arasında motifleri bulunan ya da daha modern desenlere sahip olan kahve bardakları yer almaktadır. Bu noktada, seçim kişinin hangi türde bir bardak edinmek istediğine kalmaktadır. Kristal bardak modelleri kullanışlılık açısından hangi desende olur ise olsun oldukça yeterli durumdadır. Kişilerin hem gözüne hitap eden hem de kullanımda en kolay tutuş şeklini sağlayacak olan bu kahve bardağı modelleri oldukça tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Altın dekorları barındıran ya da daha renkli desenleri bulunduran kristal materyalli bardak seçenekleri bulunmaktadır. Bu kategoriler altında yer alan bardak modelleri uzun zamanlardır mutfaklarda kullanılan modeller olması ile aşina olunmuş ve vazgeçilmez parçalar olarak yerini almış seçimler olmaktadır. Her yaştan kişinin kullanımda talep edebileceği özellikleri barındıran çeşitlilikte bir bardak skalası bulunması da kullanımın bu denli yaygın olmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle, geçmişten günümüze mutfaklarda dayanıklı ve şık bir gereç olarak yerini almış olan kristal bardaklar şimdi daha da çeşitlenerek kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Bu çeşitlilik içerisinde herkesin kendi zevk ve estetik kaygılarına uygun bir takım bulabilmesi mümkün olmaktadır.Kristal cam bardak tercih edilmek istendiğinde sadece tek bir alanda değil mutfakta ikram edilmek istenen her içecek türüne ait bardak çeşidi için farklı bir model bulabilmek mümkün olmaktadır. Bu nedenle, hem sağlık açısından kullanımı oldukça zararsız olan hem de uzun yıllar herhangi bir form bozulmasına mahal vermeden kullanım kolaylığı sağlaması açısından kristal bardakların tercihinin ilk sıralarda yer aldığını söylemek mümkün olacaktır. Çay bardağı, kristal kulplu bardak ve diğer bardak seçeneklerinde farklı desen ve renkler yer almaktadır. Kristal meşrubat bardağı bu seçimlerin arasında yer almaktadır. Diğer kristal bardak seçeneklerine göre daha büyük ebatlarda olan bu bardak seçeneği de kullanışlılık ve dayanıklılık açısından oldukça üst seviyelerde yer almaktadır. Bu bardak çeşitlerine ek olarak, viski ve kristal kadeh bardak seçenekleri de yer almaktadır. Herhangi özel bir davette kullanım açısından oldukça şık ve modern görünüme sahip olan bu bardak seçenekleri de masaların vazgeçilmez seçeneklerinden biri halini almıştır. İçki sunumları için ve diğer meşrubatların daha şık bir şekilde sunumu için kullanılabilecek olan kristal kadehlerin, su ve diğer içecekler için tasarlanmış olan seçenekleri de bu kategori altında temin edilebilir durumda yer almaktadır. Kristal viski ve kadeh bardakların yanı sıra, çay bardağı, kulplu bardaklar ve diğer tüm bardak seçenekleri Trendyol'da ulaşılabilir halde olmaktadır. Kişiler, kendi zevk ve tercihlerine göre en uygun olanı bularak temin edebilmektedirler.