placeholder
"

Karaca Bardak

" araması için 70 sonuç listeleniyor

Karaca Bardak Ürün Çeşitleri ile Şık Masalar

Yeniliğe ve teknolojik gelişmelere her zaman önem veren Karaca, üretim ve tasarım aşamalarında da bu kültürü arkasına alır. İnsan sağlığı için en önemli konulardan biri olan su tüketme ihtiyacının zevkle karşılanabilmesi için marka, her zevke özel bardak setleri tasarlar. Ailedeki kişi sayısına ve farklı mutfak yapılarına uygun, en kaliteli bardaklardan oluşan Karaca bardak setlerine kolayca ulaşmak ve güvenli alışveriş yapabilmek için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Sofra ürünleri tasarımında öncü markalarından biri olan marka, sadece Karaca su bardaklarıyla değil, Karaca kahve yanı bardak ve çay bardağı modelleriyle de dikkat çeker. İster su, ister meşrubat, ister çay veya kahve olsun tüm ürünleri hayatınızın ayrılmaz bir parçasıdır. Tüketilen sıvılar bu kadar çeşitli olunca, doğal olarak onları tüketmek için ya da sevdiklerinize sunmak için kullanılan bardakların da o kadar çeşitli ve güzel görünmesini istersiniz. Klasik, renkli, işlemeli, kesme ve daha pek çok modeldeki Karaca markalı bardaklar, sunumlarınızda göstermek isteyeceğiniz özene layık olmaya çalışır. Kaliteli cam malzemelerden ve birbirinden şık olarak üretilen bu modeller arasından istediğinizi seçebilir, bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılarken aynı zamanda tarzınızı yansıtmayı da başarabilirsiniz. İster evinizde, ister işyerinizde, isterseniz de pikniklerde en renkli ürünlerle hayatınızı süsleyebilirsiniz. Çünkü şık bardak modelleri, şık sofraların en önemli eşlikçilerindendir. Şık masalar için yaldız işlemeli ve kristal kadehler; günlük kullanım için sade kadehler de Trendyol’da Karaca markalı ürünler arasında yer alır. Trendyol güvencesi ile Karaca çay bardak takımı ve diğer bardak setlerine uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Karaca Bardak Modelleri

Temel mutfak gereçlerinden olan bardaklar ve kadehler, kullanım amacına göre oldukça farklı boyut ve modellere sahiptirler. Uyumlu takımlar kullanmak isteyenlere hitap eden set ürünlerin yanında, günlük kullanıma uygun sade tasarımlar da bulunabilir ve sonradan kombinlenebilirler. Türk kahvesinin yanında su ikram etmek için kullanılan markanın kahve yanı bardakları, standart bardaklara göre daha küçük olarak tasarlanır ve kahve fincanlarının yanında şık bir sunum elde etmenizi sağlar. İnce belli Karaca çay bardakları ve Karaca çay bardak seti seçenekleri çay tiryakileri için çeşitli formlarda tasarlanır. Elde tutuşu kolay olması için ağız kısmı dar, alt kısmı geniş olan modelleri tercih edebileceğiniz gibi, çayınızın hemen bitmesini istemiyorsanız Karaca bardak kupa modellerini de deneyebilirsiniz. Bu çok çeşitli Karaca çay bardak modelleri üzeri desenli, baskılı, tabakları ve Karaca bardak altlığı modelleriyle renkli kombinler oluşturan şık ve kullanışlı olmaları için özenle tasarlanır. Tek tek alabileceğiniz gibi Karaca 6lı çay bardak takımı şeklinde aileniz ile birlikte kullanmak için de alabilirsiniz. Bitki ve meyve çayları seven kullanıcılar için Karaca demlik bardak modelleri de beğeni toplar. Çocukları da unutmayan marka, Karaca pipetli bardaklarıyla onların da severek meyve suyu ve süt tüketmelerini sağlar. Kalabalık bir aileniz varsa ya da kalabalık davetler vermeyi seviyorsanız, Karaca 12 kişilik bardak seti şeklinde tercih yapabilirsiniz. Daha kokteyl tarzı davetlerden hoşlanıyorsanız Karaca 25 parça bardak seti modelleri arasında sadece karaf, kadeh ve şık meşrubat bardaklarından oluşan 12 kişilik olanları tercih edebilirsiniz. Çeyizlerin vazgeçilmezi, aynı set içerisinde çay tabağı ve çay bardakları, sürahisi, kadehleri ve meşrubat bardakları olan setler oldukça ilgi görür. Eğer mutfağınızda cıvıl cıvıl renklere sahip olmak isterseniz Karaca Flamingo bardak ve Flamingo serileri size göredir. İster su bardağı, ister çay bardağı, isterseniz de mugları bulunan Flamingo serisi capcanlı içerikleriyle güzel sunumlar oluşturmanızı sağlar. Sadelikten hoşlanırken bile dikkat çekmek isteyenler için incecik cam yapılarının üzerinde zarif platin detaylarla göz dolduran Karaca Oxford bardak seti ve Karaca Helen bardak seti modelleri en beğenilen modeller arasında yer alır.

Karaca Bardak Modellerinin Bakımı

Her gün kahvaltı sofralarından başlayarak, işe giderken veya yolda Karaca termos bardak çeşitleriyle, iş yerinizde bilgisayar başında Karaca kupa bardak ürünleri ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Hiç yanınızdan ayırmadığınız bu ürünler ne kadar kaliteli ve dayanıklı olursa olsun zamanla, bulaşık makinelerinde kullanılmakla eskiyebilir ve çizilebilirler. Kurduğunuz her sofrada yeri hazır olan bardaklarınızın, pırıl pırıl ışıldamasını isterseniz özenli ve dikkatli olmanızda fayda vardır. Karaca renkli bardaklar ve şeffaf bardaklar bulaşık makinesinde yıkandığında parlatıcı kullanmadığınız takdirde kolayca çizilebilir, aşınır ve dolayısıyla parlaklığını yitirir. Bulaşık makinesindeki her yıkamanızda parlatıcı ya da elme sirkesi kullanmak kireçli şehir suyunun da yumuşamasını sağlayarak bu cam ürünlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Bulaşık makinesinde tuz bulunmaması da bir başka sebep olabilir. Bu sebeple bulaşık makinenizin tuz bölmesini ara sıra kontrol ederek tuz ilave etmeniz, suyun sertliğininin giderilmesini sağlar. Bardaklarınızı bulaşık makinesinde birbirlerine değmeyecek ve devrilmeyecek şekilde dizmeniz, Karaca kadeh bardak ve diğer Karaca ayaklı bardak seçenekleri gibi uzun olanları makinenizde orta kısma yerleştirecekseniz, üstte yer alan pervaneye çarpmayacağından emin olmanız kırılmamaları açısından oldukça önemlidir. Elde bulaşık yıkayanlar için de elma sirkesi kullanmak tavsiye edilir. Karaca bardak takımınızı yıkama esnasında yumuşak dokulu süngerlerle yıkamanız da önemlidir. Özellikle platin detaylarına sahip olan modellerin daha uzun ömürlü olması için bulaşık makinesi yerine, elde yıkanmaları tavsiye edilir. Trendyol’da bulunan açıklamalar ve yorumlar bölümünden bu tarz detayları satın alma işlemi öncesinde gözden geçirerek kolayca tercih yapabilirsiniz. Ancak elde yıkama işleminde de kullanılan bulaşık telleri, bardakların çizilmesine sebep olduğundan önerilmez. Bunların yanında elde yıkama işleminiz bittikten sonra yumuşak bir bezle dikkatli şekilde silmek de yapabilecekleriniz arasındadır. Karaca Neklus bardak seti bu kategoride yaldızsız olması bakımından, yıkanması kolay olması sebebiyle en çok tercih edilen setler arasındadır.

Karaca Bardak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bardaklar, mutfak malzemelerinin arasına, vitrinlerinize ve bulaşık makinelerine sığması, tasarım aşamalarında özel olarak düşünülen ayrıntılar arasındadır. Şarap, likör, rakı ve kokteyl bardakları gibi özel kullanımlar için tasarlanan bardaklar dünya çapında kabul gören formlarda üretilir. Bu sebeple Karaca markalı bardak alırken düşünmeniz gereken ilk özellik kullanım alanı olmalıdır. Eğer kadehlerinizi tatlı ikramı için de kullanacaksanız ince formlu olanlar yerine kaşık, çatal çarpmalarına daha iyi dayanabilecek kalın formları tercih edebilirsiniz. Bunların yanında ağız çapı, taban çapı, yükseklik ve hacim gibi bilgiler de önemlidir. Trendyol’da alacağınız markanın bardak modelleri hakkında bu bilgilere kolayca ulaşabilir, ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Karaca Exclusive bardak modelleri olsun ya da Karaca Home bardak olsun bir bardağın hacmi modeline göre genelde 200 cc - 300 cc arasında değişir. Örneğin; Karaca Exclusive bardak setinde bu ölçüler 230 cc ölçülerindedir. Aynı şekilde Karaca sürahi bardak takımı modellerinde de sürahilerin boyut ve şekilleri hem yıkama kolaylığınız hem de tarzınız için önemlidir. Yaşam zevkinizi ve kalite anlayışınızı yansıtacak olan bardak çeşitlerini evinizde, işyerinizde kullanmak isteyeceğiniz gibi, hediyelik olarak da vermek isteyebilirsiniz. Hediye seçiminizde Karaca çift camlı bardak çeşitleri içine konulan içeceği daha uzun süre ister sıcak, isterseniz de soğuk tutacağından güzel bir hediye önerisi olabilir. Karaca 49 parça 12 kişilik Bristol bardak seti evdeki tüm cam ürünlerinin kombin olmasını isteyen kullanıcılar için idealdir. Çay bardağından kadehe, su bardağından karafa ve çay tabağına kadar tüm ürünler birbirleriyle kombin oluşturur. Bunun gibi diğer Karaca 49 parça bardak seti ürünlerinde de karaf yerine çok şık sürahiler de bulunur. Daha kalabalık aileler için Karaca 61 parça bardak seti ürünleri, 49 parça olan modellerin 12 kişilik olarak üretilen modelleridir, içerikleri aynıdır. Trendyol’da markanın bardak ve setlerine filtreleme seçenekleri ile kolaylıkla ulaşabilir, Trendyol güvencesi ile uygun fiyat avantajları ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.