placeholder
"

Lav

" araması için 1367 sonuç listeleniyor

Lav Markası

Lav

Türkiye’nin yerli sofra camı üreten markalarından biri olan Lav, şık koleksiyonları ile mutfaklara renk katar. Bardaktan servis malzemelerine kadar yemek sunumunda ve sofra hazırlamada gerekli olan tüm ürünleri üreten Lav, özgün tasarımlarıyla cam zarafetini evlerinize getirir. Zengin ürün koleksiyonu ile keyifle kullanılan sofra gereçlerine sahip olan marka, çeşitliliğin yanı sıra şıklığı ve sağlığı da alıcılarına sunar. Sezona yön veren trend tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kazanır.

Yenilikçi Zengin Koleksiyon

Markanın ürün koleksiyonunda farklı içecekler için farklı bardak çeşitleri, kaseler, tabaklar, saklama gereçleri, kahvaltı takımları, sunum ve servis gereçleri bulunur. Oldukça zengin bir bardak koleksiyonuna sahip olan marka günlük kullanım için su bardaklarından başlayarak özel sunumlarda masaları tamamlayan kadehlere kadar her türlü ürüne yer verir. Kase ve tabak koleksiyonunda tekli ürünlerle birlikte takım halinde satılan setlere sahiptir. Saklama grubunda ise işlevsel kullanım ile birlikte dekoratif yönü öne çıkan ürünlerden oluşan bir koleksiyonu alıcıya sunar. Markanın tasarım anlayışını yansıtan saklama gereçleri zarif tasarımları, renkli süslemeleri, kabartmaları ile tercih edilir. Sunum kategorisinde ise tabaklara ağırlık veren marka, bireysel kullanım için fincan ve kupaların yanında kül tablası, şekerlik, servis gereçleri gibi ürünlerde üretir. Markanın set ürünleri arasında ise bardak ve fincan setleri farklı seriler altında alıcıya ulaşır. Aynı zamanda çeyizlik bardak setleri, kahvaltı takımları ve karışık Lav set çeşitleri modern ve kullanışlı tasarımları ile masaların en şık parçaları olmaya adaydır.

Kadeh ve Bardak Koleksiyonu

Lav bardak koleksiyonunda günlük kullanım için su bardakları, çay bardakları, kulplu bardaklar, meşrubat bardakları, içki bardakları ve kahve yanı bardakları bulunur. Bardaklar genelde takım halinde satılıp 3’lü ve 6’lı setlerden oluşur. Üçlü setler su bardağı, meşrubat bardağı, kahve yanı bardağı ve çeşitli tatlı sunumlarda kullanılan geniş bardakları içerir. Tek renk klasik bir dizayna sahip olan su bardakları her evde bulunması gereken parçalardan olurken çiçek süslemeleri ile dikkat çeken desenli bardaklar masalara renk katmak isteyenlere hitap eder. Çay bardakları arasında ince belli bardaklar ve kulplu bardaklar revaçtadır. Çay tabağı kullanmak istemeyenler için iyi bir seçim olan kulplu bardaklar, kahvaltıda veya gün içinde çay servislerinde ideal bir kullanım sergiler. İnce belli çay bardağı modelleri ise şık ve renkli tasarımları ile kullanıcıları şaşırtır. Nostaljik ve renkli desenleri ile masaya apayrı bir hava katan ürünler, renkli çay tabakları ile sofranızı süsler.

Markanın bardak koleksiyonu oldukça geniş olduğu karışık setlere erişmek mümkündür. Davetler için masada bir takım olarak kullanabileceğiniz su bardağı ve kadeh setleri, su bardağı ve çay bardağından veya fincandan oluşan setler masalarında uyumlu bir birliktelik isteyenlerin tercihidir. Meşrubat bardağı çeşitleri arasında ise uzun ve kısa bardaklardan oluşan Aizona serisi, tatlı ve içecek sunumları için Talya ve Teo serisi, klasiklerden vazgeçmeyenler için Sude serisi gibi birçok bardak serisi bulunur. Ayaklı bardak serisi içinde ise hem meşrubat bardağı hem de tatlı kasesi olarak kullanılabilecek ürünler dikkat çeker. Bardak koleksiyonunda içki bardaklarına ve kadehlere de yer verir. İçki bardakları arasında viski, bira, likör gibi içkiler için özel ebatlara ve şekillere sahip bardaklar ve şarap kadehleri bulunur. Şarap kadehleri kendi içinde beyaz şarap, şampanya, martini bardağı olarak değişir. 2’li takımlar veya 6’li setler halinde alıcıya sunulan kadeh çeşitlerini tekli ürünler halinde de satılan parçalar arasından satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Tabak ve Kâse Çeşitleri

Lav ürünleri arasında oldukça önemli bir yer tutan tabak ve kâseler, tekli ve takım halinde satılır. Tabaklar çay tabağı, servis tabağı, pasta tabağı gibi ürünlerden oluşur. Çay tabakları damla, kare gibi ayırt edici şekilleriyle sıradanlıktan uzak formlara sahiptir. Pasta tabakları ve çay tabakları 6’lı setler halinde satılıp her evin ihtiyaç duyduğu temel parçalar arasında yer alır. Orta ebatta sahip olan pasta tabakları renkli veya şeffaf cam şeklinde temin edilebilir. Tabak koleksiyonunda farklı şekillerde kullanılan servis tabaklarını inceleyebilir, farklı konseptlere sahip ürünlerden masanıza en çok yakışacak olan parçaları seçebilirsiniz.

Marka kâse koleksiyonunda kahvaltı sofralarından akşam yemeğine uzanan geniş bir kâse çeşitliliğine sahiptir. Orta ve büyük boy salata kâseleri, meyve kâseleri farklı şekillerde kullanılabilen işlevsel ürünlerden oluşur. Kahvaltı sofraları için ise kahvaltılık sunum kâseleri dışında minik reçel kâseleri masalara düzen ve sağlık katar.

Kahvaltıda kullanılan saklama kapları arasında ise kapaklı kâse tipi ürünler bulunur. Reçel, zeytin gibi kahvaltılıklar için ideal bir saklama kabı biçiminde kâseler, 6’lı setlerden oluşur. Kâse setleri ise büyük kâse ve küçük 6’lı takımlar halinde alıcıya sunulur.

Değişen formuyla gerek tatlı sunumlarında gerekse meyve ve çerez sunumuna uygun olan standart kâseler ise derinlik açısından küçük farklarla birbirinden ayrılmasına rağmen orta boy ürünlerden oluşur. Kullanışlı tasarıma sahip ürünler arasında tatlı sunumlarına renk katan ürünler de yer alır. Özellikle puding veya muhallebi kâselerini hem standart kâse formunda hem de ayaklı tasarımlar eşliğinde bulabilirsiniz. Kâseleri Trendyol Lav cam fabrikası online kampanya fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Güne Keyif Katan Kupa ve Fincanlar

Markanın kupa ve fincan setleri çay keyfine keyif katan tasarımlara sahiptir. Gün içinde esnek bir kullanım sunan kupalar, iş yoğunluğunda içeceğinizi keyifle yudumlamanıza imkân verirken şık fincan setleri ve tabağı ile kibar bir görünüm sunarak kahve keyfinizi tamamlar. Kupalar arasında Atatürk imzalı ürünler ve sade ürünler bulunur. Orta boy ebadı ile her kesimden alıcıya hitap eden ürünler, şık kulp şekilleri ve bardak formaları ile beğenilir.

Fincan setleri arasında ise başta Türk kahvesi olmak üzere her türlü kahvede kullanılabilen küçük ve orta boy ürünler bulunur. Kibar kulp tasarımları ile masalarınıza yakışan ürünleri tekli ürünlerden ziyade 6’lı setler halinde temin edebilirsiniz. Fincan setleri arasında espresso gibi daha özel sunumlar isteyen kahveler için tasarlanan ürünlere de erişebilirsiniz. Küçük ebatları ile ayırt edilen fincanlar tabağı ile 12’li takımlar halinde satılır. Aynı zamanda renkli çay tabaklarına sahip canlı setlere de erişebilirsiniz. Özel tasarımlara sahip olan ürünler arasında bakır rengi buzlu boyalı espresso setlerini inceleyebilir, uzun yıllar severek kullanacağınız ürünleri Trendyol Lav online satış imkanıyla satın alabilirsiniz.

Saklama Kapları ve Kavanozlar

Lav ürünleri arasında en geniş koleksiyonlardan olan saklama kapları ve kavanozlar, gıdaları sağlıklı bir şekilde saklama ve muhafaza etmeyi sağlar. Kavanoz serileri içinde pratik bir kullanım sunan Sera serisi dikkat çeker. Sera serisi kavanozlar, vakumlu bantları ve şık kapakları ile besinleri sağlıklı bir şekilde muhafaza etmeye imkân verir ve değişen ebatları ile ihtiyacınıza uygun seçim yapmanızı sağlar. Değişen boyutları ile baharattan şekere kadar her alanda kullanıma elverişli olan kavanozlar, tasarım açısından şık renkleri ile göz alır. Genelde açık pembe, mor, yeşil gibi canlı renklerin hâkim olduğu temalarda üretilen vakumlu cam kavanozlar, desenleri ile mutfak raflarına hareket katar. Markanın kavanoz serileri arasında Nova gibi işlevsel kullanımın öne çıktığı ürünler de yer alır. Üç farklı ebatla sunulan ve set halinde satılan Lav cam kavanoz setini bakliyat gibi gıdaları saklamak için tercih edebilirsiniz. Markanın saklama ürünleri arasında tekli dekoratif kavanozlar yer alır. Bakır kapak dizaynı ile nostaljik görünüm sergileyen ürünleri üçgen gibi orijinal dizaynlar eşliğinde bulabilirsiniz.

Saklama kapları arasında kilitli kapak biçimine sahip ürünler dikkat çeker. Plastik kelepçeli kilit sistemi ile yemekleri güvenli bir şekilde taşımanıza veya buzdolabında saklamanıza olanak verir. Lav cam saklama kapları sağlıklı kullanımı ile tercih edilir. Bakteri üretimini engelleyen cam saklama kapları, besinlerin lezzetini de korur. Kelepçeli saklama kaplarını farklı hacimlerde 3’lü setler halinde bulabilirsiniz. Tekli saklama kapları arasında ise normal plastik kapağa sahip ürünler bulunur. Farklı ebat seçenekleri ile meyveden kahvaltılığa kadar her alanda kullanılabilen saklama kabı modellerini tekli veya 4’lü ürünler halinde Lav ürünleri fiyatları online alışveriş fırsatıyla öğrenerek satın alabilirsiniz.

Her Masaya Yakışan Dondurma Kapları

Lav mutfak ürünleri arasında yer alan dondurma kapları, geniş ağızları ve ayaklı tasarımları ile meşrubat bardaklarından ayrılır. Crema, Orion, Frosty gizi özel Lav Türkiye serileri eşliğinde sunulan dondurmalıklar, ortalama 230 cc ile 255 cc arasında değişen hacim ile şık sunumların anahtarı olur.

Gerek hazır dondurmalarda gerek ev yapımı tatlılarda kullanabileceğiniz ürünler, geniş ağız tasarımlarına sahiptir. Böylece meyve ya da gofret, çikolata gibi malzemeler ile tatlılarınızı süslerken işinizi kolaylaştıran ürünler farklı renkteki tatlıları yan yana kolayca yerleştirmenizi sağlar. Markanın dondurmalık olarak ürettiği tüm seriler şık ayaklı tasarımları ile dikkat çeker. Modern ayak ve gövde tasarımları ile sıradanlıktan sıyrılan kaplar arasında uzun daha dar kaplara da erişebilirsiniz. Meşrubat bardağı olarak da tercih edebileceğiniz ürünleri Rena ve Teo serileri arasında temin edebilirsiniz. Genellikle 3’lü takımlar halinde satılan dondurma kaplarını farklı temalarda bulabilirsiniz.

Modern Servis Gereçleri

Yemek ve sofra hazırlama esnasında kullanılan temel malzemeleri bir arada bulabileceğiniz Lav servis malzemeleri işinizi kolaylaştıran ve mutfağınıza zarafet katan ürünlerden oluşur. Ayaklı pasta tabakları, kurabiye kapları, sirke ve yağlık şişeleri servis malzemeleri arasında yer alır. Pasta tabakları ayaklı tasarımlarının yanında cam fanus kapağı ile şık bir görünüm sergiler. Pasta, kek ve kurabiyelerinizin hava almadan saklanmasına imkân veren ürünler orta boy ebatlara sahiptir.

Sirke ve yağdanlık çeşitleri arasında ise hem büyük hem de küçük şişeler bulunur. Küçük şişeler, ortalama 230 cc hacmi ile tezgâh üstünde sosluk olarak kullanım için idealdir. Büyük sirke ve yağdanlık çeşitleri arasında ise yağdanlık olarak kullanmaya daha elverişli 900 cc hacme sahip ürünler dikkat çeker. Yemek yaparken kullanıma uygun üretilen şişeler, ince ağız kısmına sahip olup yemeklere orantılı bir şekilde yağ eklemenizi sağlar. Ağız kısmında vakumlu tıpaya sahip olan ürünler, dökme esnasında kenarlardan akıntı yapmayarak temiz ve dengeli bir kullanım sergiler. Yağdanlık tasarımlarına bakıldığında ise desenli ürünleri ile öne çıkan marka, kabartmalar ile modern mutfakları tamamlar. Zeytin, yaprak, damga motifleri veya çiçek kabartmaları ile mutfağınıza şıklık katar.

Lav serisi servis ürünleri arasında küllük çeşitleri de bulunur. Renk açısından farklı seçeneklere sahip olan küllükleri incelebilirsiniz. Şekerlik çeşitleri arasında ise masada toz şeker için kullanılan ürünlerin yanında bayramlarda ikramlık şekerler için de kullanacağınız ürünlere erişebilirsiniz. Oldukça şık tasarımlara sahip olan ürünlerin hacim ve kapak tasarımlarını inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Sürahiler ve Karaflar

İçecek servisinde oldukça önemli olan sürahiler, klasik parçalardan modern tasarımlara kadar birçok ürünü bir araya getirir. Markanın tüm sürahi çeşitleri, cam tutma sapına sahip olup kolay kullanımlı ürünlerdir. Sürahi çeşitleri hacim açısından değişiklik gösterir. Ortalama 1200 cc ile 1400 cc hacim arasında değişen sürahiler, tasarımsal açıdan modern bir hava taşır. Sade ürünler biçimsel açıdan klasik sürahileri andırmasına rağmen berrak camı ile her zevke hitap etmeyi başarır. Kabartma desenli sürahilerde geometrik çizgiler ve çiçek motifleri kullanılır. Şık bir kullanım sergileyen ürünler, mutfağa yakışacak bir hava taşır. Lav marka sürahi modelleri tekli ürünlerin yanında bardağı ile birlikte setli ürünler halinde satılır. Bardaklı sürahi setleri, 5 parça ve 7 parça olarak temin edilebilir. Yedi parçalı setler 6’lı su bardağı ile her ailenin ihtiyaç duyacağı ürünlerden biri olur. Tekli sürahiler arasında ise özel tasarlanan bambu kapaklı modeller dikkat çeker.

Karaf setleri ise tıpkı sürahiler gibi tekli ve set hâlinde satılan ürünler olarak kaşınıza çıkar. Kibar kapak tasarımları ile kolay açılıp kapanan ürünler 1200 ve 1400 cc hacim ile bulunabilir. Kapasite açısından genellikle sürahilerden farklı olmayan ürünler arasında 325 cc hacme sahip büyük ürünler bulunur. Tasarım açısından sade çizgilere sahip olan karaflar, rahat tutuş için tasarlanan dar boğaz kısmı ile kolay bir kullanım sunar. Geniş ağız kısmı ile içine limon dilimi, nane gibi ferahlatıcı besinleri atmanıza imkân verir. Tekli karaf çeşitleri arasında markanın orta boy ürünleri dikkat çeker. Üzerine Merve, Mertcan, Nur gibi yaygın kullanılan isimlerin yazılı olduğu karaflar, kişiye özel üretilir. Markanın set halinde satılan karaf çeşitleri arasında 6 bardakla birlikte toplam 7 parça olan ürünler bulunur. Işıltılı tasarımları ile uzun yıllar güvenle kullanılabilecek olan ürünleri çeyizlik tercih edebilir, diğer Lav çeyiz seti ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Cam Zarafetini Sofralara Taşıyan Setler

Lav markasının set olarak ürettiği ürünler arasında kahvaltı takımları, çeyiz setleri ve karışık setler bulunur. Karışık setler bardak ve kâse gibi parçalardan oluşur. Kadeh veya su bardağı olarak da kullanılabilen meşrubat bardağı ve kâselerden oluşan 12 parçalık setleri satın alabilirsiniz. 6 parçalık karışık setler içinde ise kadeh ve kâseden oluşan takımları bulabilirsiniz. Fincan seti, su bardağı gibi parçalardan oluşan 24 parçalık geniş setleri de inceleyebilirsiniz. Bardak setleri arasında özel üretim olan 30’lü setler ise birbiri ile uyumlu parçalardan hoşlananlara hitap eder. Su ve çay bardağı dışında içki bardaklarını da içeren setleri sade tasarımları ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Markanın kahvaltı takımları masalara ahenk katan setlerdir. Birbiriyle uyumlu servis tabakları, kahvaltılık tabakları, çay bardakları ve çay tabakları ile eksiksiz bir set arayanların tercihi olur. Standart kullanıma sahip olan servis tabaklarının yanında reçel, zeytin gibi gıdalar için yeterli derinliğe sahip kâseler sofrayı tamamlayan parçalar olur. Markanın kahvaltı setleri en az 19 parçadan oluşur. Ürünler arasında daha zengin setlere erişmek de mümkündür.

Set halinde satılan diğer bir ürün modeli ise çeyiz setleridir. Markanın çeyiz setlerinde sofrada kullanılan tüm cam ürünler bulunur. 6 şarap kadehi, 6 su bardağı, 6 meşrubat bardağı ve 6 adet çay bardağından oluşan setler, günlük kullanımda ihtiyaç duyduğunuz ürünleri içerir. Çeyiz setleri arasında kokteyl bardakları ve tatlı sunum malzemelerini de inceleyebilir, dilediğiniz ürünü Trendyol’dan sipariş verebilirsiniz.