İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Lav Bardak

" araması için 620 sonuç listeleniyor

Lav Bardak

Lav Bardak

İnce belli bardaktan içilen tavşan kanı çay ya da uzun bardaklarla servis edilmiş bol buzlu limonata eşliğinde sohbetin keyfi başka oluyor. Hangi bardakta hangi içeceğin servis edileceği, bardakların tasarımındaki detaylara göre belirleniyor. Estetikten, ısı dengesi gibi fiziksel hesaplamalara kadar birçok kritere uygun olarak tasarlanan Lav bardakları ile bir şeyler içmek, keyifli sohbetlere başlangıç yapmak demek. Lav bardak seti ile sofralarınız zenginleşiyor. Lav bardak modelleri arasında sizin zevkinize uygun çeşitler, uygun fiyatlarla sunuluyor.

1994 yılından bu yana sofralarımızda bulunan Lav mutfak ürünleri ve bardak seti, yenilikçi ve özgün tasarımlar içeriyor. Lav üretim fabrikaları, günde 2 milyon adet cam eşya üretiyor. Dünya cam üreticileri arasında 5. sırada yer alan Lav cam, ürünlerini 130 farklı ülkeye ihraç ediyor.

Lav Bardak ile Mutfaklarınız Işıldıyor

Cam ürünleri arasında tasarım ve şık duruşu açısından öne çıkan Lav bardak takımı çeşitleri, bulunduğu sofralarda ışıltısıyla göz dolduruyor. Çeşitli meşrubat ve içecekler; çay bardağı, su bardağı gibi neredeyse her evde bulunan ürünler, çeşitliliğinin yanı sıra tasarımsal farklılıkları ile de beğeninize sunuluyor. Özellikle meşrubat bardaklarında, bardakla aynı model kâse, servis tabağı gibi ürünler de sofranızda şıklığın ahenk içinde olmasını sağlıyor. Özel kesim modelleri ile Lav bardak modellerinin ışıltısı ile sofranız daha göz alıcı oluyor. Hazırladığınız yemekler, salatalar, çeşitli mezeler ve onlara eşlik eden içeceklerin sunulduğu cam ürünlerin tamamının bir takım halinde oluşu, sofranıza da uyum katıyor. Sizi ifade eden tasarım detayları, Lav bardak ürünlerinde kendisini gösteriyor. Beş çayında eş, dost, komşularınızla bir arada güzel bir sohbeti çay ile daha da keyiflendirirken, bardaklarınızın şekli ve ışıltısı dikkat çekiyor.

Her Ürünün Bir Hikayesi Var

Lav bardak takımı ürün çeşitlerinde, her modelin ayrı bir hikayesi bulunuyor. Bardak takımlarının hikayeleri, siz onları kullandığınızda daha da anlamlanıyor. Konsept sofralarınıza uygun, Akdeniz teması içeren bardaklar, egzotik ve büyülü çizgilere sahip kaseler ile tamamlanıyor. Camın ışıltısı, hikayesinde şekilleniyor. Ürün tasarlanırken hikayesiyle özdeş bir şekil veriliyor. Kimi ürünün çizgileri ise daha yumuşak hatlardan oluşuyor. Eğlenceli, arkadaş, dost ortamında geçirilen vakitleri, keyifli sohbetleri çağrıştırıyor. Kimi ürünlerde ise daha klasik çizgiler var. Gündelik kullanımdan, en özel zamanlarınızda kullanacağınız kadeh çeşitlerine kadar geniş yelpazede birçok ürün sizi bekliyor. Sofranızdan asla eksik olmayacak Lav su takımları, klasik, geleneksel ya da modern tasarımları arasından sizin seçtiğiniz ürünlerle sizin çizginizi yansıtıyor.

Lav Su Bardakları Sofralarınızın Değişmezi

Lav su takımı ile sadece içecek değil, tatlı servisi de yapabilirsiniz. Lav su bardağı modelleri arasında, hazırladığınız tatlıları keyifle servis edeceğiniz çok şık modeller de bulunuyor. Klasik su bardaklarının yanı sıra, boyları daha küçük ya da daha büyük olan Lav su bardağı modelleri arasında, hazırlayacağınız tatlıya göre seçim yapma imkanınız var. Lav su bardak takımları, sadece şeffaf cam olarak değil, üzeri desenli modellerle de beğeninize sunuluyor. Üretim esnasında cama verilen desenlerle oluşturulan bardakların haricinde, üzerinde çiçekli ya da benzeri figürler olan Lav renkli bardak modelleri sofralara canlılık getiriyor. Kimi su bardaklarının, kalın olan taban kısımlarında çeşitli renkler bulunuyor. Böylelikle su doldurulduğu zaman, rengin yansıması ile dalgalanan, hoş görüntüler oluşuyor. Su bardakları genellikle tekli, 3’lü ya da 6’lı olarak satışa sunuluyor.

Lav Çay Bardakları ile Çay Lezzeti Başkalaşıyor

Çayseverler çayın demlenmesinin yanı sıra sunulan bardağının şeklinin de önemli olduğu söylüyor. Çay içilirken sıcaklığının mümkün olduğunca sabit kalması, ısı dengesinin değişmemesi gerekiyor. Ellerinizin yanmaması ve çayın tadını değiştirecek kadar soğumaması önemli. Çay bardağını elinizle tuttuğunuz zaman kavramanız önem taşıyor. Çay, dostluğun ve güzel sohbetlerin içeceği olarak biliniyor. Çok sıcak bardağı tutamayanlar için Lav çay bardak takımı içinde, kulplu çay bardakları da bulunuyor. Özellikle çay konusunda sıcak - soğuk dengesi, tat ve aroma anlamında, tiryakiler açısından önem taşıyor. Bu nedenle tüm detaylar, bir dizi mühendislik işlemi ve tasarımsal denemelerden sonra en uygun çay bardağının üretilmesi için sürekli göz önünde bulunduruluyor. Bu çay bardağı ile içilen çayın lezzetinin bir başka olduğunu söyleyen çayseverler, genellikle ince belli bardakları tercih ediyor. Lav çay bardak modelleri tasarlanıp üretilirken de bu öncelik önem kazanıyor. İnce belli bardaklarda içilen tavşan kanı çayların keyifli sohbeti, herkesin yüreğini sarıyor.

Kahve Yanı Bardakları

Kahve yanında getirilen içeceğin konulduğu bardakların da kendilerine has özel bir şıklıkları var. Kahve yanında getirilen içeceğin ya da suyun, en az kahve fincanı kadar şık bir bardakta sunulması gerekiyor. Boy olarak ufak, ancak gösterişli bu tip bardaklar genellikle detaylardaki zevki yansıttığı için önem kazanıyor. Klasik kesim, az işlemeli ve az desenli bardaklar klasik duruşunuzu öne çıkartıyor. Çeşitli renklerdeki bardaklar ise neşeli, canlı kişiliğinizi ifade ediyor. Bu küçük bardaklar, kişisel zevklere göre farklı formlarda üretiliyor. Kahve yanında servis edeceğiniz içeceğin bardaklarının genellikle fincandan çok büyük olması tercih edilmiyor. Bu bardakların ortalama hacmi, 45 cc ile 95 cc arasında. Klasik kesim bardaklardan modern ve üstü resimli bardaklara kadar hepsinin ortak bir yönü bulunuyor: Lav, ateşin enerjisini estetik bir uyum ile sofranıza getiriyor. Ayrıca kahvenin yanında büyük bardakta su getirmek isterseniz kadeh, meşrubat ya da su bardaklarında da aynı estetik duruşu ve ince zevki yakalamanız mümkün oluyor.

Küçük İçecek Bardakları

Hangi içeceği tüketmek isterseniz, ona uygun bardak kullanırsınız. Buzlu bir soğuk içecek için uzun meşrubat bardağı, sıcak bir latte için kulplu bir bardak gerekiyor. Her ne içiyor olursanız olun işin zevki, görsellikte başlıyor. Lav, görsel estetiğin kişiye ifade ettiklerini çok iyi biliyor. Kısa bardaklar sadece bir şeyler içmek için değil, puding, aşure türü tatlıların servisinde de çok sıkça kullanılıyor. Bu tip tatlıların servisinde, yaratıcılığınızı kullanıp hoş etkiler bırakmak isterseniz Lav bardak çeşitlerinin 255 cc ile 413 cc hacmi olan bardaklarını kullanabilirsiniz. Bardağın içine koyduğunuz tatlının rengine uygun bir kurdele ya da süs ile bardağın çevresini de sararak neşeli bir görüntü elde etmeniz mümkün oluyor. Hafta sonu akşamı, yumuşak bir müzik eşliğinde, kuruyemiş ya da çikolata ile birlikte tercih ettiğiniz bir içecek için de bu bardaklar ideal.

Meşrubat Bardakları

Ayran içerken geleneksel formdaki bir bardağı kullanmaya ne dersiniz? Lav bardak modelleri arasında öne çıkan kulplu ayran bardakları, geleneksel açık ayran satılan kulplu metal bardak formunu cama taşıyor. 330 cc’lik cam ayran bardağı, içine köpüklü ayran, üzerine nane koyarak servis yapmanız için sizi bekliyor. Tasarımsal olarak dikkat çeken ayran bardağının yanı sıra, birçok Lav meşrubat bardağı çeşidini de bu kategoride bulmak mümkün oluyor. Ne içmek istiyorsanız, ona göre bir bardak seçmeniz, dikkatli ve detaycı bir zevke dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra ürünler, kullanım ve tüketim kolaylıkları da sağlıyor. Çok fazla büyük buz koyarak hazırlanan şerbet gibi meşrubatlarda, dar ağızlı bardakları kullanarak buzu aşağıda tutabiliyorsunuz. Hafif ekşi ya da ağızda vurucu lezzetler bırakan, limonlu ya da greyfurtlu ve şekerli içecekler için daha kısa boylu balon bardaklar kullanılıyor. Çilek ve benzeri tatlı meyve suları için geniş ağızlı Lav meşrubat bardakları öne çıkıyor. Meşrubat bardakları, içtiğiniz meşrubatın tadı, içim süresi, soğuk içilmesi gerekliliği gibi kriterler göz önüne alarak seçiliyor.

Kokteyl Bardakları

Özellikle çocukların doğum günlerinde, alternatif olarak karışık kokteyl meyve suları da ilgi çekebiliyor. Çocuklar, değişik renk ve formlardaki bardaklarda içtikleri meyve sularından daha fazla keyif alıyor. Çocuklar gibi, büyükler de kokteyl içerken bardakların şekline göre tatları tahmin edebiliyor. Bu nedenle hazırlayacağınız kokteyllerde, hangi tat daha ağırlıkta olacaksa o tada uygun bir bardak seçebiliyorsunuz. Diyelim ki hazırlayacağınız kokteyl şekerli ve naneli bir tat içeriyor. İçerken daha uzun süre ağızda kalmasını tercih ediyorsunuz. O zaman daha yumuşak kıvrımlı bir bardak ve geniş bir pipet kullanmanız gerekiyor. İçinde ananas, çilek, mango gibi tropik tatların olduğu bir kokteyl hazırlarsanız, bu kokteylin konulacağı Lav kokteyl bardağı ağzının da pudra şekerine batırılmasını isteyebilirsiniz. Ağzı daha geniş kadeh modelleri ile içeceğin hava ile temasını artırıyor ve aromasının daha da artmasını sağlıyorsunuz. Sert tatlardan oluşacak bir kokteyl için daha köşeli bir kokteyl bardağını tercih etmeniz önem taşıyor. Böylelikle konuğunuz ne içeceğini ve tadının nasıl olacağını tahmin edebiliyor. Tüm bu pratik bilgiler ile özellikle Lav kokteyl bardağı seçenekleri arasından karar vermenizi kolaylaştırıyor.

Doğanın Seslenişi Lav Fincan Çeşitlerinde

Doğa, sizi çağırırken, cam ürünler kullanmanız üzerine farkındalıklar da oluşturmanızı sağlıyor. Fincan çeşitleri, “doğanın seslenişi” konseptiyle bitki çaylarınız ve kahveleriniz için alternatif fincan modellerini size sunuyor. 300 cc’lik hacimli ürünler hem bitki çayları hem de kahve için ideal. Lav kulplu bardak, sıcak bir kahveyi ya da bitki çayını yudumlarken, sağlam ve güvenilir kulplu destekle elinizin yanmasını engelliyor. Çay bardakları arasında Atatürk imzalı olanları, üzerinde çiçek ve başka desen baskılı olanları da bulunuyor. Daha geniş ağızlı, kahve fincanı formundaki bardaklarda çorba da içmeniz mümkün. Ancak bunun için dilerseniz kase modelleri de var. Kimi çorbalar, daha küçük kaselerde kimileri daha büyük kaselerde servis ediliyor. Özellikle Lav mutfak ürünleri ya da Lav çeyiz seti arasında tüm bu ürünlere bir arada ulaşmanız mümkün oluyor.

Bol Çeşitli Lav Bardak Setlerinde Karar Sizin

Lav bardak seti çeşitleri genellikle karışık setler ve çeyiz setleri konsepti altında bir araya getirilen ürünlerden oluşuyor. Karışık setler, evde zaman içinde kırılmış ve takımı bozulmuş cam mutfak eşyalarının yerine yenilerinin konulması amacıyla oluşturulan değişik parçalar içeriyor. Mutfağınızda su bardağınız var ancak çay bardağınız yok, bunun yanı sıra meşrubat ve diğer içecekler için de bir kadeh takımı olsun istiyorsanız Lav çay setinin yanı sıra diğer modellere de göz atabilirsiniz. Kahvaltı setleri içinde diğer Lav cam mutfak ürünleri de bulunuyor. Kapaklı pasta servis tabağı ile çay bardağı ve reçellik kabı bir araya getirilerek oluşturulan set, aslında kahvaltı saatinizin tamamlayıcılarını bir arada sunuyor. Sohbet seti, kutlama seti gibi özel isimli setlerin kullanım amaçları, isminden belli oluyor.

Lav Bardak Seti Çeşitleri ile Eviniz Işıl Işıl

Lav çeyiz setleri, yeni evlenecek çiftlerin cam mutfak eşyası ürünlerinden ihtiyacı olanları bir araya getiriyor. Pratik alışverişte, gerekli ürünlerin yanı sıra, aynı tasarımda başka ürünler satın alma avantajınız da oluyor. İlk etapta sofranız için muhakkak ihtiyaç olan su bardağı çok gerekliyken, meşrubat bardaklarına ilk etapta bütçenizi zorlamamak için ihtiyaç duymayabilirsiniz, Lav seti alırken, avantajlı fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Hazır çeyiz setlerinin yanı sıra kendiniz de ihtiyacınız doğrultusunda çeyiz seti oluşturabilirsiniz. Lav mutfak ürünleri, tüm bu seçenekler için size ödeme kolaylıkları tanıyor. Özellikle uygun fiyatlı ve kampanyalı ürünler arasından tercihler yaparak kendinize özel ve tamamen zevkinizi ifade edebildiğiniz Lav çay bardak seti ve mutfak ürünlerinden şık bir kombinasyon yapma imkânınız var. Lav su bardak fiyatları kampanyalı ve avantajlı seçenekleri ile Trendyol’da beğeninize sunuluyor.

Lav Ayaklı Bardaklar Şık ve Zarif

Su, meşrubat ya da başka içeceklerin sunumunda kullanacağınız ayaklı bardaklar, sofranızın estetik görüntüsünü zenginleştiriyor. Kısa ayakl�� bardaklarla sunacağınız meyve suları ya da meşrubat kokteylleri ile çeşitlendirdiğiniz sofranızın renkliliği göz alıyor. Uzun ayaklı bardakların ince ve şık duruşu ile elegan bir konsept hazırlayabiliyorsunuz. Özellikle yılbaşı, bayram ya da özel günlerde kullanılan ayaklı bardaklar ile misafirlerinize yemek öncesinde, sırasında ya da sonrasında tarzınızı ifade ediyorsunuz. Bunun için doğru bardaklara doğru içecekleri koymak da önem taşıyor. Bardaktaki içeceğin hemen ısınmasını istemiyorsanız uzun ayaklı bir kadeh tercih etmeniz gerekiyor. Eğer içeceğin soğuk kalması gerekiyorsa ve içine buz koyarak servis etmek istiyorsanız, kısa ayaklı bardakları da kullanabiliyorsunuz. Bu tür bardaklarda genellikle karışık meyve kokteylleri, limonata türü hafif içecekler servis ediliyor.

Hangi Bardağa Hangi İçecek Konulmalı?

Eğer içeceğinizdeki aromalar, sıcaklık ile daha çok ortaya çıkıyorsa, elin kavrayabileceği bardakları kullanmanız önem taşıyor. Kısa bombeli ya da uzun bombeli bardaklar bu içecekler için ideal. Bu tür içeceklerin yanında daha çok çikolata gibi tatlı atıştırmalıklar ya da kuru et, kuruyemiş gibi tuzlu atıştırmalıklar iyi gidiyor. İçine lime, zeytin türü süslemeler koyduğunuz içecekler genellikle ağzı geniş bardaklarda servis ediliyor. Parçacıklı meyve suları gibi tortu oluşturabilen içecekler için ayaklı ve iki boğumlu Lav kokteyl b rdakları ideal form taşıyor. Bu tür içeceklerin yanında kuru pasta, tuzlu kurabiye, badem gibi çerezler çok iyi gidiyor. Buzlu ve küçük bardaklara konulan içeceklerin tamamında buzun aşağıda kalması gerektiğinden, tabanları yüksek ve aşağı doğru daralan bardaklar tercih ediliyor.

Ne Zaman Hangi Bardak Kullanılır?

Lav bardaklar, içilecek ürünlere göre tasarlanıyor. Ayrıca ürünlerin tasarımında, ışığı yansıtması, içeceğin görünüşü gibi detaylar da göz önünde bulunduruluyor. Buna göre, size enerji verecek, gün ışığını en iyi şekilde yansıtacak bardakların gündüz kullanılması gerekiyor. Lav kupa bardak ve uzun bardak modelleri daha çok çay bardakları, su, meşrubat ve kokteyl serilerinde kendisini gösteriyor. Konuklarınıza ışıl ışıl bir sofra sunmak için kesmeli ya da desenli bardakları tercih ederken, daha mütevazı bir yemekte düz kesim bardaklara yönelebilirsiniz. Kokteyl bardakları, günün ilerleyen saatlerinde özellikle güneş batmadan önce kullanılabiliyor. Ancak, akşam yemeği ve güneş battıktan sonra tüketilecek tüm içecekler için ayaklı, ince üretim ve ağzı bombesiz bardakların tercih edilmesi öneriliyor. Bu bilgiler genel kullanım üzerine fikir verse de temelde bardak kullanımı sizin zevkinize ve keyfinize göre de değişebiliyor.

Farklı kullanım alanları ve zevklere yönelik sayısız Lav bardak modeli, Trendyol'da avantajlı fiyatlarla sizi bekliyor. Siz de hemen zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir ürün seçebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.