Ekran Boyutu
Ekran Yenilenme Hızı
Curved (Kavisli)
Fiyat
Çözünürlük
Tepki Süresi
Panel Tipi
Çözünürlük Standartı
Görüntüleme Teknolojisi
Dahili Hoparlör
Renk
Kullanım Amacı
Sync Teknolojisi
HDMI
Garanti Süresi
DVI-I
DVI-D
D-Sub (VGA)
HDCP
Mini DisplayPort
DisplayPort
3D Desteği
Vesa Uyumluluğu
İşlemci Modeli
Ekran Kartı
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Klavye
Dokunmatik Ekran
Optik Sürücü Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Curved Monitör

" araması için 393 sonuç listeleniyor

Yüksek Performanslı Curved Monitörler Trendyol'da!

Gelişen teknolojiden en çok etkilenen alanların başında bilgisayar ve donanımları gelir. Curved monitör en dikkat çekici ürünler arasındadır. Kavisli monitör olarak da bilinen bu ürünler özel tasarımı ve teknik özellikleri sayesinde müşterilere birçok avantaj sağlar. Oyun oynarken, film izlerken veya proje hazırlarken kavisli yapısı ile size hem yatay hem de dikey bir görüş alanı sağlar. Ekranın köşelere doğru yayılan tasarımı, görüntüye derinlik kazandırarak gerçekçi bir deneyim sunarken kendinizi ekranın içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. Bu ekranlar, kavisli ergonomik yapısı ve geniş ekranı sayesinde konsantrasyonu arttırarak işinize odaklanmanızı sağlar. Curved monitör PC bağlantısında donma ya da görüntüde atlama gibi sorunları engelleyen teknolojiye sahiptir. Göz yapısına uygun tasarımıyla da uzun süreler ekran başında vakit geçirseniz bile gözünü yormaz. Göz sağlığınız için uygun bir monitör arıyorsanız bu ürünü seçenekleriniz arasında değerlendirebilirsiniz.

Tasarım Harikası Curved Monitör Çeşitleri

Tasarım Harikası Curved Monitör Çeşitleri

Curved monitörler sahip olduğu kavis açısına ve çözünürlük kalitesine göre çeşitli adlar alırlar. Saniyedeki yenilenme hızı arttıkça görüntü gecikmesi ve bulanıklığı azalır. Üstün teknolojiye sahip monitörünüzden yüksek verim beklentinizin karşılığını alabilirsiniz. 75 Hz, 120 Hz, 144 Hz, 165 Hz, 244 Hz curved monitor ekran yenileme hızına göre çeşitlere ayrılır. Kavisli monitör avantajlarından daha fazla yararlanmak isterseniz ekran büyüklüklerine göre 24inç, 27inç, 32inç, 34inç Curved monitör seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Geniş bir ekranda hiçbir ayrıntıyı atlamadan çalışmalarınızı keyifle yapabilirsiniz. Curved monitör 21inch, 24inch, 27inch, 32inch, 34inch de seçenekleriniz arasında olabilir. Oyununuzu oynarken hiçbir detayı kaçırmadan diğer oyunculardan bir adım önde olabilirsiniz. Aileniz ve dostlarınızla evinizde film veya dizi izlerken kendinizi sinema salonunda gibi hissedebilirsiniz. Ekran çözünürlüğü olarak adlandırılan piksel sayısına göre de 2k, 4k Curved monitör modellerini inceleyerek kendinize uygun olanı alabilirsiniz.

Dikkat Çekici Curved Monitör Özellikleri

Dikkat Çekici Curved Monitör Özellikleri

Yenilikçi teknolojileri ve başarılı tasarımlarıyla ön planda olan Curved monitör IPS, HD, UHD özellikli ekranları ile müşterilere kaliteli görüntü deneyimi vadeder. Ürünlerin özelliklerini araştırırken müşteri deneyimlerini okuyarak ihtiyacınıza uygun olana karar verebilirsiniz. Ekran yenilenme hızı olarak 75Hz, 144Hz, 165Hz, 240Hz Curved monitör çeşitleri de bulunur. Bu ürünleri almadan önce kreatif tasarımları ve donanımları ile hangi amaçla nerede kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Yüksek işlemci hızı isteyen işleriniz için gelişmiş modelleri tercih edebilir, yükü daha az olan işleriniz için temel seviyedeki ihtiyaçları karşılayan modellere yönelebilirsiniz. Bilgisayar destekli görsel projelerde kullanabileceğiniz ekran özellikleri oyun oynarken veya video izlerken de kendini belirgin şekilde hissettirir. Curved monitör 1440p ekranlar orta büyüklüğe sahip monitörler için ideal çözünürlük yoğunluğuna sahiptir. Curved monitör 165Hz 1ms, 240Hz 1ms değerleriyle milisaniye başı gerçekleşen işlem hızı seçenekleri sunar. İhtiyacınız olan teknik detayları inceleyerek online alışveriş kolaylığı ve uygun fiyat avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleriyle Curved Monitörler

Avantajlı Fiyat Alternatifleriyle Curved Monitörler

Curved monitör fiyatları sahip olduğu teknik özelliklere ve büyüklüklerine göre değişiklik gösterir. Teknik özellikler ve donanımlar, fiyatları etkileyen faktörler arasındadır. Curved monitör 60Hz özellikte olan ekran seçeneğini düşük performans gerektiren işleriniz için değerlendirebilirsiniz. Curved monitör tavsiye araştırması yaparken müşteri yorumlarından destek alabilirsiniz. Bu yorumlar ürünü daha önce satın almış gerçek müşterilerin objektif değerlendirmelerini şeffaf bir şekilde yansıtır. Kavisli monitörler çok çeşitli ekran büyüklüklerine göre üretilir. Curved monitör 31 inch, 31.5 inch, 38 inch, 40 inch, 43 inch çeşitlerinden bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Curved monitör 5k, 8k ekran özellikleri ile de müşterilerden tam not alır. Daha büyük ekranda bu ayrıcalıkları yaşamak isterseniz Curved monitör 49 inch, 50 inch, 55 inch, 60 inch çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Curved Monitör Ne İşe Yarar?

Curved monitör, sık başvurulan bilgisayar donanımlarından biridir. Kavisli yapısıyla dikkat çeken bu monitör tipi, özel tasarımıyla birçok kullanıcının hayatına dokunur. Tasarımı ve teknik özellikleriyle diğer monitör modellerinden ayrılır. Sık oyun oynayan ve yoğun projeler hazırlayan kullanıcılar, bu monitör tipi sayesinde işlerini daha avantajlı bir şekilde bitirebilir. Görüntüye derinlik katan modeller, kullanıcıya kendini ekranın içinde gibi hissettirir. Bu modelleri tercih ederek konsantrasyon oranınızı artırabilirsiniz. Böylece işlerinize daha kolay odaklanabilir ve daha uzun sürede yapacağınız bir işi daha kısaya çekebilirsiniz. Curved monitör modellerinde görülen avantajlardan biri de bu ürünlerin göz yapısına uygun formlarda üretilmiş olmasıdır. Bu anlamda yoğun çalışmalarda dahi gözü daha az yorar. Curved monitör modellerinde dikkat çeken özelliklerden biri de bu ürünlerin PC bağlantısında donma gibi sorunlara karşı daha yenilikçi teknolojiye sahip olduğudur.

Curved Monitör Çeşitleri Nasıl Ayrılır?

Curved monitör modelleri, birbirinden farklı şekilde üretilir. Çözünürlük ve kavis açısı gibi nitelikler, curved monitörlerin modelini belirler. Tercih ettiğiniz monitörden yüksek verim alabilmek için doğru ekran boyutunu da seçmeniz gerekir. Bir monitörün saniyedeki yenilenme hızı arttıkça bulanıklığı ve görüntü gecikme durumu aynı oranda azalır. 75 Hz ve 244 Hz curved monitörün ekran yenileme hızı birbirinden farklıdır. Ekran büyüklüğü de dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alır. 24 inç bir ekrana göre 34 inç olan ekranın detayları atlamadan verme olasılığı yüksektir. Curved monitör modellerini birbirinden ayıran bir diğer özellik de kavis değeridir. 1500R kavis açısına sahip olan bir model ile 4000R kavis açısına sahip olan monitörün sunduğu performans aynı değildir. Daha yüksek kavis açısına sahip monitörler, oyuncular için idealdir. Video oyunları, hiçbir detayın kaçırılmaması gerektiği oyunlar olduğundan bir ekranın kavisli olması oyunculara avantaj sağlayacaktır.

Curved Monitör Görüntü Kalitesini Nasıl Etkiler?

Bilgisayar monitörleri, genel anlamda ele alındığında daha geniş ekranın ve yüksek çözünürlüğün kullanıcılara avantaj sağladığı bilinir. Daha yüksek çözünürlüğe sahip bir ekran, görüntüleri ve detayları daha net şekilde verir. Yüksek çözünürlük, daha net ve detaylı bir görüntü sunsa da bu denklemde ekran büyüklüğünün de göz önüne alınması gerekir. Curved monitörler, ekran büyüklüğü ve yüksek çözünürlüğün bir arada sunulduğu ürünlerdir. Ekran boyutu ve görüntü kalitesi, birbirine bağlı olan iki faktör olduğundan curved monitörler geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu monitörler, bahsi geçen görüntü kalitesi denklemini kurma konusunda bir hayli başarılıdır. Curved monitörlerin yüksek görüntüsünün yanı sıra kavisli yapısı da avantaj sağlar. Kavisli bir ekran, insan gözünü hareketin tam ortasına odaklayabilir. Bu alınan pozisyon sayesinde görüş açınızı tam anlamıyla saran bir ekrana sahip olabilir ve yaptığınız aktiviteye daha net bir şekilde odaklanabilirsiniz.