İlgili Kategoriler
Ekran Boyutu
Çözünürlük
Fiyat
Dahili Hoparlör
Ekran Yenilenme Hızı
Curved (Kavisli)
Kullanım Amacı
Tepki Süresi
Mini DisplayPort
Görüntüleme Teknolojisi
Dokunmatik Ekran
DisplayPort
HDMI
DVI-I
DVI-D
D-Sub (VGA)
HDCP
3D Desteği
Vesa Uyumluluğu
Sync Teknolojisi
Garanti Süresi
Çözünürlük Standartı
Garanti Tipi
Kontrast
Kontrast
Panel Tipi
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

HP Monitör

" araması için 78 sonuç listeleniyor

HP Monitör Modelleri ile Yüksek Görüntü Kalitesi

Marka, 1939 yılının Ocak ayının ilk günü elektrik mühendisliği okuyan iki arkadaş tarafından kurulur. İsimleri William Hewlett ve David Packard olan bu arkadaşlar, işe düşük bir bütçeyle başlamalarına rağmen alana olan ilgileri ve donanımlarıyla şirketlerini hızlı bir şekilde büyütür. İşe başlamaya karar veren öğrencilerin o zamanki sermayesi yalnız 538 dolar olmasına rağmen günden güne gelişerek uluslararası bir düzeye ulaşmışlardır. Bu onların ne kadar kararlı, istikrarlı ve azimli olduklarını ortaya koyar. Markanın adı William Hewlett ve David Packard’ın isimlerinin baş harfinden bir araya gelerek oluşturlur. Marka kurulduğu yıllarda eski bir garajda faaliyetlerini sürdürürken günümüzde uluslararası bir hal almıştır ve birçok mağazası vardır. Merkez olarak Amerika Birleşik Devletleri Palo Alto Kaliforniya’da kurulan bu marka, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün arayışında olanlar için idealdir. Cihazın girişleri kendi içinde üçe ayrılır. Bunlar HDMI, Displayport ve VGA şeklindedir. HDMI, çoklu ortam arayüzü olarak adlandırılmakla birlikte ses ve görüntü verilerinin etkili bir şekilde aktarılması için kullanılan bağlantı çeşididir. Displayport da aynı şekilde ses ve görüntü taşıyabilir. Bunu HDMI’dan ve VGA’dan ayıran noktaysa onlara nazaran gelişmiş olmasıdır. Son olarak VGA ise eski tasarımların büyük bir çoğunluğunda bulunmakla birlikte işlevi aynıdır fakat gelişmişlik düzeyi düşüktür. Markanın önceden üretilen tasarımlarının hemen hepsinde VGA girişi bulunur. Buna ek olarak Displayport’un da yer aldığı birçok model vardır. Fakat yüksek performans, kesintisiz seyir keyfi ve profesyonel bir deneyim yaşamak istiyorsanız HP monitörlerin son teknolojiyle üretilen yeni tasarımlarına göz atabilirsiniz. Köklü geçmişiyle adından fazlasıyla söz ettiren marka ürünlerinin sağlamlığı sayesinde de uzun süreli kullanım sağlar. Bağlantı girişlerinin farklılık göstermesi müşterilere seçim imkanı sunarken birçok modeline yer alan HDMI girişi de keyifli deneyim yapmanız için birebirdir. Modellerde genellikle hz sayısı belirtilir. Bunlar sistemden aktarılan görüntünün, görüntü ekranına gelmeden önce kaç kez yenilendiğinin göstergesidir. Yenilenme sayısı ne kadar fazlaysa görüntünün kalitesi ve netliği de aynı oranda artış gösterir. Ürünün kaliteli olması daima önem taşır. Uzun süreli kullanım için Trendyol’da satışa sunulan markanın ürünlerini inceleyebilirsiniz.

HP Monitör Modelleri

HP Monitör Modelleri

Her insan teknolojiyi yakından takip eder. Bu tercihe bağlı bir şey olmaktan çıkarak günümüzde zorunluluk halindedir. Telefon, televizyon, tablet ve bilgisayarlar hayatın her yerinde yerini alır. Bu bağlamda insanların işlerinin büyük bir çoğunluğunu bilgisayarlardan halletme eğilimindedir. Trendyol’da satışa sunulan markanın ürünleri son teknolojiyle oluşturulan tasarımlardır. Alnında profesyonel mühendisler tarafından ortaya konulanlar müşterilerin ihtiyacını karşılamak için birebirdir. Kurulduğunda ölçü cihazları üretmeyi amaç edinen marka, günden güne gelişerek teknolojide fark yaratan ürünler ortaya koymaya başlar. Alanının önde gelenlerinden olmakla birlikte her bütçeye uygun fiyatlarıyla da sevenlerini hayli cezbeder. Çeşitlerin arasından HP 27 inç monitör gibi geniş görüntü ekranlarından tercih edebilirsiniz. Bunlar özellikle işlerini evden yürütenler için birebirdir. Üstelik bilgisayarda yoğun çalışan, özel efor gerektiren işler yapan müşteriler için küçük ekrana sahip olanlar yeterli gelmeyebilir.

Bu bağlamda 27 inç gibi geniş ekran modeller öğrencilerin de ihtiyacına cevap niteliğinde olur. Üstelik kaliteli ve sağlam olmasıyla da bilinen ürünler üreten bu marka uzun süreli kullanım arayanların odak noktasıdır. Tam da bu notada müşterilerin güvenini kazanan marka, çeşitli ürünleriyle de alıcılara seçim imkanı sunar. Her insanın farklı bir karakteri olmakla birlikte bu bağlamda tercihleri de çeşitlilik gösterir. HP 24 inç monitör gibi boyut açısından herkesin ihtiyacına uygun olanı bulabilmesi için farklı çeşitler mevcuttur. 24 geniş bir ekran olmakla birlikte bundan da genişini arayanlar için HP 32, 21.5, 22, 23 inç monitörleri de bulunur. Geniş ekrana sahip olmak isteyenler 32 gibi hayli büyük olan modellere yönelirken, yalnızca ihtiyacını karşılamak ve ufak tefek işlerini halletmek için alacak olanlar HP 23.8, 21, 19, 17 inç monitörlerden tercih edebilir. Bunları genellikle ufak tefek işleri olan ya da ara sıra dizi film izlemek isteyenler tercih eder. Üstelik kutusuyla birlikte rahatlıkla taşımaya da oldukça müsaittir. Bir diğer adıyla görüntü ekranı olarak isimlendirilen bu alet, genellikle bilgisayarlarda görüntüyü aktarmak için kullanılan bir çeşit cihazdır. Çeşitli birçok bağlantı kablosu olan bu ürünü satın aldıktan sonra bilgisayarınızın üzerindeki ekran girişine bağlayarak kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bunlara ek olarak güç kablosu yardımıyla da ekrana elektrik iletilir. Cihazdan gönderilen sinyaller ekrana yansıyarak görüntü oluşturur. Görüntülerin net olması da alacağınız görüntü ekranının kalitesiyle doğru orantılıdır. Markanın HDMI girişine sahip olan farklı birçok modeli aradığınız üst düzey kaliteye ulaşmanız için birebirdir. Diğer girişe sahip olanlar da kalitesi ve performansıyla müşterileri memnun eder. Bu bağlamda markanın ürünleri müşterinin ihtiyaçlarına cevap niteliğinde olur. Gerek kaliteleri gerekse her bütçeden insanın kendine uygun olanı bulabileceği çeşitleriyle sevenlerini cezbeder. Trendyol’un online alışveriş adresi farklı tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Birbirinden Şık HP Monitör Tasarımları

Birbirinden Şık HP Monitör Tasarımları

Görüntü ekranı günümüzde hemen her evde rastlanabilecek bir teknolojik alettir. Bu ekranlar kendi içinde farklılık gösterir. Yalnız görüntü ekranı olarak satışa sunulan modeller olduğu gibi kasalı olanlar da vardır. Bunlar bilgisayar görüntü ekranı olarak adlandırılır. Genellikle arka kısmına yerleştirildiğinden ek olarak kasaya ihtiyaç duymadan görüntü ekranınızı bilgisayar olarak kullanabilirsiniz. Evlerde ve ofislerde sıklıkla tercih edilen bu parçanın farklı birçok tasarımı bulunur. İşlevselliğe ek olarak görünüşe önem verenler için farklı renk seçeneklerinin yanı sıra ince görüntü ekranları da bulunur. Bu bağlamda HP masaüstü monitörler müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olur. Modern ve şık bir tarza sahip olanlar genellikle HP beyaz monitöre yönelir. Renginde kaynaklı olarak sıklıkla tercih edilen bu tasarım hemen her ortam için uygundur. İster minimalist isterseniz de modern ve şık bir yaşam alanına sahip olun, bu tarz tasarımlardan tercih ederek ihtiyacınızı karşıladığınız gibi tarzınızı da tamamlayabilirsiniz. Renklerin yanı sıra dış görünüm olarak minimal çizgilere sahip olan çeşitler de alıcılar tarafından ilgiyle karşılanır. HP ince monitörler alanda fazla yer kaplamasını istemeyenler için birebir olmasının yanı sıra ince tasarımıyla bulunduğu ortama şık bir hava katar. Yalnız evlerde değil, iş yerlerinde de tercih edilen bu model küçük ofislerin vazgeçilmezlerindendir. Çeşitli şirketlerde genellikle benzer görevleri üstlenen çalışanlar çalışmalarını aynı ortamda sürdürebilir. Birden fazla insanın aynı ortamda rahat bir şekilde çalışması için de geniş bir alan gerekebilir. O nedenle ince ve yer kaplamayan tasarımlar küçük mekanlar için oldukça uygundur.

olanlardır. Kasası genellikle arka kısmında konumlandırılarak görüntü ekranıyla birleşik bir şekilde satışa sunulur. Bu modeller büyük kasa için yeri olmayan ya da ekstra masraf yapmak istemeyenler için birebirdir. Genellikle home office çalışanlar tarafından tercih edilmekle birlikte vaktinin çoğunu bilgisayar başında geçirenlerin de odak noktasıdır. Markanın kasalı, kasasız birçok tasarımına göz atmak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Her geçen gün teknoloji hızla değiştiğinden televizyon, telefon, tablet ve özellikle de bilgisayar gibi aletlerde son teknoloji kullanılır. Genellikle her yeni model yeni bir özellik barındırdığı gibi önceki modelde yer alan özelliğin performansı da artırılabilir. Bu durum görüntü ekranlarında VGA’nın geliştirilerek Displayport, Displayportun’da geliştirilerek HDMI olması gibidir. Etkili bağlantı için yeni nesil görüntü ekranlarının hemen hepsinde HDMI bağlantısı bulunur. Görüntü ekranı dendiğinde akla ilk gelenlerden olan HP 144hz monitörler marka tarafından müşterilerin üst düzey performans alması için özel olanak tasarlanır. 144hz aktarılan görüntüyü ekrana yansıtmadan önce 144 defa yenilendiği anlamına gelir. Hz ise yenilenme hızı anlamına gelir. Bu bağlamda hz’nin önüne getirilen rakam o modelin kaç yenilenmeye sahip olduğunu gösterir. HP 60 hz, 75 hz monitörlerin işleyişi de aynı şekildedir. 60hz olarak adlandırılanlar saniyede 60 yenilenme hızına sahiptir. Aynı şekilde 75 olanlar da saniyede 75 ayrı kare gösterir. Bu durum özellikle oyun severler için hayli cezbedicidir. Son teknolojiyle üretilen birçok HP oyuncu monitörü vardır. Bunlar oyun severler için biçilmiş kaftandır. Gelişen teknolojiyle birlikte oyunlar da sanal ortama taşınmış durumdadır. İster tek isterseniz de arkadaşlarınızla gruplar halinde oynayabileceğiniz çeşitli birçok oyun bulunur. Bunları takılmadan net ve keyifli bir şekilde oynamak için de kaliteli bir görüntü ekranına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu bağlamda alanının önde gelenlerinden olan HP gaming monitörler müşterilerin ihtiyacına cevap niteliğinde olur. Oyuncular için özel olarak tasarlanan bu modeller kendinize uygun olanı bulabilmeniz için çeşitlilik gösterir. Trendyol'un online alışveriş adresine girerek farklı tasarımlar arasında göz gezdirip seçiminizi yapabilir ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

HP Monitör Çeşitleri

HP Monitör Çeşitleri

Günümüzde ihtiyaçlara ek olarak zevklerin de devreye girmesiyle birlikte teknolojinin hemen her alanında kişinin zevkine uyacak olan ürünler ortaya konulur. Fakat bu ürünler arasından müşteriler kaliteli ve uygun fiyatları olanlardan tercih etmek ister. Bu bağlamda markanın ürünleri herkesin bütçesine ve ihtiyacına uygun olanı bulabilmesi için çeşitli birçok ürün ortaya koyar. Günümüzde özellikle HP monitör bilgisayarlar için olanlar sıklıkla tercih edilir. Hemen herkesin evinde bilgisayarlar bulunur. İnsanlar bunları bir üst modelle ya da işlevsellik açısından cazip olan modellerle değiştirmek isteyebilir. Üst modeller diğerlerine nazaran gerek aktarılan görüntülerde gerekse hızıyla farkını açıkça ortaya koyar. O nedenle yeni tasarımlara yönelenler genellikle Trendyol’un online alışveriş adresine girerek HP Pavilion monitör gibi farklı birçok tasarıma göz atarak seçimini bu doğrultuda gerçekleştirir. Pavilion olanlar işlevselliğinin yanı sıra şık tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Geniş ekranının yanı sıra yerden yüksekliği de sıklıkla tercih edilme nedenlerindendir. Özellikle ekran başında uzun süreli işleri olanlar bu tarz tasarımlara yönelir. Aksi takdirde oturduğunuz yerde ekranla göz temasının dengesiz olması rahatsızlık uyandırabilir. Bu bağlamda insanlar ekrana doğrudan bakmak için genellikle bükük dururlar. Bükük, kambur durma uzun vadede iskelet yapısında çeşitli bozulmalara sebep olabilir. Bu da işlerini devamlı bilgisayarla halleden insanlarda uzun vadede çeşitli rahatsızlıklar doğurabilir. O nedenle çalışma ortamınıza uyumlu bir model seçmeniz önem taşır. HP IPS monitörler de gerek hacmi gerekse son teknolojik özellikleriyle ihtiyaçlarınıza cevap niteliğinde olur. Buna ek olarak sıklıkla kullanmayacaksanız ve genel itibariyle işlerinizi halletmek istiyorsanız Trendyol’a girerek HP 2011x monitörlere de göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Alışveriş hayatın her noktasında yer alır. İnsanlar ihtiyaçları doğrultusunda birçok alışveriş yapar. Teknolojik ihtiyaçlar da bunlara dahildir. Gerek home office olarak çalışanlar gerekse öğrenciler görüntü ekranına ihtiyaç duyar. İhtiyaçlar doğrultusunda yapılan alışverişlerde de uygun fiyatlı ve kaliteli olanlara yönelinir. Kaliteli olması uzun süreli kullanım arayanlar için oldukça önem taşır.

Bu bağlamda HP bilgisayar monitörü müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olur. Marka, köklü geçmişiyle insanların güvenini kazandığı gibi farklı modelleri ve uygun fiyatlarıyla da sevenlerini hayli cezbeder. Farklı birçok meslek vardır. Bu meslekler doğrultusunda gelir düzeyleri de farklılık gösterir. O nedenle insanlar ihtiyaçlarını karşılarken alıkları ürünün fiyat performans açısından yeterli olmasını fazlasıyla önemser. Söz konusu teknolojik aletler olduğunda da aynı durum geçerliliğini korur. Müşterilerin çoğunluğuna göre bir kere alınan bilgisayar ya da görüntü ekranı sağlamlığıyla uzun süreli kullanım sağlamalıdır. Bu durum bütçe açısından insanlara kolaylık sağlar. Kalitesiz ürünlerde arıza gibi problemlerle sık sık karşılaşabilirsiniz. Bu durum da ekstra masraf anlamına geldiğinden herkes kullanışlı olduğu kadar sağlam modellere de yönelmek ister. Bunun için HP 27w, 24w monitörleri inceleyebilirsiniz. Watt enerji birimi olarak adlandırılmakla birlikte alıcağınız monitörün gücünü bu özelliği sayesinde kolaya anlayabilirsiniz. İşlevselliğe ek olarak tasarıma da önem veriyorsanız HP çerçevesiz monitörlere göz atabilirsiniz. Bu tasarımlar minimal bir çizgiye sahip olduğu için müşterilerin odak noktasıdır. Üstelik HP monitör fiyatları bu tarz modellerde de bütçenizi zorlamayacak derecededir. Şık tasarım arayışı içinde olanların sıklıkla tercih ettiği bir diğer modelse HP kavisli monitör çeşitleridir. Kavisli yapısıyla görüntüye kendiliğinden doğal bir hacim kazandırmakla birlikte kullanım açısından oldukça cezbedicidir. Trendyol’a bakarak uygun fiyatlı farklı birçok modeli inceleyebilirsiniz.>Hem iş hayatında hem de eğitim hayatında insanlar bilgisayarlara ihtiyaç duyar. Bu bağlamda hemen herkes kaliteli ve kullanışlı bir cihaza sahip olmak ister. Trendyol’da satışa sunulan HP 4k monitör çeşitleri de müşterilerin ihtiyaçlarına cevap niteliğinde olur. 4k tercih etmeyenler için HP 2k monitör gibi farklı birçok çeşit vardır. Online alışverişin sıklıkla tercih edilme sebebiyse alışverişin hızla yapılması ve kapıya teslim edilerek müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır. Türkiye’nin önde gelen online alışveriş adreslerinden olan Trendyol’da müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bünyesinde markanın çeşitli ürünlerini bir araya getirerek insanların kendine uygun olanı bulabilmesi için imkan tanır. HP dokunmatik monitör gibi hem kullanışlı ve işlevsel hem de şık tasarımlar müşterileri hayli cezbeder. Dokunmatik olanlara ek olarak HP led monitörler de müşterilerin odak noktasıdır. Bunlar son teknolojiyle üretilen ve hayli geliştirilen tasarımlardır. Bunlara ek olarak öncesinde üretilen modeller de bulunur. Önceden üretilenler arasında yerini alan HP LCD monitörler işlevsellik ve uygun fiyat arayışı içinde olanlar için birebirdir. HP kare monitörler de bunlar arasında yerini alır. Bunlar gibi klasik modellerin yanı sıra HP 3D monitör gibi gelişmiş birçok tasarım da Trendyol’da yerini alır. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olmayı amaçlar. Üstelik her bütçeye uygun fiyatlarıyla da sevenlerini hayli cezbeder. Trendyol’un online alışveriş adresine girerek arama kısmında markanın çeşitli kategorisini arattığınızda ürünler eksiksiz olarak listelenir. Bunlar arasında özgürce gezerek kendinize ve bütçenize uygun olan modeli tercih edebileceğiniz gibi bu sayede çeşitli özelliklerinden yararlanarak HP compaq monitör gibi farklı birçok modeli Trendyol’dan rahatlıkla bulabilirsiniz.