İlgili Kategoriler
Fiyat
Çıkarılabilir Plaka
Materyal
Plaka Kullanımı
Ekmek Dilim Kapasitesi
Garanti Süresi
Isı Ayarı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Izgara Özelliği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

DeLonghi Tost Makinesi: Mutfağınızın Gözdesi Olacak

İtalyan mutfak aksesuarları üreticisi DeLonghi 1974 yılından beri ürettiği küçük ev aletleri ile mutfaktaki işleri kolaylaştırıyor. Bunu yaparken de yüksek kaliteden asla ödün vermeyerek kullanıcıların ihtiyaçları için en iyisini üretiyor. Mutfağında pratik çözümler arayanlar DeLonghi tost makinesi, kahve makinesi ve diğer gereçler ile kolaylık, lezzet ve kaliteyi baş köşeye taşıyabilirler. DeLonghi tost makinesi levhaları açıldığında iki kat büyüyen modelleriyle size geniş bir pişirme alanı sunuyor. Gerekli sıcaklığa çabucak ulaşan bu tost makinesi ile sandviç veya hamburgerinizi vakit kaybetmeden hızlıca yapabilirsiniz. Ne de olsa DeLonghi küçük ev aletleri hayatınızdaki ayrıntılara zevk ve kalite katmak için burada! Mutfağına önem veren ve yemeği sanat olarak gören İtalyanların tüm dünyaya kazandırdığı yapılan bu tost makinesi, bildiğiniz tost makinelerine benzemiyor. Izgarayı açarak pişirme alanını genişlettiğinizde et pişirmenize de olanak sağlıyor. Böylece balığınızı veya bifteğinizi istediğiniz gibi pişirebiliyorsunuz. Yağ emici sistem yemeğinizin yağını çekerken, size düşen sağlıklı ve lezzetli yemeklerin tadına varmak oluyor. Farklı pişirme şekillerine uygun bu tost makineleri oldukça pratik ve kullanışlı. Yemeğin ardından kahvesiz olmaz diyenlerdenseniz filtre kahve makinesi, her mutfağa uygun renkleriyle sizi cezbedecek. Tasarımlarıyla göze de hitap eden DeLonghi mutfak aksesuarları çeşitlerine Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz.