İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Materyal
Ekmek Dilim Kapasitesi
Çıkarılabilir Plaka
Güç (Watt)
Izgara Özelliği
Plaka Kullanımı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Isı Ayarı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
"

KORKMAZ Tost Makinesi

" araması için 89 sonuç listeleniyor

Her İhtiyaca Uygun Korkmaz Tost Makinesi Çeşitleri Trendyol'da!

Kahvaltıdan ara öğünlere günün her saati tüketilen yiyecekleri hazırlamayı keyfe dönüştüren bu ürünler, lezzetli atıştırmalıklar hazırlamayı kolaylaştırır. Ekmek kızartma için de kullanılabilen Korkmaz tost makinesi ızgara özelliği olan modelleriyle çok yönlü kullanım sunar. Kapağı 180 derece açılarak geniş bir ızgara alanı oluşturan bu özel modeller ile ana yemekler de kolayca hazırlanır. Korkmaz Grill, Mia, Slimline, Maxi, Small tost makinesi seçenekleri her türlü ihtiyaca uygun çözümler üretirken, bu cihazları kullananlar fiyatları, modelleri ve özellikleriyle duydukları memnuniyeti sıklıkla dile getirir. Markanın tercih edilen cihazları yağ hazneli, küçük, sanayi tipi, balık pişirme özellikleri sunabildiği gibi sağladığı enerji verimliliği ile ekonomik bir kullanım da sunar. Bu işlevsel cihazların özelliklerine fiyatı modeline, boyutuna ve üretiminde kullanılan malzemenin yapısına göre değişir. Her beğeniye ve her bütçeye hitap eden model seçenekleri sunan markanın farklı ürünleri Trendyol güvencesiyle edinilir. Granit fiyatları, özellikleri, indirim seçenekleri detaylı biçimde incelenebilir. Korkmaz’ın tost makinesi setlerine ve her türlü cihaz seçeneğine yer veren Trendyol, dönemsel indirimler ve özel kampanyalarla çok daha makul bir fiyat düzeyi sağlar. Trendyol, granit fiyatları, özellikleri, indirim seçenekleri bakımından oldukça avantajlı koşullar sunar. Trendyol’un dönemsel kampanyaları, her dönem uygulanan özel indirimleri ve outlet kategorisinde sunduğu çok özel fırsatlar, yüksek kaliteli ürünleri oldukça makul fiyatlarla satın alma fırsatı sunar. Mutfak tezgahlarında minimum alan kaplayacak biçimde tasarlanan Korkmaz tost makinesi seti, kablo sarma bölümü ve saklama havzası gibi özelliklerle daha konforlu bir kullanım sunar. Kablosu sarıldıktan sonra dik olarak da saklanabilen ürünler, böylelikle bir daha kullanılacağı vakte kadar mutfak tezgahında çok az yer kaplar. Yenilikçi tasarım çizgileri, canlı ve dinamik görünümleriyle öne çıkan Korkmaz tost makinesi modelleri, özellikleri mutfaktaki diğer elektrikli mutfak eşyaları ile tam uyum yakalar. Uyumlu renkler sayesinde kusursuz bir mutfak dekorasyonu oluşturur. Mutfakta kullandığınız diğer eşyalar ve mobilyalarla uyumlu renkte bir model seçebilirsiniz. Siz de bu avantajlardan yararlanmak için markanın ürünlerini satın alabilirsiniz.

Farklı İşlevsel Modeller ve Özellikleri

Farklı İşlevsel Modeller ve Özellikleri

Değişik ihtiyaçlara, farklı beğenilere hitap edebilen seçenekler, farklı kapasitelerde birçok alternatif sunar. Markanın grill, seramik, demir döküm ve renkli cihazlar tercih listelerinde ön sıralarda yerini alır. Kalabalık aileler, bu ürünleri yoğun kullananlar ve işlevinin yanı sıra ızgara olarak kullanmak isteyenler için markanın ızgara özellikli modelleri iyi bir seçim oluşturur. Korkmaz granit tost makinesi ürünleri yüksek kapasiteleri, 180 derece açılabilen kapakları ve özel kulplu bastırma özellikleri ile göz doldurur. Granit modeller pişirme esnasında yapışmayı önleyen yüzey yapısıyla kusursuz bir performans sergiler. Farklı modelleri 6 ekmeğe kadar geniş kapasiteler sunabilen bu modeller, pişirme sonrasında kolayca temizlenir. Otomatik ısı kontrolü fonksiyonu sayesinde daha ekonomik bir kullanım sağlayan granit seçenekler, leziz ızgara menüleri hazırlama imkânı da sağlar. Biraz daha geç ısınan, ancak ısısını daha uzun süre muhafaza eden Korkmaz döküm tost makinesi seçenekleri de popüler modeller arasında yerini alır. Ağır yapıdaki döküm Korkmaz tost makinesi plakası ekmeğin kendiliğinden sıkışmasını sağlar ve efor harcamadan mükemmel atıştırmalıklar yapmayı kolaylaştırır. Kafeler ve kantinler gibi profesyonel amaçların yanı sıra yoğun kullanım ihtiyacı duyulan kalabalık aileler tarafından tercih edilen döküm ürünler, yağın akmasını sağlayan mekanizmaları ile hem temizliği kolaylaştırır, hem de daha yağsız yiyecekler hazırlama olanağı tanır. Markanın işlevsel seçenekleri arasında ayrıca seramik kaplama, alüminyum döküm gibi seçenekler de bulunur. Dış yapıları çoğunlukla yüksek kaliteli, parlak paslanmaz çelikten yapılır ve kolayca temizlenir. Büyük kapasiteli modeller kadar çekirdek aileler ya da yalnız yaşayanlar için ideal seçenekler sunan mini ya da midi modeller de bulunur. Markanın ürünleri pek çok modelinde otomatik ısı kontrolü, yağ toplama sistemi, yağ haznesi, yüksek teknoloji yüzey yapısı ve çıkarılabilir plakalar gibi işlevsel özellikler yer alır. Fonksiyonel özellikler ve yenilikçi teknolojiler sayesinde bu cihazların kullanımı çok daha kolay ve keyifli hale gelir. Izgara özelliği bulunan ürünler et, tavuk, balık ve sebze gibi gıdaların sağlıklı tüketilmesini sağlayan ızgaraları pratik hale getirir. Markanın yorumları ev tipi kompakt modellerin oldukça az enerji sarfiyatında bulunduğunu belirtir. Yüksek ısı ve enerji ile çalışan cihazlarda güvenlik de önemli bir detay olarak öne çıkar. Isınma işlemi geç olsa da, sıcaklığın uzun süre korunması istenen durumlarda da buna uygun teknik özelliklere bakılması önerilir. Böylece yiyeceği daha kısa sürede yapmarak enerji kapasitesini daha yükseğe çıkarabilirsiniz. Korkmaz Tostmatik modellerinin ısıtma kapasiteleri ve enerji güçleri gibi teknik özellikler de seçim yapabilmek için önem taşır. Güvenlik önlemlerinin üst düzeyde olması sayesinde ise olası kazaların önüne geçilir. Korkmaz tost makinesi yedek parçaları ile daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Korkmaz Tost Makinesi Modelleri

Korkmaz Tost Makinesi Modelleri

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan marka, özel geliştirilmiş serileri ile herkesin ihtiyacına uygun modeli seçmesine imkân verir. Korkmaz Tostkolik tost makinesi seramik ızgara seçeneği ile beğeni toplarken, Kompakto serisi alüminyum döküm üzerine teflon kaplama modeller sunar. Korkmaz Gusto tost makinesi de teflon kaplama plakaları ile yanmaz, yapışmaz bir yüzey sağlar. Korkmaz Tostella tost makinesi de markanın popüler modelleri arasında yer alır. Canlı renk seçenekleri ve şık tasarımı ile öne çıkan Korkmaz Tostella seçenekleri, alüminyum döküm üzerine granit kaplama ızgara yapısı sayesinde kusursuz bir kullanım sunar. Markanın ihtiyaca ve kişi sayısına göre farklı serileri tercih edildiğinde 4 ekmeğe varan kapasite ile birlikte ekmek kızartma ve ızgara fonksiyonlarını kullanmak mümkün olur. Korkmaz Tostema modelleri, kompakt tasarımları ve dikkat çekici renk seçenekleri ile büyük ilgi görür. Korkmaz Formula tost makinesi ekmek kızartma gibi fonksiyonlarının yanı sıra kırmızı etten, balığa, sebzelerden tavuk etine pek çok gıdanın ızgara yapılmasına olanak tanır. Korkmaz Tostkolik makinesi ürünlerinde de olan bu özellik sayesinde kapak tam olarak açılır ve iki ayrı yüzeyde de ızgara yapılabilir. Formula gibi ızgara özelliği olan modeller sayesinde elektrikli ızgaraya duyulan ihtiyaç da karşılanarak ikinci bir mutfak eşyası alma zorunluluğunun önüne geçilmiş olur. Bu nedenle Korkmaz tost makineleri fiyatları bu modellerde daha avantajlı olabilir. Döküm ızgara özelliği bulunan Korkmaz inox Tostkolik gibi modeller de, sadece ara öğünler ya da atıştırmalıklar değil, enfes öğle ve akşam yemeği menüleri hazırlamayı da kolaylaştırır. Korkmaz Tostkolik başta olmak üzere tüm modellerinde ideal lezzette yiyecekler hazırlamayı büyük bir keyif haline getirir. Oldukça pratik kullanım özellikleri bulunan Korkmaz Vertex tost makinesi gibi kompakt modeller ise enerji sarfiyatı açısından tasarruflu, işlevsel açıdan kusursuz seçenekler sunar. Kusursuz atıştırmalıklar yapmayı kolaylaştıran Korkmaz Kompakto tost makinesi, döküm ızgarası ve yapışmaz yüzeyiyle düşük enerji sarfiyatıyla, yüksek performanslı işlerin üstesinden kolayca gelir. Siz de markanın kompakt ve işlevsel modellerine Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Beğenilen Korkmaz Tostkolik Modelleri

Beğenilen Korkmaz Tostkolik Modelleri

Korkmaz tost makinesi fiyatları, modelleri ve teknik kapasiteleri yanında yanında güçlü estetik özelliklerine de dikkat çeker. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen plakalar ve yanmaz yapışmaz özel kaplamalı ızgaraların yanı sıra dış yüzeyleri de kusursuz biçimde tasarlanan ürünler gri, su yeşili, yeşil, mavi, beyaz, siyah gibi pek çok renk seçeneği sunar. Korkmaz çelik, seramik tost makinesi gövde yapısı ve yüksek kalitesi sert plastik malzemenin eşsiz uyumu ile ortaya çıkan mükemmel tasarım, mutfak dekorasyonlarında yerini alır. Korkmaz pembe tost makinesi seçenekleriyle neşeli ve sempatik bir görünüm sunar. Markanın mor renkteki cihazları gibi parlak ve canlı renkler göz alıcı bir estetik oluştururken pembe ve tonlarındaki modeller de büyük beğeni toplar. Malzeme kalitesi ve yenilikçi teknolojileri ile adından söz ettiren markanın ürünleri gri, su yeşili, yeşil, mavi, beyaz, siyah gibi renklerle her zevke ve her beğeniye hitap eder. Daha şık ve klasik bir görünümü tercih edenler için Korkmaz tost makinesi kırmızı, siyah, beyaz gibi daha spesifik ürünler öne çıkar. Korkmaz tost makinesi Inox, yağ hazneli kırmızı tonlardaki modellerin yanı sıra rose gold da en çok ilgi gören alternatifler arasında yer alır. Turkuazdan lavantaya, mat siyahtan Korkmaz Inox tost makinesi gibi pek çok renk seçeneği bulunan Korkmaz rose gold, yeşil, mor tost makinesi rengindeki modellerle çağdaş bir tasarım sunar. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen gövdenin sert ve yüksek kaliteli plastikten yapılan bölümleri ise siyah renkleriyle cihazların şıklığını tamamlar. Kalitesi ile her mutfakta tercih edilen markanın bu şık ve kullanışlı cihazlarına Trendyol’dan kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Ürün Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürün Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Marka, mutfaklarda önemli bir yardımcı olan bu cihazlarda küçük, sanayi tipi, yağ hazneli, balık pişirme özellikli, kompakt pek çok seçenek sunduğundan doğru ürünü alabilmek için öncelikle hangi amaçla kullanılacağını netleştirmek gerekir. Sadece atıştırmalık yapma amaçlı kullanım öngörülüyor ise pratik, kompakt modellerin seçilmesi, ızgaradan ekmek kızartmaya yoğun bir kullanım olacaksa daha komplike cihazların seçilmesi tavsiye edilir. Korkmaz tost makinesi yorumları, ayrıca bir elektrikli ızgara almak istemeyenlerin cihazı alırken ızgaralı modelleri tercih etmesi gerektiğine vurgu yapar. Korkmaz Castron tost makinesi ile ızgaralı ürünlerden başlayarak etten, tavuğa, balıktan sebzeye pek çok gıda kolayca pişirilir. Daha küçük boyda olan mini ya da midi ürünler de mutfak tezgahlarında daha az yer kapladığı, gerekirse kolayca kaldırılabildiği için tercih edilir. Özellikle küçük mutfaklarda yer sorunu önemli bir sıkıntı olduğundan daha küçük boyutlu kompakt cihazlar tercih listelerinde ön sıralara çıkar.Dayanıklı ve yapışmaz özellik taşıyan plakalar çoğu modelde rahatlıkla çıkarılabilir ve istendiği an bulaşık makinesinde yıkanabilir. Teflon, dökme demir, granit, alüminyum, seramik gibi malzemelerin birleşiminden oluşan pişirme bölümleri, atıştırmalık ve diğer gıdaların lezzetini doğrudan belirler. Herkesin kendi damak tadına ve pişirme alışkanlıklarına uygun malzemeyi tercih etmesi tavsiye edilir. Daha sık ve yoğun kullanılan, bir kere açıldıktan sonra uzun süre açık kalacak olan makinelerde dökme demir kullanılması daha doğru bir tercih olarak öne çıkar. Tostkolik Korkmaz geç ısınan, ancak ısıyı uzun süre koruyan yapıya sahip olarak başta kafeler, kantinler olmak üzere profesyonel kullanım için de tercih edilir. Evler için ise daha pratik teflon ya da granit kaplama ürünler daha hızlı çözümler sunabilir. Siz de birbirinden farklı işlevsel cihaza Trendyol farkıyla sahip olabilirsiniz.

Kompakt Cihazların Kullanım Alanları ve Temizliği

Kompakt Cihazların Kullanım Alanları ve Temizliği

Markanın bu cihazlarının kullanımı hazırlanabilecek gıdalar açısından geniş bir yelpaze sunar. Klasikleşmiş kaşarlı, sucuklu atıştırmalıkların yanı sıra sebzeli, etli ya da salamlı yiyecekler de rahatlıkla yapılabilir. Eriyen peynirler ve yağların akarak pişirme yüzeyine yapışması ve yanmaması için malzemelerin ölçülü konulması tavsiye edilir. Korkmaz tost ve waffle makinesi tabakaları waffle yapmaya elverişli olan ya da ayrıca waffle başlığı bulunan sistemlerle üretilir. Enfes tatlılar yapmayı mümkün hale getirerek omlet çeşitleri ile pankek ve kreplerin de yapılmasına olanak tanır. Korkmaz hem waffle hem tost makinesi her iki çeşidin yapılmasına da olanak tanır. Bu sayede hem atıştırmalık hem de waffle yaparak pratik bir çözüm elde edebilirsiniz. Ayrıca, cihazların yanmaz yapışmaz yüzeyinde oldukça lezzetli biçimde hazırlanabilir. Markanın cihazları için müşteriler tarafından yapılan yorum ve görüşler, ızgara özelliği olan cihazların nasıl kullanıldığıyla ilgili pek çok paylaşım içerir. Korkmaz tost makinesi ızgaralı ile kırmızı et ürünlerinden tavuk etine, farklı balık türlerinde sebze çeşitlerine yağlı ya da yağsız olarak sağlıklı ızgaralar yapılabilir. Modelin özelliklerine ve kişisel tercihe göre kapak 180 derece açılarak açık ızgara yapılabildiği gibi kapalı ızgara yapmak da mümkün olabilir. Kestane pişirmek gibi geleneksel lezzetler de işlevsel cihazın yanmaz yüzeyinde büyük bir rahatlıkla yapılabilir. Korkmaz ızgara ve tost makinesi ile ister çeşitli atıştırmalıklar ister ızgara yapılsın cihazın sonrasında mutlaka temizlenmesi gerekir. Müşterilerin yorum ve görüşlerinde temizlik en önemli avantajlardan biri olarak öne çıkar. Çıkarılabilir plaka yapısı hem elde, hem makinede kolayca yıkanabilmelerine olanak tanır. Siz de bu plakalara sahip olabilmek için Trenyol’dan inceleyerek satın alabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun playı satın alarak geniş bir kullanım alanı elde edebilirsiniz.

İndirimli Korkmaz Tost Makineleri Fiyatları

İndirimli Korkmaz Tost Makineleri Fiyatları

Markanın bu ürünleri boyutuna, işlevsel özelliklerine, kullanılan malzemeye ya da enerji kapasitesine göre değişen fiyatlarla müşterilere ulaşır. Korkmaz marka tost makinesi yüksek kaliteli ve dayanıklı modelleri arasında her ihtiyaca ve her bütçeye uygun seçenekler bulunur. Kalabalık aileler ya da kafeler gibi profesyonel amaçlı kullanacaklar için daha büyük boyutlu modeller tavsiye edilir. Dökme demir ya da granit plakalara sahip olan bu modellerin fiyatları, günlük kullanım için tasarlanan kompakt modellere göre biraz daha yüksek olabilir. Korkmaz midi, mini tost makinesi teflon, seramik ya da granit kaplama plakları ile atıştırmalık ihtiyaçlarını büyük bir hızla karşılayabilir. Daha uygun fiyat seçenekleriyle satın alınabilen kompakt modeller arasında da ızgara yapma özelliği olanlar bulunur. Bu cihazları diğer elektrikli mutfak aletleri ile birlikte set olarak da satın alınabilir. Ekonomik açıdan daha avantajlı fiyat seçenekleri sağlayan elektrikli mutfak eşyası setleri, aynı zamanda tüm aletlerin tasarım açısından da uyumlu olmasını sağlar. Korkmaz 1800 Watt tost makinesi daha hızlı ısınarak kolay ve pratik bir deneyim sağlar. Ayrıca daha lezzetli yiyecek yapabilmenize de olanak tanır. Bununla birlikte yüksek enerjisini ısıya dönüştürerek daha geniş bir kullanım alanı sağlar. Daha estetik mutfak dekorasyonları oluşturmaya yardımcı olan olan setlerin dışında, farklı renk ve tasarımlarda cihazlar da tercih edilebilir. Trendyol’un geniş ürün yelpazesi içinde bu marka tarafından üretilmiş pek çok kullanışlı model bulunur. Uygun fiyatlı fiyat performans ürünlerinden, yenilikçi teknolojiler ve yüksek malzeme kalitesi sunan komplike modellere tüm ürünler makul fiyat seçenekleriyle kolay bir şekilde satın alınabilir. Trendyol üzerinden markanın bu ürünlerinin fiyatları ve özelliklerini inceleyerek güvenle cihazlara sahip olabilirsiniz.