placeholder
"

Sinbo Tost Makinesi

" araması için 20 sonuç listeleniyor

Sinbo Tost Makinesi

Sinbo Tost Makinesi ile Leziz Kahvaltı Sabahlarına Uyanacaksınız

Sinbo tost makinesi, tost ve daha birçok leziz yiyecek yapabildiğimiz elektronik cihazlardan biridir. Sinbo yaklaşık 20 yıldır ülkemizde hizmet vermektedir. Kalitesiyle, güvenilir olması ile ve uygun fiyatları sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilen önemli markalardan biri haline gelmiştir. Tost makineleri özellikle kahvaltı ya da diğer öğünlerde farklı içerikte tostlar hazırlamak için kullanılan cihazlardan biridir. Yalnızca bununla yetinmeyen tost makineleri ile et, balık ve tavuk ızgara, waffle, mücver gibi birçok şeyi yapabilmeniz mümkündür. Mutfağın en büyük yardımcılarından biri olan tost makinelerini seçerken birçok unsura fazlasıyla dikkat etmek gerekecektir. Tost makinesinde ızgara yapılırken, yapışmaz olması en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle içeriğinde bulunan plakaların yapışmaz olması en önemli noktalardan biridir. Sinbo tost makinesi kullanımı sırasında yapıştırma yapmaz. Bu nedenle ızgara ya da benzeri birçok yemeği yapabilmenize olanak sağlayacaktır. Tost makinesi plakalarında birçok farklı malzeme kullanılır. Bunlar granit, teflon, demir ve seramik gibi tabanlardır. Özellikle granit, teflon ve seramik plakalar kesinlikle yapışma yapmayacaktır. Plakaların çıkarttırılabilir olması temizlenebilme açısından gerekli olacaktır. Aksi takdirde temizleme oldukça zor ve makineye su kaçırma ihtimali bir o kadar yüksek olacaktır. Tost makinesinin dış kısmının sağlam yapıda olması uzun ömürlü kullanım açısından dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır. Özellikle dış kısmının çelik ya da sert plastikten yapılmış olması darbelerden ve düşmelerden korunması açısından önemlidir. Bunun yanı sıra alacağınız cihazın yedek parçasının bulunabilir olması gereklidir. Olası düşme ya da darbeler sonucu hasarın giderilmesi için yedek parça gerekebilir. Yedek parçanın bulunamaması ürünü kullanamamasına neden olacaktır. Sinbo tost makinesi yedek parça bütün modellerde bulunmaktadır. Bu nedenle üründe olası sorunlar parça değişimi ile giderilebilmektedir. Tost makinesinin boyutu kullanacağınız duruma ve yere göre değişkenlik gösterir. Öğrenciler için minik boyutlu tost makineleri ideal olurken, büyük bir aile için boyutun büyük olması gerekecektir. Bunun yanı sıra yalnızca tost makinesi için kullanılacaksa daha küçük, ızgara gibi farklı alternatiflerde yapılacaksa daha büyük boyutlu seçimler yapılması gereklidir. Hafif tost makineleri kaldırıp indirirken kolaylık sağlar. Ancak ağır tost makineleri kişileri fazlasıyla zorlayacaktır. Bu nedenle tost makinesinin ergonomik ve hafif olması gerekecektir. Isı seçeneği bulunan tost makineleri kullanım açısından daha kolaydır. Yapacağınız işleme göre gereken ısıyı bu şekilde ayarlamanız mümkün olacaktır. Sinbo tost makinesi plakası da ısınmayı en çok etkileyen ayrıntılardan biridir. Granit, seramik ve teflon hızlı ısınırken demir plakalar daha geç ısınır.

Birkaç Tuşla Birçok İşlemi Yapabileceğiniz Sinbo Tost Makineleri

Sinbo tost makinesi nasıl çalışır en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Makinelerin hepsi yalnızca bir tuşla çalışma özelliğine sahiptir. Tuşa basarak açıp kapatabileceğiniz tost makinesinin ısıyı yayabilmesi için öncesinde fişe takmanız gerekecektir. Açma kapama düğmesine bastıktan sonra makineyi kullanabilmek açısından biraz beklemek gerekecektir. Makine kısa süre içerisinde hızla ısınarak, ısıyı tüm plakaya eşit bir şekilde dağıtır. Yalnızca birkaç dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelecek üründe yapmanız gereken tüm işlemleri halledebilirsiniz. Sonrasında işlem bitiminde düğmeye basarak kapatıp makineyi fişten seçmeniz gerekecektir. Kendini hızlı bir şekilde çabuk soğumaya alarak olası kazaların direkt olarak önüne geçer. Sinbo tost makinesi sıcaklık ayarı marka ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Bazı makinelerde tek sıcaklık ayarı varken bazı modellerde bu ayar 6 farklı seçenekte olabilmektedir. Sinbo mini tost makinesi yalnızca tost makinesi olarak kullanım ve çekirdek aile sayısına sahip kişiler için ideal bir seçim olacaktır. Ürün sert plastik gövdeden yapılmış olması sayesinde darbelere ve düşmelere karşı direnç sağlar. 750 Watt gücüne sahip bu ürün, günlük kullanım için yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra, sıcaklık ayarı tektir. Yapışmaz plakalar sayesinde kolayca temizlenebilecektir. Üründe plakalar çıkmamaktadır. Üründe ızgara özelliği bulunmamaktadır. Oluklu plakalara sahip bu ürün hızlı bir şekilde ısınarak pratik bir kullanım sağlar. Yağ damlama tepsisi bulunmamaktadır. Kilitli gövdesi ile kendini tamamen kapatır. Ergonomik oluşu sayesinde her yere rahatlıkla götürerek kullanabilirsiniz. Üründe farklı renk seçeneğinin bulunması nedeniyle zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz. Bu pratik ve ergonomik ürünü kullanarak eşsiz kahvaltılar hazırlamanız mümkündür. Sinbo tost makinesi kullananlar üründen oldukça memnun olduğunu dile getirmişlerdir. Bu nedenle güvenle tercih edilebilecek ürünler arasındadır.

Birbirinden Farklı Model Seçeneği ile Sinbo Tost Makinesi Çeşitleri

Sinbo mini granit tost makinesi çeşidi her türlü kullanım açısından ideal bir seçim olacaktır. Ürünün pişirme yüzeyi, waffle makinesi gibi uyarlandığı için waffle ve tost yapımı için uygundur. Bunun yanı sıra mücver, krep ve pankek gibi yiyecekleri yapabilmeniz mümkündür. Üründe sıcaklık ayarı bulunmamaktadır. 750 watt gücündeki bu ürün gündelik kullanım için yeterli olacaktır. Cihazda waffle yüzeyi bulunduğu için yalnızca tost ve benzeri yiyecekler için uygundur. Şeklinin çok güzel olması sayesinde sunum açısından oldukça güzel tost ve benzeri lezzetler yapabilmeniz mümkün olacaktır. Izgara yapılması önerilmemektedir. Üründe yağ damlama tepsisi bulunmamaktadır. Plakaları granit olan bu makine çabuk ısınma özelliğine sahiptir. Ayrıca granit olması sayesinde hiçbir yiyecek yapışmaz. Bu nedenle temizlenmesi oldukça kolay olacaktır. Tost makinesinin kendini kilitleme özelliği vardır. Bu nedenle olası düşme durumunda kendini dış yüzeyi ile korur. Sinbo küçük tost makinesi dış yapısının çelik olması nedeniyle darbelere yüksek direnç gösterecektir. Bu nedenle uzun ömürlü kullanım sağlar. Ürünün kullanımı ise oldukça kolaydır. Isı ayarının olmaması nedeniyle yalnızca bir tuşa bakarak homojen bir şekilde plakalara ısıyı dağıtacaktır. Kısa süre içerisinde kendini ısıtan ürün iki ekmeği yan yana koyabileceğiniz boyuta sahiptir. Bu nedenle genellikle öğrenciler ya da iki üç kişilik aileler için yeterli bir seçim olacaktır. Ürün yalnızca tek renge sahip olup tasarımı siyah ve gri renklidir. Ergonomik yapısı ve hafifliği sayesinde rahatlıkla her yere götürebilmeniz mümkündür. Sinbo mini tost makinesi fiyatları indirim dönemlerinde farklılık gösterebilmektedir. Sinbo elektrikli krep ve gözleme tavası pratikliği ile ilgi gören elektronik aletlerden bir tanesidir. Krep ve gözleme için farklı bir tava kullanmak isteyen kişiler için bu iyi bir seçim olacaktır. 20 cm genişliğine sahip ürün yapıştırmaz plakaya sahiptir. Göstergeli ışığı sayesinde yeterli ısıya geldiğinde haber verir. Yalnızca bir tuşa basarak çalışan bu ürünün üzerine malzeme dökülerek kısa süre içerisinde pişme sağlanacaktır. Ürün 650 watt gücünde olup gündelik kullanım için idealdir. Askılı tutacak özelliği sayesinde rahatlıkla bir yere asarak ürünü kullanabilmeniz mümkündür. Yıkama kolaylığı bulunan bu ürün ergonomik oluşuyla da oldukça pratik kullanım sağlayacaktır.

Kaliteli İçeriği ile En Büyük Yardımcınız Sinbo Tost Makinesi

Sinbo İnox tost makinesi aileler için kullanılabilecek ürünlerden birisidir. Ürünün dış kısmında kullanılan çelik malzeme darbelere, çizilmelere ve düşmelere karşı yüksek direnç gösterecektir. Ürünün 2000 watt güce sahip olması sayesinde birçok işlemi rahatlıkla yapabilecek güce sahiptir. Ürün tam 6 dilim ekmeği rahatlıkla yan yana alabilecek kapasiteye sahiptir. Bu nedenle geniş aileler için yeterli kapasiteye sahiptir. Ürünün granit ızgara plakaları bulunmaktadır. Bu nedenle çok hızlı ısınarak diğer tost makinelerine göre daha geç soğumaktadır. Plakaların yapışmaz özelliği sayesinde kolaylıkla temizlenebilecektir. Granit ızgaranın lezzetli olması nedeniyle yapılan yiyecek olduğundan çok daha lezzetli olacaktır. Üründe 180 derece üstünde açılabilen üst gövde seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede ısı homojen olarak dağıtılacaktır. Sinbo granit tost makinesi pişirme yüzeyinin oluklu olması sayesinde, daha kolay bir şekilde tostun ya da diğer besinlerin yapılmasına olanak sağlayacaktır. Üründe her türlü eti yapabileceğinin ızgara özelliği bulunmaktadır. 3 farklı sıcaklık özelliğinin bulunması sayesinde dilediğiniz ısıya dakikalar içerisinde getirerek pişirmeye hazır hale getirebilmeniz mümkündür. Üründe yağ damlama tepsisi özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle temizliği çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Kilitleme özelliği bulunması ve ergonomik yapısı sayesinde her yere rahatlıkla taşıyabilmeniz mümkün olacaktır. Gri tasarlanmış tost makinesinde elle tutulabilecek ergonomik alan sayesinde ısınmış tost makinesine dokunmanıza gerek kalmadan tutabilmenizi sağlayacaktır. Sinbo granit tost makinesi yorumlar ürünün çok beğenildiği ve çok kullanışlı olduğu yönündedir. Ürünün plakaları çıkarılamamaktadır. Bu nedenle suyun altına direkt tutmak yerine silerek temizlenmesi gerekecektir. Ürünün çalışması için öncelikle fişe takılması gerekir. Sonrasında açma kapama tuşu olmaksızın ürün direkt olarak çalışır. Tost ya da benzeri yiyecekler için 1. ya da 2. ısı ayarı yeterli olacaktır. Izgara yapılacaksa tost makinesinin son ayara getirilmesi gereklidir. Yaklaşık 3-5 dakika şeklinde ısıyı plakaya hızlı bir şekilde dağıtan granit plakalar ısıtmak için hazır hale gelir. Kullanım sonrası direkt olarak fişi çekmek kapanması için yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde kendisini soğutarak eski haline geri gelir. Ürünün yedek parçası mevcut olduğu için olası darbe ya da kırılma gibi durumlarda sorunu rahatlıkla çözümleyebilmeniz mümkün olacaktır. Sinbo döküm tost makinesi gri renk seçeneğinin yanı sıra kırmızı rengi de bulunmaktadır. Ürünün rengini kendi zevkinize ya da dekorasyonunuza uygun bir şekilde seçerek, mutfağınızda lezzetli sofraları bu model ile hazırlayabilirsiniz.

Bir Tost Makinesinden Çok Daha Fazlası Sinbo Tost Makinesi Modelleri

Sinbo pembe tost makinesi kullanımı ile oldukça işlevsel bir üründür. Yüksek performans özelliği sayesinde tost ya da benzeri hamur işlerini yüksek ısı altında yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra balık, kırmızı et ya da tavuk etini rahatlıkla pişirebilirsiniz. Sebzeleri hızlı bir şekilde haşlamanız bu tost makinesi ile mümkün olabilmektedir. Bu nedenle bu üründe bir tosttan çok daha fazla şeyi yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bu üründe teflon plakalar kullanılmıştır. Teflon plakalar çabuk ısınma özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra yapışmayı tamamen engelleyeceği için kolay temizlenebilir. Makinenin plakaları çıkabilmektedir. Tırnaklar yardımıyla çıkarabileceğiniz bu plakaları işlemini bittikten sonra yıkayıp kurutarak takabilirsiniz. Ürün 2000 watt güce sahiptir. 6 tane ekmeği yan yana koyabilecek kapasitesi bulunmaktadır. Bu nedenle geniş aileler ve çekirdek aileler için yeterli kapasiteye sahiptir. Üründe ızgara özelliği bulunmaktadır. Teflon içeriği sayesinde kurutmadan sağlıklı ve lezzetli et çeşitleri yapabilmenize imkan sağlayacaktır. Özellikle Sinbo tost makinesi ızgara olarak kullanıldığından tam yatar pozisyonu alabilmesi sayesinde mangal yapar gibi rahat bir şekilde kullanım imkanı sağlayacaktır. 180 derece üstünde üst gövdeyi açabilme olanağı bulunmaktadır. Ürünün oluklu gövdesi sabitlenmesi açısından oldukça kullanışlıdır. Bunun yanı sıra makinede kalınlığa göre sabitleme özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle tostu ya da benzeri yiyecekleri hazırlarken 3. bir kuvvete gerek kalmadan tırnaklarla sabitleyerek pişirim yapabilmeniz mümkündür. Yağ damlama tepsisi sayesinde yağlar dışarı akmaz ve kolayca temizlenebilir. Sinbo ızgara ve tost makinesi olarak kullanabileceğiniz bu üründe 3 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. 1 ve 2. ısı ayarı tost ya da benzeri yiyecekler için ideal bir ısı olacaktır. 3. ısı ayarı ise ızgaralar için yüksek ısı ayarıdır. Üründe 2 farklı ikaz ışığı lambası bulunmaktadır. Buna göre tost makinesi sıcaklık ayarına getirildiğinde plakalara eşit ısı dağıtarak ısınmasını sağlar. Isınma tamamlanana kadar kırmızı ışık yanarken, ısınma tamamlanınca yeşil ışık yanacaktır. Ürünün dış kısmında çelik gövde tasarımı kullanılmıştır. Bunun yanı sıra sert plastikten tutabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Böylece ısı görmeden yerden makinenin içini açabilme olanağına sahip olursunuz. Ürün oldukça hafif bir cihazdır. Ayrıca ergonomik dik yapısı sayesinde yer kaplamadan rahatlıkla her yere kaldırabilirsiniz. Pembe renk seçeneği bulunan bu ürün, mutfağınıza renk katacak bir güzelliğe sahiptir.

Sinbo Tost Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sinbo multi grill tost makinesi öne çıkan ürünlerden bir diğeridir. Farklı renk seçeneklerinin olması nedeniyle zevkinize ve mutfak dekorasyonuna uyum gösteren ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu tost makinesi ile yiyeceklerinizi kolay bir şekilde ısıtabilir, sebzelere hafif ısısı ayarı altında haşlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra her türlü et pişirimi, tost, krep, mücver, waffle gibi benzeri birçok şeyi yapabilirsiniz. Üründe bulunan oluklu plakalar yapacağınız yiyeceğin sıkıştırılarak pişirilmesine yardımcı olur. Plakların teflon olması sayesinde ise, yapışma yapmaz. Çizilmelere karşı oldukça dayanıklı teflonlar lezzetli pişirim sağlayacaktır. Ayrıca teflon plaklar çok çabuk ısınacağı için zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Teflon plakaların tırnaklar yardımı ile çıkarılıp takılması mümkündür. Böylece işleminiz bittikten sonra plakaları yıkayıp geri takabilirsiniz. Bu durumda makineye su değme olasılığı bulunmayacağı için ürünü çok uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünün kapasitesi geniş aileler ya da çekirdek aileler için yeterli olacaktır. Tost makinesi 6 tane tost ekmeği yan yana gelebilecek boyuta sahiptir. Ürünün ızgara özelliği de bulunmaktadır. Özellikle tost makinesi tamamen yan yatarak pişirimde işinizi kolaylaştırır. Üründe bulunan 3 farklı sıcaklık ayarı sayesinde ızgara yaparken tost makinesini istenilen ayara getirmeniz mümkün olacaktır. Sinbo tost makinesi nasıl kullanılır diye merak eden kullanıcılar için, makineni direkt olarak fişe takmak çalışmayı başlatır. Sıcaklık ayarını açtıktan sonra makine güç ikaz lambaları ile kendini hazırlayana kadar size haber verecektir. Kırmızı ışıktan sonra yeşil ışığın yanması tost makinesini kullanabileceğiniz anlamına gelir. Üründe 180 derecenin üzerine çıkıldığında üst gövdenin açılması özelliği bulunmaktadır. Böylece ısı tost makinesine homojen bir şekilde dağıtılır. Yağ tamlama tepsisi sayesinde yapacağınız işlem sonrasında yağ dışarı sıçramaz ve akmaz. Ürünün dış kısmı çelik gövde ile tasarlanmıştır. Çelik gövdesi sayesinde darbelere, düşmelere olası kazalara karşı direnç gösterir. Ayrıca işlem sırasında ısıyı iletmeyen tutacağınız çelik bir bölümü bulunmaktadır. Kitlenerek kapatma özelliği ve hafifliği sayesinde oldukça ergonomik bir makinedir. Bu yapısı sayesinde rahat bir kullanım sağlayacaktır. Sinbo multi grill tost makinesi kullananlar, ürünün çok pratik olduğunu ve birçok işlemi rahatlıkla yapabildiklerini belirtmişlerdir. Sinbo tost makinesi fiyatları; seçeceğiniz ürünün modeline, iç kısmının plakasına, dış gövdesine ve benzeri durumlara bağlı olarak farklılık gösterir. Trendyol uygulaması üzerinden filtreleme yöntemi ile markanın modellerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürüne uygun fiyat ve ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz.