İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Program Sayısı
Fiyat
Enerji Sınıfı
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Genişlik
Kapasite
Su Tüketimi
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Grundig Bulaşık Makinesi

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Grundig Bulaşık Makinesi Modelleriyle Temiz ve Pratik Yıkama

Grundig bulaşık makinesi elbette ki herkes için kurtarıcı olmaktadır. Evde yaşayan kişi sayısı az ya da fazla olsun fark etmeksizin bulaşık makineleri elde yıkamaya göre hem daha tasarruflu hem daha ekonomiktir. Bulaşık yıkamak için harcanan vakti kısaltmak isteyenler, tempolu bir yaşama sahip olanlar ve özellikle çalışanlar için bu makineler kurtarıcı olmaktadır. Grundig gdf 6502 a++ 6 programlı bulaşık makinesi kurtarıcı olan makinelerin başında gelmektedir. 6 programa sahip olan bu makinede dilediğiniz ayarı kullanabilirsiniz. Dilerseniz uzun, dilerseniz kısa programda zamanınıza uygun olarak programları ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bulaşıkların kirlilik durumu da programlar üzerinde geniş bir yere sahiptir. Vaktiniz olmadığında, bulaşıkların yıkanması acil olduğunda vb. durumlarda kısa programda da başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Kullanım türü solo olan bu model sepetli olan çatal kaşık bölmesine de sahiptir. Yıllık 266 kWh enerji tüketiminin yanı sıra 10 lt su ile bulaşıklarınızı ışıl ışıl yapmaktadır. Grundig Bulaşık Makinesi yorumları incelendiğinde de pek çok kişinin bu modelden memnun olduğu görülmektedir. Enerji sınıfı a++ olan bu bulaşık makinesinin rengi de Inox’tur. 85 cm yükseklik ve 59,8 cm yüksekliğe sahip olan bu makine standart olarak her mutfak için de uyumlu olmaktadır. Çocuk kilidi ve hızlı yıkama gibi özellikleri ile donatılan bu makine geniş kapasitesi ile de dikkat çekiyor. 14 kişilik olarak rahatlıkla kalabalık misafirler ağırladığınızda da bu makineyi kullanabilirsiniz. Tekrar çalıştırmanıza gerek kalmadan tek seferde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Metalik rengi ve LCD ekranının yanı sıra sessiz çalışması ile de dikkat çeken bu bulaşık makinesinin en büyük özelliği aslına bakılırsa enerji tasarrufudur.

Grundig Bulaşık Makinesi ile Bulaşıklar Tertemiz

Grundig Bulaşık Makinesi ile Bulaşıklar Tertemiz

Pek çok kişi bulaşık makinesinden şikayetçi olmaktadır. Bu durumun en büyük sebebi makinelerin bulaşıkları temiz çıkarmaması ile ilgilidir. Bulaşık makinenizi aldığınızda bunun için kullanım kılavuzuna bakabilirsiniz. Bulaşıkları kirlilik durumuna göre gerekli olan derece yıkamanız, deterjanlarının tam olması vb. gibi detaylara dikkat ediniz. Grundig bulaşık makinesi fiyatları aynı zamanda ekonomik olmaları sebebi ile de kurtarıcı olmaktadır. Bu makinelerin fiyatları modellere göre farklılık göstermektedir. Aslına bakılırsa program sayısı arttıkça fiyatın doğrudan arttığını da söyleyebiliriz. Elbette ki renk ve model tercihleri de fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Grundig gdf 5203 a+ 5 programlı bulaşık makinesi de yine çokça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Grundig gdf 5203 a+ 5 programlı 13 kişilik kapasite bulaşık makinesine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. 13 kişilik bir kapasite ile yine hem geniş aileler hem de misafirleriniz geldiğinde kurtarıcınız olacak bu makinede 5 program bulunmaktadır. Su tüketimi 11,7 lt olan bu makinenin ekranı dijital değildir. Beyaz renkte olan bu makine solo olarak kullanılmakta ve A+ enerji sınıfına sahiptir. Yıllık 266 kWh elektrik tüketimi olan bu modelde bardak koruma özelliği bulunmaktadır. Geniş iç hacmi sayesinde 13 kişilik bulaşıkları rahatlıkla yıkama özelliği gösteren bu makine 58 dakikalık programı sayesinde kısa süreli bir yıkama süreci de sunmaktadır. Dilerseniz kısa dilerseniz de uzun programları tercih ederek rahatlıkla bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Çünkü makinede farklı program alternatifleri bulunduğunda daha kullanışlı bir hal almaktadır.

Grundig Bulaşık Makinesi ile Tasarruf Sağlayın

Grundig Bulaşık Makinesi ile Tasarruf Sağlayın

Grundig 6 programlı bulaşık makinesi de en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. 6502, 6503, 6504 gibi çok farklı model zaten 6 programlı olmaktadır. 6 programlı olan makineler incelendiğinde en büyük özellikleri iç hacimlerinin geniş olmasıdır. Geniş iç hacmi sebebi ile bu makineler kalabalığa hitap edebilmektedir. Mutfakların baş tacı olarak bilinen bulaşık makinelerinin olmadığı bir hayat elbette ki her birimiz için zor olacaktır. Hayatımızı kolay hale getiren bu makineler aslına bakılırsa karışık bir yapıya sahip değildir. Temel olarak çalışma prensipleri aynı olan bu makineler temiz suyun kirli olan bulaşıklara püskürme yöntemi ile aktarılması olarak iş yaparlar. Sağlanan enerji ve su tasarrufu sayesinde her birimize aslında ekonomik anlamda da katkıları olan bu makineleri temin ederken dikkat etmememiz gereken bazı detaylar bulunuyor. Grundig gdf 9601 i a+++ 9 programlı bulaşık makinesi de yine son teknoloji ürünlerden bir tanesidir. Bu model gibi diğer modelleri tercih ederken de ilk olarak enerji sınıfı dikkate alınmalıdır. Makine ne kadar enerji tasarruflu ise o durumda daha az fatura ödeyeceğiniz manası ortaya çıkıyor. Ayrıca makinenin yıllık olarak harcadığı elektrik ve su oranları da dikkate alınmalıdır. Makinede olması gereken diğer bir özellik ise kurutma özelliğinin bulunup bulunmadığıdır. Kurutma değerleri de makinede enerji sınıfları ile aynı olacak şekilde adlandırılmaktadır. Bu sınıflama A, B ve C olarak yapılmaktadır. A sınıfı bir kurutma özelliğine sahip olan bulaşık makinesi düşük enerji tüketimine sahip demektir. Bu durumda da yine enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Ayrıca makinede dikkat edilmesi gereken değerlerden bir diğeri de kapasite olmaktadır. Tek seferde makinenin yıkama kapasitesinin bilinmesi uygun olan ürünü satın almanız konusunda belirleyici olacaktır. Geniş ve çok konuk ağırlayan aileler daha fazla kapasiteye sahip olan modelleri tercih ederken çekirdek aileler için Grundig 4 programlı bulaşık makinesi gibi daha az programa sahip olan modeller de ideal olabilecektir.

Grundig Bulaşık Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Grundig Bulaşık Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Grundig 3 programlı bulaşık makinesi de yine daha az programa sahip olan makineler arasında yer almaktadır. Bu tür bulaşık makinelerinde genelde çok kısa programlar yer almamaktadır. Bulaşık makinesini daha az kullanıyorsanız, yazlık ya da bağ evi gibi farklı alanlar için tercih edebilirsiniz. Yüksek programlarda uzun sürede yıkama özelliği olan bu makineler de yine pek çok modele göre elektrik ve su tasarrufu sağlamaktadır. Grundig ankastre bulaşık makinesi de yine son yıllarda tercih edilen ve çok rağbet gören modeller arasında yer almaktadır. Bu özellik dışarıdan bakıldığında makinelerin adeta mutfak dolabı gibi görünmesini sağlamaktadır. Ancak kapağı açtığınızda bulaşık makinesi ile karşılaşırsınız. Mutfağında daha geniş görünmesi ve bir bütünlük sağlanması adına tercih edilecek olan bu ankastre özelliği görünümü itibari ile şık durmakta ve diğer mutfak dolapları ile son derece uyumlu olabilmektedir. Yalnızca gösterge kısmının göründüğü ankastre bulaşık makineleri olduğu gibi aynı zamanda sadece açma ve kapatma görevi gören makine kulpunun olduğu şekilde de dizayn yapılabilmektedir. Grundig inox bulaşık makinesi de aslına bakılırsa bir model değil rengin ifade edilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Beyaz eşyalarda son yıllarda geniş bir renk alternatifi bulunmaktadır. Retro tarzın yansıtılması için kırmızı, fıstık yeşili, turkuaz gibi renklerin yanı sıra klasik olarak gri olarak adlandırılabileceğimiz inox rengi de çokça tercih edilmektedir. Mutfak ile beyaz eşyalarınız arasında bir kombin yaratmak isterseniz bu rengi de tercih edebilirsiniz. Sizler de Grundig marka bulaşık makineleri ile hem tasarruf sağlamak hem de büyük bir yükten kurtulmak için Trendyol aracılığı ile siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak farklı alternatifler üzerinden seçim yaparak bulaşık makinenizi tek bir tık ile satın alabilirsiniz. Grundig 5 programlı bulaşık makinesi, Grundig 9 programlı bulaşık makinesi modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.