İlgili Kategoriler
Program Sayısı
Enerji Sınıfı
Renk
Fiyat
Kapasite
Yükseklik
Kullanım Şekli
Genişlik
Derinlik
Su Tüketimi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Enerji Sınıf Aralığı
Ürün Puanı
"

Gri Bulaşık Makinesi

" araması için 165 sonuç listeleniyor

Modern Tasarımlı Gri Bulaşık Makinesi Modelleri Trendyol’da!

Hayatı kolaylaştıran bulaşık makineleri oldukça basit bir sisteme sahip cihazlardır. Temelde çalışma prensibi temiz ve belirli sıcaklıktaki suyu kirli bulaşıkların üzerine tazyikli şekilde püskürtülmesi şeklindedir. Gri bulaşık makinesi kullananlar ürünlerin sağladıkları enerji ve su tasarrufu sayesinde avantaj kazandıklarını belirtir. Ayrıca teknolojinin gelişmesiyle birlikte kurtarıcı beyaz eşyalar arasında yer aldığını da ifade eder. Evlerde büyük bir öneme sahip beyaz eşyaların fonksiyonlarının yanı sıra farklı renk ve tasarım seçenekleri ile bulmak da mümkündür. Özellikle gri bulaşık makinesi şık görüntüsü ve mutfak dekorasyonunu tamamlaması sebebiyle müşteriler tarafından çokça tercih edilir. Trendyol üzerinden ihtiyacınıza ve zevkinize uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Buradan bütçenize uygun gri bulaşık makinesi satın alabilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Gri Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Şık ve Fonksiyonel Gri Bulaşık Makinesi Çeşitleri

Gri renk bulaşık makinesi; mutfağınıza farklı bir hava katarken yıkama derdinden kurtarır. Gri rengi sayesinde evinizde şıklığın sembolü haline gelirken mutfağınızdaki dekorasyonu da güzel şekilde tamamlar. Aynı zamanda uzun saatler yıkama işlemi için harcadığınız zamanı ailenizle verimli ve keyifli geçirmenize de olanak sağlar. Gri bulaşık makinesi modelleri tercih edilecekse dikkat etmeniz gereken birkaç küçük ayrıntı bulunur. Bunların başında uzun yıllar kullanıma uygun ve ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap veren özellikte olması gelir. Yıllık elektrik ve su harcama oranları da tasarruf etmenizi sağlayan etkenlerdir. Ayrıca gri bulaşık makinesi indirim fırsatlarından da faydalanarak uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Litre ve KHW cinsinden hesabı yapılan bu harcamalar bulaşık makinenizde ne kadar düşükse o kadar tasarruf edebilirsiniz. Renk seçimi de ev dekorasyonu açısından çok önemlidir. Antrasit gri bulaşık makinesi her eve her mutfağa uyumludur. Grinin birçok tonunda beyaz eşya modelini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Buradan ihtiyaçlarınıza uygun olan modelin tüm özellikleri detaylı biçimde inceleyerek kolay biçimde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gri Bulaşık Makinesi Tavsiye ve Önerileri

Gri Bulaşık Makinesi Tavsiye ve Önerileri

Beyaz eşya seçenekleri gerek farklı renk tonları gerekse özellikleri ile birçok modele sahiptir. Bulaşık makinesi gri tona sahip cam ön yüzü ile mutfağınızı adeta baştan yaratır. Bu modeli tercih ederseniz kurutma özelliğini de A sınıf olarak seçmeniz düşük enerji tüketmenize katkı sunar. Bu sayede hem mutfağınız hem de faturalarınız güzelleşir. Gri cam bulaşık makinesi modeli farklı kapasitelerde rahatlıkla bulunabilir. Tek seferde geniş bir ailenin bulaşığını yıkayabilecek düzeyde kapasiteye sahip olanı tercih etmek de biriken kirlileri sorun olmaktan çıkarır. Gri bulaşık makinesi tavsiye ve öneriler kısmında hafif lekeleri olan bulaşıklarınızı kısa programı seçerek yıkama işleminizi tamamlayabileceğiniz ifade edilir. Yağlı yemekler yerseniz çıkması zor kirlere uygun programı seçerek tek leke kalmadan yıkama işleminizi bitirebilirsiniz. Gri bulaşık makinesi online olarak Trendyol üzerinden kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Buradan satın alma işleminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Bütçe Dostu Gri Bulaşık Makinesi Fiyatları

Bütçe Dostu Gri Bulaşık Makinesi Fiyatları

Gri bulaşık makinesi fiyatları birçok etkene göre değişiklik gösterir. Enerji tasarruflu olması, kapasitesi, program sayısı, rengi ve tasarımı bunlardan başlıcalarıdır. İhtiyacınızı belirleyip bu ihtiyaçlarınıza göre tercih yapmanız tasarruf yapmanıza imkan tanır. Gri ankastre bulaşık makinesi boyutları ve özellikleri sayesinde müşteriler tarafından severek kullanılır. Yüksek performanslı ve akıllı modellerin fiyat aralıkları farklılık gösterebilir. Bu seçenekler ile su ve elektrikten yüksek oranda tasarruf edebilirsiniz. Tercihinizi yapmadan önce gri bulaşık makinesi yorum kısmını okumanız da iyi ve uygun fiyatlı olanı bulmanızda kılavuz rolü görür. Birbirinden farklı özelliklerde gri bulaşık makinelerini Trendyol'da geniş fiyat aralıkları ile bulup online alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma sürecinde gri bulaşık makinesi kampanya fırsatlarından faydalanarak uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Trendyol üzerinden farklı modelleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.