İlgili Kategoriler
Enerji Sınıfı
Renk
Program Sayısı
Fiyat
Kapasite
Genişlik
Kullanım Şekli
Su Tüketimi
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Derinlik
Yükseklik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hoover Bulaşık Makinesi

" araması için 19 sonuç listeleniyor

Hoover Bulaşık Makinesi

Hoover Bulaşık Makinesi

Beyaz eşya sektöründe inovasyona olan yaklaşımı, kullanıcı deneyimine verdiği önem ve özgün tasarımının yanı sıra günlük yaşamdaki birçok ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ürettiği ürünlerle kendi kullanıcı kitlesini yaratmayı başaran Hoover, tüm ürünlerinde olduğu gibi bulaşık makinelerinde de öne çıkan bir marka olarak dikkat çekiyor. 100 yıldan uzun süredir tüm evinizi, zeminden tavana ve hatta soluduğunuz havaya kadar temizlemeyi ilke edinen marka, yüksek performans vadeden ürünler tasarlıyor. Ev elektroniği dendiğinde akla gelen ilk eşyalardan biri olan bulaşık makinelerinde de yüksek fonksiyonlu ürünler üreten bu öncü markanın bulaşık makineleri, uygun fiyatlarla Trendyol'da sizi bekliyor.

Hoover Bulaşık Makinesi: Yaşam Tarzınızı Tamamlayan Yıkama Teknolojisi

Hoover bulaşık makinesi modelleri, enerji dostu yüksek fonksiyonlu özellikleriyle kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyor. Bu sayede kullanıcılardan tam not almayı başaran Hoover bulaşık makinesi özellikleri içerisinde 13 kişilik yıkama kapasitesi ve Hoover One Touch (NFC) teknolojisi öne çıkıyor. Hoover bulaşık makinesi fiyatları, söz konusu ürünlerin özelliklerine ve kullanıcılara vadettiği teknolojilere göre farklılık gösteriyor. Piyasadaki en büyük hacimli ürünleri karşınıza çıkaran markanın sahip olduğu ürünler arasında Hoover 12 programlı bulaşık makinesi, 16 kişilik bulaşık makinesi, mutfak tasarımınızla son derece uyumlu Hoover ankastre candy bulaşık makinesi de yer alıyor. Markanın bünyesinde barındırdığı modeller, standart 12 programlı bulaşık makinelerinden %33 daha büyük alan sağlıyor. Bu da hemen hemen benzer çalışma süresinde daha fazla bulaşığı tek seferde yıkamanıza ve yüksek oranda elektrik tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor.

Ev Dekorasyonuna Uyum Sağlayan Özellikler

Bu bulaşık makineleri, sahip olduğu ekstra büyük sepet sayesinde tek yıkamada 176 parça ürüne kadar temizlik imkanı tanıyor. Büyük tavalar, geniş hacimli tencereler ve büyük şişeler için de en iyi sonucu ortaya koymaya çalışan Hoover 16 kişilik bulaşık makinesi Dynamic, Hoover'ın piyasada yer alan ürünleri içerisinde dikkat çeken modellerin başına geliyor. Ev dekorasyonunuza son derece iyi şekilde uyum sağlayan bulaşık makineleri; üç, altı ve dokuz saat gecikmeli başlatma özelliği sayesinde ev işlerini evde bulunurken halletme şansı olmayan kullanıcılara alternatif ve yaratıcı çözümler sunuyor. Sesli program bitiş uyarısı, alt sepet durdurma sistemi ve otomatik filtre temizliği özellikleri markanın ürettiği bulaşık makinelerinin ortak temel özellikleri arasında yer alıyor. Bu nitelikler yıkama programının sona erdiğini haber vermekten tutun da sadece alt sepetin yıkamasını durdurma özelliklerine varana kadar çeşitli inovasyon yaklaşımlarını içeriyor. Ayrıca otomatik filtre özelliği sayesinde bulaşık makinesini çalıştırdığınız suyun niteliğini güvence altına almak da oldukça kolay hale geliyor.

Yapay Zeka Sayesinde Maksimum Rahatlık

Markanın bünyesinde barındırdığı bulaşık makineleri; alt, orta ve üst segmentteki tüm ürünlerinde farklı ihtiyaçları anlayabilecek şekilde tasarlanıyor. Kullanıcılara göre değişen ihtiyaçlara cevap vermekte çok başarılı olan Hoover bulaşık makinesi özellikleri daima optimize çözümle sunuyor. Sahip olduğu yapay zeka sayesinde kullanıcı alışkanlıklarını anlayabilen, kullanıcı isteklerine göre yıkama programlarını özelleştirebilen ve kullanıcıdan kullanıcıya değişebilen çözüm odaklı anlaşılır cevaplar verebilen bu cihazlar, her zaman minimum enerji, maksimum performans vadediyor. Üstün yıkama performanslarını ve enerji tasarrufunu yapay zeka özellikleriyle birleştiren bulaşık makineleri, 47 dB gürültü seviyesiyle oldukça sessiz bir kullanıcı deneyimi ortaya koyuyor. Çalıştığı esnada çevresel ses kirliliği yaratmayan, yıkama programı sona erdiğinde de uyarı sesiyle sizi haberdar eden 12 programlı bulaşık makinesi ve 16 kişilik bulaşık makinesi, böylelikle vadettiği teknik özellikleri çevre duyarlılığıyla da birleştirmiş oluyor.

Gelişmiş Yıkama Programı Fonksiyonları

Bu bulaşık makinelerinin geniş hacimli tasarıma sahip alt sepeti, standart ölçülere sahip tabakları; pişirme tepsilerini, büyük tencereleri ve büyük tavaları kolayca taşıyabiliyor. Geniş hacmi sayesinde standart ölçülerdeki tabakları büyük ürünlerle birlikte de kolayca yıkayabilen bu cihazlar, kalabalık yemekler sonrası girişeceğiniz mutfak temizliğinde en büyük yardımcınız oluyor. Alt sepet bulaşık makinesini boşaltırken tamamen dışarı çekilmesini önleyen güvenli durdurma özelliğine de sahiptir. Bu sayede geniş hacimli ürünlerle dolu olan sepetin yere düşme tehlikesi de ortadan kalkıyor.

Hoover markasına ait orta ve üst segment bulaşık makineleri, Android işletim sistemiyle uyumlu çalışan ve NFC (Yakın Alan İletişimi) işlevini bünyesinde barındıran, akıllı telefonlarla entegre şekilde çalışmanızı sağlayan One Touch teknolojisini sunuyor. One Touch Android, işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzda dijital bağlantı sistemi olarak çalışan mükemmel bir uygulama ortaya koyuyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza kuracağınız Hoover sihirbazı uygulamasını kullanarak bulaşık makinenizi cep telefonunuz aracılığıyla kontrol edebiliyor, izleyebiliyor ve yönetebiliyorsunuz. Bu sayede çalışma hayatındaki işlerinizle ilgilenirken günlük yaşamınızdaki işlerinizi de aksatmamanın, hatta evdeymişçesine rahat ve ulaşılabilir şekilde rutinlerle ilgilenmenin en sağlıklı yolunu bulmuş oluyorsunuz.

Aile Bütçesine Katkı, En Yüksek Performans

Markanın bulaşık makinesi modelleri, hem doğaya hem de aile bütçesine katkı sağlayan A+ enerji verimliliğiyle çalışıyor. Bu sayede çevreye zarar vermemeyi amaçlayan geniş hacimli ve enerji tasarruflu bu bulaşık makineleri, günlük yaşamınızı kolaylaştırmak ve bunu yaparken de çalışma hayatınızın kesintiye uğramaması için tasarlanıyor. 16'ya kadar program ayarı ortaya koyan bu makineler sayesinde, kalabalık davetlerinizde tek seferde çok miktarda bulaşık yıkamak kesinlikle sorun haline gelmiyor. Böylece verdiğiniz kalabalık davetlerden, arkadaşlarınıza ev sahipliği yaptığınız bir partiden veya yakın çevrenizin katıldığı bir akşam yemeğinden sonra oluşan kirli tabak, çatal, kaşık, bıçak, tencere ve bardaklarla ilgili endişe duyma ihtimaliniz ortadan kalkıyor.

Aynı anda çok sayıda ve farklı hacimdeki ürünü yıkamanıza imkan tanıyan markanın bulaşık makinesi modelleri, su ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlıyor. Ayrıca markanın bulaşık makinesi cihazlarında bulunan yoğun 75°C, genel 60°C, eko 45°C, ön Yıkama 5', total care 50°C olarak sıralanan beş farklı program, aslında elde yıkamayı düşünebileceğiniz, başka bir deyişle çok kirli olmayan bulaşıklar için tam kapasitede temizlenen bulaşıklarla eşdeğer enerji harcamasını önlüyor. Bu sayede hem elde yıkayarak daha fazla su tüketmiyorsunuz hem de cihazınızı tam kapasite çalıştırır gibi elektrik sarfiyatı yapmamış oluyorsunuz.

İleri Otomatik Filtre Temizliği

Bu markaya ait bulaşık makineleri, her yıkama esnasında suyun yarattığı güçle filtrede biriktiği için, tıkanmalara neden olan tortuları ve yemek artıklarını su gideriyle dışarı atıyor. Yıkamalar esnasında belirli aralıklarla yıkamayı durdurup filtreyi temizleyerek kirli suyu dışarı atan bu cihazlar, daima temiz su ve filtreyle en üst seviyede temizlik performansı ortaya koyuyor. Aile bütçesine katkı sağlayan ve yüksek performans vadeden söz konusu bulaşık makineleri; üst düzey teknik özellikleri, akıllı işletim sistemleriyle uyumlu yapısı ve avantajlı fiyatlarıyla Trendyol'da beğeninize sunuluyor. Bu markaya ait bulaşık makineleri kendi kendini temizleyen üçlü filtre sistemine sahip olmakla birlikte LED tuşlu elektronik kontrol ekranını da bünyesinde barındırıyor. NFC Wi-Fi sistemiyle kablosuz bağlantı yapmanızı kolaylaştıran bu bulaşık makineleri, ayarlanabilir üst sepet ve tuz gösterge ışığıyla da üst düzey bir kullanıcı deneyimi ortaya koyuyor.

Enerji Tüketimi ve Performans

A sınıfı kurutma performansına sahip olan Hoover marka bulaşık makineleri, 1.01 (kWh) enerji tüketimi ve 2720 litre yıllık su tüketimi sağlıyor. Enerji ve su tüketiminde avantaj sağlayan bu bulaşık makineleri, A+ enerji verimlilik sınıfında yer alıp 47 dB ses seviyesiyle de oldukça sessiz bir kullanım süreci vadediyor. Trendyol'un avantajı ve güvenilir fiyatlarıyla rahatlıkla satın alabileceğiniz Hoover bulaşık makineleri, bütçe dostu olduğu gibi, hem enerji tasarrufu hem de yüksek performans vadediyor. Bir asırdan fazla süredir elektronik ev aletleri üreterek hizmet veren Hoover, kullanıcı deneyimini ön planda tutan yaklaşımıyla kendi sektörünün önde gelen markaları arasında yer alıyor.