İlgili Kategoriler
Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Fiyat
Desen
Cinsiyet
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Şal ve Fular

" araması için 96025 sonuç listeleniyor

Kadın Şal ve Fular Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kadın Şal Renk Seçenekleri Nelerdir?

Kadınların kullanımına uygun olarak üretilen şallar, farklı renk seçeneklerine sahiptir. Ton ve desen alternatifleri sayesinde pek çok kombine uyum sağlayan şallar; siyah, kahverengi, mor, yeşil, eflatun, krem, haki ya da pembe gibi renk seçeneklerine sahiptir. Şal, son derece sık kullanılan bir aksesuar olduğu için her rengi bulmak mümkündür. Her tonda üretilen şallar püsküllü seçeneklere de sahiptir. Püskül detayları havalı bir görünüm kazanmasını sağlar. İpek kumaşlardan üretilen şallar ise daha gösterişli bir görünüm kazanmanızı destekler. Başınıza bağlayabileceğiniz şalları, boynunuzda da kullanabilirsiniz. Ayrıca daha küçük ebatlı şalları da çantanıza bir aksesuar olarak ekleyebilirsiniz.

Kadın Şal Nereden Alınır?

Farklı şal modelleri ve boyutları Trendyol'dan satın alınabilir. Birbirinden şık ve gösterişli desenlerle tasarlanıp Trendyol'da bulunan şalları günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Hem günlük olarak hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz şallar ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Mavi, pembe ve yeşil gibi iddialı renklerin yanı sıra krem, vizon, camel ya da pudra gibi sade tonları dahi tercih ederek kombin yapabilirsiniz. Etek, gömlek, pantolon ve tunik gibi pek çok giyim ürününe uygun olan şalları boynunuzda kullanırken pek çok tarzda bağlayabilirsiniz. Ayrıca şalları omzunuza alarak serin akşamlarda ısınırken tarzınızı da koruyabilirsiniz. Birbirinden şık şal modellerini yaz ve kış aylarında kullanabilirsiniz.

Kadın Fular Kullanışlı Mıdır?

Kadın fular modelleri pek çok şekilde kullanılabilir. Bu nedenle de son derece kullanışlı parçalar olarak kabul edilir. Fular modelleri boyunda, saçta ya da çanta gibi aksesuarlar üzerinde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin renkleri ve ebatları kullanım yerini belirler. Kadınların pek çok alanda daha gösterişli olmasını sağlayan fular modelleri, bazı meslek gruplarında da kullanılır. Kadın fular modelleri, çapraz çanta olarak bilinen çanta çeşitlerinin sap kısmına bağlanarak kullanılabilir. Ayrıca tokalara takılan fularlar da iyi bir aksesuar seçeneği olur. Fuların kullanım alanının fazla olması, kullanışlı ve çok yönlü bir parça haline gelmesini sağlar. Yazlık ve kışlık kombinleriniz için uygun desenlerde fular edinebilirsiniz. Bu fularlar ile görünümünüzü güzelleştirebilirsiniz.