"

Selpak Kağıt Havlu

" araması için 285 sonuç listeleniyor

Üstün Emici Selpak Kağıt Havluları Trendyol’da!

Günlük hayatın hızlı akışı içerisinde beklenmedik kazalar ve aksilikler meydana gelebilir. Bu tür durumlarda herkes hızlı çözüme ihtiyaç duyar. Bu çözümlerin başında da her daim kağıt havlu bulundurmak ve ihtiyaç halinde kullanmak gelir. Selpak kağıt havlu 16’lı paket; gerek fil kadar yüksek emiş gücü, gerek hafif yapısıyla rahat taşınabilirliği gerekse de kolay ve pratik kullanımı ile hayatın her anında kurtarıcınız olabilir. Böyle zamanlarda endişe etmemek adına Selpak kalitesinden yararlanarak üst düzey dayanıklılık gösteren kağıt havlulardan edinebilirsiniz. Her ihtiyaca ve isteğe uygunluk gösteren Selpak kağıt havlu 12'li paketlere yönelebilir ya da farklı adetlerde hazırlanmış diğer seçenekleri tercih edebilirsiniz. Üst düzey emiş gücü ile maksimum memnuniyet yaratan ürünleri ev, ofis başta olmak üzere günlük hayatın her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla alabileceğiniz Selpak kağıt havlu 6'lı paketler, uygun fiyat seçenekleriyle bütçenizi de zorlamaz. İstediğiniz her an bunları yanınızda bulundurabilir, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Selpak Hijyen kağıt havluları ve Z katlı seçenekleri tek yaprak halinde kullandığınızda bile yüksek emiş gücünü gözlemleyebilirsiniz. Bu durum, size tasarruflu kullanım fırsatı sunar. Emiş gücünün yanı sıra, pamuk gibi yumuşacık dokusu ile dikkat çeken ürün, cildi tahriş etmez. Pamuksu dokusu ile insan elini rahatlatan tüm Selpak ürünlerini Trendyol’da kolaylıkla bulabilir, dilediğiniz zaman sipariş oluşturabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Selpak Ürünleri

Avantajlı Fiyat Alternatifleri ile Selpak Ürünleri

Hayatın her alanında kağıt havluya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazen hiç beklenmedik anda bir aksilik bazen de ufak sakarlıklar insanın başına gelebilir. Selpak havlu kağıt ile yere dökülen bir suyu temizlemek düşünüldüğünden çok daha kolay ve pratik bir hale gelir. Üstelik Selpak kağıt havlu fiyatları da oldukça uygundur. Bunlar, her bütçeye hitap eden adetli paketler halinde satılır. Online alışverişin güvenilir adresi olan Trendyol’da aradığınız Selpak havluları farklı fiyat ve adet seçenekleriyle bulabilir, bunları tek bir sayfa içinde inceleyebilirsiniz. Alışverişiniz için belirlediğiniz bir kriter ya da bütçeniz varsa ilgili sayfanın filtreleme özelliğini kullanarak bütçenize uygun fiyat aralıklarını seçebilir, aradığınız kriterlere uygun kağıt havluları belirleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde sadece aradığınız ürünleri görebilir ve daha kolay bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün genel özelliklerine, imalatında hangi maddenin kullanıldığına, sağlık açısından zararsız oluşuna dair pek çok teknik bilgiyi de kolaylıkla bulabilirsiniz. Böylece içinizde şüphe kalmadan alışverişinizi yapabilirsiniz. Herkesin kuşkuya kapılmadan kolayca evi için alışveriş yapabileceği bir yer olan Trendyol’da ürünü sizden önce satın almış olan müşterilerin yaptığı yorumlar ve değerlendirmeler, sizlere karar sürecinde yardımcı olabilir. Bunlar, ürünün kalitesi ve satıcının ilgisi hakkında detaylı bilgiler içerir. Selpak kağıt havlu almak isteyen bir müşteri ürünü incelerken bu tür değerlendirmelere bakarak kararını gönül rahatlığıyla verebilir. Online alışverişlerde bu tür değerlendirmeler oldukça önem arz ederken müşterilerin içindeki şüpheye de su serper. Ayrıca ürün yorumları olumlu içerikleriyle göze çarpar. Tüm bu özelliklerden yararlanarak alışverişinizi çok daha güvenli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Seçeneğin bir hayli fazla olması sayesinde kendiniz için ideal olan ürüne rahatlıkla ulaşabilir; bunları evinizde, iş yerinizde, okulunuzda ve daha pek çok yerde kullanabilirsiniz. Bir şeyler döküldüğünde dert etmekten kurtulursunuz ve kısa sürede ortalığı temizleme imkanı bulursunuz. Araç içerisinde de sıklıkla kullanılan bu tarz ürünler, hayatınızı pratikleştirir ve size konforlu bir deneyim sunar. Tüm bu ürünleri incelemek için Trendyol’dan destek alabilir, dilediğinizi uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Deterjanlı Kağıt Havlular ile Hijyene Merhaba

Deterjanlı Kağıt Havlular ile Hijyene Merhaba

Fil gücünde emiş sağlamasıyla dikkat çeken ürünlerin yanı sıra, köpüklü temizlik imkanı sunan Selpak deterjanlı kağıt havlu da mevcuttur. Rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, deterjanlı yapısı ile memnuniyet yaratır. Tek seferlik kullanımıyla aksiliklere pratik çözümler arayan kişiler için mükemmel çözümler sunar. Tekli paketlerde satılan ürünler ev, ofis gibi kullanım ihtiyacı duyulan her alanda sizlerin beklentisini fazlasıyla karşılar. Selpak 3 katlı kağıt havlu, kalın yapısı ile kullanıldığı alanda maksimum katkı sağlar. Selpak mavi kağıt havluları, gökyüzünü andıran mavinin huzuru eşliğinde hem iş yerlerinizde hem de evinizde kullanım imkanı tanır. Böylece temizlik işlerinizi daha kolay ve pratik bir hale getirebilir, zamandan kazanabilirsiniz. Fiyat olarak da oldukça uygun olan ürünlerin paketleri, adet sayısına göre değişkenlik gösterir. Bu durum fiyatları da etkiler. Dilerseniz Selpak havlu kağıdı 32’li paket ile uzun süre kullanım sağlayabilir dilerseniz de Selpak kağıt havlu 4’lü paketi tercih ederek üst düzey emiş gücünü ve kaliteyi deneyimleyebilirsiniz. Adet olarak orta seviyede nitelendirilen Selpak 6’lı, 8’li, 12’li ve 16’lı kağıt havluları tercih ederek markanın kalitesinden faydalanabilirsiniz. İster mavi renkli modelleri, ister Selpak bambu kağıt havluları isterseniz de deterjanlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Seçim sürecinde müşteri yorumlarını değerlendirebilir ve alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz. Markanın özenle tasarladığı ürünleri tercih ederek yaşam kalitenizi artırabilir, istediğiniz her yerde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Selpak ürününün eşi benzeri olmayan ultra emiş gücünden yararlanarak hayatınızı kolaylaştırabilir, yaşanabilecek aksiliklerde bu ürünü kullanarak günlük temponuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tüm bu avantaj dolu ürünler, Trendyol’da sizleri bekler. Dilediğiniz zaman Selpak Professional kağıt havlulara ve çok daha fazlasına sahip olabilir, yaşam standartlarınızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Bambu Katkılı Kağıt Havlular ile Profesyonel Temizlik

Bambu Katkılı Kağıt Havlular ile Profesyonel Temizlik

1970 yılından itibaren aynı özveri ile çalışan ve her daim yenilikçi bakış açısıyla beğeni toplayan Selpak, insanların ihtiyaçları doğrultusunda tasarımlarını geliştirir ve ürünlerini geliştirerek ilerlemeyi benimser. %100 selülozdan üretilen kağıt havluları ile müşterilerini her zaman memnun etmeyi amaçlar. Selpak Deluxe kağıt havlu, suya karşı gösterdiği dirençli yapısı ve içindeki bambu katkısı ile bir adet yaprakta maksimum düzeyde pratik temizlik sağlar. Sahip olduğu emici halkalar ve 3 kattan oluşan kalın yapısı ile üst düzey emiş gücü gösterir. Selpak Z katlama havlunun ölçüleri ise 21,5 cm x 24 cm şeklindedir. 1 pakette 200 adet yaprak bulunur. Bu nedenle 12’li bir kağıt havlu kolisinde toplam 2400 adet yaprak vardır. İnsan sağlığı açısından oldukça önemli ve faydalı olan bu ürünler, aynı zamanda ham maddesi olan selüloz sayesinde tam bir doğa dostudur. Fazlasıyla emici olan ürünler; 4’lü, 6’lı, 8’li,12’li,16’lı ve 32’li paket seçenekleri ile beğeninize sunulur. Bu sayede kullanım alışkanlıklarınıza ve sıklığınıza göre seçim yapma imkanınız olur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yaparak gün içerisinde pratik kullanım gerçekleştirebilir ve gününüzün huzurlu geçmesini sağlayabilirsiniz. Selpak kağıt havlu 8’li paketleri ister mutfakta ister banyoda kullanabilirsiniz. Çok çeşitli alanlarda kullanım imkanı tanıyan ürün, temiz ve hijyenik ortam yaratmanıza yardımcı olur. Bunları el havlusu olarak da kullanabilirsiniz. Ultra emici özelliği sayesinde minimum sayıda yaprak ile maksimum düzeyde kuruluk elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ıslak ellerinizi ve zeminleri tek yaprak ile kolayca kurulayabilir, hijyeni ve konforu bir arada elde edebilirsiniz. Suya dayanıklı dokusu ile uzun süre parçalanmadan temizliğinize yardımcı olan bu ürün için Trendyol’a göz atabilirsiniz.