İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Solo Tuvalet Kağıdı

" araması için 128 sonuç listeleniyor

Yumuşak Dokuları ile Solo Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

1978 yılında kurulan ve Eczacıbaşı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Solo, temizlik kağıtları sektöründe hayata geçirdiği yenilikçi ürünler ile tanınır. Geliştirdiği patentli teknolojiler ve inovatif ürünleri ile sektörüne öncülük eden markalar arasında yer alan Solo, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, kağıt havlu, yüzey temizleme mendili ve peçeteden oluşan zengin ürün yelpazesi ile dikkat çeker. Hem kişisel hijyen hem de genel temizlik ürünlerinde yaptığı yenilikler ile kullanıcıların hayatın kolaylaştırmayı hedefleyen başarılı marka, özellikle yeni nesil tuvalet kağıtları ile fark yaratır. Ekstra yumuşak dokuya sahip standart Solo tuvalet kağıdının yanı sıra parfümlü ve güçlendirilmiş doku gibi özelliklere sahip tuvalet kağıtları ile yoğun ilgi gören başarılı marka, hesaplı olması ile de övgü toplar. Yumuşak, yüksek kaliteli, ekstra emici ve hesaplı olarak tanımlanan tuvalet kağıtları ile Türkiye'nin en çok tercih edilen markaları arasında yer alır. Yeni nesil teknolojilerinden faydalanarak geliştirdiği ürünler ile sıradan bir tuvalet kağıdından çok daha fazlasını sunan Solo, kişisel hijyenine önem veren kullanıcılara yeni nesil tuvalet kağıtları ile alternatif çözümler sunar. Suda kolaylıkla erimesine rağmen kullanım sırasında parçalanmayan yeni nesil tuvalet kağıtları üreten başarılı marka Solo, zararlı kimyasallar içermeyen, cilt dostu, yumuşak tuvalet kağıtları ile öne çıkar. Çevre dostu üretimi de destekleyen marka, doğal malzemelerden ürettiği tuvalet kağıtları ile benzerlerinden ayrılır. Bu yüzden de sıkça tercih edilir.

Özellikleri ile Solo Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

Özellikleri ile Solo Tuvalet Kağıdı Çeşitleri

Türkiye tuvalet kağıdı sektörünün en tecrübeli markaları arasında yer alan Solo'nun katkısız tuvalet kağıtları, yeni geliştirilen formüllü sayesinde yetişkinlerden çocuklara kadar herkes için güvenli bir kullanım vadeder. Yenilenen formüle göre, yüzde 35 oranında kalınlaştırılmış olan Solo tuvalet kağıtları, Türkiye'de bir ilk olan güçlendirilmiş doku teknolojisi sayesinde çok daha emici olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Söz konusu özel teknoloji ile daha kalın ve daha emici hale getirilen çift katlı Solo tuvalet kağıtları, daha az yaprak ile daha fazla su tutarak uzun ömürlü ve bütçe dostu bir kullanım sağlar. Genel olarak kullanıcı sayısı ve tüketim miktarına göre tercih edebileceğiniz pek çok ambalaj seçeneği sunan Solo tuvalet kağıdı 4lü, 9lu, 12'li, 18li, 4lı, 48li gibi farklı beklenti ve ihtiyaçlara uygun alternatifler sunarak çok sayıda kullanıcıya hitap eder. Ancak Solo tuvalet kağıdı çift katlı 32'li gibi çoklu üründen oluşan ve uygun fiyatlar ile kullanıcıların beğenisine sunulan ambalajlar, kullanıcı sayısı veya tüketim miktarından bağımsız olarak markanın en sık tercih edilen ürünleri arasındadır. Ürettiği tuvalet kağıtları ile yoğun ilgi gören markanın Solo tuvalet kağıdı parfümlü ürünü, hoş kokusu, yumuşak dokusu ve ekstra emiciliği ile kullanıcılardan tam not alır. Büyülü düşler isimli özel bir parfüm içeren, dolayısıyla banyo ve tuvaletlerin hoş kokmasına da katkıda bulunan parfümlü tuvalet kağıdı, içerdiği parfümden kaynaklanan toz pembe rengi ile dikkat çekerken dermatolojik olarak test edilmiş olup cilt dostu bir kullanım vadeder. Hem cilde zarar vermeyen hem de hoş parfümü ile kullanıcıların enerjisini yükselten Solo tuvalet kağıdı parfümlü 8’li, 24'lü gibi farklı ambalaj seçenekleri ile satışa sunulur. Parfümlü veya parfümsüz tüm tuvalet kağıdı ürünleri ile uygun fiyatlı hijyen vadeden başarılı marka, modern teknolojilerinden faydalanarak sürekli güncellediği tuvalet kağıdı ürünleri ile kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alır. 3 katlı tuvalet kağıtlarına alternatif olarak ürettiği ekstra kalın çift katlı tuvalet kağıtları ile kullanıcılara seçenek sunan başarılı marka, yüzde 94 olan kullanıcı memnuniyet oranı ile fark yaratır. Siz de bu hoş kokulu ve hijyenik tuvalet kağını tercih edebilirsiniz.

Solo Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Solo Tuvalet Kağıdı Fiyatları

Kullanıcıların beğenisine sunulduğu günden bu yana her bütçeye hitap eden hesaplı fiyatları ile öne çıkan Solo markasının özellikle çoklu ürün içeren ambalajları sunduğu fiyat avantajları sebebiyle daha yoğun ilgi görür. Tuvalet kağıdı tüketim miktarına göre seçebileceğiniz ambalaj seçenekleri sunan başarılı markanın minimum adet ürünün yer aldığı Solo tuvalet kağıdı 8’li ile Solo tuvalet kağıdı 32'li gibi daha fazla ürün içerdiği için farklı kullanıcılara hitap eden ambalaj seçenekleri bulunur. Öte yandan Trendyol'da maksimum sayıdaki Solo tuvalete kağıdında en uygun fiyat seçeneği ile sahip olmanızı sağlayan ve 3 adet 32'li tuvalet kağıdından meydana gelen Solo tuvalet kağıdı 96 rulo gibi seçenekler de vardır.Genel olarak tuvalet kağıdı sayısı arttıkça çok daha hesaplı olan tuvalet kağıdı ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan başarılı markanın parfümlü ve sade ürünleri arasında da ufak da olsa bir fiyat farkı söz konusudur. Buna rağmen parfümlü tuvalet kağıtları arasında en yoğun ilgi gören ambalaj seçeneği Solo tuvalet kağıdı 32'li parfümlü olarak öne çıkar. Türkiye'nin en çok tercih edilen tuvalet kağıdı markaları arasında yer alan Solo, ürün miktarı ve fiyat açısından sunduğu avantajların yanı sıra verimli kullanım açısından da benzerlerinden ayrılır. Suda kolaylıkla eriyerek tuvaletlerde tıkanmalara neden olmayan Solo tuvalet kağıtları, kullanım sırasına parçalanma, erime gibi sorunlara neden olmadığı gibi artırılmış emicilik ve yüzde 35 oranında daha kalın yaprakları ile daha verimli bir kullanım süreci vadeder. Kullanıcıların daha az tuvalet kağıdı yaprağı tüketmesini sağlayan özel teknolojiler sayesinde bütçe dostu bir kullanım süreci sunan başarılı marka, parfümlü olan ürün seçenekleri ile banyo ve tuvalet için gereken oda kokusu ürününe olan ihtiyacı da ortadan kaldırır. Trendyol sayesinde çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz Solo tuvalet kağıdı 24'lü, 64’lü, 96’lı gibi çoklu ambalaj seçenekleri ile bütçe dostu alternatifler sunar. İhtiyacınız olan tuvalet kağıdını bu şekilde toplu alarak uygun bir alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm Solo Tuvalet Kağıdı Çeşitleri Trendyol’da

Tüm Solo Tuvalet Kağıdı Çeşitleri Trendyol’da

Türkiye’nin en çok tercih edilen tuvalet kağıdı markaları arasında yer alan ve geliştirdiği teknolojiler ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Solo, parfümlü ve parfümsüz tuvalet kağıdı çeşitleri ile kişisel temizliğine özen gösteren kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Ağartıcı gibi katkı maddeleri kullanmaması ve çevre dostu üretim gerçekleştirmesi ile öne çıkan başarılı marka, cilt dostu ürünleri ile 7’den 70’e herkese hitap eder. Güçlendirilmiş doku teknolojisi ile yenilenen formülü sayesinde suya karşı ultra dayanıklı hale getirilen Solo tuvalet kağıdı, çift katlı ve yüzde 35 daha kalın yapraklardan oluşmasına rağmen tamamen suyun içinde kaldığında ise kolaylıkla eriyerek giderlerin tıkanmasına neden olmaz. Kullanıcıların istek ve önerilerini baz alarak güncellediği tuvalet kağıdı ürünleri ile hijyenik ve konforlu bir kullanım süreci vadeder. Tuvalet kağıdı desenleri ile de fark yaratan başarılı marka, kadife hissi uyandıran ekstra yumuşak dokusu ile hassas cilde sahip kullanıcılara da alternatif sunar. Bunlara ek olarak, kendi segmentinin en çok tercih edilen ve kullanıcı memnuniyeti en yüksek olan ürünleri arasında yer alan Solo tuvalet kağıtları, parfümlü ve parfümsüz çeşitlerinin yanı sıra farklı ambalaj seçenekleri ile Trendyol’da yer alır. Pek çok çeşidi olan tuvalet kağıdına Trendyol ile ulaşmak kolay! Siz de başarılı markanın kalitesini yakından incelemek, Solo tuvalet kağıdı 16'lı gibi markanın sık tercih edilen tuvalet kağıtları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ürün sayfalarını hemen inceleyebilirsiniz. Kendiniz için en uygun olan Solo tuvalet kağıdına kullanıcı yorumları da okuyarak karar verebilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un sunduğu cazip fiyat, üyelere özel teklifler ve güvenli ödeme seçenekleri ile kolay bilr şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.