İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Bağlama Şekli
Zemin
Bilek Stili
Çivi Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Topuk Boyu
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kinetix Halı Saha Ayakkabısı

" araması için 560 sonuç listeleniyor

Konforlu Kinetix Halı Saha Ayakkabısı Modelleri Trendyol’da!

Futbol; rekabeti, hızı ve mücadeleyi ön plana çıkaran, dünyada yaygın olarak oynanan spor dalları arasında yer alır. Kıyasıya mücadele içerisinde zafer kazanmayı sağlayan önemli koşullardan biri de ayakkabı seçimidir. Kinetix krampon bu noktada sizlere büyük avantaj sağlar. Futbol için tasarlanan alanlar; sert ve suni çimenlerden oluşur. Bu zeminlerde istenen başarının elde edilebilmesi için sıkı kavrayış ve güçlü zemin tutuşuna sahip ayakkabılar büyük önem taşır. Çimen halı sahalarda kullanılan ayakkabılarda aranan özellikler ise hareket rahatlığını sağlayacak sıkı zemin kavrayışa sahip kauçuk çivili kramponlardır. Kinetix halı saha ayakkabısı çeşitleri farklı sahalara uygundur ve ihtiyacınızı karşılayacak pek çok özelliğe sahiptir. Yapılan araştırmalara göre futbol sakatlıklarının %35’lik dilimi halı saha zemininden kaynaklıdır. Oynanacak zeminin ıslak, çamurlu ya da kaygan olması sakatlıkların yaşanmasının altında yatan önemli sebeplerden biridir. Kinetix dişli krampon seçenekleri; sakatlanmaları ve kazaları minimum seviyeye indirmek, kazanma ihtimalini artırmak için oynanacak zemin özellikleriyle kişi ihtiyaçlarını dikkate alarak üretilir. Gerekli incelemeler sonucunda lüzumlu olan donanımlar sağlanır. Kinetix Fabio TF siyah erkek halı saha ayakkabısı, günlük hayatta kullanılan spor ayakkabılarına benzer bir görünüm sergilese de hafifliği, rahatlığı ve güçlü zemin tutuşu ile büyük beğeni toplar. Dayanıklı ve kullanışlı olmanın yanı sıra, ihtiyaçlarınıza cevap veren ürün çeşitlerini Trendyol aracılığıyla avantajlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Kinetix Halı Saha Ayakkabıları

Dikkat Çekici Kinetix Halı Saha Ayakkabıları

Kinetix Moses TF siyah erkek halı saha ayakkabısı, tasarımıyla dikkat çeker. Farklı kombinlerle kullanıldığında uyumlu ve şık bir görüntü sağlayan bu ürün; görünüş itibarıyla da birçok kişinin beğenisini toplar. Kullanım sırasında hafiflik detayı hız unsurunu, ayağı saran kalıbı ise rahatlık özelliğini bünyesinde barındırır. Bu sebeple sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında ilk sıralarda yer alır. Kinetix kırmızı krampon başta olmak üzere; gümüş, sarı, beyaz ve turuncu gibi birçok farklı renk seçeneği mevcuttur. Özellikle ayakkabı burnunun kalitesi ve top kavrayış fonksiyonuna olan etkisi, ayağı sert darbelere karşı korur. Galatasaray taraftarları arasında büyük ilgi gören; tasarımıyla dikkat çekerken kullanım açısından da ihtiyacı karşılayan Kinetix Galatasaray halı saha ayakkabısı büyük ilgi toplar. Türkiye’de üretilen bu üründe kaygan zeminlerde kavrayışı yüksek olan, aşınıma karşı dayanıklılık gösteren, kolayca ayağın şeklini alan termo taban mevcuttur. Popülerliği devam eden ayakkabı, topu kolay kavrama ve üst düzey kontrol sağlama imkanıyla kişinin isteklerini yerine getirirken vücut sağlığına da önem verir. Ayak konforunu üst seviyeye çıkararak tüm dikkatinizin maçta olmasına katkı sağlar. Beşiktaş taraftarlarının isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak tasarımıyla ilgileri üzerine toplayan Kinetix BJK halı saha ayakkabısı seçeneği de başka bir alternatiftir. Krampon ayakkabı seçiminde zemin kadar önemli olan farklı bir unsur da ürünün kullanıldığı mevkidir. Oyun içerisinde bulunduğunuz kadroya bağlı olarak üründen beklentiniz değişir. Bulunulan mevkiye bağlı olarak krampon taban dişlerinin sayısı ve dizilişi farklılık gösterir. Maç içerisinde defans, merkez ve orta saha gibi kadrolarda yer alıyorsanız hızınızı etkilemeyecek şekilde hafif yapıda tasarlanmış Kinetix Izzo TF gri erkek halı saha ayakkabısı ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahiptir. Ürün; kaymayı engelleyen taban yapısı sayesinde yüzeyi sert tutuşuyla oyun içerisinde başarı elde etmenizi kolaylaştırır. Taban özellikleri, oyun içerisinde kıvraklık kazanmanızı sağlar. Ayağa tam oturan yapısıyla maç içerisinde koşarken ya da topa vuruş esnasında beklentinizi karşılayarak performansınızı üst düzeye çıkarır. Gereksinim duyduğunuz özelliklere sahip olan ürünü Trendyol aracılığıyla inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.

Değişik Tasarımlarıyla Kinetix Marka Halı Saha Ayakkabıları

Değişik Tasarımlarıyla Kinetix Marka Halı Saha Ayakkabıları

Küçük yaşlarda temeli atılması gereken ve hayatı zenginleştiren spor, bireylerin yaşamlarına olumlu katkıda bulunur. Çocuklara küçük yaşlarda eğlenirken spor bilincinin aşılanması ve aile mensuplarıyla kaliteli zaman geçirilmesi için ortak hobilerin edinilmesi gerekir. Futbol oynayarak ortak zaman geçirebilmek için Kinetix çocuk krampon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çocuklar karşılaştıkları küçük problemler karşısında hemen vazgeçme ya da kaçma tepkisinde bulunur. Bu davranışla karşılaşmamak ya da azaltabilmek adına, kişiden bağımsız meydana gelebilecek eksiklikleri indirgeyebilmek önemlidir. Bu ürünler; oyun içerisinde ayakkabıya bağlı kayma ya da düşme gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Çocuğun ayağını koşarken sıkmayacak, topa vururken de rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanmış olan bu modeller; yüzeyi kavrayışıyla çarpma ve düşme gibi sorunları minimize eder. Kinetix bilekli krampon maç esnasında beklenmedik olaylar ya da istem dışı gelişmeler karşısında ayakla ayak bileğini üst düzeyde koruma sağlar. Ürün şekli itibarıyla ayak ve ayak bileğinde yaşanacak burkulma gibi sakatlanmalara engel olurken bir yandan da maç içerisinde maksimum performans sağlar. Yaşanabilecek sakatlıklara karşı koruması ve oyun içerisindeki performansına olumlu etkisi etmesi sebebiyle maç tutkunlarının vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alır. Kinetix çoraplı krampon seçenekler arasında hemen göze çarpan yeni moda tasarımlardan biridir. Ayağa tam oturacak şekilde biçimlendirilir. Konfor özelliği üzerine tasarlanan ürünün iç kısmı, ayağın şeklini alacak yapıya sahip maddeyle bir araya getirilir. Kinetix siyah krampon yeni tasarımlara sıcak bakmayan ve geleneksel ürünlerin taraftarı olan kişiler için eski tarz üretimleriyle ilgi odağı olur. Görüntü itibarıyla klasik krampon şekline sahip olan, farklı renk ve tasarım seçenekleriyle öne çıkan ürün, rahatlık bakımından değerlenmeye devam eder. Farklı tasarımlarıyla birbirinden etkileyici krampon çeşitlerine Trendyol ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Fırsatlarla Halı Saha Ayakkabı Seçenekleri

Avantajlı Fırsatlarla Halı Saha Ayakkabı Seçenekleri

Kinetix halı saha ayakkabısı yorumlarına ve beğenilerine göz atmak, çoğu zaman seçim yapma sürecine olumlu yönde etkiler yapar. Zemin yapılarına, bulunduğunuz kadroya, krampondan beklenti ve isteklerinize cevap verebilecek pek çok halı saha ayakkabısıyla krampon çeşitleri bulunur. Trendyol üzerinden kullanım alanına uygun ürün seçeneklerine hem hızlı hem de kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Maç içerisinde başarı elde etmenizi destekleyen; sizi çeşitli kaza ve sakatlanmalara karşı koruyan ürün sayısı son derece fazladır. Tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan Kinetix halı saha krampon fiyatları ise pek çok bireyin bütçesine uygun aralıklarda şekil alır. Ürünler kişilerin gereksinim ve beklentilerine cevap verecek farklı özelliklere sahiptir. Bunların yanı sıra ürünlerin sahip olduğu özelliklere bağlı olarak da fiyat aralıklarında değişiklikler görülebilir. Siyah, turuncu, kırmızı ya da turkuaz gibi farklı renk seçenekleri bulunan ürünler, giyim tarzınızla fark yaratmanıza katkı sağlar. Giyme ve çıkarma kolaylığı, bağcık destek mekanizması sayesinde beğeni toplayan ürünler, dayanıklı yapılarıyla da oldukça dikkat çeker. Kinetix krampon fiyatları şekil alırken tabanında bulunan dişlerinin dizilişi, sayısı ve şekli gibi detaylar göz önünde bulundurulur. Ayağı rahat ettiren ve kavrayan yapısıyla atik dönüşler yapabilmeyi kolaylaştıran krampon çeşitlerine kampanya seçeneklerini takip ederek indirimlerden faydalanacak şekilde ulaşabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak krampon çeşitlerini özel filtreleme alternatifini kullanarak sıralayabilir ve fiyat performans karşılaştırması yaparak inceleyebilirsiniz. Kinetix halı saha ayakkabısı fiyatları farklı bütçeler için farklı aralıklarda bulunur. Ürünlerin günlük kombinlerle uyum sağlayan seçeneklerinin bulunmasının yanı sıra, dayanıklı olması da dikkat çekici özellikleri arasında yer alır. Güvenilir malzemelerin bir araya getirilmesiyle oluşan krampon ve halı saha ayakkabıları uzun süre kullanıma uygun olur. Kaliteli, güvenilir krampon ve halı saha ayakkabılarına Trendyol aracılığıyla ulaşabilirsiniz.