Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Bağlama Şekli
Dış Materyal
Kullanım Alanı
Desen
Topuk Boyu
Ortam
Topuk Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kinetix Spor Ayakkabı

" araması için 8666 sonuç listeleniyor

Kinetix Spor Ayakkabı Modelleri ile Rahatlığı Yakala

Spor ayakkabı ilk zamanlar tasarlandığında kauçuk zemin üzerinde keten kumaşlı bir ayakkabı türüydü. Klasik ayakkabılar ise sert bir zemine sahipti, dolayısıyla yürürken oldukça ses çıkarıyordu ve bu birçok kişi için rahatsız ediciydi. Modern spor ayakkabıların hayatımıza girmesi ile bu yüksek sesli ayakkabılara elveda dedik. Oldukça sessiz oldukları için bu ayakkabı türüne ''sneaker'' adı verilmiştir. 18. yüzyılın sonlarında sert zeminli ayakkabıları tercih etmek istemeyen insanlar artık bu ayakkabılar tercih edilmemeye başlandı. Gün geçtikçe yoğun bir talep görerek rahatlığı ile her kesimin ilgisini çekmeye başladı ve çığır açarak günümüze kadar gelmeyi başardı. Kinetix spor ayakkabı cinsiyet ve yaş gözetmeksizin ayakkabı çeşitleri ile oldukça fazla talep gören markalardan birisidir. Çok geniş kitlelere hitap eden kaliteli ve şık modelleri ile oldukça beğeni toplamaktadır. Herkesin sahip olduğunda pişman olmayacağı Kinetix kışlık spor ayakkabı zorlu kış koşullarının olumsuz yönlerinden ayakları korumaktadır. Çamurlu zeminlerde ve yağmurlu havalarda taban desteği sağlar ve ayakları sıcacık tutar. Kış aylarının bir diğer vazgeçilmezi Kinetix deri spor ayakkabı rahatlığı bir yana aynı zamanda oldukça şık olmaktadır. İş hayatında dahi kadınların ve erkeklerin rahatça giyebildiği deri spor ayakkabılar; yumuşak olmasından ziyade çok dayanıklıdır ve kolay kolay bozulmazlar. Yüzeysel deliklerinden dolayı hava akımını sağlar ve ayağa ayakkabı içerisinde nefes alma olanağı sağlamış olur. Aynı zamanda nefes alması sebebi ile ayağı serin tutmuş olur ve koku oluşmasını engeller. Kinetix siyah spor ayakkabı, spor ya da sıradan yürüyüşlerinizde ergonomik ve şık modelleri ile size konforu sağlamaktadır. Kinetix spor ayakkabılar ailenizdeki tüm bireylere hitap eden sadece değişik spor alternatifleri için üretilmemiş ayrıca günlük hayatınızın akışında sizi enerjik hissettirerek yormayacak modeller tasarlamıştır. Kinetix boğazlı spor ayakkabı ayak bileğinin üzerine kadar uzanır ve ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceğiniz bir rahatlık sunar. Bu tarz ayakkabılar gündelik yaşantımızdaki kıyafetlere uyacak şekilde birçok renge sahip olmaktadırlar. Aslında basketbolcuları düşünerek tasarlanmış bir spor ayakkabı çeşididir; çünkü basket oynadıkları sırada herhangi bir denge probleminde ayak bileğinin burkulmasını engelleyecek şekilde tasarlanması bu sorunu oldukça düşük ihtimallere indirgemiştir. Hızlı bir şekilde ilerleyen sezon modasını yakın takibe alan Kinetix, şehir hayatının aktifliğini modellerine yansıtarak spor ayakkabılara farklı bir boyut kazandırmaktadır. Sporun şıklığını ayağınızda hissedeceğiniz çeşitleri hayatın her alanında giyebileceğiniz modelleri ile her tarzda kişiye hitap etmektedir.

Kinetix Bağcıksız Spor Ayakkabı

Kinetix Bağcıksız Spor Ayakkabı

Artık hangi mevsim olursa olsun her türlü hava koşullarına dayanıklı spor ayakkabı modelleri kadın, erkek ve çocuklar için günlük hayatın önemli bir unsuru olmaktadır. Gerçek şu ki ayakkabı seçerken daha çok ne kadar moda olduğuna ve görüntüsüne dikkat ediyoruz. Ayaklarımızın içinde ne kadar rahat olacağını ya da kullanım amacını görmezden gelebiliyoruz. Bu yanlış seçimler sonucunda ise bazı rahatsızlıklar yaşamamız an meselesi olabiliyor. Özellikle Kinetix ortopedik spor ayakkabı çeşitleri, bu ayakkabıyı seçmiş olan kişilerin günlük hayatında konforu yakalaması ve ayak sağlığını bozmaması ya da bir problem var ise bunu ortadan kaldırması açısından en ideal modeller arasında yer almaktadır. Kinetix bağcıksız spor ayakkabı değişik malzemelerden üretilerek çok çeşitli modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Erkekler için oldukça revaçta olan bu modeller bağcıksız olma özelliği ile günlük aktivitelerde oldukça rahatlık sağlamaktadır. Bağcık bağlama eylemi eğilerek gerçekleştirildiği için belli bir yaşın üzerindeki kadın ve erkek kullanıcılar çeşitli bel rahatsızlıkları nedeniyle sorunsuz bir şekilde giymeyi tercih ederler. İşte bu sebeplerden dolayı hem rahatlık hem performans adına belli bir yaşın üzerindeki insanlar için daha da popüler olmuştur bağcıksız spor ayakkabı. Kinetix unisex spor ayakkabı oldukça çok tercih edilen rahatlığı ön planda tutan tasarımlardan oluşmaktadır. Bazı kişiler tarafından stilden çok daha önemli olan ayaktaki uyum ve rahatlıktır. Seçtiğiniz ayakkabı modelinin ayak numaranıza uyum sağlaması önemli kriterlerden bir tanesidir. Eğer tercih ettiğiniz ayakkabı size büyük geliyorsa duruş şeklinizi, yürüyüşünüzü olumsuz etkileyeceği gibi, çeşitli sırt ağrıları ve ayak problemlerine davetiye çıkarıyorsunuz demektir. Sert malzemelerden oluşan spor ayakkabılar esnemezler ve ayakta birçok yaralanmalara sebep olurlar. Bu yüzden tercih ettiğiniz ayakkabının esnek olması ve ayağınızla bütünleşmesi çok önemlidir. Kadınlar arasında revaçta olan yüksek tabanlı spor ayakkabılar boyu hem normalden daha uzun göstermesi ile hem de su geçirmez özelliği ile oldukça tercih edilmektedir. Oldukça şık ve konforlu çeşitleri olan Kinetix yüksek taban spor ayakkabı serisi enerjinizi maksimum seviyeye kadar çıkarmanıza yardımcı olmakla birlikte, her tarzda kıyafete uyum sağlayan tasarımları ile hayatın her alanında tercih edilen sayılı modeller arasında yerini almıştır. Teknolojinin gelişmesi birçok alanda bize fayda sağlamaktadır. Bu bağlamda gelişmiş teknoloji ile üretilen Kinetix su geçirmez spor ayakkabı adından da anlaşılacağı gibi su geçirmez özelliğinin yanı sıra ısı yalıtımı ve ayakların nefes almasını sağlayan zor hava şartlarına oldukça dayanıklı olma özelliği taşımaktadır.

Kinetix Spor Ayakkabı Konforlu Yürüyüş

Kinetix Spor Ayakkabı Konforlu Yürüyüş

En son trendleri yakalan ve aktif yaşamanın vermiş olduğu enerjiyi ayakkabı modellerine yansıtan Kinetix, her türlü aktivitelerde kullanılmak üzere hayatımıza oldukça farklı ve ergonomik tasarımlar sunmaktadır. Günlük hayatın temposuna ayak uydurmak adına tıpkı kıyafet seçimlerimizde yaptığımız gibi ayakkabı seçimlerimizde de rahatlığı ve kaliteyi tercih ederiz. Açık renklerin yanı sıra koyu renklerin ve pastel tonların hâkim olduğu Kinetix modellerinde tarzınızı yansıtacak her türlü modelde ve renkte ayakkabı bulabilirsiniz. Ofis hayatında daha çok tercih edilen Kinetix gri spor ayakkabı ve ilgiyi gittikçe üzerine çeken Kinetix mor spor ayakkabı farklı dikiş, model ve bağcık ayrıntıları ile stilinizi renklendirecek ve hareketlendirecektir. Ayrıca Kinetix spor ayakkabılar arasında krampon, fitness, tenis, halı saha ve basketbol ayakkabısı gibi spor dallarına ayak uydurabilecek daha bir çok ayrıntıyı keşfedebilirsiniz. Her yaştaki kitleye hitap eden enerjinin tavan yapmasını sağlayan rahatlığa sahip spor ayakkabıları ile Kinetix kendinizi son derece iyi hissetmenizi sağlayacaktır. İhtiyaçları olumlu yönde karşılamak amacı ile üretilen Kinetix yazlık spor ayakkabı yaz aylarında ayaklarınızın rahat etmesini sağlayan keten kumaştan oluşan spor ayakkabı ve sandalet modellerine de oldukça geniş yer vermektedir. Gerek hafta içi gerekse hafta sonu olsun yürüyüş yapmak ya da sıradan işlerinizi hallederken rahatlık sağlaması açısından Kinetix günlük spor ayakkabı ideal olanıdır. Günlük yaşam koşullarında sıradan klasik ayakkabıların pabucunu dama atan spor ayakkabılar gün geçtikçe daha da popüler hale gelmektedir. Daha çok outdoor tarzı ayakkabılarda seçenek çok daha fazladır. Kinetix spor ayakkabılar tüm farklı stil sahibi insanları özgür bir havaya sokmakla birlikte, çok yoğun tempolu günlerde bile size bu yorgunluğu hissettirmeyecek aksine ritminiz daha da artacaktır.

Rahatına düşkün bir insansanız ve aynı zamanda şık bir görüntü yaratmak istiyorsanız Kinetix topuklu spor ayakkabı tam da aradığınız özelliklere sahip bir ayakkabı modelidir. Gerek ofiste olsun gerekse arkadaş buluşmalarında sizi oldukça şık göstermeye aday bir özelliğe sahip olmaktadır. Kinetix spor ayakkabıların sağladığı özgürlüğün yanı sıra; oldukça uygun fiyatları ile her keseye hitap edebilmeyi sağlayan bir fiyat politikası gütmektedir. Özellikle yerli üretim olmasından da kaynaklı fiyat avantajları ile sizi hem kaliteden hem de konfordan mahrum bırakmamaktadır. Bütün bir yıl süresince bu rahatlığı yaşayabilmek için Kinetix spor ayakkabı indirim zamanlarını takipte kalabilirsiniz. Gençlerin de oldukça tercih ettikleri rahat kesimli bu ayakkabıları severek giydikleri gözlemlenmiştir. Ayrıca Kinetix spor ayakkabı yorum yapanlar içerisinde uzun ömürlü, dayanıklı, amacını tam anlamıyla gerçekleştirebilen ve ayakların bu ayakkabılar içerisinde oldukça rahat hissedildiğini dile getirmektedirler. Spor ayakkabı seçerken ne amaçla kullanacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Yanlış bir tercih yaptığınızda bir süre sonra sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Satın aldığınız ayakkabıyı yıllarca giymek amacınız ise yapmış olduğunuz ayakkabı seçiminin doğru olması gerekmektedir. Tercih ettiğiniz ayakkabının burun kısmında neredeyse 1-1,5 cm boşluk olması tavsiye edilmektedir. Spor ayakkabılarla yürürken ayaklarımıza 3 kat yük biner, bu sebeple ayakkabı topuğunun sert olmaması en önemli kriterdir. Düz bir zemine konan ayakkabının burun ve topuk kısmı havada kalıyorsa, olumlu yönde ekstra bir avantajdır. Birçok renk türüne sahip olan markada tercih ettiğiniz modeli seçtikten sonra sıra hangi rengi seçeceğinize karar vermeye gelir. Her modeli ve çeşit çeşit renkleri mevcuttur. Örneğin; Kinetix mavi spor ayakkabı ve Kinetix pembe spor ayakkabı her cinsiyete ve her yaşa hitap etmektedir. Sizin için en güzel ve kıyafetlerinize en uyum sağlayan renk hangisi ise ona göre tercih yapmanız doğru olacaktır. Yanlış bir renk tercihi yaptığınız takdirde çok kısa bir zaman içerisinde modeli sevseniz dahi sıkılmanız söz konusu olacaktır. Spor ayakkabının yumuşak ve konforlu olması en çok çocuklarımız için tercih ettiğimiz etkenler arasındadır. Çocuğunuz için seçim yaptığınız zaman iç tabandaki yapıya çok dikkat etmelisiniz. Ayakkabının burun kısmı yuvarlak ve geniş olmalıdır. Burnunun dar olması ayakkabı için bir dezavantaj olmaktadır. Çocuklar için tercih edilen ayakkabının ortopedik özelliklere uygun olması önemlidir. Ayağı sıkmayan ve tarak yapısına uyum sağlayan bir spor ayakkabı doğru bir tercih olacaktır. Eğer ayakkabı alınacak çocuk spor yapıyor ise yaptığı spora uygun bir ayakkabı giymelidir. Sıradan bir ayakkabı ile spor taptığı takdirde sağlığı olumsuz yönde etkilenebilir.

Kinetix Spor Ayakkabıların Temizliği

Kinetix Spor Ayakkabıların Temizliği

Fırsat bulduğumuz her anda spor ayakkabıları ayağımıza geçirip yürüyüş yapmaya çıkarız. Artık spor ayakkabı çeşitleri o kadar çok çoğaldı ki, artık klasik okul ayakkabısı formu ortadan kalktı ve yerini spor ayakkabılar aldı. İş hayatında bile değişik ve şık modelleri ile ideal bir parça haline gelmiştir. Hal böyle iken neredeyse hiç ayağımızdan çıkartmadığımız spor ayakkabılarımız sık olarak kirlenmekte ve hoş görüntüleri bozulmaktadır. Kirlenen spor ayakkabıları temizlemek için bilinen en eski yöntemlerden biri eski bir diş fırçası ve sabundur. Sabuna batırdığınız diş fırçası ile ovarak güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz Kinetix lacivert spor ayakkabı da lekelerin çok fark edilmemesi bir avantajdır. Ayrıca bu ayakkabıyı ovmak değil her giyimden sonra nemli bir bezle silmek yeterli olacaktır. Kinetix bez spor ayakkabı mütevazı bir görüntüye sahip olmakla birlikte artık daha çok tercih edilmelerinin sebebi, ayakta ayakkabı yokmuşçasına bir his sağlamasıdır. Ayaklarınız bu ayakkabı modelinin içinde iken üretilen kumaşın delikli olmasından dolayı hava sirkülasyonu oluşur aynı zamanda ayağınıza ferahlık hissi verir ve asla terletmez. Bütün avantajları bir yana temizliği de size asla zahmet vermemektedir. Bezden üretilmiş olması sebebi ile eski bir yastık kılıfının içene koyarak çamaşır makinesinde yıkanabilmektedir. Makinede ayakkabı yıkama yöntemi ayakkabıların deforme olmasının sebebidir fakat bu bez ayakkabılar için geçerli değildir. Kinetix fileli spor ayakkabı bez spor ayakkabıların özelliklerini taşımakta olup fileli olma avantajı ile hava geçişi sağlamakta ve bu sayede konforu bir üst seviyeye taşımaktadır. Bez ayakkabılar gibi bu ayakkabıların da temizliğini makine yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kirlerin en zor temizlendiği ayakkabılar maalesef beyaz spor ayakkabılar olmaktadır. Çünkü beyazın üzerine yapışan kirlerin iz bırakma gibi sorunları olmaktadır. Bu bağlamda ayakkabılarınızı rahat ve zahmetsiz olarak temizlemeniz için özel olarak üretilen kimyasal ürünler bulunmaktadır. Ve bu ürünler uçucu bir yapıya sahip olma özelliği taşımaktadır.

Günün modası olan renkli ayakkabılar oldukça rağbet görmektedir. Kinetix renkli spor ayakkabı, şıklığından ve tarzından ödün vermeyen herkes tarafından tercih edilmektedir. Tabii ki bu kriterler ayakkabı için yeterli değildir, renkli spor ayakkabı çeşitleri sadece görüntüsüyle değil sağlamlığı ve rahatlığı ile kullanıcılarını memnun etmektedir. Üstelik birçok kıyafet ile kombinlenebilen bu ayakkabı dolabınızdaki neredeyse tüm ürünlerle uyum sağlayabilecek oldukça ideal bir ayakkabıdır. Ayrıca hem iş hayatında hem de günlük hayatta uyum sağlaması ile oldukça popülerleşmiştir. Sağlığına ve formuna dikkat etmeye başlayan insan kitlesi fazlalaşmıştır. Sokak aralarında ya da sahillerde insanlar oldukça düzenli bir şekilde yürüyüş ve spor yapmaktadırlar. Bu esnada kendimizi rahat ve yüksek performanslı hissetmek isteriz. Bunları sağlayan en önemli etken tabii ki spor ayakkabılardır. Spor aktivitesi dışında da tercih edilen bu ayakkabılar kaliteli, rahat ve şık yapılarından dolayı hem görüntüsünden hem de konforundan ödün vermek istemeyen kişilerin ilgisini çekmektedir. Bazı kişiler için ayakkabı giymek ve çıkarmak külfet haline gelmektedir. Bu sorunu ortadan kaldıracak Kinetix ipsiz spor ayakkabı model çeşitleri ile oldukça revaçtadır. İpsiz ve konforlu olmaları sayesinde günlük kullanımda, antrenmanlarda ya da yürüyüşlerde kullanılan unisex bir model olmaktadır. Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte gittikçe en rağbet gösterilen renk olan pudra ayakkabılarda da kullanılmıştır. Kinetix pudra spor ayakkabı modayı yakından takip eden bir kişi için oldukça popüler bir renk olmaktadır. Her çeşit renk ve kıyafete uyum sağlayan bu renkteki ayakkabı özellikle dar paça kot pantolonlarda çok şahane bir görünüm kazanmaktadır. Hem zarif bir görünüm kazanacağınız hem de rahatlık ve şıklığı bir arada yakalayacağınız Kinetix dolgu topuk spor ayakkabı hele ki rahat bir ofis ortamında çalışıyorsanız çok ideal bir ayakkabı çeşidi olmaktadır. Bir diğer rahatlık amaçlanan grup da çocuk grubu olmaktadır. Tüm çocukların arkadaşlarında görüp sahip olmak istedikleri Kinetix ışıklı spor ayakkabı çocuklar arasında oldukça popüler olan ve popülerliği giderek artan bir modeldir. Her yaş çocuk için üretilen bu modeller şık ve eğlencelidir. Çocuğunuz için farklı bir uğraşa girmenize gerek kalmadan sadece bu ayakkabı ile şıklığı yakalamış olacaksınız. Her türlü hava koşuluna dayanıklı olarak oldukça kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Çocuğunuzun mutlu bir şekilde severek ve isteyerek giymesinin yanı sıra rahatlığından da ödün vermemiş olacaksınız. Her anne ve babanın çocuğu için tercih edeceği bu ışıklı ayakkabı modellerin cırt cırtlı, bağcıklı ve bağcıksız modelleri de ürün seçenekleri arasında yer almaktadır. En çok tercih edilen modeli cırt cırtlı olanıdır. Her ne kadar bu modeli tercih eden bir çocuk olsa da ergonomik bir yapıya sahip olup olmadığını araştırma yetisine sahip değildir. Her çocuğun ayak sağlığı göz önünde bulundurularak üretilen ışıklı ayakkabıları anne ve babalar içleri rahat olarak seçebilirler. Aradığınız tüm Kinetix spor ayakkabı modellerini Trendyol'da bulabilirsiniz.