Klorak

Günlük hayatın her alanında önemli bir nokta olan temizlik üzerine ürün geliştiren Klorak, birbirinden farklı ve etkili pek çok ürünü kullanıcılarına sunuyor. Evlerde ve iş yerlerinde oluşan birçok yüzeyi temizlemenize yardımcı olarak mikroplardan arındırmanızda etkili oluyor. En kirli yerleri bile temizleyebilen özel aktif maddelere sahip formülü ile bulunduğunuz ortamdaki bakterileri yok ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı koruyor. Banyonuzun yanında mutfağınızın temizliği için de üretilen birçok ürün, temiz ve ferah bir kullanım alanı oluşturuyor. Evinizde ve iş yerinizde hijyen sağlamak için geliştirdiği ürünler ile pek çok alternatif sunan Klorak, en inatçı kirleri bile derinlemesine temizleyerek, kötü kokuları ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor.

Klorak Tarihçe

Tüketici ihtiyaçlarına en uygun hijyen ve temizlik çözümleri getirmek için 1960 yılında kurulan Klorak, Ege Bölgesi’nin ilk çamaşır suyu markası olarak geliştirdiği ürünleri, tecrübe ve birikimi ile müşterilerine sunuyor. Ege Bölgesi’nde çamaşır suyu ile özdeşleşerek oldukça sık tercih edilen marka, gördüğü beğeni ve sevgi ile büyümeye devam ederek faaliyetlerini sürdürüyor. Yıllar içinde ürün çeşitliliğini artıran vizyonuyla sıvı temizlik ürünlerinde çok geniş bir ürün gamına sahip olan Klorak, mevcut faaliyetlerinin yanı sıra Türkiye'nin önde gelen temizlik firmalarına özel markalı üretimiyle de büyümeye devam ediyor. Dünyanın dört bir yanına ihracat yaparak sektörüne öncülük eden marka, kaliteli hizmet anlayışı ile ön plana çıkıyor.

Klorak Ürün Çeşitleri

Yağ, kir ve tozun yanında fayans aralarını, sararmış beyaz çamaşırlarınız ile perdelerinizi hiçbir zarar vermeden kolaylıkla temizleyebilen pek çok ürün çeşidine sahip olan Klorak, temiz ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Özellikle içeriğinde yer alan aktif klor sayesinde kalıcı bir hijyen sağlayan Klorak çamaşır suyu, pamuklu ve keten çamaşırlarınızın yanında her türlü arıtma ve havuz dezenfeksiyonunda güvenli bir temizlik deneyimi sunuyor. Fayans ve derzlerinizde oluşan kir ve lekeleri zarar vermeden temizleyen Klorak derz temizleyici ise mükemmel parlaklık sunarak hijyeni derinden hissetmenize yardımcı oluyor. Kireç sökücü özelliği ile banyonuzdaki kireç ve sabun kalıntılarını zahmetsizce temizleyen Klorak banyo temizleyici, her türlü seramik, metal ve duşa kabin temizliğinde kullanılabiliyor. Güçlü formülü ile su ve pas lekelerini yok ederek kolay bir temizlik imkanı sağlayan Klorak duşakabin temizleyici, sabun artığı ve yağ gibi lekeleri de zahmetsizce temizliyor. Alüminyum, teflon, lavabo, çaydanlık gibi ürünlerde oluşan kireçlere karşı profesyonel bir çözüm sunan Klorak kireç çözücü, en kalın kireç tabakalarını bile kolayca sökerek, hijyenik bir ortam oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Klorak Sirkeli Temizleyici

İçeriğinde herhangi bir kimyasal barındırmayan; doğal sirke asidinden üretilen Klorak sirkeli temizleyici, doğal aktif maddeler sayesinde yüzeyi temizleyerek hijyenik ve ferah bir kullanım deneyimi sunuyor. Mutfakta ve banyoda rahatlıkla kullanılabilen eşsiz formülü ile çaydanlık ve su ısıtıcılarını temizlemek için de etkili olan ürün, geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Leke ve iz bırakmayan güçlü sirke özü sayesinde en zor lekeleri bile rahatlıkla ortadan kaldırıyor. Tezgâh, ocak, fırın, klozet ve banyo gibi yüzeylerde oluşan zorlu yağ ve kirleri yok ederek benzersiz bir temizlik deneyimi sunuyor.

Klorak Ürün Fiyatları

İçeriğinde yer alan aktif maddelere ve kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren Klorak ürün fiyatları ile her bütçeye uygun seçenekler sunuyor. En iyi kalitede birçok temizlik ürününü uygun fiyatlı olarak müşterilerinin beğenisine sunan marka, ideal bir tercih olarak ön plana çıkıyor.

Trendyol, farklı kullanım alanlarına sahip pek çok Klorak temizlik ürününü, uygun fiyat avantajı ile kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Yukarı Çık