Marka
Hacim
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Cif

" araması için 955 sonuç listeleniyor
Cif Krem Temizleyici Amonyaklı 1500 ml

CifKrem Temizleyici Amonyaklı 1500 ml

(185)
Krem Temizleyici Amonyaklı 1500 ml
61,50 TL
Sepete Git

Cif

Cif

Başta mutfak ve banyo olmak üzere ev temizliğinin aranan markası Cif, yüzeylere zarar vermeyen mükemmel temizlik gücüyle göz dolduruyor. Cif temizlik ürünleri arasında yüzey temizleyicilerden yağ çözücülere, mutfak ürünlerinden bulaşık deterjanlarına farklı işlevler için geliştirilmiş pek çok seçenek yer alıyor. Genel amaçlı Cif yüzey temizleyici ürünlerin yanı sıra zorlu lekeler için Cif krem ya da çamaşır sulu özel çeşitler de sıklıkla tercih ediliyor. Cif temizlik malzemeleri kullanım alanları arasında mutfak ve banyodaki her türlü yüzey ile genel yer temizliği de bulunuyor. Cif ürün çeşitleri ile temizlik ve leke çıkarma oldukça pratik işlere dönüşürken, elde bulaşık yıkamak için Cif bulaşık deterjanı alternatifleri bulunuyor. Banyo ve tuvalet temizliği için dezenfekte gücü yüksek içerikler geliştiren Cif çamaşır sulu ve güçlü etkili ürünleriyle büyük ilgi görüyor.

1969 yılında ilk kez tüketicilerle buluşan Cif temizlik ürünleri, Türkiye pazarında 1985 yılından bu yana en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Dünyanın dört bir yanındaki 60’ten fazla ülkede popüler temizlik markaları arasında yer alan Cif, ürün çeşitliliği ile evlerin temizlik malzemesi ihtiyacını büyük ölçüde karşılıyor. Cif yüzey temizleyici ürünler, banyo ve mutfağa yönelik seçenekler ve farklı zeminler için geliştirilen temizlik malzemelerinin dışında paslanmak çelik temizleyici ürünler de özellikle mutfaklarda işlevsel rol oynuyor. Yağ çöz Cif metal zemin, yüzey ve alanlarda oldukça etkili sonuçlar alınmasını sağlarken, banyo Cif yeni ürün köpük formuyla öne çıkıyor. Mor Cif banyo ve mutfak zemin temizleyici seçenekleri hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Cif çeşitleri ve farklı ürünlerine Trendyol aracılığıyla rahatlıkla ulaşılabiliyor. Trendyol’un dönemsel kampanyaları ve özel indirim seçenekleri sayesinde Cif yeni yer temizleyici, kireç çözücü sprey ve diğer pek çok ürün oldukça uygun Cif fiyatı ile satın alınabiliyor.

Farklı Yüzeylere Özel Ürün Seçenekleri

Markanın en popüler ürünleri arasında yer alan Cif krem derinlemesine temizlik özelliği ile büyük beğeni topluyor. Krem Cif, gelişmiş formülü ve üstün içeriği sayesinde en zor lekelerin üstesinden kolayca geliyor, yüzeyler üzerinde olumsuz etki yaratmadan kirlerin uzaklaştırılmasını sağlıyor. Oldukça kolay durulanan krem Cif, başta seramik, emaye, plastik, porselen olmak üzere pek çok yüzeyde gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Cif sıvı krem ve krem ürünleri başta menekşe, çam ve kiraz çiçeği olmak üzere çok özel koku seçenekleri sunuyor. Kir ve lekelerin yoğunluğuna göre farklı alternatifler tercih edilebiliyor ve formülü çok daha güçlü Cif sıvı krem ürünleri ön plana çıkabiliyor. Yanmış yağ, kireç, yemek artıkları ve benzeri zor lekeleri temizlemeyi kolaylaştıran ürünler arasından farklı Cif mutfak ürünleri tercih edilebiliyor.

Cif jel seçenekleri de güçlü formülleri ve içeriklerinde yer alan az miktarda çamaşır suyu sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar veriyor. Tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilen Cif jel ürünleri, kolayca durulanıyor ve arkasında ferah bir koku bırakıyor. Cif banyo jel seçenekleri özel yapıları sayesinde suda kolayca çözünüyor ve arkalarında kalıntı bırakmıyor. Cif banyo jel ile temizlenen yüzeyler bu sayede güçlü bir parlaklık kazanıyor. Sıvı Cif seçenekleri de aynı biçimde farklı ve geniş yüzeylerde pratik ve etkili temizlik imkânı sağlıyor. Hem genel yüzey temizliğini, hem de inatçı lekeleri kolayca çıkaran sıvı Cif, özel çiçek kokulu seçenekler sunuyor. Cif tüm yüzeyler için uygun ürünleriyle ekstra durulama gerektirmiyor. Karo, seramik, vinil gibi farklı yüzeylere zarar vermeyen Cif tüm yüzeyler ve dokularla uyumlu olarak derinlemesine bir temizlik sunuyor. Markanın Power Shine serisindeki ürünler yüzey temizliğinin yanı sıra koruyucu işlev de üstleniyor. Zeminlerde koruyucu bir tabaka oluşturan bu temizlik ürünleri, su ve kir tutulmasının önüne geçiyor. Özellikle mutfak ve banyolardaki lavabo, klozet gibi alanlarda oldukça başarılı sonuçlar veren koruyucu özellik, daha uzun süre hijyen ve temizlik sağlıyor. Sudaki kireçten kaynaklı kir ve tortu birikimlerinin önüne geçmeyi kolaylaştıran bu özellik, aynı zamanda sabun artıkları ve diğer kirlere karşı da yüzeyleri dirençli hale getiriyor. Mutfak yüzeylerinde ise başta yağlar olmak üzere inatçı kirlerin yüzeylere tutunmasını zorlaştırıcı bir etki yapıyor.

Banyolarda Işıltılı Temizlik, Kesintisiz Hijyen

Hijyen ve temizliğe özel önem verilen banyoların temizliğinde Cif çeşitleri vazgeçilmez temizlik malzemeleri arasında başı çekiyor. Cif banyo ürünleri başta krem temizleyiciler olmak üzere pek çok farklı seçenek sunuyor. Cif banyo krem fayansların canlılığını ve parlaklığını ortaya çıkarırken, doğal içeriği ve güçlü formülüyle tüm kirleri kolayca uzaklaştırıyor. Cif banyo krem gibi Cif jel çeşitleri de başta sabun ve su lekeleri olmak üzere artıkların birikmesinin önüne geçiyor. Cif jel çeşitleri aynı zamanda sudaki kireç oranının yüksek olduğu bölgelerde kirecin banyo yüzeylerine verebileceği zararı da önlüyor. Durulamaya ihtiyaç duymayan Cif yeni yer temizleyici, kireç çözücü sprey gibi ürünler, kullanıldıkları ortama ferahlık ve tazelik kazandırıyor.

Banyo yüzeyleri için özel geliştirilmiş Cif ürünleri, kireç ve kiri uzaklaştırmanın yanında parlak bir görünüm oluşmasına da yardımcı oluyor. Cif banyo için formüle edilmiş ürünleriyle su buharından sabun parçalarına, matlaşmış duşakabin yüzeylerinden parlaklığı azalan lavabolara pek çok sorunun üstesinden kolayca geliyor. Cif banyo sprey temizleyicileri farklı kullanım özellikleri gösteriyor. Saniyeler içinde etki elen ve kirleri ortadan kaldıran ultra hızlı spreyler, banyodaki bütün yüzeylerde hızlı ve etkili sonuçlar alınmasını sağlıyor. Cif banyo sprey seçenekleri arasında küflere karşı etkili ürünler de bulunuyor. Banyonun farklı noktalarındaki küf lekeleri bu ürünler sayesinde geri gelmemek üzere temizleniyor. Cif ürün çeşitleri ile temizlik eğlenceli ve pratik hale gelirken, silikon içerikli sprey temizleyiciler yüzeyleri kaplayarak uzun süre parlak ve canlı bir görünüm oluşturuyor. Ekstra hijyen sağlayan silikonlu temizleyiciler ışıltılı banyo yüzeyleri oluşturuyor ve bu ışıltının uzun süre korunmasını kolaylaştırıyor. Çamaşır suyu katkılı banyo Cif yeni ürün köpük ve sprey avantajıyla ekstra hijyen sağlıyor.

Cif sprey seçenekleri arasında da çamaşır suyu katkılı ürünler bulunuyor ve daha etkili sonuçlar alınmasını kolaylaştırıyor. Cif sprey ürünler arasında yaygın kullanımı ile öne çıkan Cif her yer çeşitleri, hem banyolarda, hem mutfaklarda etkili biçimde kullanılabiliyor. Banyo ve mutfak yüzeylerinin yanı sıra kumaş dokulardaki inatçı lekeler için de Cif her yer ürünleri tercih edilebiliyor. Cif mutfak banyo ürünleri doğrudan inatçı lekelerin üzerine uygulanabileceği gibi, su ile karıştırılarak genel temizlik için de tercih edilebiliyor. Portakaldan kiraz çiçeğine, menekşeden limona pek çok farklı esans seçeneği sunan marka, üstün temizlik performansı yanında ferahlatıcı bir ortam havası da sağlıyor.

Mutfaklarda Eşsiz Cif Temizliği

Cif mutfak banyo ve diğer yüzeyler için ürettiği çok yönlü ürünlerin yanı sıra doğrudan mutfak kullanımı için de özel formüller geliştiriyor. Cif mutfak temizlik ürünlerinin başında krem ve jel ürünleri ile sprey temizleyiciler geliyor. Markanın ürünleri mutfak yüzeylerinin yanı sıra mutfak eşyaları için de mükemmel sonuçlar eriyor. Klasikleşmiş krem ürünler fırın ve ocak temizliğinde oldukça etkili olurken, Cif yağ sökücü ürünler yağ kalıntılarının hakkından kolayca geliyor. Fırın ve ocaklardaki yanmış yağ lekeleri Cif yağ sökücü sayesinde hassas yüzeylere zarar vermeden giderilebiliyor. Cif yağ çözücü ürünler ise bulaşıktan yüzey temizliğine çok yönlü olarak kullanılıyor. Yanık yiyecekler ve sert yağlar Cif yağ çözücü sayesinde iz bırakmayacak biçimde tamamen temizlenebiliyor. Cif yağ çöz bulaşık yıkarken de en büyük yardımcı temizlik ürünleri arasında yerini alıyor. Cif yağ çöz ayrıca mutfak zemininde oluşan kirleri de durulamaya gerek kalmaksızın kolayca temizliyor.

Marka, mutfak temizliğinin en büyük dertleri arasında yer alan kireç lekeleri için de farklı çözüm seçenekleri sunuyor. Cif kireç çözücü ürünler yoğun kireç birikimine karşı mükemmel sonuçlar veriyor. Krem, jel ve sprey ürünler mutfak tezgahından musluk armatürlerine, lavabo ve eviyelerden mutfak eşyalarına yağ ve kirecin olumsuz etkilerini ortadan kaldıran Cif kireç çözücü ürünler, fayans zeminlerde de kusursuz bir temizlik sağlıyor. Cif bulaşık deterjanı elde yıkama yapanlar için hızlı ve pratik bir seçenek sunarken, amonyaklı Cif çok yönlü kullanım olanağı tanıyor. Amonyaklı Cif ürünleri, başta krem temizleyiciler olmak üzere, bütün yüzeylerde ve mutfak eşyalarında inatçı yağları saniyeler içinde temizliyor. Cif çamaşır sulu seçenekleriyle de başta ocak, aspiratör, fırın ve eviye olmak üzere hemen her yüzeyde mükemmel sonuç veriyor.

Ocaklar, fırın gibi mutfak aletlerindeki hassas cam yüzeyler için ise özel ürün alternatiflerini tercih etmek gerekiyor. Cif cam temizleyici mutfak ve banyolardaki cam ve ayna yüzeylerini zarar vermeden, hassas biçimde temizliyor. Cif cam temizleyici ayrıca evdeki diğer camlar ve cam yüzeyler için de ideal bir seçim oluşturuyor. Cif doğal yapısı ve özel içeriği ile diğer hassas yüzeylerde de rahatlıkla kullanılabiliyor ve herhangi bir zarar vermeden lekelerin temizlenmesini sağlıyor. Mor cif banyo ve mutfak zemin temizleyici mutfakların zeminlerinde zamanla oluşan kirleri ortadan kaldırıyor, fayans ya da karo zeminlerin eski parlaklığına kavuşmasına yardımcı oluyor.

Çok Amaçlı Yüzey Temizleyicileri

Cif temizlik malzemeleri kullanım alanları, çok amaçlı temizleyiciler sayesinde mutfak ve banyonun sınırlarını aşarak evin her yerini kapsıyor. Cif doğal ve güçlü içeriğe sahip krem, sprey ve jel ürünleriyle her türlü yüzey yapısında mükemmel sonuç veriyor. Genel ev temizliğinde toz ve kirlerin uzaklaştırılmasına önemli rol oynayan Cif yeşil, mor, lavanta, mermer, kireç ve diğer temizleyici seçenekleri, masalardan ahşap eşyalara, çelik yüzeylerden PVC alanlara her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Markanın ürünleri ile yapılan temizlik sonrası fayans yüzeyler yeniden eski parlaklığına kavuşurken, paslanmaz çelik yüzeylerde gözle görülür bir canlılık oluşuyor. Yağ çöz Cif metal zemin, yüzey ve alanlarda başta kireç olmak üzere tüm olumsuz etkileri uzaklaştırarak, metal yüzeylerin eski parlaklığına kavuşmasını sağlıyor. Çelik yüzey temizleyiciler jel ya da sprey formunda olabiliyor ve metal malzemeden üretilen lavaboların yanı sıra tost makinesi, fırın, ızgara gibi çelik yüzeylerde etkin biçimde kullanılabiliyor. Özel güçlü içerikleri ve yoğun formülleri ile sert lekeleri kısa sürede yok eden ve sert cisimlerle ovalamaya ihtiyaç bırakmayan paslanmaz çelik temizleyiciler, kireç ve su lekelerini uzaklaştırma konusunda da başarılı sonuçlar veriyor. Çaydanlık gibi mutfak eşyalarının temizliğinde de kullanılabilen temizlik ürünleri çizilme ya da matlaşmaya neden olmuyor. Son dönemlerde yaygınlaşan inox ocaklar ve beyaz eşyalar da bu özel ürünlerle kolayca temizlenebiliyor. Kısa sürede ışıl ışıl bir görünüme kavuşan yüzeyler ve eşyalar, uzun süre parlaklıklarını koruyor.

Cif karbonat ve sirke içeren ve tamamen doğal bir temizlik sunan seçenekleriyle de büyük ilgi görüyor. Doğanın Gücü serisinde yer alan sprey temizleyiciler arasında banyo, mutfak ve diğer yüzeyler için geliştirilen doğal temizleyiciler de yer alıyor. Cif karbonat ve sirke içerikli temizleyiciler sayesinde sabun kalıntılarından kireç lekelerine pek çok kiri kolaylıkla uzaklaştırıyor. Doğanın Gücü ürünlerinin içinde yer alan organik lavanta yağı esansı ferahlık etkisinin uzun süre devam etmesini sağlıyor.

Markanın zemin temizleyicileri ise fayans yüzeylerin yanı sıra ahşap zeminlerde de oldukça etkili sonuçlar veriyor. Markanın farklı yüzeyler için özel olarak geliştirdiği ahşap parke ve fayans temizleyici ürünleri, etkili bir temizlik yanında canlılık veren bir etki de oluşturuyor. Laminat, ahşap efektli vinil döşeme ve cilalı ahşap parke zeminler, markanın güçlü temizlik ürünleri ile kolayca temizleniyor, durulama ihtiyacı duymaksızın güvenli biçimde kullanılabiliyor. Oluşmuş özel kir ve lekeler için de başta krem ürünler olmak üzere çamaşır su katkılı temizleyiciler tercih edilebiliyor. Özel formüllü yüzey temizleyiciler, tıpkı banyo ve mutfaklarda olduğu gibi fayans zeminlerin parlaklığının ve ışıltısının sürekli olmasını sağlıyor. Bu zeminlerdeki zorlu kirler ise başta jel temizleyiciler olmak üzere güçlü formüllü ürünler tarafından rahatlıkla gideriliyor.

Farklı Temizleyici Seçenekleri ve Fiyatları

Cif beyaz sabun ferahlığı sunan fayans temizleyicilerden çam kokusu ile tertemiz ortamlar oluşturan Cif mavi ürünlerine oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Cif yeşil, mor, lavanta, mermer, kireç ve diğer ürün seçenekleri ile ev temizliğinin her aşamasına uygun ürünler geliştiriyor. Cif beyaz sabun ferahlığı özel konsantre formülü ile özellikle fayans yüzeyler için vazgeçilmez temizlik ürünleri arasında yerini alıyor. Sulandırılarak kullanılan ve geniş alanların temizliği için oldukça işlevsel sonuçlar sağlayan bu özel ürün, durulama gerektirmeden oldukça pratik biçimde kullanılabiliyor. Cif mavi ve farklı formül seçenekleri tercihe göre değişik büyüklüklerdeki ambalajlarda satın alınabiliyor. Krem ve jel ürünler genellikle 1 litrelik şişeleriyle ön plana çıkarken, sprey ambalajlar kullanım kolaylıkları ile beğeni topluyor. Kullanılan alanın büyüklüğüne ve kişisel tercihe göre daha yüksek gramajlı kutular da tercih edilebiliyor. Markanın özel katkılı ürünleri ve güçlü formülleri göz önünde tutularak, hassas yüzeylerde kullanılmadan önce test yapılması tavsiye ediliyor. Yüzeyin görünmeyen bir yerinde yapılacak test, istenmeyen sonuçların önüne geçebiliyor. Mutfak dolapları gibi ahşap bölümler içeren yüzeylerin temizliğine özen gösterilmesi gerekiyor. Bu tür alanların temizliğinden önce mutlaka boşaltılması da öneriliyor. Özellikle gıdaların açıkta olabildiği bölümlerde mutlaka etkili bir durulama yapılması gerekiyor. Aynı şekilde klozet temizliğinin de maksimum dikkat ile yapılması, hijyen kurallarına riayet edilmesi ve klozet temizliğinde kullanılan araç gereçlerin başka yerde kullanılmaması öneriliyor.

Markının dünyaca ünlü bilinen kalitesi ve ürün çeşitliliği ev temizliği için sayısız seçenek sunuyor. Test edilmiş güvenli temizlik ürünleri, farklı ihtiyaçlara özel çözümler geliştiriyor. Temizlik yapılacak yüzey ya da eşyanın yapısı, kir yoğunluğu gibi etkenlere bağlı olarak özel temizlik ürünleri tercih edilebiliyor. Kimi ürünler banyo temizliği için ön plana çıkarken, kimi ürünler mutfak eşyaları için daha verimli kullanım sağlıyor. Çıkarılmaya çalışılan lekenin niteliği kullanılması gereken temizlik ürününü de belirleyebiliyor. Markanın geliştirdiği ürün seçenekleri Trendyol güvencesiyle kolaylıkla satın alınabiliyor. Banyo ve mutfak hijyeni başta olmak üzere evlerde genel temizliğin vazgeçilmez temizleyicileri arasında yer alan bu ürünler, oldukça makul fiyat koşulları ile edinilebiliyor. Trendyol’un dönemsel indirimleri ile herkes için erişilebilir ve oldukça makul satın alma koşulları sağlanırken, özel kampanyalar kaçırılmayacak Cif fiyatı sağlayabiliyor.