Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Diversey

" araması için 364 sonuç listeleniyor

Diversey Temizlik Ürünleri Trendyol’da!

Çeşitli temizlik ürünleri günümüzde hemen hemen her alanda kullanılırlar. Bu ürünler, farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle oluşur. Gelişen kimya teknolojisi sayesinde de son yıllarda oldukça etkili ve kullanışlı temizlik ürünleri sunulur. Bu markanın hijyen ürünleriyle öne çıkması nedeniyle çok sayıda kişi Diversey nedir sorusuna cevap arar. Diversey markası, modern teknolojisiyle günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen temizlik çözümleri üretir. Ürün yelpazesi son derece geniş olan Bu marka, neredeyse her alanın temizlik ihtiyacına cevap verebilecek ürünler satışa sunar. Markanın farklı şişe yapılarına, farklı solüsyonlara ve farklı kullanım şekillerine sahip seçenekleri bulunur. Bu ürünlerden size ve kullanacağınız alana uygun olanını seçerek Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Son yıllarda bazı temizlik ürünlerinin ağır kimyasallar içerdiği gözlemlenir. Ağır kimyasallar, kullanıldıkları yüzeyi aşındırabilir ve zarar verebilir. Örneğin mobilyalarda kullandığınız ağır kimyasal içeren bir temizlik ürünü mobilyanızın rengine zarar verebilir. Diversey markası ise üstün kimya teknolojisi sayesinde kullanılacak yüzeye zarar vermeyen solüsyonlar geliştirir. Diversey hijyen ürünleri sayesinde kullandığınız yüzeylere zarar vermeden temizleyebilirsiniz. Uyguladığınız bölgedeki mikropları saniyeler içerisinde yok ederek uzun süreli hijyen sağlayabilirsiniz. Bu ürünler, kendi içerisinde gruplara ayrılır ve farklı yüzeylerde kullanılmak üzere üretilmiş çeşitleri bulunur. Diversey temizlik ürünleri arasından kullanacağınız yüzeyin yapısına özel olarak üretilmiş birini seçebilirsiniz. Diversey markasının çeşitli yüzeyler için geliştirdiği hijyen solüsyonlarını Trendyol’da inceleyerek satın alabilirsiniz.

Farklı Yüzeylere Hijyenik Çözümler

Farklı Yüzeylere Hijyenik Çözümler

Akla gelebilecek her alanda temizlik ürünlerine ihtiyaç duyulabilir. Her alanın kendine has özellikleri bulunur. Bu nedenle tek bir temizlik ürünün her alanda kullanılması doğru olmayabilir. Belirli yüzeyler için üretilmiş olan Diversey çamaşır suyu ürününü her alanda kullanmanız doğru olmayabilir. Farklı yüzeylerin yapılarına uygun olarak geliştirilmiş çeşitli Diversey ürünleri bulunur. Bu seçenekler içerisinden kendi kullanacağınız yüzey için geliştirilmiş bir ürün alabilirsiniz. Banyonuzda kullanmak için bir temizlik ürünü satın almak istiyorsanız Diversey banyo temizleyici ürünlerine bakabilirsiniz. Bu ürünler, banyo yüzeylerini temizleyebilmek için özel olarak üretilir. Bu seçeneklerin içerisinde bulunan kimyasal solüsyonlar banyo yüzeylerine karşı zararsızdır. Diversey banyo temizlik çeşitleriyle banyonuzda uzun süreli hijyen sağlayabilirsiniz. Islak zeminler üzerinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürünler uyguladığınız yere saniyeler içerisinde etki eder ve mikropları yok eder. Eğer kireç tutan bir yüzey varsa Diversey kireç çözücü seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu ürünlerin içerisinde bulunan solüsyon kireç yapılarını çözmek üzere geliştirilir. Kireç, çıkarması zor bir yapıdır ve özel bir üründen destek almadan temizlenmesi zor olabilir. Bu nedenle Diversey kireç ürünlerini kireç tutan alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün, saniyeler içerisinde etki eder ve kirecin yapısını çözer. Evinizin farklı yüzeylerinde kullanmak için bir ürün arıyorsanız da Diversey yüzey temizleyici seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Bu seçenekler, içerisinde çok sayıda yüzeyde kullanılabilen bir karışım barındırır. Diversey kullananlar markanın üstün kimya teknolojisi sayesinde ürünleri neredeyse her alanda uygulayabilirler. Mobilyalar ve parkeler bu yüzeylere örnek olarak verilebilir. Uyguladığınız alanda hızlıca mikropları ve bakterileri yok eden bu seçenekler, son derece hızlı bir şekilde etki eder. Temizlenmesi zor yağ lekeleri için Diversey yağ çözücü çeşitlerini değerlendirmeniz tavsiye edilir. Bu çeşitler, yağ yapısını parçalayarak dağılmasını sağlar. Bu sayede çözünen yağ lekesini kolayca temizleyebilirsiniz. Markanın bu ve bunun gibi etkili temizlik ürünlerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Trendyol’da seçtiğiniz ürünün yorum kısmına bakabilir ve ürünler hakkında genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Diversey Temizlik Ürünleri Fiyatları

Diversey Temizlik Ürünleri Fiyatları

Bu ürünleri satın alıp hızlı ve kolay bir temizlik deneyimi yaşamak isteyen kişilerin sıkça merak ettiği bir konu da fiyatlardır. Diversey ürünleri fiyatları çok sayıda faktörlere göre değişkenlik gösterebilir. Ürünün içerisinde bulunan karışım, kullanılan şişe ya da solüsyonun üretildiği malzemeler bu faktörlere örnek olarak gösterilebilir. Bazı Diversey ürünleri sprey şişelerde sunulurken, bazı ürünler pompalı ambalajlarda satılabilir. Ambalajlardaki bu farklılık, içerisinde bulunan solüsyonun daha rahat kullanılabilmesi içindir. Örneğin sıvı formunda olan bir temizleyici sprey şişelerine konulabilir. Sprey şişeleri sayesinde bu temizlik ürünü son derece pratik ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Öte yandan deterjan gibi yoğun bir formu olan ürünlerde ise sprey şişeler kullanılmaz. Yoğun bir yapıya sahip ürünler için pompalı ambalajların tercih edilmesi gerekir. Diversey markasının yoğun yapılı solüsyonları satmak için kullandığı pompalı ambalajlar Diversey deterjan gibi ürünlerin kolayca kullanılmasını sağlar. Elde yıkanması gereken bulaşıklar için markanın etiketiyle sıvı formda sunulan bulaşık deterjanını kullanabilirsiniz. Marka, makinede kullanılmak üzere özel tabletler de üretir. Rahat ve hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz Diversey bulaşık makinesi deterjanı seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Farklı işlevler için üretilmiş ürünlerin fiyatları, markanın genel ürünlerinin fiyatlarında farklı olabilir. Bazı ürünlerin içerisindeki karışımı üretmek maliyetli olabilirken, bazılarınınki oldukça hesaplı olabilir. Hammaddelerin temin edilmesi, işlenmesi ve kullanıma hazır hale getirilmesi fiyatların değişkenlik göstermesine neden olabilir. Marka sadece temizlik ürünleri değil bu ürünlerin kullanımını kolaylaştıran ekipmanlar da üretir. Diversey sabunluk bu ürünlere örnek olarak verilebilir. Diversey sabunluk ürünü sayesinde likit temizlik ürününü kolayca kullanabilirsiniz. Bu ürünler tezgah üstünde veya duvara monte edilerek de konumlandırılabilir. Uygun fiyatlı ve ekonomik ambalajlı birçok farklı Diversey ürününe Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Diversey Dezenfektan Ürün Çeşitleri

Diversey Dezenfektan Ürün Çeşitleri

Dezenfektan ürünleri, uygulandığı yüzeydeki bakteri ve mikropları yok etmek üzere geliştirilmiş özel formüllerdir. İçerisinde bulunan maddeler çeşitlilik gösterebilir. Diversey markası dezenfektan seçenekleri de üretir. Bu ürünler, markanın yenilikçi ve modern teknolojisi sayesinde uygulandıkları yüzeyi saniyeler içerisinde temizler. Gün içerisinde ellere çok sayıda bakteri yapışabilir. Bu bakterilerin bazıları zararlı olabilir ve hastalık gibi durumlara yol açabilir. Günlük hayatta ellerinizi temiz tutmak için satın alabileceğiniz Diversey el dezenfektanı ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Eller için üretilen dezenfektanların içerisinde olan karışımlar cilt için zararsızdır. Küçük boyutlu ve hafif olan dezenfektan çeşitleri satın alarak da gün içerisinde her yere taşıyabilirsiniz. Farklı alanlarda kullanılmak üzere dezenfektan solüsyonları üretilir. Tek bir dezenfektan alıp bütün yüzeyleri temizlemek için kullanmanız doğru olmayabilir. Kullanacağınız yüzeyin özelliklerine ve yapısına uygun bir Diversey ürünü seçerek istediğiniz yüzeyi hızlı ve pratik bir şekilde mikrop ya da bakterilerden arındırabilirsiniz. Diversey dezenfektan ürünleri ambalajları sayesinde de son derece pratik bir kullanım sunar. Sprey şişelerde satılan dezenfektan çeşitlerini satın alarak kolayca uygulayabilirsiniz. Sprey şişeler kolay kullanımının yanı sıra oldukça ekonomiktirler. İçerisinde bulunan karışımdan çok az kullanarak büyük yüzeyleri temizleyebilmenizi sağlar. Böylece dezenfektan ürününüzü uzun süre boyunca verimli şekilde kullanabilirsiniz. Diversey markasının dezenfektan ürünlerinde kullandığı bir diğer ambalaj çeşidi de pompalı şişelerdir. Bu ambalajlar üzerinde basıldığında içerisindeki karışımı belirli bir miktarda veren özel pompaya sahiptirler. Pompalı ambalajlar genel olarak yoğun yapıdaki dezenfektanlar için kullanılırlar fakat oldukça akışkan ve sıvı yapıdaki ürünler için de kullanılabilirler. Farklı ambalaj yapısına sahip kullanışlı dezenfektan çeşitlerini Trendyol'dan satın alabilirsiniz. Ayrıca Diversey fiyat listesi sayesinde güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.