placeholder
"

Kulaktan Ateş Ölçer

" araması için 108 sonuç listeleniyor

Kulaktan Ateş Ölçer Çeşitleri ile Hızlı Ölçümler

Kulaktan ateş ölçer insan vücudunun gösterdiği değişkenlere göre çalışabilecek güvenli ve etkili bir üründür. İşin büyük bir kısmını sizin yerinize yapar. Bu sayede çocuğunuzun ve kendinizin ateşini kolay bir şekilde ölçebilirsiniz. Ölçüm sonuçlarını hafızaya kaydedebilme özelliği sayesinde takip edilmesi gereken ateşlerde kolaylık sağlar. Ateşin tanımı yaşa göre değiştiği için hassas bir sıcaklık ölçümü çok önemlidir. Bu sebeple kullanılacak ürünün kaliteli ve güvenilir olması gerekir. Kulak konforu ile adından söz ettiren ürün özellikle çocuklu her evde bulunması gerekir. Saniyeler içinde güvenilir ölçüm sonuçları verebilme özelliği sayesinde çocuğun sıkılması ya da bebeğin durmaması gibi bir durum gerçekleşmez. Çocuk uyurken bile ölçüm yapılabilir. İhtiyaca göre farklı özelliklere sahip markalar seçenekler arasındadır. Kulaktan ateş ölçer kullananlar kalitesi ve konforlu ölçümü ile bu markayı güvenle tercih etmektedir.

Kulaktan Ateş Ölçer Kullanımı ve Öne Çıkan Özellikleri

Kulaktan Ateş Ölçer Kullanımı ve Öne Çıkan Özellikleri

Kulaktan ateş ölçer herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir üründür. Ölçüme başlamadan önce filtreli olanlarda hijyenik lens takılır. Ürün açma/kapama tuşuna basılarak açılır. Menü tuşundan ateşi ölçülecek kişinin yaş aralığı seçilir. Ateş ölçerin ucu kulak kanalına yerleştirilir. Sabit tutulur. Ölçüm düğmesine basılarak ateş ölçülür. Ölçüm sonrası tek kullanımlık filtre çıkarılır ve tekrar kullanılmaz. Kulaktan ateş ölçer özellikleri markalara göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ürünler tüm yaş grupları için uygundur. Kulak zarının yaydığı ısıyı 1 saniyede ölçebilir. Doğru ölçüm sonucu için sensörü geniş açılıdır. Ölçüm sonuçları büyük LCD ekranda rahatça görülebilir. Ölçüm bittiğinde ve ateş yüksek olduğunda sesli uyarı verir. Gösterge ekranının renk kodlu ışığı sayesinde gece de rahatlıkla ölçüm sonucu görülebilir. 9, 25, 30 ölçüm gibi farklı hafıza seçenekleri markalara göre değişebilir. Saat ve tarih ayarları yapılarak ateş ölçüm sonuçları gün ve saat olarak takip edilebilir. Tek kullanımlık lens filtreleri ile çalışanlar BPA ve lateks içermeyen maddelerden üretilir. Bebeklerden yetişkinlere kadar farklı ölçüm parametreleri kullanılır. Lens filtresiz olanları da seçenekler arasındadır. İki adet kalem pil ile çalışır. Vücut sıcaklığı dışında ortam ve su sıcaklıkları ölçümü yapan ürünler de mevcuttur.

Kulaktan Ateş Ölçer Kullanıcı Yorumları

Kulaktan Ateş Ölçer Kullanıcı Yorumları

Kulaktan ölçen ateş ölçer hızlı ve kolay kullanımının yanında verdiği doğru sonuçlar ile pek çok kullanıcının dikkatini çekebilir. Kullanıcıların memnuniyeti, olumlu geri dönüşleri gerek değerlendirmeleri gerekse yorumları ile görülebilir. Ürünü alacak olan kullanıcılar pek çok marka arasından araştırma yapabilir. Markalar arasında karşılaştırmalar yaparak aradığı özelliklere sahip olan ürüne karar verir. Kulaktan ateş ölçer yorum kısmında kullanıcılar özellikleriyle ilgili tecrübelerini aktarır. Ekran genişliği ile ölçüm sonuçlarının net bir şekilde görülebilmesi, yüksek ateş ölçümlerinde uyarı vermesi, önceki ölçüm sonuçlarının kaydediliyor olması gibi kulaktan ateş ölçer tavsiyesi verenlerin yorumları tercih edilme sebeplerini artırır.

Kulaktan Ateş Ölçer Fiyatları Tüm Avantajları ile Trendyol’da

Kulaktan Ateş Ölçer Fiyatları Tüm Avantajları ile Trendyol’da

Kulaktan ateş ölçer fiyatları ürün markalarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Arka ve ön göstergeli ürünlerden kullanım konforu uygun olanlar seçilebilir. Ürünün hafıza kapasitesi, hızlı ölçüm, uyarı sesleri gibi özellikler ürünün fiyatının belirlenmesindeki kriterler olarak sayılabilir. Eklenen her bir özellik ürün fiyatının değişmesine sebep olabilir. Tek kullanımlık filtre maliyetini ortadan kaldıran ürünler ile filtreli ürünler arasında fiyat farklı olabilir. Filtreliler de bulunan kulak şeffaf aparatları tek kullanımlık olduğu için bittiğinde ayrı satın alınması gerekebilir. Bebekler için minik ve hassas olan ürünler tercih edilebilir. Ürünlerle ilgili fiyat performans karşılaştırması yapılarak bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Güvenilir markaların adresi Trendyol sayfasındaki ürünleri inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.