"

İş Güvenliği Kulaklık

" araması için 731 sonuç listeleniyor

İş Güvenliği Kulaklık Çeşitleri Trendyol’da!

Her koşulda çalışma şartlarında dikkat edilmesi gereken iş güvenliği unsurları vardır. Çalışanların güvenliğinin sağlanması için alınması gereken birçok önlem vardır. Gürültülü ortamda çalışan işçilerin işitme problemleri yaşamamaları için iş güvenlik kulaklığı kullanması tavsiye edilir. Yüksek sesli ortamlarda kulak yolu ve zarı zarar görebilir. Bunu engellemek ya da azaltmak için kullanılan gürültü önleyici kulaklık iş güvenliği anlamında kullanılması gereken ürünlerdendir. Özellikle gürültülü bir ortamda çalışmak zorunda olan kişilerin kullanacağı bu kulaklıkların farklı özellikte tasarımları vardır. Etraftaki şiddetli sesi azaltır veya tamamen duymanızı engellemeye yardımcı olur. Birbirinden farklı renk ve tasarıma sahip özel olarak üretilen ürünler mevcuttur. İsteğinize göre herhangi bir rengi veya modeli tercih edebilirsiniz. İş güvenliği kulaklık tıkacı yumuşak yapısı ile rahatsız etmeyen şekilde üretilen modellere sahiptir. Küçük boyutları ile uyku esnasında da kullanılabilir. Gürültüyü minimize eder. İş ortamlarında kullanılmak üzere daha gelişmiş modelleri de mevcuttur. Büyük yapıları ile kulağın tamamını kapatan modeller yüksek şiddetli alanlarda güvenle kullanılmak üzere tasarlanır. İpli olan modellerinin yanı sıra birbirinden farklı amaca hizmet eden birçok çeşidi vardır. İster uyku esnasında kullanmak ister çalışma ortamında işitme sağlığınızı korumak için kullanabileceğiniz bu ürünler farklı renkleri ve modelleri ile müşterilere sunulur. İsteğinize ve kullanım amacınıza göre iş güvenliğini sağlamak için tercih edeceğiniz bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Gürültü Önleyici Kulaklık Modelleri

Gürültü Önleyici Kulaklık Modelleri

Yükses sese maruz kalındığı zaman ortaya işitme problemleri çıkabilir. Gerekli önlemler alınması ve iş güvenliğinin sağlanması, bu gibi problemleri ortadan kaldırmaya ya da engellemeye yardımcı olur. İş yerinde gürültülü makinelerin ve cihazların olması oldukça rahatsız edicidir. Araba, elektronik malzeme, parça imalatı gibi fabrikalarda bulunan bu gürültülü devasa cihazlar güç gerektiren işler yaptığı için çalışma esnasında fazla ses çıkarır. Yeterli önlemler alınmaz ise bu seslere maruz kalan kişilerde işitme kaybı, işitme fonksiyonu bozukluğu gibi birçok olumsuz etkilere neden olur. Bu gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmak için uzmanlar kulak koruyucu kulaklık kullanılmasını tavsiye eder. Birden fazla çeşidi bulunan güvenlik kulaklığı modelleri, ihtiyaçlara göre farklılık gösterir. Kafanızın üzerinden takabileceğiniz iki kulağınızın da tamamını kapatan tasarıma sahip ürünler mevcuttur. Bu ürün tehlikeli olan yüksek gürültü seviyesini azaltmak amacı ile tasarlanır. Takılmasını kolaylaştıran ve uzun süreli kullanımlarda rahatsız etmemesi için kafa bandı bulunur. Kulağınız ile doğrudan temas eden kısım deri malzemeden yapılır. İçerisinde bulunan süngerler ve yardımcı malzemeler ile rahat bir kullanım sağlanırken şiddetli ses dalgalarının emilimini kolaylaştırır. Geniş kapama halkaları işlevselliğini artırır. Kulak yastığı oldukça yumuşak malzemelerden üretilir. Tepesinde bulunan bant, baretler ile kullanılmasını kolaylaştırır ve rahatsız etmez. Dış kabuk rengini dilediğiniz tonda seçebilirsiniz. İş için kulaklık modelleri arasından istediğiniz özelliğe ve renge uygun tasarımlara ulaşabilirsiniz. Ses önleyici ve ergonomik yapıya sahip olması üst düzey koruma sağlar.Yüksek sesli ortamda ders çalışmak zorunda kalan öğrenciler rahatsız olduklarını ve odaklanma problemi yaşadıkları söylenir. Bu ürün sayesinde şiddetli ses en aza indirilir ve rahatsız etme derecesi ortadan kalkar. Birçok amaca ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış olan bu ürünleri her renk ve çeşitte listeleyebilirsiniz. Güvenlik için önemli bir yer tutar ve zorunlu yerlerde kesinlikle kullanılmalıdır. Siz de istediğiniz modeli detaylı bir şekilde inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanı Trendyol üzerinden hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde sipariş edebilirsiniz.Ayrıca iş güvenliği kulaklık fiyatlarına Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Alternatifleri ile Kulaklık Modelleri

Alternatifleri ile Kulaklık Modelleri

Kulak tıkacı, farklı alanlarda kullanmaya uygun bir üründür. Yüksek sesli ortamlarda dikkati dağılanlar rahat bir şekilde kullanılabilirken farklı ihtiyaçlarda da kullanılabilir. Desibeli yüksek makine ortamında çalışan veya maruz kalan kişiler de işitme problemlerini önlemek ve ortadan kaldırmak için bu ürünü tercih ederler. İş güvenliği kulaklık çeşitleri ihtiyaçlara göre farklılık gösterdiği gibi her koşula uyum sağlar. Uyku sırasında kullanmak isteyenler küçük modellere yönelebilir. Elastik ve yumuşak yapısı sayesinde hiçbir rahatsızlık hissi oluşturmaz. Çam tipi şeklinde olanlar kulağı kolay bir şekilde takılabilir. Cildi tahriş etmemesi müşterilerin beğenisini toplar. İpli modeller olduğu gibi düz olanları da mevcuttur. Bu küçük modeller aynı zamanda iş sahasında da kullanılabilir. Ağır makineli ortamda kullanılacak olan profesyonel modeller büyük boyutlara sahiptir. Baş hizasından iki kulağı da kapatacak şekilde takılır. İçerisinde kullanılan yoğun sünger ve ses emici malzemeler sayesinde gürültüler en aza indirilir. Baret ile de rahatsız etmeden kolay bir şekilde kullanılabilir. Sadece baret ile kullanıma özgü modeller de bulunur. Aynı şekilde iki kulağın da tamamını kapatabilir ve kıskaç yardımı ile baretinize tutunabilen tasarımlı ürünler de ilgi odağıdır. Birbirinden güzel renk seçenekleri ile hoş bir görünüm sağlarken tek kullanımlık ve sürekli kullanılabilen modelleri mevcuttur. İçeriğinde kullanılan malzemelerin cilde ve kulağa hiçbir zararı yoktur. İşitme kaybı ve türevi problemler için alınması gereken önemli bir önlem çeşididir. Kulak tıkacı iş güvenliği için oldukça önemli bir üründür. Farklı çeşitlerdeki iş güvenliği kulaklık modelleri ve daha fazlasına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü seçip Trendyol üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Dikkat Çekici Tasarımlara Sahip Kulaklıklar

Dikkat Çekici Tasarımlara Sahip Kulaklıklar

İhtiyaçlarınıza karar verdikten sonra tercih edeceğiniz modeller hem kullanışlı hem de yararlıdır. İş güvenliğinin sağlanması ve olası etkilerin önleminin alınması önemlidir. Daha sonra karşılaşılabilecek sağlık problemleri bu sayede önlenmiş olur. İş güvenlik kulaklığı kullanımı kolay ve etkili ürünlerden biridir. Küçük tıpa şeklinde olanlar düz ve çam tipi olmak üzere farklılık gösterir. Çam modelleri daha kolay takılabilir ve kullanımı rahattır. Yumuşak süngerimsi yapısı rahatsızlık hissi oluşmasını engeller. Barete takılanlar ve direkt kafa üzerinden takılanlar mevcuttur. Farklı renkte ve tasarımda üretildikleri için isteğe uygun modeller tercih edilebilir. İpli modellerin de kullanımı ve saklanabilmesi kolaydır. İster kordonlu ister kordonsuz bir şekilde kullanılabilir. Poliüretan malzeme içeriği ile cildi tahriş etmeden kolay kullanım imkanı sunar. Tırtıklı olanların yanı sıra düz olanlar da mevcuttur. Bunlar pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Kire dirençli bir halde olması tercih edenleri memnun eder. Yumuşak, hipoalerjenik poliüretan köpükler müşteriye maksimum konfor sağlar. Ergonomik yapısı ve tamamen özgün tasarımları göz alıcıdır. Konik dizaynı birçok kulak kanalı için uygundur. Ortamdaki sesleri gerekli düzeye kadar düşürür. İş güvenliği kulaklık fiyatları uygun yapısı ile ihtiyacı olan herkesin alabileceği şekildedir. Ayrıca iş güvenliği kulaklık kullanımı da oldukça kolaydır. Ürünler her iki kulak kanalına da uygun olarak düzenlenir ve üretilir. İş güvenliği kulak tıkacı özellikle buna uygun olan iş yerlerinde güvenliğin sağlanması için oldukça önemlidir. Eğer yüksek ses şiddetine sahip bir ortamda bulunuluyor ya da çalışılıyor ise kullanılmalıdır. Yüksek şiddetli seslerin absorbe edilmesini sağlarken kulak sağlığınızı korumaya yönelik üretilen üren müşterilerin önerileri ile gelişir. Ses seviyesi kulağınızda işitme problemlerinin oluşmasına engel olacak düzeye kadar indirilir. Şık tasarımları ile hiç rahatsız edici değildir. Müşteriler tarafından olumlu yorumlar ile desteklenir. Aradığınız ürün modellerini Trendyol üzerinden aratarak bulabilirsiniz. Bulduğunuz sonuçlarda çıkan seçenekleri inceleyerek size uygun olan tasarımı en kolay şekilde sipariş verebilirsiniz.