İlgili Kategoriler
Tür
Fiyat
Ölçüm Şekli
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Braun Ateş Ölçer

" araması için 86 sonuç listeleniyor

Temaslı ve Temassız Ölçüm Yapabilen Braun Ateş Ölçer Modelleri Trendyol'da!

Braun ateş ölçer ile vücut ısısının derecesini son derece rahat bir şekilde tespit edebilirsiniz. Bu cihazlar, temaslı ve temassız olmak üzere iki farklı gruba ayrılır. Temaslı termometreler, evde kullanım için uygun cihazlardır. Temassız olanlar ise özellikle medikal ortamlarda sıklıkla tercih edilir. Bu ürünleri temiz tutmak oldukça kolaydır. Evde kullandığınız pil ya da şarj ile çalışan temaslı ateş ölçerleri ise sık sık temizlemeniz tavsiye edilir. Bu sayede Braun ateş ölçer cihazını hijyenik bir şekilde gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Vücut ısısının tespiti için Braun marka ateş ölçerler arasından dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Braun Ateş Ölçer ile Sağlık Durumunuzu Her An Kontrol Etme İmkanı

Braun Ateş Ölçer ile Sağlık Durumunuzu Her An Kontrol Etme İmkanı

Ateş ölçer her sağlık kuruluşunda ve evlerde bulunması gereken medikal bir cihaz olmaktadır. Ateş hastalıkları genellikle bebeklerde görülmektedir. Bunun yanı sıra her birey ateşli bir hastalığa yakalanabilmektedir. Ateşli hastalıklar yaşandığında hemen önlem alınmalıdır. Aksi takdirde ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet verebilmektedir. Bu yüzden evinizde bir ateş ölçer bulunması oldukça faydalıdır.

Ateş ölçerler pek çok marka tarafından üretilmekte olan pek çok çeşide sahip medikal cihazlardır. Braun ateş ölçer temassız, kulaktan ve dijital olarak üç çeşit ateş ölçer modeline sahiptir. Son zamanlarda temassız ateş ölçerler sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kulaktan ve dijital ateş ölçerler de oldukça kullanışlıdır. Ateş ölçümü yalnızca kulaktan değil aynı zamanda alın, ağız ve koltuk altından da yapılabilmektedir. Braun temassız ateş ölçer modelleri ile bilek gibi uzuvlardan da ateşi ölçebilmek mümkün hale gelmektedir.

Ateş sonucu oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçebilmek için önlemleri almak gerekmektedir. Ateş ölçerin amacı ani vücut ısısı değişimlerini belirlemektir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ateş ölçerler de oldukça gelişme kaydetmiştir. Braun kızılötesi ateş ölçer teknolojinin getirmiş olduğu medikal cihazlardan biridir. Braun ateş ölçer lazerli bir üründür. Kullanım açısından oldukça pratiktir. Braun temassız ateş ölçerleri özellikle çocuğunuzun ateşini ölçerken kullanabilirsiniz. Herhangi bir temasa gerek kalmadığı için çocuğunuz için de rahat bir ölçüm deneyimi sağlayacaktır.

Temassız ateş ölçerlerin yanı sıra kulaktan ölçüm yapan ateş ölçerler de yer almaktadır. Braun Thermoscan serisi kulaktan ateş ölçümü yapmaktadır. Kendiniz için bir ateş ölçer almak istiyorsanız Braun’un Thermoscan serisinde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. Bu cihazlarda Age Precison adlı teknolojiden yararlanılmaktadır. Böylelikle ateş ölçeri yaşınıza göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. Braun kulak içi ateş ölçer de son derece pratik bir üründür.

Ateş yaşa göre değişkenlik gösteren boyutlara sahiptir. Bu açıdan yaşa göre ateş ölçümü yapan cihazlar oldukça avantaj sağlamakta ve güven vermektedir. Yeni doğanlar da dahil olmak üzere her bireyde doğru ölçüm gerçekleştirebilmek için geniş açılı sensörü bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ortaya çıkan sonucun daha doğru olması için ateş ölçerin ucu önceden ısınmaktadır. Hızlı ve kolay kullanıma sahip olan Braun ateş ölçerler, ölçümleri hafızasına kaydetmektedir. Böylelikle ateşi olan birinin ölçümünü yaparken aynı zamanda durumunu takip edebilmeniz de mümkün olmaktadır. Ateş ölçeri kişisel olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Hijyenik lens filtreleri bulunduğu için birden fazla kişinin kullanması da mümkündür.

Braun Ateş Ölçer Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları Nasıldır?

Braun Ateş Ölçer Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları Nasıldır?

Vücuda virüs ve bakteri girdiğinde vücut tepki vermektedir. Bu tepki vücudun dışına ateş olarak çıkmaktadır. Herkesin karşılaşabileceği oldukça doğal bir durumdur. Fakat önlemleri alınmadığında ve gerekli tedaviler yapılmadığında oldukça tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Özellikle bebeklerde sıklıkla görülmekte olan ateşin önlemini evinizde ateş ölçer bulundurarak alabilirsiniz. Oldukça küçük bir adım gibi görülse de anında kontrol altına alabilmek için önemli bir adım olmaktadır.

Braun kulaktan ateş ölçer modellerinden birini tercih ederek ateş ölçer ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Braun Thermoscan kulaktan ateş ölçer serisinde birbirinden farklı modeller yer almaktadır. Teknolojik olarak donanımlı olan seride hızlı ölçüm yapan, yaşa göre ayarlanabilen, ölçümleri hafızasına kaydedebilen gibi niteliklere sahip ateş ölçerler bulunmaktadır. Kulaktan ateş ölçerlerin hijyenik olmasını sağlayan filtreler bulunmaktadır. Bu filtrelere sahip olan Braun ateş ölçerlerden birini tercih ederek cihazı birden fazla kişinin kullanabilmesini sağlayabilirsiniz. Hızlı ve nazik bir şekilde ateş ölçebilmeniz için tasarlanmışlardır. Özellikle bebeklerde ve küçük çocuklarda ateş ölçümü temaslı gerçekleştirilirken zor anlar yaşanabilir. Temassız ateş ölçer kullanarak bu durumu engellemek ve çocuğu endişelendirmemek mümkün hale gelebilmektedir.

Braun alından ateş ölçer tercih ederek temassız bir şekilde bebeğinizin ya da küçük yaştaki çocuğunuzun ateşini kolaylık ölçebilirsiniz. Braun’un alından ölçüm yapabilen ateş ölçerlerini temassız şekilde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda temaslı da kullanabilirsiniz. İki moda da sahip olan ateş ölçerlerin yaşa göre ayarlama özelliği olan Age Precision teknolojisine sahip modeli de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ateş ölçerlerde gece kullanımı için sessiz mod ve arka ışık gibi özellikler de yer almaktadır. Braun kalitesine sahip olan ateş ölçerler kullanan kişilerin sağlığını düşünen oldukça pratik cihazlar olmaktadır. Saniyeler içerisinde ölçüm yapabilen Braun ateş ölçerlerin herhangi bir modelini evinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Pek çok tehlikeli durumun önüne geçilmesini sağlayan ateş ölçerler evde mutlaka bulunması gereken medikal cihazlardan biri olmaktadır. Ateşli hastalıklar önlemi alınmadığından pek çok tehlikeli sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Ateş ölçerler birçok farklı çeşide sahiptir. Temaslı ya da temassız şekilde kullanabileceğiniz gibi alın, kulak, bilek, koltuk altı gibi farklı vücut uzuvlarından da ölçüm yapabilmeniz mümkündür. Braun ateş ölçer cihazı fiyatları ve modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun herhangi bir ateş ölçeri hemen sipariş verebilirsiniz.

Farklı Çeşitleri ile Braun Ateş Ölçerler

Farklı Çeşitleri ile Braun Ateş Ölçerler

Ateş ölçerler kullanımı oldukça kolay olan tıbbi cihazlardır. Her sağlık kurum ve kuruluşunda bulunması gerektiği gibi evlerde de bulunması gerekmektedir. Ateşin ortaya çıkma sebebi virüs ve bakterilerin vücuda girdiğinde vücudun tepki vermesinden kaynaklanmaktadır. Herkesin çok kez yaşayabileceği ateş birçok hastalığın semptomları arasında yer almaktadır. Ateş hemen tespit edilirse ve önlem alınırsa tehlikeli boyutlara gelmemektedir. Ateşi hemen tespit edebilmek için evde ateş ölçer bulunması oldukça faydalı olacaktır. Braun ateş ölçer modellerinden birini evinizde bulundurarak siz de önleminizi alabilirsiniz.

Braun BNT 400 ateş ölçer gibi temassız ölçüm yapabilen cihazlar yer almaktadır. Teknolojik açıdan oldukça gelişmiş olan Braun timpanik ateş ölçer saniyeler içerisinde güvenli ve hassas ölçümler yapabilmektedir. Temassız ölçüm yapabileceğiniz gibi alından temaslı ölçüm de gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle bebekler ateş ölçümünün temaslı olmasından dolayı rahatsız olabilirler. Bu durumu engellemek ve bebeğinizin endişeye kapılmamasını sağlamak için Braun temassız ateş ölçerlerden birini tercih edebilirsiniz. Braun 6520 ateş ölçer gibi modeller No Touch serisine ait olan ateş ölçerler olmaktadır. Bu ateş ölçerler temassız ölçüm yapabilmektedir. Bunun yanı sıra yaşa göre ayarlanabilme özelliği olan Age Precision teknolojisine sahip temassız ateş ölçer de bulunmaktadır. Son zamanlarda temassız ateş ölçerler sıklıkla tercih edilmektedir.

Braun markası son teknoloji özelliklerden faydalanarak tasarladığı ateş ölçerler pratik ve tutarlı kullanım sağlamaktadır. Ateş ölçerler günlük hayatın bir parçası haline gelmiştir. Özellikle bebek sahiplerinin sıklıkla kullanmak zorunda olduğu ateş ölçerin kaliteli ve hassas olması önemlidir. Braun bebek ateş ölçerlerinden birini seçerek küçükleri tedirgin etmeden ölçüm yapmak mümkün olur. Bu yüzden ateş ölçer tercihi yaparken ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Braun marka ateş ölçerler dijital ya da kızılötesi olabilmektedir. Bunun yanı sıra kulaktan ölçüm yapabileceğiniz ateş ölçerler de bulunmaktadır. Kulak hassas bir bölge olduğu için ona uygun yumuşak uca sahip modeller vardır. Braun koltuk altı ateş ölçer modelleri ile birçok seçeneğe sahiptir. Dijital modeller arasına giren koltuk altı ateş ölçerlerin saniyeler içinde ölçüm yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Age Precision teknolojisine sahip dijital ateş ölçerler de vardır. Ateşin sonuçları yaşa göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden yaşa göre ayarlanabilen ateş ölçerler daha verimli sonuçlar alabilmek için tercih edilmektedir. Esnek uca sahip Braun ateş ölçerler ölçümleri hafızasına kaydedebilmektedir. Böylelikle ateş ölçüm takibini cihazdan da yapabilirsiniz.

Kullanımı Pratik Braun Ateş Ölçerler

Kullanımı Pratik Braun Ateş Ölçerler

Ateş vücutta hissedilen yüksek sıcaklık olarak tanımlanmaktadır. Bakteri ya da virüsün vücuda girmesi sonucu vücudun verdiği tepkimelerden biri ateş olmaktadır. Birçok hastalığın etkileri arasında da yer alan ateş her insanın hayatı boyunca karşılaşabileceği bir durumdur. Ateşli hastalıklar ve ateş, tespit edildikten sonra tedavi edildiğinde kolaylıkla etkisini yitirmektedir. Bu noktada önemli olan şey ateşi erkenden tespit edebilmektedir. Bu duruma yardımcı olabilecek en iyi şey ise ateş ölçerler olmaktadır. Her evde bulunması gereken ateş ölçerler kullanan kişilere birçok yönden fayda sağlamaktadır. Braun dijital ateş ölçer modelleri ihtiyacınızı karşılayabilecek tıbbi cihazlar olmaktadır. Teknolojik açıdan gelişmiş özelliklere sahip oldukları için kullanan kişilere avantaj sağlamaktadır. Saniyeler içerisinde ölçüm yapabilme, gece modu ile kullanabilme, ölçümleri hafızasına kaydedebilme, yaşa göre ayarlanabilme gibi nitelikleri ateş ölçeri pratik ve güvenilir hale getirmektedir.

Ateş ölçerler hassas cihazlar olmaktadır. Kesin ve tutarlı sonuçlar vererek güven kazanmaktadır. Braun ateş ölçerler titizlik ile ölçüm yapmakta ve o güveni sağlamaktadır. Braun Prt 2000 dijital ateş ölçer gibi modellerde verim alabilmek için gereken tüm özellikler yer almaktadır. Dijital modeller ile ölçüm koltuk altı, ağız, kulak ve alın gibi uzuvlardan yapılabilmektedir. Braun dijital ateş ölçerlerin kolay temizlenmesi için su geçirmeyen modelleri bulunmaktadır. Hijyenik açıdan da güvenli olması önemli olduğu için ateş ölçerin temizliği düzenli olarak gerçekleştirilmelidir.

Dijital ateş ölçerlerin yanı sıra kızılötesi diğer adı ile temassız ateş ölçerler de bulunmaktadır. Kızılötesi teknolojisinden faydalanılarak tasarlanmakta olan Braun ateş ölçer modelleri son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Temassız olduğu için oldukça hijyeniktir. Bunun yanı sıra oldukça hızlı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Braun hızlı ateş ölçer oldukça pratik bir üründür. Alından ya da bilekten rahatlıkla ölçüm gerçekleştirilebilir. Özellikle bebek ve küçük çocukların ateş ölçümü temassız olanlar ile kolay bir şekilde halledilebilir.

Ateş önemli bir hastalıktır ve erken müdahale oldukça önemlidir. Erken müdahalede en önemli rolü ateş ölçer oynamaktadır. Evinizde ateş ölçer bulundurmanız ateşi kontrol altına alabilme süresini oldukça kısaltmaktadır. Evinizde ateş ölçer yoksa ve almayı düşünüyorsanız Braun ateş ölçer modellerini değerlendirebilir ve seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Braun ateş ölçer yorumları ve değerlendirmelerini sayfamızda kolaylıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Fikir edinmek ve ihtiyacınıza uygun Braun ateş ölçeri bulmak için yorumlardan ve değerlendirmelerden yararlanabilirsiniz.

Her Evin İhtiyacı Olan Braun Ateş Ölçerler

Her Evin İhtiyacı Olan Braun Ateş Ölçerler

Ateş ölçer, sağlık kurumlarında ve evlerde bulunması gereken tıbbi bir cihazdır. Ateşin ölçülmesini birçok farklı yolla sağlayabilmekte olan ateş ölçerler benzer bir prensip ile çalışmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan Braun ateş ölçerler evinizden eksik etmek istemeyeceğiniz modellere sahiptir. Son teknoloji özellikler ile donatılmış olan ateş ölçerler her bütçeye uygun çeşitliliktedir. Braun ateş ölçer modelleri temassız, kulaktan ve dijital olarak üç kategoriye ayrılmaktadır.

Temassız olan ateş ölçer modelleri son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kızılötesi ışınların yardımı ile çalışmaktadır. Ateşi ölçmek için hiçbir temasa gerek kalmamaktadır. Mesafeli bir şekilde ateş ölçümü gerçekleştirdiği için özellikle sağlık kuruluşlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Dilerseniz alından dilerseniz bilekten temassız bir şekilde ateş ölçümü yapabilirsiniz. Temassız olması kullanan kişilere rahatlık sağlamaktadır. Braun temassız ateş ölçer modellerinden bazıları iki moda sahiptir. Bu sayede temas sağlayarak da ateş ölçümü yapılabilmektedir. Dijital ve kulaktan ateş ölçer modellerinde temas gerekmektedir. Bu temas kulaktan, ağızdan, koltuk altından ya da alından sağlanabilmektedir. Kulaktan ateş ölçümü sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir.

Braun IRT 6020 Thermoscan ateş ölçer ve diğer Thermoscan serisine ait kulaktan ölçüm yapan ateş ölçer modellerinde birçok işlevsel fonksiyon yer almaktadır. Kulağı rahatsız etmemek için önceden ısınan uç, doğru ölçümler elde edilebilmesi için geniş açılı sensör, renk kodlu ekran, geceleri kolay kullanım için gece modu ve son ölçümleri hafızaya kaydetme gibi birçok işlevsel özelliği bulunmaktadır. Bu işlevsel özellikler kullanımı oldukça verimli hale getirmektedir. Braun Thermoscan ateş ölçer oldukça kullanışlı bir üründür.

Kulaktan ateş ölçümü yapılacağı zaman dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Doğru sonuçlar elde edebilmek için her zaman aynı kulaktan ölçüm yapılmalıdır. Ölçüm yapılacağı zaman kulak içinde kir olmaması, kulaktan kan ya da akıntı bulunmaması, kulak içi yolundan ilaç kullanılmamış olması ve kulakta enfeksiyon bulunmaması gerekmektedir. Eğer bu sorunlardan herhangi biri mevcut ise ağız, alın gibi diğer uzuvlar aracılığı ile ölçüm gerçekleştirebilirsiniz. Braun uzaktan ateş ölçer filtresi bulunan hijyenik bir alettir. Sağlığa uygun olması açısından hijyenik filtreler içermektedir. Böylelikle kişiye ait kullanımın yanı sıra birden fazla kişinin de kullanabileceği bir ateş ölçer haline gelmektedir. Ateş ve ateşli hastalıklar sağlığınızı tehlikeye sokabilecek boyutlarda olabilir. Bu yüzden daima dikkat etmek gerekmektedir.

Pratik ve Hijyenik Braun Ateş Ölçerler

Pratik ve Hijyenik Braun Ateş Ölçerler

İnsan vücuduna bakteri ya da virüs girdiğinde vücut kendini korunmak için savunmaya geçmektedir. Bu durumların sonucunda ise tepki olarak vücut dışından ateş yükselmesi meydana gelmektedir. 38 derece ve üstü ateş olarak kabul edilmektedir. Ateş ve ateşli hastalıklar sağlık için oldukça tehlikelidir. Özellikle yenidoğanlarda ateş sıklıkla görülmektedir. Ateşin yükselmesi durumunda hemen kontrol altına alınması gerekmektedir. Ateşin yükseldiğine dair şüpheler duyulduğunda hemen bir ateş ölçer yardımı ile ateş ölçümü gerçekleştirilmelidir. Bu yüzden evinizde Braun ateş ölçer modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ateş ölçer kullanarak ateş ölçümünü dilediğiniz an gerçekleştirebilirsiniz.

Satın almak isteyenler için pek çok Braun ateş ölçer çeşitleri ve modelleri bulunmaktadır. Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ateş ölçeri kolaylıkla bulabilirsiniz. Braun termometreleri, şekillerine göre değişkenlik gösterebilir. İnce ve uzun bir model isterseniz Braun çubuk ateş ölçeri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra daha farklı bir model arayışında olanlar ise Braun tabanca ateş ölçeri seçebilir.

Her eve lazım olan ateş ölçerin hijyenik ve kullanım açısından pratik olması cihazın verimliliğini artıran faktörler olmaktadır. Değerlendirmenizi yaparken bu noktalara önem vermeniz gerekmektedir. Temassız ve temaslı ateş ölçer çeşitleri bulunmaktadır. Temaslı ateş ölçer modelleri dijital ve kulaktan olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Klasik bir ürün arayışındaysanız Braun temaslı ateş ölçer modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu Braun ateş ölçer, civalı bir teknolojiye sahiptir.

Kulaktan ateş ölçerler, çapraz bulaşmalara sebebiyet vermemek için hijyenik lens filtreleri içermektedir. Böylelikle birden fazla kişinin kullanabileceği hale gelmektedir. Dilerseniz kişisel bir cihaz olarak da kullanmanız mümkündür. Dijital ateş ölçerler saniyeler içerisinde ölçümü gerçekleştirebilmektedir. Esnek uca sahip olan ateş ölçerler son ölçümleri hafızasına kaydetme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sahip oldukları renk kodlu ekran sayesinde ölçümü daha kolay yorumlamanıza yardımcı olmaktadır.

Temassız olan ateş ölçerler son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hiçbir temasa gerek kalmadan bilek ya da alından mesafeli bir şekilde ateş ölçümü gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Özellikle sağlık kuruluşlarında oldukça tercih edilmektedir. Ateş ölçer modellerinin bazılarında patentli olan Age Precision teknolojisi bulunmaktadır. Bu teknoloji ile ateş ölçer üzerinde yaş ayarlanabilmektedir. Bunun için Braun ateş ölçer ayarlarından yaşınızı girmeniz yeterlidir. Böylelikle ateş ölçümü yaşa göre yapılmaktadır.

Üç Braun ateş ölçer çeşidinde de bu özelliğe sahip modeller yer almaktadır. Braun ateş ölçer kullanımı modeline göre değişiklik gösterebilir fakat genellikle aynı prensip ile çalışmaktadır. Bu ürünler, şarjlı ya da pilli olabilir. Braun şarjlı ateş ölçerler, bir adet adaptöre sahiptir. Bu sayede ürünün şarjı bitince kolayca bataryasını doldurabilirsiniz. Braun pilli ateş ölçer ise kablosuz çalışan bir üründür. Bu cihazlar genellikle 2 adet pil ile çalışır. Ateş ölçer ile birlikte gelen kullanım kılavuzundaki yönergeleri takip ederek ateş ölçerin kurulumunu gerçekleştirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Braun ateş ölçer tavsiye ve değerlendirmeleri için sayfamızda yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza, zevkinize ve bütçenize uygun olan herhangi bir Braun ateş ölçer modelini Trendyol’dan bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.