İlgili Kategoriler
Ölçüm Şekli
Fiyat
Hafıza Özelliği
Çalışma Tipi
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Beurer Tansiyon Aleti

" araması için 114 sonuç listeleniyor

Beurer Tansiyon Aleti ile Sağlığın Kontrol Altında

Hastalıklardan korunmak ve sağlığımızı kontrol altında tutabilmek için bazı destekler alabiliriz. Tansiyon ve nabzın belli düzenli aralıklarla kontrol edilir ve takibi yapılabilmesi için tansiyon aleti gerekli olabilir. Ancak insan ne kadar dikkatli olursa olsun bazı kronik rahatsızlıklara veya başka bir takım hastalıklara sahip olabilir. Hastaneler dışında da bu durum evde de kişinin kendisi ya da yakınları tarafından takip edilir. Belli başlı sağlığını kontrol ve takip etme gibi durumlar içinde bazı sağlık ekipmanlarına ihtiyaç duyulur. Tansiyon aleti kan basıncını ölçen ve sizi bu konuda iyi veya kötü olduğu hakkında bilgilendiren bir alettir. Kullanılması gelişen teknoloji ile birlikte artık daha kolay ve rahat olduğundan evlerde de güvenle kullanılabiliyor. Elektronik, civalı ve havalı olmak üzere 3 farklı modelde çeşidi bulunur. Ancak evlerde kan basıncı verisini daha doğru ve hızlı kavrayıp anlayabilme, kullanımının da diğer çeşitlerine oranla daha kolay olması nedeni ile elektronik olanlar daha sık tercih edilir. Beurer tansiyon aleti elektronik modelde birbirinden farklı ölçme özellikleri seçenekleri ile çeşitleri bulunmaktadır. Koldan, bilekten, üst koldan olmak üzere farklı yerlerden ölçebildiği gibi modellerinde başka özelliklerde eklenmiştir. Dijital, konuşan, ekg ölçümü yapabilen gibi tansiyon bilgisi dışında ek ilave bilgilendiricilerde yapan modelleri de bulunuyor. Beurer tansiyon aleti kullanımı açısından sizi yormayan, hızlı ve güvenilir bir sağlık bilgilendiricisi olarak o anki durumunuzdan sizi haberdar eder.Sağlığınız için bir yardımcı sağlık ekipmanı almak oldukça uzun araştırma gerektirebilir. İster kendiniz için olsun ister yakınınız, sevdiğiniz biri için olsun fark etmez seçeceğiniz aletin güvenilir bir sonuç vermesi içinde sizin kullanma tercihinize, rahatlığınıza ve hangi verilere ihtiyacınız olduğuna bağlıdır.

Beurer Tansiyon Aleti Modelleri

Beurer Tansiyon Aleti Modelleri

Beurer tansiyon aleti farklı ölçüm yerleri ve özellikleri ile her ihtiyacı karşılamaya çalışmaktadır. Koldan ölçüm modellerinden biri Beurer bm 27 tansiyon aleti ürünüdür. Tam otomatik tansiyon ve nabız ölçer aletidir. Üst koldan ölçüm yapar; çarpıntı, ritim bozukluğu gibi farklı durumları algılar, 22 ve 36 cm medium ve large boy kol manşeti bulunur, tarih ve zaman belirtir, geniş ve kolay gösterim yapan LCD ekrana sahiptir. Pil ile çalışır, 4 adet 1,5 voltluk AA pil modeliyle çalışır. 4*30 hafıza kaydetme özelliği bulunur ve kol manşeti yanlış yerleştirildiği takdirde verilerin doğruluğu hakkında uyarı alırsınız. Ürün hakkında farklı bir bilgi edinmek isterseniz Beurer bm 27 tansiyon aleti yorumları kısmını inceleyerek teknik özellikleri haricinde ürünü satın alan diğer kişilerin yorumlarından merak ettiğiniz sorulara cevap bulabilirsiniz. Üst koldan ölçüm yapan bir diğer model Beurer bm 26 tansiyon aleti; otomatik tansiyon ve nabız özelliği, son 3 ölçümün ortalamasını verir. Kolay okunabilen ekrana sahiptir, 4*30 hafıza kaydetme özelliği bulunur ve 22 – 35 cm arasındaki üst kol çevreleri için uygun bir yapısı vardır. Tarih ve saat bilgisi verir, otomatik kapanma özelliğine mevcuttur. 4 adet 1,5 voltluk AA pil ile çalışır. Saklama çantası ile birlikte gelir ve rahatlıkla muhafaza edilebilirsiniz. Üst koldan ölçüm dışında Beurer tansiyon aleti bilekten ölçme modelleri de bulunur. Bilekten tam otomatik tansiyon ve nabız ölçümü yapar. Modeli Beurer bc 28 tansiyon aleti olup özellikleri; kayıtlı tüm ölçüm değerlerinin ortalamasını ve son 7 günün sabah ve akşam tansiyon değerlerini verir, kolay okunabilen bir ekrana sahiptir. Risk göstergesi bulunur, ölçüm sonuçlarını renkli bir skala ile sunar. Aritmi algılamasına sahiptir, olası bir kalp ritmi bozukluğuna karşı uyarı yapar. 60 ölçüm değeri için iki kullanıcı hafızası bulunur, otomatik kapanma, tarih ve saat özelliklerine sahiptir. Uygulama hatalarında mesaj verir, 1,5 voltluk AAA pil ile çalışır. 14 ve 0,19 cm el bileği çevresi için uygundur. Saklama kutusu ile satılmaktadır. Beurer bilekten ölçen tansiyon aleti çeşitlerinin bir diğer seçeneği de, Beurer bc 08 tansiyon aleti modelidir.

Beurer Tansiyon Aleti Kullanımı

Beurer Tansiyon Aleti Kullanımı

Beurer tansiyon aleti modelleri kan basıncı, nabız gibi değerleri dijital olarak sunmaktadır. İster üst koldan ister bilekten ölçüm yapılıyor olsun Beurer tansiyon aleti kullanımı sırasında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. İlk öncelikle oturduğunuz yerden tansiyonunuz ölçmeniz gerekiyor ve dinlenmiş bir halde olmanız gerekir. Sabit durmanız, ölçüm yapılacak olan kolunuzda takı, aksesuar gibi eşyaların çıkarılması eğer kolunuzu sıkan bir giysi içindeyseniz onu da çıkarmanız gerekir. Ölçüm sırasında hareket edilmemesi ve konuşulmaması gerekir. Ayaklarınız zemin üzerinde düz bir şekilde duruşa sahip olmalı. Beurer bilekten ölçme tansiyon aleti kullanıyor iseniz bileğinizin bir cm gerisine ve sıkı ve ama rahat bir şekilde takmanız gerekiyor. Ya da koldan ölçüm tansiyon aleti modeli kullanıyor iseniz yine sıkı ama rahat bir şekilde manşonu geçirin ve cihazınızı açın. Kolunuzun kalp hizası şeklinde sabit şekilde durması gerekirken ölçüm sırasında parmaklarınızın da hareket etmemesi gerekmektedir. Ölçümün bitimi esnasında cihaz ses verecektir ve değerleriniz ekranda görünür. Ölçüm bittikten sonra cihazı çözebilirsiniz ve Beurer tansiyon aleti modellerinin otomatik kapanma özelliği olduğundan herhangi bir kapatma işlemine ihtiyaç duyulmaz. Kan basınç düzeyi haricinde daha detaylı veriye ihtiyacınız varsa ek özelliklere sahip bir model almanız daha uygun iken aynı zamanda tansiyonunuzu nereden ölçeceğiniz de önemlidir. Koldan mı bilekten mi olacak bu konuya da karar verdikten sonra ihtiyacınıza uygun bir model seçmeniz gerekmektedir.

Beurer Tansiyon Aleti Fiyatları

Beurer Tansiyon Aleti Fiyatları

Beurer tansiyon aleti fiyatları özellikleri ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bütün ürünleri dijitaldir ancak ölçüm modeline, ayriyeten ek sağlık bilgilendirmelerine göre fiyatları farklılaşmaktadır. Marka üzerinden birbirinden farklı özelliklerde Beurer tansiyon aleti modelleri sizlere sunulur. Tansiyon aleti sadece belli bir rahatsızlığa sahip olanların ihtiyacı değildir. Aslında her evde mutlaka bulunması gereken bir sağlık destek ekipmanıdır. Çünkü bazen herhangi bir hastalığa sahip olmasanız da beklenmedik acil durumlar oluşabilir ve durumun aciliyetini olup olmadığını kavramak ya da herhangi bir sorun olup olmadığını anlamada bir yol gösterici olurlar. Bu anlamda da insanların nasıl hareket etmesi konusunda yol gösterici olurken bir yandan da ciddi bir durum olmadığı zamanda sakinleşmelerini sağlar. Birbirinden farklı özelliklerde modeller tek bir sayfa üzerinden sizlere sunulduğundan hem çeşitlilik oldukça fazladır ki böylece aradığınız, istediğiniz ürünü tam olarak bulmanız kolaylaşırken hem de fiyat çeşitliliğe fazla olduğundan bütçenize uygun bir modeli bulmanız daha hızlı ve pratik olur. Tüm bunların dışında aynı zamanda ürünü alıp kullanan kişilerin görüşlerine göre değerlendirmenizi de yapabilmektesiniz. Beurer tansiyon aleti yorumlar kısmından müşterilerin yorumlarını okuyup, inceleyerek satın alma kararınızı biraz daha kolaylaştırabilirsiniz. Hızlı, güvenilir bir sağlık bilgilendirici olan tansiyon aleti hem sizin hem de sevdiklerinizin daha güvende hissetmenizi sağlarken bir yandan da endişelerinizi giderir ya da nasıl bir yol izlemeniz için size bir ışık tutar. Kolay, pratik ve sizi yormadan birkaç işlemde güvenli bir alışveriş sunar.