placeholder
"

ACER

" araması için 16904 sonuç listeleniyor

Acer

Acer’dan Çığır Açan Teknolojiler

Acer kuruluşu 1976 olan yılından itibaren dünyanın en kaliteli BİT şirketleri arasında yerini almıştır. Faaliyetlerini ise 160’ın üstünde ülkede devam ettirmiştir. Markanın, gelecekteki planları, yazılım, donanım ve hizmetlerin birbirleriyle entegre bir şekilde çalışmasıdır. Aynı zamanda teknolojinin insanlar üzerindeki etkisini olumlu yönde çoğaltmaktır. Firmanın tüketiciler ve işletmeler için farklı olanaklar oluşturmak için odaklandığı söylenebilir. Servislere odaklanarak, teknolojilerin nesneler üzerinden internete oyuna ve sanal gerçekliğe kadar birçok alana dokunan bir markadır. İnsanlar ve teknolojik faaliyetler arasındaki bütün engelleri aşmaya devam eden markanın ürün ve çözüm araştırmaları da devam etmektedir. Bu anlamda teknolojik ürünleri, pazarlaması, tasarlanması, desteklenmesi ve satışı gibi aşamalara odaklanılmıştır. Günlük kullanımlarda sürekli ihtiyaç duyulacak olan Acer laptop modelleri, ultra incelik ile tasarlanan ve bütün mobil ihtiyaçları karşılayacak güçtedir. Muhteşem görünümleri ve üretkenliği ile taşınabilir bilgisayarlardır. Eşsiz bir performans, güvenlik özellikleri, yönetilebilirlik ve tam donanım sunmaktadırlar. Günlük olarak bilgisayar uygulamaları için üstün tasarımlı ve şık laptop modelleri bulunmaktadır. Çoklu olan renk seçenekleri ile tamamı metal ve ihtiyaç duyulan dayanıklılığı sunarak, zevke hitap eden bir his sunar. Acer bilgisayar modelleri arasında yerini alan laptoplar, ince çerçeve tasarımları, IPS ekran özellikleri ile muhteşem görüntüleme alanlarına daha fazla yer açmaktadır. Laptop modelleri özellikleri arasında yer alan parmak izi okuyucusu ile yerleşik parmak izi okuma işlemi sağlar. Bu işlem ile herhangi bir parolaya gerek kalmadan güvenli bir şekilde kumluk doğrulama işlemi yapılır. Laptoplara istenilen ikinci bir cihazı bağlayabilmek de mümkündür. Çok sayıda bağlantı noktası sayesinde takılan cihazın işlevselliği artırılabilir. Bilgisayar, laptop, notebook gibi cihazların düzenli çalışabilmesi için Acer driver sürümlerini indirerek, kullanılan yazılımlardır. Cihazların hız seviyesini yükselten ve entegre bir şekilde sorunsuz çalışmasına yardımcı olan bir işlemdir. Markanın driver’ları aygıtlara yol gösteren birer kılavuzdur. Teknolojik alet üretiminin yanı sıra, bilgisayar bileşenleri konusunda da üretimlerini yapan markanın, bu anlamda birçok cihaz ürettiği söylenebilir. Acer monitör modelleri, masaüstünü genişleten ve doğrudan doğruya ekran üstünden etkileşim sunmaya yarayan bileşenlerdir. İnce ve şık tasarımlarının yanı sıra yüksek performansa sahip olan teknoloji ile üretilmişlerdir. Monitörler çeşit olarak, dokunmatik, çevre dostu, oyun bilgisayarı, yüksek çözünürlüklü olarak farklı özelliklere uygun bir şekilde tasarlanmaktadır.

Acer’den Gelen İnovatif Üretimler

Firma elektronik cihaz üretiminde uzun yıllar faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettirmektedir. Ev, iş, okul ve benzeri yerlerde işlevsel kullanımlı teknolojik aletler bütün ihtiyaçlara yanıt verecek özelliklerdedir. Acer notebook dizüstü bilgisayarların arasında yer alan ve güçlü işlemcisi, grafikleri, gövde oranları, yüksek ekranı ile muhteşem bir çalışma kapasitesi vardır. Bu özellikler ile, beklenilen hız ve Wi-Fi’da da bol miktarlı bellek alanına yer açmaktadır. Notebookların küçük ekran üzerinde kapsamlı görüntüler sunmaya yardım ettiği söylenebilir. İnce çerçeveleri sayesinde, görüntü oranını artırmaktadır. Böylece ekran üstünde daha kapsamlı görüntülerin keyfi çıkmaktadır. Notebookların seri olarak kendi içinde ayrıldığı söylenebilir. Bu durum ise fiyat farklılıklarını meydana getirmektedir. Acer laptop fiyatları, modellere, teknik donanımlara, serilere göre değişkenlik gösterir. Kullanıcı dostu olarak fiyatlandırılan bilgisayarlar, alım gücüne hitap eden oranlardadır. Firmanın verdiği hizmetlerden bir tanesi de Acer servis işlemleri olarak ifade edilebilir. Etkin bir şekilde destek hizmeti veren firmanın, servis desteği sağladığında seri numarası, SND numarasını isteyecektir. Bu durum ise cihazların spesifik özellikleri, ürün türleri, modelleri ile tanımlanabilir. Veri tabanı ziyaret edilerek seri numaraları ve SND kodu bulunabilir. Böylece firma servis işlemlerini hızlı bir şekilde sağlayacaktır. Oyun oynamaktan zevk alanlar için özel olarak geliştirilen laptop modelleri bulunmaktadır. Acer oyuncu laptop modelleri, ödüllü olan Turing mimarisi ve güçlü grafik performansları ile tasarlanmıştır. Laptoplardaki mobil işlemciler ve grafik kartlarının performanslarını ve güçlerini birleştirir. Oyun dünyasında tek lider olarak bu laptoplar gösterilebilir. Dizüstü bilgisayarlarda yüksek hız ve devasa depolama kapasitesi ile çalışan bilgisayarlardır. Aynı zamanda geniş kapasiteli pilleri ile uzun ömürlü olmasına da yardımcı olur. Oyun laptopları, zorlu kullanımlarda bile destek gerekliliği olduğunda ikiz fanları ve ikili çıkış delikleri hızlı soğutmaya olanak sağlar. Otomatik modlara oranla fan hızları soğutmayı büyük bir oranda artırır. Oyun laptoplarının sıcaklık, fan hızları ve bununla birlikte çoğu farklı veriyi içermektedir. Bu özellik ise bilgileri gerçek zamanlı olarak izlemeye ve kontrol etmeye yardımcı olur. Laptoplardaki NitroSense tuşu ile tek bir dokunuş yardımı ile komut verebilmek mümkün olacaktır. Belirgin olan WASD ve ok tuşları sayesinde ise parmaklar hep doğru yerde olacaktır. Laptopların ekran ve klavye takımı oyun oynamaya özel olarak tasarlanmıştır. Böylece verimli bir şekilde oyun keyfi çıkarılacaktır.

Acer’dan Hayatı Kolaylaştıran Cihazlar

Acer Türkiye üretimleri, farklı kullanım alanlarını destekleyici cihazlar imal etmektedir. Ev kullanımları için dizüstü, masaüstü, LCD monitörler, Profesyonel ConceptD, Dijital Brochure, oyun ürünleri, Predtor, Projektörler ve diğer ürünler bulunmaktadır. Eğer teknolojik üretimler iş için tercih ediliyorsa, yaratıcı profesyonel ürünler, iş ortağı alanı hizmetleri de bulunmaktadır. Teknolojik cihazların şarj edilebilmesini ve güç işlemlerini sağlamaya yarayan üretimleri de vardır. Acer şarj aleti modelleri laptop, tablet, notebook, dizüstü bilgisayarlara özel olarak üretilmektedir. Şarj aletlerinin çevre dostu üretilmiş olması ve kalitesi sorunsuz kullanımlara yardımcı olmaktadır. Şarj aletleri herhangi bir nedenden dolayı ısınma problemleri yaşatmaz. Aynı zamanda kablo kaliteleri de bir hayli yüksektir. Markanın tasarımları arasında yer alan cihazlar arasında farklı kullanım alanlarını destekleyecek modeller farklı özellikler ile tasarlanmıştır. Acer Predator laptop yoğun kullanımlı ve performansları zorlayan oyun bilgisayarlarıdır. Gelişmiş bir teknoloji olan termal işlem ile serin kalan modellerdir. Sıcaklığı düşürdüğü için performansı artırdığı söylenebilir. Ayrıca Cooler Masterile soğuğu enjekte etmeye yardımcı olmaktadır. Bu serilerde yer alan ForstCore’u kullanım sağlayanlar, zorlu işlemlerde bile sıcaklık oranını düşük tutabilmek mümkündür. Laptoplarda yer alan DoubleShot ProTM internet hızını artırır. Böylece bağlantıları kontrol altına alarak, gecikmeler yok edilebilir. Oyun laptoplarının içinde yer alan teknolojileri ile hassas bant genişliğine uygun olarak uygulamalar seçilebilmektedir. Bunun yanı sıra internet gereksinimleri de kablosuz ya da kablolu olarak bağlantılar üstünden eş zamanlı ayarlanabilmektedir. Markanın ürettiği laptop modelleri arasında yer alan Acer Aspire laptop dört çekirdek sistemi, AMD grafik düzenleyicisi ile muhteşem çalışır. Laptoplardaki bellek erişilebilirliği paylaşımlı bir şekilde yapılmaktadır. Görüntü ekranı ise LCD olarak tasarlanmıştır. Ayrıca görüntü ekran teknolojisi ise düzlem içi anahtarlama sistemiyle donatılmıştır. Full HD ekran sayesinde rahat bir şekilde kullanım sağlanacaktır. Laptoplarda yer alan parmak izi koruyucu, mikrofon, hoparlör sistemi ve stereo ses modu ile kapsamlı bir kullanım özelliği sunar. Aspire serisinde yer alan işletim sistemi ise Windows 10 Home’dur. İşaret aygıt türleri TouchPad, lityum lyon pil kalitesi, maksimum pil çalışma kapasite oranı ile uzun saatler bilgisayar üzerinde işlem yapabilmek mümkün olacaktır. Laptoplarda yer alan en yüksek Watt gücü ise 45 Watt’tır. Farklı kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek sağlam modeller arasındadır.

Göz Alıcı Acer Tasarımlarının Farkına Varın

Genel anlamda teknolojik üretimlerde öncü bir firma olan markanın, özgür tasarımlar ile kullanım alanlarını şekillendirdiği söylenebilir. Acer Aspire güçlü işlemcisi, grafik kartı sayesinde hızlı bir şekilde içerik izlemeye yardımcı olur. Bununla birlikte web üzerinde gezinmek, işleri halletmekte bir hayli hızlı olacaktır. Laptoplardaki güç kombinasyonları ile uygulamalar daha hızlı yüklenmektedir. Grafiklerde ise daha iyi bir performans sağlar. Cihazların, parlak ve gerçekçi renklerde hayat bulması muhteşem özelliklerdir. İnce yapılı ekranın çerçeve tasarımı sayesinde harika görseller ve daha fazla monitör alanı elde edilmektedir. Ayrıca canlı renk seçenekleri ile hem hoş hem de şık bir görünümle sunulur. Göz alıcı tasarımlara sahip olan laptoplar arasında Acer predator modeller de yer almaktadır. Ezber bozduran dış tasarımları ile gücünü 8. nesil Intel Core işlemciden alır. Oyun bilgisayarı serileri arasında yer alan birçok model bulunmaktadır. Dokunmatik ekran yardımı ile muhteşem bir çalışma işlemi sunar. Farklı ve marjinal dış tasarımlara sahip olan bu modellerin, CNC hassaslığı ile işlendiği söylenebilir. Farkını ortaya koyun dizüstü oyun bilgisayarları arasında yerini almaktadır. Aero Hinge ekranları ile tasarlanmış olan ürünler, ekranı sıkıca sarar ve bilgisayarı istenilen rahatlıkta kullanmaya yardımcı olur. Bu bilgisayarlarda ekran ya da stant modlarından biri seçilerek kullanılabilir. Oyun bilgisayarları arasında yer alan seriler arasında Acer Nitro modelleridir. Bilgisayarların özellikleri arasında, yüksek çözünürlüklü olması ve oyunlara ya da çalışmayı verimli hale getirmesi yer almaktadır. Ayrıca oyun için muhteşem laptoplar olduğu için akıcı görsel yapıda tasarlanmıştır. Aksiyonlu oyunların hızına yetişebilmek için hassasiyet ve kesinlik büyük bir öneme sahiptir. Yüksek yenileme hızına sahip olan ve daha iyi kararları, hızlı bir şekilde vermek için akış çok önemlidir. Bu nedenle bilgisayarlar, hızlı kare oluşturma ve ultra akıcı deneyimleme sağlar. Oyun bilgisayarlarının yanı sıra günlük kullanımlar için kompakt tasarımlı laptoplar da bulunmaktadır. Acer Swift son teknolojik ince kasası ile verimli ve zarif bir dengede çalışır. Tasarımı ve performansı aynı anda sunan laptop serilerini oluşturur. Yeni bir standart sunan ve minimalist yaklaşımlar ile daha az yer kaplamaktadır. Laptopların en beğenilen özelliklerinden bir tanesi de tüy gibi hafif olmalarıdır. Böylece istenilen yere rahatlıkla taşınabilir. Hafifliği kadar sağlam yapısı da yaşam tarzı için ideal olmasına yardımcı olmaktadır.

Kusursuz Acer Tasarımları

Teknoloji gün geçtikçe kendini yenileyen bir dünyadır. Firmanın da kendi teknolojisi ile inovatif ve modern imalatlar yaptığı söylenebilir. Ergonomik kullanım yapısına sahip olan Acer mini laptop modelleri, gün boyu kolay eşlik eden cihazlardır. Dizüstü bilgisayarların küçük olması rahatlıkla saklanabilmesi ve taşınabilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca teknik özellikleri ile kullanıcılara üstün performans sunar. Laptoplar, ultra hızlı, zarif ve şık tasarımlıdır. Ayrıca duyulara hitap eden zımparalanmış görünümlü zarif desenli yüzeyleri ile hoş bir dokunuş sağlar. Bilgisayar üretimlerinin yanı sıra pratik kullanımlı olan Acer iconia tablet modelleri, kolay taşınabilirlik özelliğinin yanı sıra erişim kolaylığı da sağlamaktadır. En sevilen medyaya gün boyu erişebilmek mümkündür. Nereye gidilirse gidilsin, itina ile tasarlanmış olan tabletin eğlencesi yakalanacaktır. Ekran boyutları ile gerçek renkleri sevilen yakınlar ile paylaşabilecektir. Şık bir dış tasarımı olan tabletlerin deri benzerinde kaplaması ile güvenli bir şekilde kullanım sağlanacaktır. Nereye konursa konsun herhangi bir şekilde çizilme, kırılma gibi sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Tabletlerdeki uzun ömürlü pil yapısı nedeniyle saatlerce kullanım sağlanabilecek ürünlerdir. Pil ömrü yaklaşık 7 saate varan bir ömre sahiptir. Böylece kesintisiz bir şekilde oturumlar için tasarlanmış cihazlardır. Tabletlerde yer alan erişim evrimi ile sistemindeki akıllı işlevsellikleri ve ayarları hızlı bir şekilde yapabilmek mümkündür. Bu durum için daha sezgisel erişim elde ederek, tablet kullanımları sağlanabilir. Tabletlerin daha fazla depolama alanına yer veren microSD kart desteği vardır. Böylece hafızayı yükselterek dahili alanlara yer açılabilir. Tabletlerin dış tasarım renkleri sade ve beyazdır. Ayrıca bilgisayar üzerinden yapılacak işlerin hepsini tabletler üzerinde de yapabilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca uzun süre üzerinde çalışılsa bile pil ömrü yüksek olduğu için asla yarı yolda bırakmaz. Depolama alanı ise 128 GB’ye kadar artırılabilmektedir. En sevilen ortamlarda rahatlıkla taşınabilecek tabletlerin teknolojik yapılarından yararlanarak, ergonomik tasarımların keyfi çıkarılabilir. Rahat kullanımlı olmalarının yanı sıra kompakt ürünlerdir. Dış tasarımlarındaki sağlam malzemeler ise dış darbelere karşı koruyucu bir yapıda olmasına yardımcı olmaktadır. Çalışırken, eğlenirken, mesajlaşırken ve farklı kullanım alanları için işlevsel olan cihazlardır. Ayrıca kullanılırken, rahat kavranabilmesi için dış tasarımı tutuş kapasiteli olarak tasarlanmıştır.

Acer Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Acer, bir teknoloji devi olarak uzun yıllar boyunca birçok cihaz üretimini kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Üretim kategorileri hayatı kolaylaştıracak özelliklerde tasarlanmıştır. Markanın tasarladığı modeller arasında laptop, monitör, projeksiyon cihazı, masaüstü bilgisayar, oyuncu monitörleri, laptop soğutucu, oyuncu dizüstü bilgisayarı, oyuncu masaüstü bilgisayarları, tabletler, klavye, tepegöz projeksiyon, bilgisayar tablet aksesuarları, bilgisayar yedek parçaları, diğer oyun takımları olarak sıralanabilir. Özellikle laptop üretimleri ile dikkat çeken tasarımlar yapan markanın, Acer travelmate serisi ve batarya üretimi yaptığı da söylenebilir. Travelmate serisi laptoplar ve bataryalarını serilendirmiş ve kullanıcılara sunmuştur. Bataryaların yüksek pil özellikleri ile uzun ömürlü kullanım yapıları vardır. Laptoplar ise ultra hafif, güçlü, güvenli sistemi ile çalışmaktadır. Şık ve aynı zamanda ultra taşınabilirlik özellikleri ile hareket halinde çalıştığında tarzı yansıtır. Eşsiz magnezyum alaşımlı kasaları sadece inceliğinden kaynaklanır. Bu serilerdeki 180 derece dönen menteşe ve geniş görüntüleme açıları ile paylaşım ve iş birliği sağlayarak çalışır. Travelmate serisi, dayanıklılık için test edildiği için üstün bir performans sunar. Böylece iş seyahatlerinde birçok zorluğun üstesinden gelmektedir. Pil ömürleri 20 saate varan kapasite ile çalışır. Hızlı şarj yardımıyla da pilleri sadece iki saat gibi kısa bir sürede şarj edilebilmektedir. Yani 45 dakikadan daha az bir sürede yarı yarıya şarj dolumu yapar. Bu seriler ile hiçbir iş zor olmadan yapılacaktır. Çünkü hızlı bir bellek yapısı ve son derece yüksek yanıt hızına sahiptir. Markanın ürettiği cihazlar, ev ve iş yerleri için kullanılabilecek kategorileri oluşturur. Üretim ağını git gide genişleten markanın, sağlam yapıda elektronik cihazlar imal ettiği söylenebilir. Ayrıca yaratıcı profesyoneller de üreterek, birçok kullanım alanını desteklemektedir. Masaüstü, dizüstü, tablet, notebook gibi cihazların tasarımını yapan markanın fiyatlandırma politikası da kullanıcı dostu bir şekilde sağlanır. Acer bilgisayar fiyatları model, teknik donanımlar, kullanım alanları, işlevsellikleri, ekran çözünürlükleri, dış tasarım özellikleri ve benzeri durumlara göre değişkenlik gösterir. Fiyatsal oranlamalar, kullanıcıların alım gücüne hitap ettiği için rahatlıkla satın alınabilir. Yüksek teknolojik donanımlara sahip olan Acer’in marka imzası taşıyan tasarımları, iş seyahatleri, ev kullanımları, iş, eğlence ve oyun amacıyla tercih edilebilmektedir. Böylece farklı ihtiyaçlar doğrultusunda da aygıtları satın alabilmek mümkündür. Sizlerde ihtiyaç duyduğunuz cihazı Acer’in üstün teknolojisi ile sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.