Marka
Yıldızlı Ürünler
Ekran Kartı
Ram (Sistem Belleği)
Fiyat
İşlemci Tipi
Ekran Boyutu
SSD Kapasitesi
İşletim Sistemi
İşlemci Nesli
Ekran Kartı Hafızası
Renk
İşlemci Modeli
Kullanım Amacı
Ekran Yenileme Hızı
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Ekran Kartı Tipi
Çözünürlük
SSD Teknolojisi
Fiyat Geçmişi
Mikrofon
Hard Disk Kapasitesi
Şarjlı Kullanım Süresi
Satıcı Tipi
Cihaz Ağırlığı
Çözünürlük Standartı
Panel Tipi
Suya/Tere Dayanıklılık
Garanti Tipi
Dokunmatik Kontrol
Çift Telefon Desteği
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
Bluetooth Versiyon
Garanti Süresi
Model
Dokunmatik Ekran
Ürün Değerlendirmesi
"

Monster

" araması için 204 sonuç listeleniyor

Monster

Monster

İngilizce kelime manası "canavar" anlamına gelen Monster, oldukça güçlü işlem kabiliyetine sahip ve her koşulda sorunsuz çalışan masaüstü ve dizüstü bilgisayarları ifade eder. Marka; profesyonel oyunculara, mimari, grafik tasarım, CAD-CAM ve buna benzer uygulamaları kullananlara güçlü donanıma sahip yüksek performanslı bilgisayarları ile destek verir. Uluslararası notebook kasası, yazılım ve bileşen üreticisi firmaların desteğiyle üretilen yüksek performanslı bilgisayarlar, uzun yıllardan beri sektörde hizmet verir ve ekonomik fiyatlarının yanı sıra kalitesiyle de oyunseverlerin ve standart bilgisayar kullanıcılarının tercihidir. Kullanıcılarına işletim sistemi seçimi konusunda özgürlük sunan marka, bu doğrultuda ister Microsoft Windows işletim sistemli olan bir modeli (Türkçe- İngilizce dil tercihi yaparak) seçebilmenizi, isterseniz de Free Dos yani işletim sistemi bulunmayan bir bilgisayarı tercih etmenize olanak tanır.

Notebook modellerinde çalıştıramayacağınız bir grafik tasarım, CAD-CAM programı ya da oynayamayacağınız bir oyun yoktur. Marka, bu konuda ürünü satın alan tüketicilerine 15 gün boyunca notebook'larda istedikleri programı deneme ve test etme olanağı da sunar. Marka, kullanıcıların beklentilerini tam anlamıyla karşılayan ve önceden yapılandırılmış olan notebook modellerinin yanı sıra kullanıcıların talepleri doğrultusunda da yapılandırılabilen esnek notebook modelleri sunar. Bu esneklik sayesinde tüm notebook modelleri, tüketicilerin beklentisi ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak yeniden yapılandırılabilir ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlanmış olur. Zamanla bu esnekliğin artarak devam edeceğini de vadeden marka; notebook, laptop ve masaüstü bilgisayarların yanı sıra birbirinden kaliteli oyuncu ekipmanlarıyla da oyunseverlerin beklentilerini en üst düzeyde karşılar. 

En Yeni Teknolojilerle Donatılan Monster Abra Serisi Oyun Canavarları

Monster notebook modelleri, daima en son teknolojiye sahip bileşenlerle üretilir. En yüksek kapasiteli SSD veya 7200 RPM sabit diskler, en yüksek kapasiteli bellekler ve en yüksek performanslı ekran karları ile donatılan notebook modelleri, 'Özelleştirilebilir Notebook Etiketleri' ile kullanılabilir ve böylece kullanıcılar tamamıyla kişisel ve kendilerine özel notebook'lara sahip olabilir. Bu doğrultuda, notebook'ların ön yüzünde farklı etiketler kullanılabilir ve böylece bilgisayarlar tamamen kişiye özel hâle getirilebilir. Monster masaüstü, notebook ve laptop modelleri; iş istasyonları, iş bilgisayarları ve oyun bilgisayarları olmak üzere sınıflara ayrılır. Oyun bilgisayarı modelleri arasında bulunan Abra serisi oyun canavarları, oyunseverlerin elinde en güçlü ve en önemli silaha dönüşür. 

Intel ve NVIDIA’nın yeni nesil işlemci birimleriyle donatılan seri, özelleştirilebilir donanımıyla dilediğiniz gibi yapılandırılabilme özelliğine sahiptir. Boyutları 15.6 ile 17.3 inç arasında değişen ekranlar, aynı zamanda yansıma önleyici IPS ekrandır. IPS ekran günün hangi saatinde olursanız olun ve ekrana hangi açıdan bakarsanız bakın, net ve kayıpsız görüntü olanağı sunar. Aynı zamanda Full HD çözünürlüğe sahip olan ekran, tüm multimedya içeriklerini ve oyunlardaki görüntüleri yüksek çözünürlük kalitesiyle izlemenize olanak tanır. Böylece hem oyun hem de film izleme keyfiniz ikiye katlanır. Zengin renk yelpazesi ve kontrast oranı sayesinde oyun içinde tüm rakiplerinizi saklandıkları köşelerde kolayca bulabilmenizi sağlar. Akıcı ve kesintisiz oyun keyfi sunan Abra serisi modeller, aynı zamanda RGB LED arka aydınlatmaya sahip mekanik klavyesi ile daha üst düzey bir oyun süreci ve performansı yakalamanızı sağlar. Taşınabilir olması sayesinde dilediğiniz her yerde oyun oynama olanağı sunan Abra serisi bilgisayarlarda karşınıza çıkabilecek herhangi bir sorunda, teknik ekibin desteğinden ve ömür boyu ücretsiz bakım hizmetinden satış sonrasında da yararlanmaya devam edebilirsiniz. Ekranda ölü piksel oluşması halinde panel değişimi, açamadığınız oyun olduğu takdirde 15 gün içinde değişim imkanı gibi olanaklar da markanın sunduğu hizmetler arasındadır. Bu hizmetlerin hepsi tüm modeller için geçerlidir. 

Rakiplerine Fark Atan Tulpar Serisi Gaming Modelleri

Monster oyun bilgisayarı modelleri arasında bulunan ve gücünü efsanevi kanatlı at Tulpar'dan alan Tulpar serisi oyuncu bilgisayarları, rakiplerinizi kolayca alt etmenizi ve oyun üstünlüğü kurmanızı sağlar. En güncel oyunlarda yüksek performans gösterir, mükemmel bir ambiyans eşliğinde oyun ve multimedya içerikleri izleme keyfi sunar. Dahili donanım bileşenleri ile hayranlık uyandıran Tulpar serisi, 2K çözünürlük sunan 15.6 inç boyutlu ve mat IPS ekranlı modelleri, seçmiş olduğunuz notebook'a bağlı olarak NVIDIA’nın sahip olduğu G-SYNC’i (donanımsal dikey senkronizasyon) teknolojisini destekler. Bu seriye ait modeller, Intel ve NVIDIA’nın güçlü işlem birimleri ile öne çıkar. SSD'nin yanı sıra mekanik yapılı hızlı depolama birimleri ile oyun arşivinizi arzu ettiğiniz şekilde yönetmenizi sağlar. 8 GB ve üzerinde bellek kapasiteleri sunan modeller, standart olarak bilgisayarınızla gelen özelliklere ek olarak, satın alırken bilgisayar yapısını kendi ihtiyacınız doğrultusunda yeniden şekillendirmenize de olanak tanır. Tulpar serisi aynı zamanda RGB arka aydınlatmalı membran veya mekanik klavye ile donatılmıştır. Zengin bağlantı portlarının yanı sıra yüksek çözünürlüğe sahip kamerası ve Sound Blaster özelliğine sahip 2.1 ses sistemi ile de mükemmel oyun deneyimleri yaşamanızı sağlar. Gaming ailesi içerisinde yer alan ve en güçlü oyuncu bilgisayarlarından biri olan Semruk serisi notebook modelleri, herkesin göremeyeceği bir oyun atmosferi sunarak sizi benzersiz ve bir o kadar heyecanlı maceralara sürükler ve adeta oyun karakterleriyle bütünleşmenizi sağlar. 

Profesyonel İş Ofis Bilgisayarları 

Efsanevi Huma kuşunun zarafetinden ve gücünden ilham alınarak tasarlanan Huma serisi iş ve ofis bilgisayarları, profesyonel iş hayatının beklentilerini karşılayan teknik donanıma sahiptir. Business notebook modelleri, tüm profesyonel yazılımları kusursuz bir biçimde görüntülemenizi sağlayan 14 inç IPS ekran ekran ile gelir. Özelleştirilebilen donanım seçenekleri sayesinde hayalinizdeki iş bilgisayarını oluşturmanız da mümkündür. Intel ve NVIDIA’nın en yeni işlem birimleri ile donatılan iş bilgisayarları, yüksek kapasiteli RAM, SSD depolama birimi, yoğun yük altındayken bile sistemin ısınmadan çalışmasını sağlayan soğutucu mekanizmaları sayesinde projelerinizi en kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olur. Tüm bu üstün donanıma rağmen notebook'lar pili ile birlikte yalnızca 1.05 kg ağırlığa sahiptir ve bu özelliği ile taşınabilirlik sınırının altında kalır. Notebook'lar, 64-bit destekli yeni nesil uygulamaları problemsiz olarak kullanabilmeniz ve donanımdan en üst düzeyde yararlanabilmeniz için Windows işletim sistemiyle zenginleştirilmiştir. Ayrıca business Monster laptop modelleri, sahip oldukları yazılım ve donanım desteği sayesinde işten artan zamanlarınızı eğlenceli multimedya içeriklerle ve güncel oyunlarla keyifli bir biçimde geçirmenizi sağlar. Zengin bağlantı noktalarına sahip olan cihazlar, çeşitli güvenlik çözümlerinin yanı sıra konforlu bir kullanım avantajı sunar ve en güvenilir iş ortağınız olur. Kalitesinin yanı sıra cazip laptop fiyatları Monster markasını vazgeçilmez kılan yegâne unsurlardan biridir. 

Markurt Serisi İş İstasyonları

Türk mitolojisinin en güçlü gök kuşu Markurt'tan ilham alınarak tasarlanan Markurt serisi iş istasyonu notebook modelleri, profesyonel iş hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz ve yüksek donanım gerektiren tüm uygulamaları yüksek kapasite ve performansla kullanabilmenizi sağlar. Intel, NVIDIA, Kingston, Hitachi ve Seagate gibi bilişim sektörünün önde gelen isimleriyle çalışan marka, yüksek hızlı RAM bellekler, en yeni işlemciler, yüksek kapasiteli mekanik disk ve SSD'lerle donatılan workstation modeli notebook'larıyla profesyonel iş gücünüzün bel kemiğini oluşturur. 15.6 inçlik Mat IPS ekran, tüm  içeriklerinizi ve yazılımları olması gerektiği şekilde görüntülemenizi sağlar. Yalnızca 2 kg'nin altındaki ağırlığıyla taşınabilirlik sınırının altında bulunan notebook'ları gittiğiniz her yere rahatça götürebilirsiniz. Diğer modellerde olduğu gibi, iş istasyonu modellerinde de donanımsal özelleştirmeler yapabilirsiniz. İş istasyonu Monster computer modelleri, Intel işlemciler ve NVIDIA Quadro serisi GPU gücü ile Solidworks, AutoDesk ve Adobe gibi bilgisayar performansının sınırlarını zorlayan yazılım ve uygulamaları kasmadan ve donmadan akıcı bir şekilde çalıştırır, 3D tasarım ve render işlemlerini kolayca gerçekleştirir. Aynı zamanda Quadro grafik kartları sayesinde kullanıcılara büyüleyici dijital dünyalar oluşturma, endüstriyel hayal gücünün sınırlarında dolaşma ve mimari sanat eserleri ortaya çıkarmada yardımcı olur. Masaüstü bilgisayarlarda aşina olduğunuz performansı mobil platformda da yaşamanızı sağlayan Monster bilgisayar iş istasyonu serisi; RGB arka aydınlatmalı klavye, gelişmiş Wi-Fi, zengin bağlantı olanakları, yoğun yük altında bile serin çalışma sağlayan soğutucu birimleri ile workstation modellerini vazgeçilmez hâle getirir. 

En Büyük Yardımcınız Mouse Modelleri

Çok oyunculu veya senaryo tabanlı oyunları en yüksek başarıyla ve aynı zamanda en konforlu biçimde oynamak isteyen oyun tutkunları için tasarlanan birbirinden kaliteli oyuncu ekipmanları arasında; gamepad, mouse pad, oyuncu klavyesi, oyuncu mouse'u, oyuncu kulaklıkları gibi ürünler bulabilirsiniz. Hem masaüstü hem de taşınabilir bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz oyuncu ekipmanları, oyun deneyimlerinizi daha da üst noktalara taşımanıza yardımcı olur. Oyuncu ekipmanları arasında yer alan ve oyuncular için en önemli oyun unsurlardan biri olan Monster mouse modelleri, harika donanımı ve ele oturan ergonomik tasarımıyla tüm oyuncuların gözdesidir. FPS'nin yanı sıra el ve göz koordinasyonunun önemli olduğu oyun türlerinde karakterleri etkin bir şekilde yönetebilmenizi sağlayan ve aynı zamanda kapsamlı ve yapılandırılabilir özelliklerle donatılan Pusat serisi mouse modelleriyle rakiplerinizi kolayca geride bırakabilirsiniz. Oyun tutkunlarının en çarpıcı ve etkin silahı olan mouse modelleri, modeline bağlı olarak lazer ya da optik sensörlerle gelir. Yüksek DPI seviyeleri, çok sayıda yapılandırlabilir tuş özelliği, ayarlanabilen ağırlık opsiyonu, kırılmaya karşı dayanıklı kablo, milyonlarca tıklama ömrü sunan mouse tuşları ve RGB aydınlatma özelliği ile göz dolduran Pusat serisi mouse modelleri, oyunseverlerin vazgeçilmez ekipmanları arasında yer alır. Bu mouse serisini günlük olarak da kullanabilirsiniz. 

Mükemmel Tasarımlı Klavyeler 

Monster klavye modelleri, oyunculara mutlak üstünlük sağlayan en önemli çevre birimlerinden biridir. Mekanik yapılı oyuncu klavyeleri, kısa hareket mesafesine sahip ve birbirinden bağımsız tuşları sayesinde oyunculara daha yoğun konsantrasyon ve daha ani refleks kabiliyeti kazandırır. Markaya özgü yırtıcı ve keskin çizgilerin hakim olduğu mekanik tuşlu modeller, ergonomik kullanım konforu için uzun soluklu oyun seanslarında bilekleri rahat ettiren destek bölmelerine sahiptir. Metal kasalı bu modeller dayanıklı ve uzun ömürlüdür. RGB tam Spectrum arka aydınlatmalı klavyeler, az ışıklı ortamlarda kullanmak için çok idealdir. Tam 50 milyon tuş basma ömrü sunan klavyeler, sürekli tuş basma fonksiyonu, Türkçe Q harf dizilimi gibi özelliklerle donatılmış olup TPS, FPS ve reflekse dayalı oyun türlerinde tercih edilen modellerdir. Bireysel ya da takım hâlinde yüksek başarılar kazanmak istiyorsanız, mekanik tuşlu oyuncu klavyelerini inceleyebilirsiniz. 

Titreşimli ve RGB Aydınlatmalı Gaming Kulaklar

Yeni nesil oyunlarla gelen ses efektleri, çok kanallı hoparlörler aracılığıyla çevresel etki yaratır ve oyunseverlerin oyunun içine girerek adeta karakterlerle bütünleşmesini sağlar. Ancak gün boyunca oyun keyfini sürdürmeyi hedefleyen oyuncular, bazen çok kanallı hoparlörlerin ses seviyesini arttıramayabilir. Monster oyuncu kulaklığı modelleri tam da bu noktada devreye girer ve gaming kulaklılarda bulunan sanal 7.1 teknolojisiyle tüm çevresel ses etkilerini en ince ayrıntılarına kadar duyabilmenizi sağlar. 50 mm'lik sürücüsü ile derin ve bir o kadar etkileyici bas sesler sunarken tiz ve mid sesleri de dengeler. Kulaklarınızı tamamıyla kapsayan yumuşak yastıklar sayesinde uzun süreli kulaklık kullanımı çok daha konforlu bir hâle gelir ve asla kulaklarınız rahatsız olmaz. Örgülü tasarıma sahip kulaklık kablosu ile bükülme ve kırılmaların önüne geçilmiştir ve böylece daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlanmıştır. Pusat gamer serisi kulaklıklar, titreşim mekanizması sayesinde aksiyonlu sahnelerin en gerçekçi şekilde kulağınıza yansımasını ve aksiyonu birebir hissetmenizi sağlar. Düşük frekanslı ses efektlerinde devreye giren titreşim özelliği, kulaklık üzerindeki kumandadan aktif ya da inaktif konuma getirilebilir. RGB LED aydınlatma özelliği ile rengarenk aydınlatılan oyuncu kulaklıkları, oyun ruhunuzu ve tarzınızı yansıtmanın yanı sıra motivasyonunuzu da en üst seviyeye çıkaran mükemmel gaming kulaklıklarıdır. Tüm oyuncu ekipmanlarını tek tek satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz fare, gamepad, oyuncu klavyesi ve oyuncu kulaklığını tek bir pakette toplayan Pusat serisi aksesuar paketini satın alarak tüm ürünlere tek seferde sahip olabilirsiniz. 

Kablosuz Gamepad Konforu

Pusat serisi geliştirilmiş wireless Monster gamepad modelleri, oyunculara oyun esnasında üst düzeyde kontrol olanağı sunar. Tüm aksiyon, yarış, platform ve  dünya türündeki yapımlar için çok daha üst düzeyde bir oyun performansı sunan kablosuz gamepad modelleri idealdir. Yüksek seviyeli ergonomi sunan gamepad ürünleri, bilgisayar oyunculuğunu tercih edenler için öncelikli ürünlerdir. Fare ve klavye bağımlılığına son veren gamepad'ler, alıcıdan 10 metre uzakta bile sorunsuz çalışır. 10 saat boyunca kesintisiz çalışma performansı sunan dahili Li-Po bataryalar, şarj kablosuyla şarj edilebilir. Gamepad modelleri, kolayca kontrol edebileceğiniz omuz ve tetik tuşları, analog kontrollerde hassasiyet sağlayan Xinput özelliği, son kullandığınız tuşu makro olarak atayan turbo özelliği ve çift yönlü titreşim özelliği içerir. Tüm bu özellikler gamepad'in PC ile uyumlu bir biçimde çalışmasını sağlar. Böylece rakiplerinizi kolayca geride bırakabilir ve müsabakaların yıldızı olabilirsiniz. 

Gücünüze Güç Katan Mouse Pad Modelleri 

Pusat serisi Monster mouse pad modelleri, oyun esnasında kullanacağınız en güçlü silahlarınızdan ve en sadakatli yardımcılarınızdan biridir. Görevinizi başarıyla tamamlamak için farenizi kaldırıp altına Pusat serisi gaming mouse padi yerleştirmeniz yeterlidir. Hedefi tam on ikiden vurmak için nişan almanızı kolaylaştıran mouse pad modelleri, tüm müsabakalarda takımınızı galibiyete taşımanızı sağlar. Markanın güçlü oyuncu ekipmanları arasında ayrıca video oyun serileri de bulabilirsiniz. Capcorn tarafından geliştirilmiş bir aksiyon / rol yapma video oyun serisi olan Monster Hunter, oyunculara büyük canavarları yakalayarak öldüren Hunter rolünü verir ve fantastik maceraların kapısını aralar.

Oyun Keyfinizi Yanınızda Taşıyın

Tüm ekipmanlarınızı ve sahip olduğunuz oyuncu bilgisayarınızı gittiğiniz her yere beraberinizde götürebilmeniz ve eğlenceli oyun aktivitelerinizi dilediğiniz yerde kesintisiz olarak sürdürebilmeniz için çarpıcı tasarımlara sahip işlevsel notebook çantaları, sırt çantaları ve Monster taşıma kılıfı modellerinden yararlanabilirsiniz. 9 litreden 25 litreye kadar taşıma kapasitesi sunan modeller dayanıklı polyester kumaştan üretilmiştir. Kılıf ya da taşıma çantası formunda sunulan modellerin fermuarlı işlevsel gözlerini, oyuncu ekipmanlarınızı koymak için değerlendirebilirsiniz. Kullanıcı memnuniyetini yansıtan olumlu Monster yorum ve önerilerinden de anlaşılacağı üzere, markaya ait tüm ürünler gerek kalitesiyle gerekse ekonomik monster fiyat seçenekleri ile standart kullanıcıların ve oyunseverlerin tercih sebebidir. 

Şimdi tüm iş, ofis, oyuncu bilgisayarları ve oyuncu ekipmanları Trendyol aracılığı ve güvencesiyle hemen kapınıza geliyor. Trendyol'un sunduğu bütçenize uygun Monster notebook fiyat seçenekleri ve Monster indirim fırsatlarıyla notebook, laptop ve tüm oyuncu ekipmanlarına siz de kolayca sahip olabilirsiniz.