İlgili Kategoriler
Ekran Boyutu
Görüntüleme Teknolojisi
Fiyat
Görüntü Kalitesi
İşletim Sistemi
Model Yılı
Çözünürlük (Piksel)
Garanti Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Enerji Sınıfı
HDR
Kurulum Gerekli mi?
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
"

TCL Televizyon

" araması için 43 sonuç listeleniyor

Tcl Televizyon Modelleri ile Eşsiz Seyir Deneyimi

Geçmişten, bugüne televizyon kitle iletişim araçları arasında önemli bir yere sahiptir. Haber almak ve keyifli vakit geçirmek amacı ile kullanılmaktadır. Tcl televizyon kalitesi ve tasarımıyla dikkatleri üzerine toplamayı amaçlar. Her an dünya ve ülke gündeminden haberdar olmak isteyen kişiler televizyon izlemeye devam etmektedirler. Televizyon izleyerek keyifli saatler geçirebileceği gibi kültür, sanat, spor alanında da kişilere bilgi kazandırmaktadır. Televizyon günümüzde çocuk, genç, yetişkin yaşlardaki kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Televizyon izleme kalitesinden en iyi verimi alabilmek için doğru televizyon modelinin tercih edilmesi gerekmektedir. Televizyon üreticisi markalar her türlü ihtiyaca yanıt verebilmek adına televizyon üretmektedirler. Tcl android televizyon modelleri de tasarladığı ürünlerle göre farklılık gösterebilir. Uygun müşteri profiline göre hazırlanan ürünler televizyon izleme konforu sunarken uygun fiyatlarla müşterilerini buluşturur. Alanında başarılara imza atan Tcl televizyon en iyi hizmet kalitesini amaçlar, televizyondan beklenen tüm özellikleri sunarken bir yandan da yeni özellikleri ile alanında ilham kaynağı olmayı başarır. Yerli üretim olan Tcl Qled televizyon sunduğu marka güvencesi ve alt yapısına güvenebilirsiniz. Nesillerdir yanınızda olan markanın, iddialı çıkışı gözden kaçmamaktadır. Farklı bakış açılarıyla , teknik özelliklerinin teknoloji ile buluşmasından ortaya çıkan ahenkli buluşma televizyon keyiflerinize bir başka anlam katmaya devam ediyor. Tercih alanınıza göre model bulabileceğiniz gibi, kullanım alanına bakarak da televizyon tercihinde bulunabilirsiniz. Doğru tercihleriniz sunulan kaliteyi etkilemektedir. Tcl tv 55 inch 4K kalitesi sunan teknolojisi, maksimum 1080 çözünürlüğe sahiptir. Gerçekçi görünümünü 4K görüntüleme deneyimi ile buluşturarak, çözünürlük detaylarını renklerin ahenk akışına bırakarak, televizyon izleme keyfinizi en uç noktaya taşıyor. Dahili olarak uydu alıcısı desteği sunan teknolojisi tüm uydu kanallarına ücretsiz olarak ulaşmanızı ve uydu alıcısı desteği sağlamanızdaki ek ücreti sıfıra indirir.

Tcl Televizyon Özellikleri

Tcl Televizyon Özellikleri

Tcl android televizyon dahili Wi-Fi ile internet üzerinden video, web sayfası gezintilerinize olanak tanır. Dahili olarak kurulmuş olan video oynatma ve dizi platformları ile tek tuşla izlemenizi kolaylaştırırken, Android güncellemeleri sayesinde size en iyi deneyimi sunar. Mobilden ekrana aktarma sağlayan özelliğiyle çok fonksiyonlu kullanım alanı sunar. Medya oynatma özelliğiyle tüm medyalarınızı görüntüleyebilmenize olanak tanırken, Android işletim sistemine sahip akıllı televizyon, 4 çekirdekli işlemcisiyle hız kazanır. Tcl tv 50 inch alıcılarına hem kaliteli ürün seçeneği hem de ekonomik ürün seçeneği sunar. Güçlü bir televizyon performansı sunan işlemci çekirdekleri, güncelleme ve kanal ve internet gezintilerinin hızını da artırmaya yardımcı olur. Çoklu bağlantı seçenekleriyle diğer tüm cihazlarınızı televizyonunuza kolaylıkla bağlayabilmenize olanak tanır. Tcl tv 65 inch teknoloji geçmişi çok eskilere dayanmasa da tecrübeli üretim sağlayan Tcl marka güvencesiyle, alıcılarına ulaşıyor. 3 adet HDMI ve scart girişine sahip olan bağlantı seçenekleriyle ses çıkışı, pc bağlantısı sunar. Uç fiyatlara satılan markaların aksine Tcl televizyon avantajlı fiyatlarla alıcılarının bütçesine hitap eder. Bir televizyondan beklediğiniz her şeyi karşılayan marka, kaliteli görüntü sağlayan HD yayın uyumluluğu, renk canlılığı ve efektleri ile TV keyfinize konfor katmaya devam ediyor. Alıcıları ile buluşan Tcl tv 43 inch sağladığı performans ile alanında kendinden söz ettirmeyi başarırken, uygun fiyat seçenekleri ile de dikkatleri çekmeyi başarıyor. Markanın sunmuş olduğu cazip fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap etmeyi başarıyor. Markanın kaliteli görüntü sunması alıcılarının beğenisi topluyor. Yalnızca bir televizyon seçeneği sunmayan marka Tcl android televizyon özelliği ile tek tuşla internete bağlanabilir, Android özelliği sağlayan bir telefondan farksız olarak müzik, eğlence, Web site gezintilerini 2 X USB Girişi – Klavye / Mouse / Media Player desteğiyle rahatlıkla yapabilirsiniz. Modellerin her birinin kendisine göre özellik seçimleri bulunmaktadır. Tcl 55 c 715 televizyon özellikleri şaşırtmaya devam ediyor.

Tcl Televizyon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Tcl Televizyon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Tcl televizyon modelleri kullanım avantajı, teknik özellikleri, tasarımı ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Kanal geçişleriniz esnasında sunduğu hızlı hareket seçeneği ile kolay hareket etmenizi sağlar. Markanın ekran seçenekleri arasında oldukça fazla inch farklılıkları vardır. Sunduğu her ürünün kendisine has özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede ürünlerde farklı avantajlar sağlamıştır. Seçtiğiniz ürünün ekran boyutu ve inch özelliği ile kaliteli izleme sunmasının yanı sıra duruşu ile de evinizde şıklığı yakalayabilirsiniz. Tcl 139 ekran televizyon Ambilight teknolojisi sayesinde ışığın rengi ortama göre otomatik bir şekilde ayarlama özelliği ile daha iyi bir ekran deneyimi sunar. Ambilight teknolojisinin en önemli özellikleri arasında ekranı genişletmesi gelmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Tcl Qled televizyon sayesinde siz de ekran üzerinde renklerin mükemmel uyumunun üstün kaliteye birleşmesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Gelişmiş teknolojilerin getirdiği yenilikçi hareketler anında bilgi akışı sağlanmasındaki rolünü göz ardı edilemez. Evinizin baş köşesinde yerini alan televizyonlarınızı, Tcl televizyon farkı ve güvencesiyle değişimini sizde onaylayabilirsiniz. Televizyon başarısını, sunduğu hizmet kalitesiyle kanıtlar, televizyonunuz karşısına geçtiğiniz an size sağlayacağı dinlenme, hoş zaman geçirme, boş zamanlarınızı değerlendirme aktivitesi sağlayabilir. Televizyonlarda yer alan belgeseller, çizgi filmler, dikkatinizi çeken program türü ne ise size eğlence olanağı tanır. Program ve kanal seçeneklerinin yetmediği durumlarda bir tuşla Wi-Fi desteği sağlayarak, internete geçebilir izlemek istediğiniz her şeye anında ulaşabilirsiniz. Markanın sunmuş olduğu teknik özellikler bununla da sınırlı kalmamaktadır, smart özelliğiyle farklı kullanım özelliğini sizinle buluşturur. Programları bir tuşla geçeceğiniz, Smart özelliği ile can sıkıntınıza son vererek keyifli saatler geçirmenizi sağlıyor. Sizlerde Tcl tv 32 inch sahibi olarak, eşsiz ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Tcl Televizyon Farkı

Tcl Televizyon Farkı

Sürekli yenilenen teknolojiler ile müşterilerinin beklentileri en üst noktaya taşıyan marka, arzu ve isteklerin farklılığı, tahmin edilebilir veya öngörülebilir kalite standart ve etki alanı ile sektöre adımını atıyor. Kendini bağımsız, özgür, sınır tanımayan özgünlükle bu yola çıkıyor. Tcl televizyon modelleri şık ve zarif tasarımlarıyla öne çıkar. Televizyon modellerinde genellikle daha soft olan siyah ve beyaz tonlarda renkler tercih edilmektedir. Markanın televizyon konforunuz için özel olarak tasarlamış olduğu modellerde bu detaylara yer vermiştir. Tcl led tv yorumları bölümünü inceleyerek kendinize ve salonunuza uygun ürün seçeneğine göz atabilirsiniz. Televizyon karşısında olduğunuz da karşında ne kadar büyüklükte bir ekran istediğiniz, sunduğu ekran çeşitleri ile televizyon keyfiniz hiç bölünmeden devam ediyor. Televizyon sektörü gün geçtikçe değişen ve gelişen bir sektördür, Tcl televizyon özellikleri bölümünü inceleyerek Tv hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Toplumun büyük bir kısmına hitap eden marka, toplum üzerindeki tüm yansımaları sizinle buluşturur. Toplumsal düzeni sağlarken, büyük kitleler içerisinde her bir adımda uyumlu bir şekilde iletişim ve etkileşimde bulunabilirsiniz. Tcl televizyon kurulum oldukça basit bir kuruluma sahip olmakla beraber uzmanlar olmadan satın aldığınızda kendiniz yapabilirsiniz. Kaliteli ve işlevsel özellikleri ile kullanıcılarından tam not almayı başaran ürün televizyon markaları önünde ön plana çıkmayı başarmıştır. Tcl televizyon fiyatları uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılarının memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Sayfa üzerinden alışveriş yaparak tek tıkla ürünlere ulaşabilirsiniz.