"

LG

" araması için 5634 sonuç listeleniyor

İşlevsel ve Teknolojik LG Ürünleri Trendyol'da!

Teknolojinin gelişimi, gündelik hayatta yapılan işleri de kolaylaştırır. Ev işlerini pratikleştirmek adına makinelerin üretimi yapılır. Böylelikle yorulmadan birçok iş yapabilmeniz mümkün bir hale gelir. Elektrik süpürgesi, mikrodalga, kurutma makinesi gibi ürünler, hayatı kolaylaştırmayı hedefleyen aletler arasında yer alır. Birçok marka bu aletlerin üretimini yapar ve satışa sunar. Kaliteli ve pratik bir deneyim yaşatmayı amaçlar. LG, müşterilerine iyi bir deneyim yaşatmayı amaçlayan markalardan biridir. Marka bünyesinde birçok farklı çeşit model bulunur. Günlük hayatı kolaylaştıran çeşitlerinin yanı sıra eğlence sektöründe kullanılan aletleri vardır. Televizyon, telefon, projeksiyon, ses sistemi gibi modeller, eğlenceli çeşitlerindendir. LG monitör, projeksiyon, hoparlör ürünleri, kendi içinde farklı modellere sahiptir. Her modelin sunduğu imkanlar değişir. Herkesin ihtiyaç ve beklentilerine uygun bir model bulunur. Monitörler, oyun bilgisayarlarında da kullanılmaya uygundur. Yüksek görüntü kalitesi sayesinde oyun deneyimini gerçekçi bir hale getirir. Ultrawide 34WL750-B 34", bu monitörlerden biridir. Oyun oynarken kullanılabilen ürün, ofislerde iş için de tercih edilebilir. Bu özelliğiyle çok amaçlı kullanım yönüne sahiptir. 60 Hz ekran yenileme hızı bulunur. Bu durum oyun sırasındaki hızınızı da etkiler. 3D desteğine sahip olması, tercih edilmesini sağlayan etmenler arasındadır. 27GN600-B monitörü de oldukça popülerdir. 144 Hz ekran yenileme hızı sayesinde oyuncular için oldukça uygundur. Hızlı hareket kabiliyeti imkanı sağlar. 27 inç ekranı vardır. Geniş ekranda oyun oynayabilir ve film izleyebilirsiniz. Film izlemek için bir diğer tercih edilen çeşit ise projeksiyondur. Marka bünyesinde projeksiyon aleti yer alır. Sinema deneyimini evinizde yaşayabilmenizi sağlar. HD görüntü kalitesi ve LED teknolojisine sahiptir. Bu durum yüksek çözünürlüklü film izleme imkanı verir. 1 kg ağırlığı sayesinde kolay taşınır. İstediğiniz her noktada projeksiyonu kullanmanız mümkündür. Hoparlör, marka bünyesinde pek çok çeşidi bulunan ürünlerdendir. Kaliteli müzik dinleme süreci geçirmenizi sağlar. Hem bilgisayar hem bireysel hoparlör modelleri bulunur. Bireysel modeller, Bluetooth bağlantısı sayesinde telefon gibi cihazlarla birlikte çalışır. İhtiyacınıza uygun hoparlörü tercih edebilirsiniz. Markanın çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran LG Çeşitleri

Günlük Hayatı Kolaylaştıran LG Çeşitleri

Ev işleri, yeni teknolojik gelişmeler ile pratik bir hale gelir. Çamaşır kurutma, ev süpürme gibi işlerin yapım süresi hızlanır. Kişiye zaman kazandırır ve keyifli bir deneyim sunar. LG buzdolabı, derin dondurucu, elektrik süpürgesi gibi çeşitleriyle müşterisine yardımcı olur. Hem mutfakta hem temizlikte pratik bir süreç yaşamasına katkı sağlar. Markanın buzdolabı seçenekleri çeşitleriyle özgür tercih imkanı sunar. Farklı tasarım, renk ve özelliklere sahip modelleri vardır. Tek, çift kapılı olmak üzere boyutları değişir. Hane kapasitesine göre uygun boyutlara sahip buzdolabını temin edebilirsiniz. GC-Q22FTQKL, gardırop tipi buzdolaplarındandır. 179 cm uzunluk ve 84 cm genişliği ile birçok gıdayı aynı anda saklaması mümkündür. Siyah rengi ile şık bir tasarımı bulunur. Bu yönüyle mutfak dekorasyonuna renk katar. No Frost yapısı sayesinde buzdolabının nem oranını dengede tutar. Su akıtma gibi problemleri önler. Cihazın motorunun ömrünü uzatır. Buzdolabını senelerce kullanmanızı mümkün bir hale getirir. A + enerji sınıfı sayesinde tasarrufludur. Kapı açık uyarı sistemi de cihazı ve elektriği koruyan özelliklerindendir. GR-F802HLHU, dondurucu ve soğutucu bölmeleri ile iki kapılıdır. Dondurucusu üstte yer alır. 184 cm uzunluk ve 86 cm genişliği bulunur. No Frost teknolojisi ile yıllarca kullanılabilme imkanına sahiptir. Markanın derin dondurucu modeli de oldukça popülerdir. Çekmeceli yapısı bulunan derin dondurucu, gıda ürünlerini aylarca saklayabilmenizi sağlar. Et, sebze gibi besinlerin kullanım ömrünü uzatır. 6 çekmecesi ve 63 cm derinliği sayesinde birçok gıdayı içerisinde taşıyabilir. 147 cm uzunluğu ile 54 cm genişliğe sahiptir. Bu yönüyle her alana sığabilir. Evinizde veya deponuzda yer kaplamaz. Statik soğutma tipine sahip bir cihazdır. Markanın elektrik süpürgesi modelleri ise temizlik sürecinde yardımcı olmayı amaçlar. Dikey ve yatay olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Dikey modeller eğilmeden süpürme olanağı sunar. Şarjlı olması sayesinde kablosuz kullanılabilir. Bu özellik ile evin her yerine ulaşmanız mümkün bir hale gelir. 81 dB ses seviyesi ile ise sessiz bir üründür. Gürültü kirliliğini önleyerek hem size hem çevreye rahatsızlık vermez. 2400 Watt gücü sayesinde her tozu çekebilir. Kuvvetli emiş gücüne sahiptir. Vh9000ds ise yatak temizlemek için tercih edilir. HEPA filtresi sayesinde alerjik reaksiyona sebep olan partikülleri çeker. Böylelikle insan sağlığını korumaya katkı sağlar. Hassas ve alerjik bünyeye sahip müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Yatak, koltuk gibi eşyaların yüzeylerindeki her türlü kir ve tozu içine çeker. Kumaşın önemli ölçüde temizlenmesini sağlar. Yılın özel zamanlarında LG indirim dönemine girer. Yılbaşı, sevgililer günü gibi dönemler, özel zamanlar arasında bulunur. Bu dönemlerde markanın çeşitleri kampanyalı fiyattan satışa sunulur. Müşteriler, indirim günlerinde alışveriş yapmayı tercih eder. İndirim zamanlarını takip etmek için Trendyol'u seçebilirsiniz.

LG'nin Sahip Olduğu Eğlenceli Ürünler

LG'nin Sahip Olduğu Eğlenceli Ürünler

LG Türkiye, birçok farklı çeşitte elektronik eşyanın satışını ve üretimini yapar. Ev işlerine yardımcı elektronik ürünleri ile birlikte hem eğlenceli hem kullanışlı modelleri müşteri beğenisine sunar. Telefon, televizyon, projeksiyon, hoparlör, sinema sistemi gibi çeşitler, bu modellerdendir. Müşterisine eğlenceli bir deneyim yaşatır. LG telefon, kendi içinde çeşitli ve kullanışlı ürünlerdendir. Birçok farklı fonksiyon ve işleve sahip telefon seçenekleri mevcuttur. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda uygun telefon tercih edebilir. K41S cep telefonu, sevilen tasarımlardan biridir. Android işletim sistemine sahip telefonun kullanımı pratiktir. 8 MP ön kamera ile 13 MP arka kamerası bulunur. Böylelikle bu telefonla kaliteli fotoğraflar çekebilmeniz mümkündür. 3 GB RAM'ı ile hızlı çalışır. LG televizyon, kendi içinde çeşitlere ayrılır. Smart TV, uydu alıcılı gibi farklı imkanlar sunar. Ekran boyutu da televizyondan televizyona değişir. LG 43 inç, 49 inç, 50 inç gibi ekran ölçülerine sahip televizyonlarla seyir keyfini ikiye katlar. 43UP75006, 43 inç modellerden biridir. Hem Smart TV teknolojisine hem de uydu alıcısına sahiptir. İnternete bağlanarak Netflix, Youtube gibi uygulamaların içeriklerini izleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte uydu kanallarına da rahatlıkla erişebilirsiniz. 3840 x 2160 piksel çözünürlük sunar. HD kalitede film izleme deneyimini müşterisine yaşatır. Kaliteli görüntü sunan ve Smart TV teknolojisine sahip 49 inç ve 50 inç ekran ürünler de mevcuttur. Televizyonu yerleştirdiğiniz alanın genişliğine göre size uygun tasarımı alabilirsiniz. Bu ölçülerin dışında LG 55 inç, 65 inç, 75 inç ekran televizyonlar vardır. Geniş ekran, izleme sürecini kaliteli hale getirir. Sunduğu HD görüntü dizi, film keyfinizi üst seviyeye çıkarır. LG kumanda, televizyonu kontrol etmeyi pratik bir hale getirir. Kanal değiştirme, ses ayarlama fonksiyonlarının yanı sıra televizyon kurulumunu yapabilmenizi sağlar. LCD TV, Smart TV gibi farklı teknolojilere sahip televizyonların kumandası da birbirinden farklıdır. Sahip olduğunuz cihaza uygun kumandayı marka bünyesinde bulabilirsiniz. LG ev sinema sistemi ile evde sinema deneyimi yaşayabilirsiniz. Taşınabilir sistem, televizyon dışında müzik dinlemek için de kullanılabilir. Bluetooth ile telefon gibi cihazlara bağlanabilir. Eğlenceli ürünleri Trendyol'da bulabilirsiniz.

Kullanışlı Özelliklere Sahip LG Çeşitleri

Kullanışlı Özelliklere Sahip LG Çeşitleri

LG özellikleri, üründen ürüne değişiklik gösterir. Her model, kendine has özellikleri müşterisine sunar. Özellikler, modelleri fonksiyonel hale getirir. İşlevlerini artırarak müşterilerinin deneyimini iyileştirir. Kaliteli bir süreç yaşamalarında rol oynar. Modellerden memnun kalmalarında etkili faktörler arasında yer alır. LG yorum yazılarında müşteri deneyimlerini okuyabilirsiniz. LG klima, kurutma makinesi, mikrodalga, vantilatör gibi çeşitler de pek çok özelliği bünyelerinde taşır. Her birinin kullanım alanı farklıdır. Günlük hayatın farklı alanlarında müşterilerine yardımcı olur. Klima, yıl içinde hem soğutma hem ısıtma görevi yapar. Bedeni zorlu hava koşullarından korur. Marka bünyesinde çeşitli klimalar bulunur. S3-M24K22FA Dual Plus, hem soğutma hem ısıtma görevi yapabilen klimaların biridir. A++ enerji sınıfına sahiptir. Böylelikle elektrik tasarrufu yapar. Doğa dostudur ve bütçenizi korur. Filtresi sayesinde temiz hava üfler. İnsan sağlığına zarar vermeyen bir yapısı vardır. Marka bünyesinde benzer özelliklere sahip, soğutma görevi yapan farklı klimalar bulunur. S3-W12JA2AA ve S3-W18KL2BA modelleri, bu gibi klimalar arasındadır. Sessiz tavan vantilatörü de yaz aylarında sizi serinletmeye yardımcıdır. Sessiz yapısı ile rahatsızlık vermez. Yumuşak bir esinti ile bulunduğu odayı serinletir. Marka bünyesinde çeşitli kurutma makineleri vardır. Her makinenin sunduğu fonksiyonlar çeşitlilik gösterir. RC90V9EV2W, bilinen kurutma makinelerinden biridir. 9 kilo çamaşırı aynı anda kurutabilir. A+++ enerji sınıfı sayesinde oldukça tasarrufludur. 69 cm derinliği, 85 cm yüksekliği ile geniş çamaşır alabilme kapasitesine sahiptir. Alerji programı ile hassas cilt yapısı bulunan müşteriler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Mikrodalga ise yemeklerinizi ısıtmaya yardımcı olur. Bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirerek size zaman kazandırır. Şık tasarımı sayesinde mutfağa renk katar. Kullanışlı özelliklere sahip çeşitlere Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlar ile LG Ürünleri

Sunduğu Avantajlar ile LG Ürünleri

LG ürünleri, bu özellikleri sayesinde birçok avantajı müşterisine sunar. Avantajlar, istek ile ihtiyaçlara cevap verir. Müşterilerin ürünlerden beklediği performansı karşılar. Her modelin sunduğu avantajlar da birbirinden farklıdır. LG beyaz eşya çeşitleri ev işlerini kısa sürede bitirmenizi sağlar. Her çeşit, günlük hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar. Buzdolabı, derin dondurucu gibi modeller, yemeklerinizi bozulmadan depolamanızı sağlar. Böylelikle gıda ürünlerinin ömrünü uzatır. Kurutma makinesi ise bir diğer kullanışlı beyaz eşya çeşididir. Çamaşırlarınızı hızlı bir şekilde kurutur. Giysilerinizi kullanmak için kurumasını günlerce beklemeniz gerekmez. Modeller, enerji tasarrufu sunar. Az elektrik harcaması yapmasıyla çevre dostudur. Bununla birlikte sizin de elektrik tasarrufu yapabilmenize yardımcı olur. LG su arıtma cihazı, bir diğer avantajlı modeldir. Marka bünyesinde farklı modelleri vardır. Cihazlar, musluk suyunu içme suyuna dönüştürür. Suyu kirli ve zararlı bakteri ve organizmalardan arındırır. Temiz içilebilir suya dönüştürür. Böylelikle dışarıdan düzenli su almanıza gerek kalmaz. Evinizde kendi temiz suyunuzu tüketebilirsiniz. 8 litre tankı bulunan modeller, birçok farklı filtreye sahiptir. Ufak boyutu ile tezgah altına sığabilir. Bulunduğu alanda fazla yer kaplamaz. 8 litre dışında 10 litre, 12 litre gibi ölçeklerde tankları vardır. İhtiyaç duyduğunuz su kapasitesine sahip ürünü markanın bünyesinden temin edebilirsiniz. Birçok filtresi bulunması ile suyu farklı aşamalardan geçirir. Derinlemesine temizleyerek insan sağlığına uygun bir hale getirir. Filtre sayısı, modelden modele değişebilir. Beyaz renk tasarımın dışında kırmızı ve mavi kapaklı tonları vardır. Moda anlayışınıza hitap eden tasarımı seçebilirsiniz. Senenin özel günlerinde LG kampanya dönemine girer. Kampanya zamanlarında oldukça uygun fiyatlara modellerin satışı yapılır. Birçok kişi alışveriş yapmak için kampanya dönemini tercih eder. Alışveriş yapmak için Trendyol'u seçebilirsiniz.

Kaliteli Bir Deneyim Sunan LG

Kaliteli Bir Deneyim Sunan LG

Markanın ürünleri işlevsel yapıya sahiptir. Her model, birçok imkan sunarak kaliteli bir deneyim yaşatır. İhtiyaçlarınızı karşılar ve eğlenceli bir süreç geçirmenizde rol oynar. LG ses sistemi de hem kalite hem eğlence sunar. Televizyonla birlikte kullanılan ürünler, cihazın ses kalitesini artırır. Film izlerken diyalogları ve müzikleri iyi bir şekilde duymanıza yardımcı olur. Marka bünyesinde pek çok çeşit ses sistemi ürünü vardır. LG soundbar ismi ile de anılan ses sistemleri, kendine has imkanlar sağlar. SNH5 600W 4.1 kanal DTS Virtual: X Bluetooth Soundbar, ses sistemlerinden biridir. Bluetooth özelliği sayesinde kolay kurulumu bulunur. Televizyon ile eşleşmesi oldukça paratiktir. Zor bir süreç yaşamanızı önler. Bluetooth özelliğinin yanı sıra HDMI bağlantı imkanı da model içerisinde mevcuttur. HDMI bağlantısının olması, ürünün her televizyonla bağlantı kurmasını mümkün bir hale getirir. Kaliteli ses çıkışı vardır. Film ve dizilerin ses efektlerini gerçekçi ve ayrıntılı duyabilmenizi sağlar. Sinema amacının yanı sıra müzik dinlemek için de bu sistemi tercih edebilirsiniz. Keyifli bir süreç geçirebilirsiniz. LG 127 ekran, markanın kaliteli deneyim sunan bir diğer ürünüdür. 50 inç olan bu ürünler oldukça çeşitlidir. 127 cm ekranı ile ideal boyutlara sahiptir. Geniş ekranda HD film keyfi sunar. 50NANO756PA modeli, 127 ekran modellerden biridir. 4K ultra HD çözünürlüğü bulunur. Smart LED TV teknolojisi sayesinde oldukça kullanışlıdır. WiFi bağlantısı kurabilme fonksiyonu, televizyonu çok amaçlı kullanabilmenizi sağlar. Tarayıcıya televizyon üzerinden bağlanabilmeniz mümkün bir hale gelir. Birçok oyunu LG ekran üzerinde oynayabilirsiniz. Birçok içeriği geniş ekranda ve HD kalitede izleyebilirsiniz. Kullanışlı modelleri Trendyol üzerinde inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz genişlikteki TV seçeneğini satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlara Sahip LG Çeşitleri

Uygun Fiyatlara Sahip LG Çeşitleri

LG fiyat belirleme sürecinde etkili birçok faktör bulunur. Ürünlerin sahip olduğu özellik ve avantajları, etkili faktörler arasındadır. Her model, kendine has özellik ve avantajlara sahiptir. Böylelikle fiyatlar da modelden modele değişir. LG, elektronik eşya üretimi yapar. Üretimleri ile müşterilerin hayatını pratik bir hale getirmeyi amaçlar. Onlara konfor, eğlence ve kolay bir deneyim yaşatmayı hedefler. İyi bir fiyat performans sunarak müşterisini memnun eder. Hem eğlence sektöründe hem beyaz eşyada çeşitleri vardır. LG ses bombası, eğlence sunan ürünlerdir. Kaliteli hoparlörler, müziği yüksek seste dinleyebilmenizi sağlar. XBOOM Go PL7, bu ürünlerden biridir. Taşınabilir yapısı ile istediğiniz her yerde müzik dinleyebilmeniz mümkündür. Suya ve tere dayanıklı olması sayesinde uzun ömürlüdür. Yıllarca kullanılmaya uygun bir yapısı vardır. Çift etkili bas, ritimlerin belirginleşmesini sağlar. Kaliteli dinleme süreci sunar. Çok renkli aydınlatması ile dikkat çeker. Şık bir tasarımı bulunur. 24 saat pil ömrü ile saatlerce müzik dinlemeniz mümkündür. XBOOM Go PH1 de markanın bir diğer hoparlör çeşididir. Bluetooth özelliği sayesinde her cihazla bağlantı kurabilir. LED ışıklandırılması, estetik görünüm sunar. Kaliteli müzik performansıyla birlikte görsel olarak da müşterisini tatmin eder. Yeşil, kırmızı, beyaz gibi tonlarda ışıkları vardır. 360 derece yapısı, müziğin her açıdan eşit duyurmasını sağlar. LG yedek parçalarını da marka bünyesinde bulabilirsiniz. Şarj aleti, batarya, telefon ekranı gibi yedek parçalara ulaşabilirsiniz. Böylelikle olası durumlarda cihazları evinizde tamir edebilirsiniz. Şarj, batarya gibi parçaların yanı sıra elektrik süpürgelerin HEPA filtresi, ayrı satılabilir. Ürünlerin kaybettiğiniz parçalarını marka bünyesinden temin edebilirsiniz. Birçok farklı çeşit elektronik eşyası bulunan LG markasının ürünlerini online alışverişin adresi olan Trendyol'dan satın alabilirsiniz.