Fiyat
Gece Görüşü
Fiyat Geçmişi
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Elektronik Optik Ürün

" araması için 14719 sonuç listeleniyor

Profesyonel Elektronik Optik Ürün Seçenekleri Trendyol’da!

Fonksiyonel optik ürünler profesyonel kullanıma uygun olarak üretilir. Farklı alanlarda kullanım sağlayan gereçler çeşitli özellikleriyle ön plandadır. Dürbün modelleri kaliteli büyütme gücüne sahip merceklere sahiptir. Metrelerce mesafenin net bir şekilde görünürlüğünü sağlayan ürünlerin konforlu göz merceği çapları bulunur. Modeller sağladıkları görüş açısı derecesine göre birbirinden ayrılır. Kısa mesafeden görüş sağlayan seçenekler ile geniş alan gözlemleme avantajı sunan ürünler, satışa sunulan modeller arasındadır. Bu gereçlerin merkezi odaklama sistemi de mevcuttur. El ile ayarlanabilen odak sayesinde görüntünün netliğini artırabilirsiniz. Modern teknoloji ile güçlendirilen aletler, açık hava koşullarına dayanıklıdır. Yağmur, sis ve benzeri dış etkenlerden kaynaklanan yıpranmaların önüne geçen kaliteli malzemeler ile üretilir. Dayanıklı yapıları ile öne çıkan modelleri uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Modeller taşınmaya uygun olarak tasarlandığından hafif bir yapıya sahiptir. Lens kalitesine göre farklılık gösteren aletler arasından gözlem yapacağınız alana göre bir seçim yapmanız gerekir. Net bir görüntü için yüksek kalite lense sahip aletleri satın alabilirsiniz. Hafif yapılı cihazları seyahat, kamp gibi etkinliklerde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Ürünler, askılığı sayesinde boyna takılarak da taşınabilir. Boyun askılıkları ayrıca ürünün kaybolmasının önüne geçer. Açık ve geniş alanlarda kullanmak üzere boyun askılığına sahip modellerden tercih edebilirsiniz. Kullanışlı özellikler ile donatılmış optik ürün çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilir, elektronik optik ürün satın al ma seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Kullanışlı Elektronik Optik Ürün Modelleri

Elektronik optik ürün modelleri kullanışlı özelliklerle donatılan gereçlerdir. Kaliteli lens, mercek çeşitleri ile üretilen cihazlar arasından hem profesyonel hem de hobi olarak kullanım için uygun seçenekler bulmak mümkündür. Eski dönemlerden itibaren yön bulmak amacıyla kullanılan pusula modelleri, klasik tasarımlarıyla ön plana çıkan ürünlerdir. Kuzey yönünü gösteren renkli işaretli uca sahip ürünlerin yön algılayıcı manyetik alanları bulunur. Bu manyetik alanlar sayesinde gidilecek yönün belirlenmesine olanak tanır. Ürünler hafif yapılı ve kolay taşınabilir gereçlerdir. Kamplarda, orman seyahatlerinde sıklıkla kullanılan ürünler kaliteli malzemelerden üretilir ve düşme, çarpma kaynaklı etkileri minimize eden dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunan yön belirleme aletinden doğa gezilerinizinde faydalanabilirsiniz. Yön hassasiyeti yüksek modellerden tercih ederek etkin bir kullanım sağlayabilirsiniz. Mercekleri suya dayanıklı malzemelerden üretilen yön bulma aletleri de mevcuttur. Su geçirmez modeller özellikle yağışlı havalarda kullanım avantajı sunar. Nem kaynaklı istenmeyen etkilere karşı dayanıklı bir kullanım sağlayan su geçirmez aletler ile hava koşullarından bağımsız olarak yönünüzü rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Ürünler arasında karanlıkta görüş sağlayan fosforlu işaretlere sahip modeller de mevcuttur. Gece yürüyüşleri gibi gün ışığından faydalanmanın mümkün olmadığı aktiviteler için fosforlu modelleri tercih edebilirsiniz. Lazer modelleri pil ile çalışan ve yüksek ışık gücüne sahip gereçlerdir. Yüksek ışık gücüne sahip gereçlerden mühendislik, eğitim, eğlence gibi farklı kullanım alanlarında faydalanmak mümkündür. Sunumlar sırasında ekran üzerinde dikkat çekmek için kullanabileceğiniz ürünler uzak mesafeden kullanılabilir. Arazi üzerinde profesyonel kullanım için de mimarlar, mühendisler tarafından sıklıkla kullanılan gereçler yüksek dalga gücüne sahiptir. Göze hasar vermemesi için yalnızca cisimler üzerine veya açık alanda boşluğa doğru tutularak kullanılır. Aletlerden ışıklı görsel efektler oluşturmak için de yararlanabilirsiniz. Ürünlerin ışığı genellikle yeşil ya da kırmızı renktedir ve metrelerce uzak mesafeden bile tespit edilebilir. Doğa gezilerinde kaybolma durumlarına karşı da kullanabileceğiniz ürünler ile haberleşme sağlayabilirsiniz. Farklı özellikleriyle ön plana çıkan optik modeller hakkında Trendyol üzerinden detaylı bilgi edinebilir, elektronik optik ürün indirim seçeneklerini inceleyerek tercih yapabilirsiniz.

Elektronik Optik Ürün Yorum ve Değerlendirmeleri

Elektronik optik ürün çeşitleri arasında farklı alanlarda kullanabileceğiniz fonksiyonel gereçler mevcuttur. Modellerin odak uzunlukları, lensleri modeller arasında farklılık gösterir. Teleskop modelleri uzay cisimlerinin gözlemlenmesi için tasarlanan ürünlerdir. Büyük objektif çapına sahip gözlem gereçleri ile uzak noktaları detaylı bir şekilde görebilirsiniz. Uzay cisimlerini ışık yansımaları ile büyüten gereçlerin görüntü netliği, sahip oldukları diyafram açıklığına göre değişir. Yüksek diyafram açıklığına sahip modeller ile net ve detaylı bir gözlem yapmanız mümkündür. Ürünlerin optik yüzeyindeki kaplamalar yansıma azaltıcı bir özelliğe sahiptir. Gözlerde rahatsız bir his vermeden ışıkların geçişini sağlayan optik yüzeylere sahip modeller ile deneyiminizi konforlu bir hale getirebilirsiniz. Aletlerin farklı boyutlara sahip seçenekleri bulunur. Çocukların gözlem yapması için tasarlanan küçük boyutlu modeller de müşterilere sunulanlar arasındadır. Ürünler hem profesyonel olarak hem de hobi amaçlı kullanılabilir. Işık toplama kapasitesine göre birbirinden ayrılan ürünlerin sunduğu görüntü kalitesi farklıdır. Detaylı bir gözlem yapmak istiyorsanız lens kalitesi ve ışık toplama kapasitesi yüksek modelleri satın almanız önerilir. Modeller, stabil bir kullanım sağlayacak şekilde tasarlanır ve gözlem için farklı noktalara çevrilebilir bir yapıdadır. Pencerenizin önüne kurulum sağlayarak uzay cisimlerini evinizin konforunda inceleyebilirsiniz. Odanızın ve pencerenizin genişliğine göre farklı boyutlara sahip gözlem ekipmanları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Küçük yaştakilerin kullanımına uygun boyutlara sahip modelleri astronomiye meraklı çocuklar için hediye seçeneği olarak da tercih edebilirsiniz. Elektronik optik ürün yorum ve değerlendirmelerine göz atıldığında müşterilerin ürünlerin kalitesi hakkındaki düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Kullanışlı merceklerle ve özelliklerle tasarlanan elektronik optik ürün kampanya seçeneklerini Trendyol üzerinden kolay bir şekilde inceleyebilir, müşteriler tarafından yazılan yorumlarına göz atarak modellerin kullanımı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bütçe Dostu Elektronik Optik Ürün Fiyat Aralıkları

Elektronik optik ürün fiyat aralıkları modellerin mercek özelliklerine, boyutlarına, sağladığı görüntü kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunulan gözlem gereçleri arasından bütçe dostu bir tercih yapabilirsiniz. Kaliteli yapıları elektronik optik ürün tavsiye içeriklerinde vurgulanan modeller geniş çeşitlilik skalasına sahiptir. Uzak görüş sağlayan modeller, hassas yön bulucular, uzay cisimlerini gözlemlemek için kullanılan net görüntülü cihazlar müşterilere sunulan seçenekler arasındadır. Fotokapan modelleri kamera ve video moduna sahip kayıt cihazlarıdır. Zorlu doğa şartlarında görüntü almak, hayvan davranışlarını gözlemlemek, doğaya zararlı davranışlarda bulunanları tespit etmek için kullanılan cihazların gece görüşüne sahip seçenekleri mevcuttur. Karanlıkla kayıt yapabilen modeller kızılötesi LED özelliği ile çalışır. Güneş ışığının olmadığı alanlarda görüntü alımını kolaylaştıran lenslere sahip modelleri gece saatlerinde de kullanabilirsiniz. Uzun pil veya şarj özelliği sunan seçenekler ile doğa gözleminin süresini uzatabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü ürünler net ve kaliteli görüntü kaydı yapmanıza olanak sağlar. Bazı modelleri uzaktan kumandalar ile kontrol etmeniz mümkündür. Uzaktan kontrolün yanı sıra uzaktan veri akışı almanıza da olanak tanıyan, internete bağlanabilen modeller de bulunur. Bunlar hafif yapılı ürünlerdir ve gözlem yapılacak noktaya kolaylıkla yerleştirilebilir. Kayıt gereçleri dış etkenler sebebiyle oluşabilecek istenmeyen etkileri azaltan dayanıklı malzemeler ile üretilir. Yağışlı havalarda dış mekan çekimi yapabilmek için su geçirmez modelleri tercih edebilirsiniz. Yüksek sıcaklığa karşı da korunaklı bir yapıya sahip olan cihazlar ile doğanın heyecan verici anlarını rahatlıkla kayıt altına alabilirsiniz. Günün her saati görüntü alabileceğiniz geniş depolama kapasitesine sahip kayıt ürünlerini evlerin, mekanların güvenliği için de kullanabilirsiniz. Trendyol üzerinden indirim dönemlerini takip edebilir, ihtiyaç duyduğunuz fonksiyonel optik özellikli ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.