İlgili Kategoriler
Renk
"

Arçelik Televizyon

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Arçelik Televizyon

Arçelik Televizyon

Arçelik, en güncel ve en son teknolojilerle donattığı Arçelik televizyon modelleri ile benzersiz izleme deneyimleri yaşamanızı sağlar. Olağanüstü çözünürlüklere sahip ekranlarda; film, maç, dizi, belgesel ve sevdiğiniz tüm yayınları izlemenin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz. Birçok özelliklerle donatılmış televizyonlar, internet bağlantısı ile hem televizyon izleme hem de internette gönlünüzce sörf yapma ve sosyal ağlarda dolaşma konforu sunar. Arçelik, zengin ürün yelpazesi ile her eve ve her bütçeye uygun bir televizyon modeli sunar. Tüm OLED, Curved, Diamond, Android, Smart, LED, Arçelik plazma TV ve Arçelik LCD TV modelleri; geniş ekranları, güçlü ses çıkışları, yüksek çözünürlük sunan görüntü kalitesi, internet bağlantısı ve çeşitli veri paylaşım noktaları sayesinde size bir televizyondan çok daha fazlasını vadeder.

Arçelik OLED Televizyonlar

Arçelik TV ürün ailesi içerisinde yer alan Arçelik OLED TV modelleri, "Organik Işık Yayan Diyot" anlamına gelen OLED ekran teknolojisi ile üretilmiştir. Arka aydınlatmaya gerek duymayan süper OLED ekran teknolojisinde, renk pikselleri kendi ışık kaynağını üretir. Böylece karanlık sahneler yüzde yüz siyah kalır ve üzerinde görüntülenen renkleri çok canlı olarak görebilmeniz sağlanır. 55 inç ile 65 inç arasında değişen televizyonlar, Ultra HD (4K) çözünürlük standartı sunar. 33 milyon sub-piksel, sonsuz kontrast oranı ve hayatın en gerçekçi renklerini sunan OLED ekran teknolojisi ile üretilen televizyonlar, 3840 x 2160 piksel olağanüstü çözünürlük seviyeleri ile hayranlık uyandırır. Full HD televizyonların 4 katı piksel sayısına sahip olan OLED paneller, inanılmaz ayrıntılar, çarpıcı gerçeklik, doğal ve akıcı hareketin yanı sıra Micro Dimming teknolojisi ile her pikseli tek tek analiz ederek en derin siyahları görmenizi sağlar. HDR özelliğinin sağladığı renk ve parlaklık ayarları sayesinde siyahların en siyahını beyazların en beyazını görmeniz ve tüm detayları en ince ayrıntısına kadar keşfetmeniz mümkündür.

OLED Ekranlarla Çarpıcı İzleme Deneyimi

Arçelik 4K OLED TV modellerinin ekran boyutları 140 cm ile 165 cm arasında değişir. A enerji sınıfı Arçelik 165 ekran TV ve Arçelik 140 ekran 4K TV modelleri; dahili Wi-Fi1000 Hz PPR (yenileme hızı), Utra HD yüksek çözünürlük, Smart TV, 3 ya da 4 adet 2.0 HDMI portuna sahiptir. Arçelik 4K TV modelleri, ekstra güçlü işlemcileri sayesinde tüm komutları hızla algılar ve ekrana yansıtır. Tüm renkleri ileri eşleştirme performansı ile orjinaline en yakın hale getiren işlemciler, aynı zamanda hareketli görüntülerde mükemmel netlik ve çarpıcı görüntü kalitesi sunar. OLED TV'ler, 3D ses teknolojisi ile donatılmıştır. Televizyonların ince ve zarif tasarımlarıyla entegre olan 3 yönlü hoparlör sistemi, sesleri odanın her tarafına homojen bir biçimde dağıtarak yepyeni ve benzersiz bir ses deneyimi sunar. Dolby Digital, AVL ve Woofer ses özelliğine sahip hoparlörler, 2 x 15 / 30 Watt nominal / ses çıkışı gücüyle görüntü ve ses kalitesini  bütünleştirerek surround’a benzer işitsel bir ses şöleni sunar. OLED TV modelleri ile ekranınıza hangi açıdan baktığınız farketmeksizin, tüm açılardan aynı netlik, berraklık ve parlak renkler eşliğinde televizyon izleme konforunu yaşayabilirsiniz. Sesle komut özelliği sayesinde içeriklerinizi sesli komutla aratmanız mümkündür. OLED paneller, Video Perfection Engine teknolojisi sayesinde en hızlı akan görüntüleri bile sahne atlamadan ve netlik kaybı yaşamadan akıcı bir şekilde ve tüm detaylarıyla izlemenizi sağlar. Tüm bunların dışında, 4K görüntü teknolojisinin sunduğu sezgisel akıllı platform sayesinde çok sayıda çevrimiçi kaynağa ulaşmanıza olanak tanır. A enerji sınıfı OLED televizyonların yıllık enerji tüketimi ortalama 220 kWh'dir. Zarif ve şık tasarımlı televizyonlar, dilerseniz bir TV ünitesi üzerine konumlandırılabilir ya da askı aparatı ile duvara monte edilebilir.

Üstün Özellikli 4K Diamond TV Modelleri

4K UHD Arçelik Diamond Smart TV modelleri, keyifli bir izleme deneyimi sunmak üzere artırılmış renkler, üstün teknoloji ve zarif bir tasarımla üretilmiştir. 4K HDR desteği sunan modeller, sahne bazında optimize edilmiş olan sinamatik görüntü kalitesi sunar. FHD yayınların çözünürlüğünü yükselterek 4K UHD çözünürlüğe yakın görüntü performansı sunan televizyon modelleri sayesinde UHD olmayan yayınları dahi yüksek çözünürlüklerle izleyebilirsiniz. Kolay ve kullanıcı dostu arayüzler ile televizyonunuzu hızlıca açabilir ve kanallar arasında gezinti yapabilirsiniz. Cihazınızla uyumlu tablet ya da cep telefonlarınızın ekranlarını televizyonunuza kolayca yansıtmanız mümkündür.Geleneksel hoparlörlere sahip TV'lerden farklı olarak Diamond TV modelleri, akustik tasarım prensibine uygun olarak konumlanmış soundbox hoparlörleriyle daha kaliteli sesi daha az kayıpla sunar. Diamond serisinden Arçelik 109 ekran TV; 4K çözünürlük, dahili Wi-Fi, HDR, 3 adet HDMI girişi, 2 adet USB portu, 2 adet hoparlör ve 20 Watt güçlü ses çıkışı özelliğine sahiptir. Arçelik 49 inçTV modelleri de HDR teknolojisi sayesinde gerçekçi görüntüleri ekrana taşır.

Sınırsız Eğlence Olanakları ve Zengin Bağlantı Noktaları

Diamond TV modelleriyle, popüler sosyal ağlara girebilirsiniz. YouTube videolarının yanı sıra dizi, film ve maç içeriklerine, BeIn Sports, Netflix, Digiturk Play, BluTV, Fan Cloud, İzlesene, Filmbox Live, TiviBu Go uygulamalarına anında erişebilirsiniz. Arçelik Diamond TV, çocuklara uygun güvenli içerik sunan Pepee TV ile Pepee'nin eğlenceli dünyasının kapılarını açar. Eğlenceli kumandasıyla Pepee TV'yi çocuklar çok seveceklerdir. Markanın sunduğu bu televizyon modelleri, Digiturk All in One özelliğine sahiptir. Harici bir uydu alıcısına gerek duymadan  tek kumandayla kontrol edebileceğiniz entegre Dijitürk ile; dizi, film ve spordan oluşan zengin içeriklerin tadını çıkarabilirsiniz. 4K Diamond serisi Arçelik 140 ekran TV modelleri; internet bağlantısı için dahili Wi-Fi, yüksek hızda ve kalitede veri aktarımı için 4 adet 2.0 HDMI, eğlenceli Smart TV uygulamaları ve 800 Hz PPR yenileme hızına sahiptir. Arçelik 108 ekran TV modelleri; ULTRA HD, dahili Wi-Fi, 3 adet 2.0 HDMI portu ve Smart TV özelliği ile öne çıkar. Arçelik 123 ekran TV modelleri ise; 3 adet 2.0 HDMI portu, dahili Wi-Fi, Smart TV ve 900 Hz yenileme hızı ile donatılmıştır. Tüm TV modelleri, Ultra HD'dir ve 4K çözünürlük değeri ile standart bir HD ekrandan 4 kat daha fazla piksel içerir. Kısa kenarında 2160 piksel, uzun kenarında ise 3840 piksel bulunan 4K ekranlar, gözün görebileceği en detaylı ve net görüntüleri ekrana taşıyarak olağanüstü bir izleme deneyimi yaşamanızı sağlar. Görüntü sanki evin içindeymiş gibi en ufak ayrıntıları bile gözler önüne seren bu teknoloji ile en sevdiğiniz yayınları sonsuz bir netlik standardı ile izleyebilirsiniz.

Arçelik Akıllı TV Modelleri

Arçelik TV'ler arasında bulunan Arçelik Smart TV modelleri de beğenilen ve çokça tercih edilen televizyonlardır. Bu modellerdeki Smart TV uygulamaları arasında, Miracast, yakala paylaş, Smart (TV), DLNA, Hbb TV, Open Browser, Online yazılım güncelleme ve akıllı kumanda uygulaması özelliği yer alır. Smart LED TV modelleri; dahili Wi-Fi, HDMI portları, Smart TV, HD veya Full HD görüntü kalitesine sahiptir. A enerji sınıfı Arçelik 32 inç Smart TV modelleri; dahili Wi-Fi, 600 Hz PPR, Smart TV, 2 adet HDMI portu, ve HD çözünürlük sunar. Arçelik 80 ekran TV modelinde bulunan çift çekirdekli işlemci dışında, öne bakan iki adet hoparlör,  2 x 8 /16 W nominal / music power (R/L) ses çıkış gücü ile sevdiğiniz müzikleri ve yayınları yüksek ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Full HD çözünürlüklü Arçelik 43 inç tv modelleri; dahili Wi-Fi, 2 adet HDMI portu, Smart TV, 600 Hz PPR yenileme hızı ile öne çıkar. Video Perfection Engine özelliğine sahip olan televizyonlar, en aksiyonlu sahneleri dahi pürüzsüz netlikte izlemenizi sağlar. Hareketi analiz eden özel algoritmaları sayesinde dinamik görüntülerde yaşanan sahne atlama ya da netlik kaybı gibi problemleri ortadan kaldırır ve mükemmel bir izleme deneyimi sunar. A enerji sınıfı Arçelik 102 ekran LED TV modelleri; Full HD çözünürlük, dahili Wi-Fi, Smart TV, 3 adet HDMI portu, çift çekirdekli işlemci, 2 adet hoparlör ile 2 x 10 / 20 Watt nominal / müzik gücü çıkışı sunar. Arçelik 102 ekran TV bağlantı özellikleri arasında; 1 scart, 2 USB portu, Ethernet, kulaklık girişi, CI, optik ses çıkışı, Line-out Ses Çıkışı (Kulaklık Üzerinden), HDMI CEC ve HDMI ARC bağlantı olanakları yer alır. Arçelik 40 inç TV modelleri; çocuk kilidi, otomatik kapanma, zamanlayıcı ve teletex gibi özelliklere sahiptir.   

Hem Ekonomik Hem Yetenekli Arçelik LED TV Modelleri

Arçelik LED TV modelleri, hem ekonomik hem de yüksek performanslı televizyon arayanların en çok tercih ettiği seriler arasında yer alır. Sadece televizyon izlemenin keyfini sürmek isteyenlere hitap eden Full HD LED TV modelleri, ekstra teknolojik özellikler aramayanlar için tasarlanmış, sade özellikleri, şık ve zarif tasarımı, yüksek görüntü kalitesiyle ekonomik televizyon izlemenin keyfini yaşatır. Bu seriye dahil olan modellerden Arçelik 55 ekran TV1366 x 768 piksel çözünürlük sunar. 6 Watt, 12 Watt ve 14 Watt arasında değişen ses çıkış gücü, 2 adet HDMI portu, A enerji sınıfı, LED görüntü teknolojisi,1 USB portu gibi özelliklere sahiptir. Smart LED TV modelleri ise; dahili Wi-Fi, HDMI portları, Smart TV, HD veya Full HD görüntü kalitesine sahiptir. Arçelik 82 ekran TV, uydu alıcılı Smart TV özelliği ile öne çıkar. Smart TV serisi, standartların üstünde görüntü kalitesi sunan kontrast geliştirici özelliği ile geniş bir renk yelpazesi sunar. LED TV'ler, elektronik program rehberi, HEVC, otomatik kanal arama özelliği, dijital yayın dil ve alt yazı desteği gibi özellikleri ile de dikkat çeker. Cihazlarda, ekstra bir çanak antene gerek duymadan kablolu ve uydu yayınlarını izleyebilmenizi sağlayan analog alıcı, karasal alıcı, kablo TV, HD uydu alıcı ve HD karasal alıcılar mevcuttur.

Arçelik Curved Ultra HD LED TV

3840 x 2160 piksel Ultra HD (4K) görüntü kalitesine sahip olan 4K Curved TV modelleri, tasarım harikası içe dönük kavisli ekran teknolojisi ile büyüleyici bir görünüme sahiptir. Görüntülerin daha akıcı bir biçimde ekrana gelmesini sağlayan PPR 1400 yenileme hızı ile mükemmel bir izleme deneyimi sunar. Micro Dimming ve oyun modu özellikleri de bulunan modeller, 2.1 hoparlörler, DTS Studio Sound, 45 Watt ile15 Watt arasında değişen ses çıkış gücü ve subwoofer ile gerçekçi sesi, gerçekçi görüntülerle harmanlar. Bu modeller, Video Perfection Engine teknolojisi ile donatılmıştır. En aksiyon dolu sahneleri dahi pürüzsüz bir netlik ve gerçekçi bir akıcılığa büründürmenin yanı sıra, sahne atlamadan ve netlik kaybı yaşamadan televizyon izleme deneyimi sunar. Micro Dimming teknolojisi ile donatılan Arçelik Curved Ultra HD LED TV modeli, karanlık sahnelerde gerçekleşen detaylı görüntü kaybını gidermek üzere, her bir piksel üzerinde titizlikle çalışarak analiz eder ve en gerçekçi ve en doğru siyahı belirler. En koyu ve karanlık görüntülerdeki detayları ortaya çıkarır ve netleştirir.

3 Boyutlu Yayınları İzleme Keyfi

3 boyutlu görüntüleri 3 boyutlu olarak izlemenizi sağlayan 3D teknolojsi, 2 boyutlu görüntüleri 3 boyutlu görüntülere çevirebilme özelliği, Smart TV özelliği, Harici Disk/USB Bellek ile yayın kaydetme özelliği, program rehberi, Hbb TV ve 4 çekirdekli işlemciler, Curved televizyonların özellikleri arasındadır. Curved TV'ler, birçok multimedya özelliği sunar. Bluetooth, miracast, yazılım güncelleştirme (USB/Çevrimiçi/Otomatik), akıllı telefonla kontrol, yakala paylaş, Futbol App, Live Share, My TV Cloud, 2 Tuner (Çift Alıcı), yayında alt yazı desteği gibi multimedya özellikleri bunlardan bazılarıdır. Cihazlar, pek çok video, müzik çalma, resim/fotoğraf ve alt yazı formatını destekler. B enerji sınıfı modeller 200 W ile 300 W arasında güçlerle çalışır. Akıllı enerji tasarrufu sistemi, ışık sensörü (eco sensör/akıllı sensör), otomatik kapanma gibi güç tüketim özellikleri sayesinde cihazınızı enerji tasarruflu modlarda kullanabilirsiniz. Modeline göre değişken kalınlıklara sahip olan televizyonların stant tipi, kromdan üretilen yay ayak tipidir.

Arçelik Android Televizyonlar

Arçelik Android TV modelleri; 4K görüntü kalitesi, Video Perfection Engine ve Micro Dimming teknolojileri ile donatılmış televizyonlardır ve hareketli sahne iyileştirme özelliği sayesinde en hızlı görüntüleri bile pürüzsüz netlikle ekrana getirir. 4 adet işle ci çekirdeğine sahip olan modeller, 16 GB dahili depolama alanı sunar. Bluetooth, akıllı telefonla kontrol, yayında alt yazı desteği ve yazılım güncelleştirme gibi multimedya özelliklerin yanı sıra pek çok ses, video ve resim formatını destekler. Appstore, Google Chrome ve Google Play Store özellikli Smart TV'ye sahip olan modeller, dahili Wi-Fi, Ethernet LAN kablo girişi, DLNA bağlantı özelliklerinin dışında, HD Uydu Alıcı, 4 adet HDMI portu, 2 adet USB portu, optik ses çıkışı, ses kulaklık çıkışı, Common Interface (CI+) bağlantı özellikleriyle donatılmıştır. 2.0 hoparlör sistemi bulunan modeller, 30 Watt güçlü ses çıkışıyla gerçekçi ses deneyimleri sunar. A enerji sınıfı televizyonların güç tüketim özellikleri arasında otomatik kapanma modu yer alır.

Arçelik televizyon modelleri arasında bulunan 4 K uydu alıcılı Smart Arçelik 123 ekran TV, dahili uydu alıcısı özellikli Arçelik 124 ekran TV ve Arçelik 120 ekran TV modellerinden dilediğinizi seçerek sevdiğiniz uydu yayınlarını izlemenin sınırsız keyfini yaşayabilirsiniz

Beğeneceğiniz Bir Arçelik Televizyon Mutlaka Vardır

Arçelik, televizyon izleme kavramını yeniden tanımlayan en son teknolojileri, devasa büyüklükteki ekranlarda toplayarak evinizde sinematik bir ortam oluşturur. Mükemmel özelliklerle donatılmış televizyon modelleri ile evinizin konforunda film izlemenin, futbol stadındaymış gibi maç seyretmenin, konser alanındaymış gibi müzik dinlemenin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Markanın sunduğu zarif ve şık tasarımlı televizyonları dilerseniz bir TV ünitesi üzerine konumlandırarak kullanabilir ya da varsa duvara askı aparatı ile duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Televizyonunuzu nasıl kullanacağınız tamamen size kalmıştır. Televizyonların arkasında yer alan kablo toplama stantları sayesinde etraftaki kablo kirliliğini tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Arçelik televizyon modelleri, modern ve şık tasarımlarıyla evinizin her noktasına yakışır ve evinizin dekoruna güzellik ve estetik katar. Zarif çizgilerle üretilen flat ve kavisli ekranlar, çeşitli metal ve plastik alaşımlarla kombine edilerek üretilmiş birer tasarım harikasıdır.

Tüm bu mükemmel televizyon modellerine Trendyol aracılığı ve kalitesiyle konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siz de beğendiğiniz televizyon modelini seçerek bütçenize uygun fiyat seçenekleri ve cazip ödeme koşullarıyla kolayca satın alabilirsiniz.