placeholder
"

Puma Halı Saha Ayakkabısı

" araması için 91 sonuç listeleniyor

Puma Futbol Ayakkabısı

Ayakkabı, günümüzde bir ihtiyaç olmanın ötesinde kombinlerin vazgeçilmez bir parçası, tarzınızın ise en şık göstergesidir. Spor ya da klasik, herhangi bir kıyafetin anahtar parçası olabilir veya stilinizi yansıtmada büyük bir rol oynayabilir. Kimileri için ayakkabı seçimi kıyafetten bile önce gelir. Her mevsime ve her ortama göre farklı ayakkabı seçerken, ayak sağlığına da dikkat etmek gerekir. Bu noktada, spor ayakkabılar oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü fiziksel aktiviteler sırasında ayakların rahat ve harekete uygun olması ayak sağlığını doğrudan etkiler. Farklı spor dalları için geliştirilen farklı türden spor ayakkabıları sayesinde ayak sağlığını korumak, olası rahatsızlıkların ve kazaların önüne geçmek mümkündür. Spor ayakkabıda bir dünya devi olan Puma, farklı spor dallarına yönelik ayakkabı modelleri ile kullanıcılarından her zaman tam not almayı başarır. Markanın renkli ve geniş ürün yelpazesinde spor dallarına göre özelleşen spor ayakkabıları olduğu gibi, spor branşının kendi içinde de farklılaşan ayakkabı modelleri yer alır. Puma futbol ayakkabısı da bunlardan biridir. Her türlü hava, zemin, pozisyon durumuna uygun Puma futbol ayakkabı modelleri arasından siz de ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı bulabilirsiniz. Markanın profesyonel ve amatör futbol tutkunlarına özel tasarladığı spor ayakkabı modellerine Trendyol ayrıcalığı ile kolayca ulaşabilir, kampanya ve indirimlerden yararlanarak keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. 

Puma Futbol Ayakkabısı Modelleri

Farklı yaş gruplarına hitap eden spor ayakkabı kategorisi oldukça geniştir, her spor türüne göre farklı özellikte üretilmiş spor ayakkabı modelleri bulmak mümkündür. Futbol da bu sporlardan biridir. Bu spor dalında kendi içinde de özelleşen/değişen ayakkabı modelleri bulabilirsiniz. Kramponlu veya normal tabanlı seçeneği futbol ayakkabılarında görebileceğiniz en belirgin iki farklı özelliktir. Spor giyim alanında dünyaca tanınan marka, kullanıcılarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Puma krampon ayakkabıları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Puma halı saha krampon üretilirken zemin türü, oyuncunun oyun içindeki pozisyonu, ayakkabıdan beklenen performans gibi kriterler ne tarz özelliklerin ayakkabıda bulunacağını şekillendirmiştir. Ayakkabı seçerken genellikle en önce ayakkabının sağlayacağı konfor sorgulanır. Konforlu bir maç deneyimi isteyen kişiler için üretilen Puma Future krampon, hem yapay hem de doğal yüzeylerdeki konfor ihtiyacınıza yönelik iyi bir seçimdir. Kimileri için ise konforun yanı sıra ayakkabı ile gerçekleşecek performans da önemlidir. Puma One krampon, hafif yapısı ile topa olan mesafenizi kısaltarak sahada daha güçlü atışlar yapmanıza, topa veya oyuna olan hakimiyetinizi artırmanıza yardımcı olabilir. Hakimiyet, bu tarz ayakkabılarda önemli ve var olması beklenen bir özelliktir. Kullanıcıların bunu sağlayabilmesi için hafif yapıda ve ayağı sıkıca kavrayan bir futbol ayakkabısına ihtiyaçları vardır. Bu beklentiler dahilinde geliştirilmiş Puma bilekli krampon sizin için uygun bir tercih olabilir. Farklı isimlerle öne sürülmüş seriler olsa da, ayakkabılar benzer özellikler taşıyabilir. Puma Evopower krampon da performansıyla öne çıkan, özel tabana sahip bir modeldir. Bu seride taban sadece yukarıya doğru değil, aşağıya doğru da esneyebilen özelliktedir. Böylece ayakkabı, ayağın gerçek şeklini alır. Bu da daha isabetli ve güçlü atışlara imkan tanır. Zemin tutuşunun ön planda olduğu, sporcunun hareket kabiliyetini kısıtlamadan hızlı dönüşler yapma imkanı sağlayan Puma Evospeed krampon, denge özelliğiyle beğeni kazanan bir başka modeldir. Performans özelliklerinin dışında görünüm de kullanıcıların önem verdiği bir diğer noktadır. Futbol tutkunları tarafından sıkça tercih edilen Puma siyah kramponlar için sayfamızı inceleyebilir; daha renkli ve iddialı bir seçim için Puma yeşil krampon modellerine göz atabilirsiniz.

Puma Futbol Ayakkabısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Puma halı saha ayakkabısı satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Her şeyden önce ayakkabı seçimi mevsime, zemin koşullarına ve ayak yapınıza  göre belirlenmelidir. Maç yaparken ayak sağlığınızın korunması en önemli konulardan biridir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da nasıl bir zeminde futbol oynayacağınızdır. Futbol maçları için pek çok farklı yapıda yüzey bulmak mümkündür. Yapay veya doğal bir yüzeyde oynanacak bir maç için uygun ayakkabı tabanı oldukça önemlidir. Spor ayakkabının altında bulunan kramponlar, ayakkabıya ait en temel özelliktir. Puma çivili krampon, yapay çimen bir zeminde ayağınızı her zaman daha sağlam basmanızı sağlayacak özelliktedir. Daha dengeli hareket etmenizi sağlayacak ve ayağınızı tamamen kavrayacak bir model arıyorsanız Puma çoraplı krampon çeşitlerine göz atabilirsiniz. Maçın oynanacağı zemin yapısı oldukça önemlidir. Doğru bir futbol ayakkabısı ile sert bir zeminde oynanacak bir maçta bile konforlu olabilirsiniz. Puma Rapido krampon sert yüzeylerde de kolayca maç yapmaya uygundur. Bir klasik haline gelmiş olan Puma King krampon tercih ettiğinizde de bir kramponda olması gereken tüm özelliklere sahip bu model ile gayet konforlu bir maç çıkarabilirsiniz. Hava koşullarını tahmin etmek her zaman mümkün olmayabilir. Deri yüzeye sahip kramponların su geçirebileceğini unutmamak gerekir. Yeni başlayan oyuncular için ise sentetik yüzeye sahip bir ayakkabı ile daha kolay bir adaptasyon sağlanabilir. Puma profesyonel krampon seçimi yaparken ayakkabınızı spor sırasında giyeceğiniz çorap ile denemeniz önerilir. Bu, yanlış numara seçimini önleyecek ve ayağınızın ayakkabı içinde daha rahat etmesini sağlayacaktır. Uzun ömürlü bir kullanım için marka, Puma krampon çantası da üretmiştir. Kramponların normal spor ayakkabılarından daha fazla bakım ve özene ihtiyacı olabilir. Ayakkabınızı seçerken bu ürüne özel tasarlanmış çanta modellerine de göz atabilirsiniz. Trendyol’daki kampanyaları düzenli olarak takip ederek hem keyifli hem de hesaplı alışverişler yapabilirsiniz.

Puma Futbol Ayakkabısı Fiyatları

Tasarım dünyası sürekli gelişirken kullanıcıların istek, ihtiyaç ve beklentileri de günden güne farklılaşır. Üretimin her aşamasında kullanıcıların beklentilerine önem veren Puma, trend yaratan spor ayakkabısı tasarımları ile 7’den 70’e tüm sporseverlere ulaşmayı başarır. Puma futbol ayakkabı fiyatları her bütçeye uygun, geniş bir aralıkta seyreder. Markanın futbol ayakkabıları genel olarak ulaşılabilir fiyatlara sahiptir, ayakkabı modellerinin farklı özellikleri fiyatların değişiklik göstermesine neden olabilir. Puma krampon modelleri diğer modellere göre farklı fiyatlandırılabilir, bunun nedeni birçok farklı ve güçlü özelliğin tek bir ayakkabıda buluşmasıdır. Fiyatları etkileyen bir unsur da ayakkabı modelinin eski ya da yeni sezona ait olmasıdır. Puma yeni sezon kramponlar önceki sezon tasarımlarına göre daha farklı fiyatlandırılabilir, ama bu modelleri de Trendyol kampanyaları ve indirimleri sayesinde daha uygun fiyata satın almanız mümkündür. Hem Puma kalitesini yaşamak hem de bütçesini zorlamadan alışveriş yapmak isteyenler Puma outlet krampon çeşitlerine de göz atabilir. Outlet ürünlerini inceleyerek bir önceki sezon modellerine ulaşabilir ve kramponlarınızı çok daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Markanın zengin ürün yelpazesinde profesyonel ve amatör sporcular için sayısız model ve renk seçeneği bulmak mümkündür. Hangi modeli alacağınız konusunda kararsızlık yaşıyorsanız sayfamızda yer alan kullanıcı yorumlarını da dikkate alarak sizin için en doğru modeli seçebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz modeller arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun futbol ayakkabılarına hızlıca ulaşabilir, Trendyol güvencesiyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.