Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Kasa Çapı
Kasa Renk
Kalıp
Kordon Materyali
Ortam
Garanti Süresi
Boy
Cam Şekli
Cam Tipi
Kadran Şekli
Kasa Materyali
Kordon Renk
Mekanizma
Paket İçeriği
Su Geçirmezlik
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sportive

" araması için 409 sonuç listeleniyor

Farklı Modelleri ile Sportive Ürünleri Trendyol'da!

Egzersiz yapmak zinde ve güçlü bir bedene kavuşmanın yollarından bir tanesidir. Fakat bu aktivite yerine getirilirken belli başlı eşyalara ihtiyaç duyulur. Gereksinim duyulan bu ihtiyaçlar ise Sportive aracılığı ile temin edilir. Marka çeşit çeşit eşyası ile pek çok farklı branşın gereksinimlerinin karşılanmasına kaynaklık eder. Bu özelliği sonucunda sektörün ses getiren markalarından bir tanesi olur. Siz de egzersiz yapmak istiyor, eşyalar konusunda tereddütler yaşıyor iseniz Sportive tavsiyelerine göz atarak ihtiyaç duyduğunuz eşyaları temin edebilirsiniz. Marka ürünleri ergonomik bir tasarıma sahiptir. Tasarım özellikleri sonucunda çok sayıda müşterinin beklentisini cevaplandırarak çeşitler arasından öne çıkar. Trendyol’dan Sportive online olarak satın alabilirsiniz.

Ergonomik Ürün Seçenekleri

Ergonomik Ürün Seçenekleri

Sportive krampon, dizlik, tekmelik gibi tasarımlar futbol oyunlarına farklı bir soluk getirir. Bu seçenekler oyuncuları çeşitli kazalara karşı korur. Oyun esnasında oluşabilen kırılma, burkulma ya da incinme gibi çeşitli sağlık programlarını engeller. Bu özelliği sonucunda futbolcuların bedenlerini koruyarak oyuna konsantre olabilmelerine kaynaklık eder. Sportive ayakkabı, bot seçenekleri beden açısından oldukça çeşitlidir. 36, 37 gibi küçük numaralara sahip olan tasarımlar ile beraber 41, 42 ya da 43 gibi büyük bedenleri bulunan ürünler de müşteri beklentisini cevaplandırır. Sportive kaleci eldiveni kullanışlı bir forma sahiptir. Bu ekipmanların iç kısmında yumuşak bir doku yer alırken dış katmanı serttir. Bu sayede oyun sırasında kaleci performansını doğrudan etkiler. Sportive mont, yağmurluk, ceket tasarımlar trendler arasında yer alır. Sezon modasına uyum sağlayan bu modeller, müşterilerin tarzlarını şıklaştırmada büyük öneme sahiptir. Sportive bone modelleri saçların su ile temasını engeller. Böylelikle saçın klor gibi zararlı maddelerden korunmasını sağlar. Trendyol’dan Sportive satın alarak konforlu bir egzersiz rutini deyimleyebilirsiniz.

Kullanışlı Egzersiz Ekipman Yorumları

Kullanışlı Egzersiz Ekipman Yorumları

Sportive kullananlar ürünlerden oldukça memnundur. Sportive tişört, sweatshirt, pantolon, şort tasarımları ile yaz, kış ya da bahar gibi mevsimlerde kullanılır. Bu tasarımlar, değişik renk seçeneklerine sahiptir. Siyah, krem ve bej gibi sade stili yansıtan renklerin yanı sıra mor, mavi ya da yeşil gibi avangart moda akımını ortaya koyan tasarımlarda vardır. Sportive yorum ve değerlendirmeleri genel olarak olumlu yöndedir. Sportive paten, top, raket modelleri de oldukça başarılıdır. Bu tasarımlar müşterilerin eğlenceli bir şekilde zaman geçirebilmelerine yardımcı olur. Böylelikle hediyelik eşya kategorisinde sıklıkla yer alır. Sportive tayt, içlik bünyesinde kullanılan materyaller insan vücuduna zarar vermez. Çeşitli alerjik reaksiyonların oluşması söz konusu değildir. Hassas bir cilde sahip olan kişiler tarafından da kullanılır. Sportive polar yumuşak bir dokuya sahiptir. Doku özelliği sayesinde sıcak tutar. Trendyol’u takip ederek Sportive kampanya olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Sportive Ürün Modelleri

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Sportive Ürün Modelleri

Sportive eşofman altı seçenekleri ideal bir kalıba sahiptir. Kalıp niteliği sonucunda ev ya da çeşitli aktivitelerde tercih edilir. Sportive çorap, eldiven pratik bir şekilde temizlenir. Çamaşır makinesinde yıkamaya uygun olabilir. Sportive çanta değişik göz sayılarına sahiptir. Bu özelliği sonucunda eşyaların konforlu bir biçimde yerleştirilmesine kaynaklık eder. İstenilen materyalin kısa sürede bulunabilmesine ön ayak olur. Sportive yüzücü gözlüğü havuz, deniz gibi ortamlarda geçirilen sürenin kalitesini arttırır. Araştırmacı ruha sahip olan müşterilerin favorisidir. Sportive yelek tasarımları gömlek ya da kazaklar ile eşsiz bir uyum yakalar. Vintage ya da sade stilde kombinler oluşturmayı sağlar. Sportive şapka kışlık ve yazlık olmak üzere ikiye ayrılır. Bu sayede tasarımlar yazın tarz bir görüntü oluşturulmasına yardımcı olurken kış mevsimlerinde üşüme gibi durumların önüne geçer. Sportive fiyatları uygun aralıklarda yer alır. Trendyol'dan ürünleri değerlendirebilirsiniz.