placeholder
"

Solar Saat

" araması için 1410 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Solar Saat Modelleri Trendyol’da

Solar saat, ışık enerjisinin elektrik enerjisine dönüştürülmesi ve şarj edilebilir pilde depolanması ile çalışır. Güneş ışığı ya da yapay ışık, kadranın altında bulunan pil tarafından emilir ve böylece batarya dolumu gerçekleşir. Işıksız ortamlarda 6 aya kadar çalışabilen modeller mevcuttur. Güneş enerjili kol saatleri şık tasarımları ve pil değişimi gerektirmeyen uzun kullanım ömrü ile pek çok kişi tarafından severek tercih edilir. Solar özellikli bu ürünleri, herhangi bir ışık kaynağına maruz bırakarak kolayca şarj edebilirsiniz. Çevre dostu olan solar saat fiyatları değişiklik gösterebilir. Estetik zevkinize göre dilerseniz sade dilerseniz göz alıcı ve farklı tasarımlara sahip ürünleri satın alabilirsiniz. Dikkat çekici solar saat modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Kullanışlı Solar Saatler

Kullanışlı Solar Saatler

Solar özellikli ürünler tarzınıza şıklık katan oldukça kullanışlı modellerdir. Güneş enerjili saat doğal ve yapay ışık kaynağından kolay bir biçimde şarj edilebilir. Dilerseniz direkt güneş ışığına dilerseniz yapay bir ışık kaynağına maruz bırakarak kısa süre içinde kadranın altında bulunan pili doldurabilirsiniz. Kadran üzerinde takvim, 24 saat göstergesi ve kronometre bulunan modelleri mevcuttur. Aktif olarak spor yapanlar solar akıllı saat tercih edebilir. Bu giyilebilir teknoloji ürünlerinin kalp atışı ve nabız ölçer, adım sayar, hareketsizlik uyarısı, kalori sayacı, uyku takip özelliği gibi pek çok özelliği bulunur. Güneş enerjisi ile çalıştığından açık havada yürüyüş yaparken bile cihazı şarj edebilirsiniz. Solar saat tavsiyelerinde öne çıkan özelliklerden biri de dokunmatik ekranda uygulamalar arası geçiş yapabilme, çağrı ve mesaj bildirimlerini görüntüleyebilmedir. Müzik kontrollerini ekran üzerinden yaparak keyifli bir antrenman süreci geçirebilirsiniz. Işıksız ortamlarda 6 aya kadar kadar çalışabilen ve su geçirmeyen modeller dağcılık, rafting gibi ekstrem sporları yapanlar için güvenli bir kullanım sağlar. Kullanışlı solar teknoloji saatleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Solar Saat Çeşitleri

Şık Tasarımlı Solar Saat Çeşitleri

Solar enerjili saatler şık tasarımları ile dikkatleri üzerine çeker. Metal, deri ve plastik kordonlu modeller arasından kişisel zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz. Geniş renk yelpazesi sayesinde her tarza hitap eder. Solar saat özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırır ve pratik bir kullanım sağlar. Kadran üzerinde bulunan pil, herhangi bir ışık kaynağından aldığı enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek kesintisiz bir biçimde çalışır. Barometrik basınç göstergesi, termometre, takvim, kronometre gibi pek çok özelliği bulunan modeller mevcuttur. Güneş enerjili kol saati pil değişimi gerektirmez. Kimyasal sızıntı yaparak doğaya zarar veren pil atığını ortadan kaldırdığı için çevre dostu bir üründür. Işıkla temas ettiği anda GPS ağına bağlanan ve içinde bulunduğunuz zaman dilimini kendisi ayarlayan GPS solar saat özellikle seyahat edenler için oldukça kullanışlıdır. Şık tasarımı, hayatı kolaylaştıran özellikleri ile güneş enerjili saat modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Güneş Enerjili Saat Fiyatları

Güneş Enerjili Saat Fiyatları

Solar kol saati doğal ya da yapay ışıktan aldığı enerji sayesinde çalışır. Geniş renk yelpazesi ve şık tasarımlara sahip ürünler uzun kullanım ömrüne sahiptir. Dilerseniz doğrudan güneş ışığı gören bir alana koyabilir dilerseniz de yapay ışık kaynağına maruz bırakarak saatin pilini şarj edebilirsiniz. Spor yapanlar aktiviteler sırasında analiz yapan akıllı solar özellikli saat modellerini tercih edebilir. Güneş enerjili saat fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun modeli bulabilirsiniz. Müşteri deneyimlerinden yararlanmak için solar saat yorumlarını okuyabilir ve yorum kısmına eklenen fotoğraflardan yararlanabilirsiniz. Pek çok farklı model arasından estetik zevkinize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Güneş enerjisi ile çalışan, pil değişimi gerektirmeyen, ışıksız ortamlarda uzun süre çalışabilen çevre dostu bu saat sevdikleriniz için de hoş bir hediye alternatifi olabilir. Güneş panelli saat modellerini güvenli ve keyifli online alışverişin adresi Trendyol’dan satın alabilirsiniz.