İlgili Kategoriler
Marka
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Kordon Materyali
Fiyat
Kasa Çapı
Kasa Materyali
Kordon Renk
Mekanizma
Kasa Renk
Su Geçirmezlik
Cam Şekli
Cam Tipi
Tip
Ek Özellik
Kadran Şekli
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Swatch

" araması için 1185 sonuç listeleniyor

Tarzınızı Tamamlayan Kaliteli Swatch Ürünleri Trendyol’da!

Kol saati denilince ilk akla gelen markalardan biri olan Swatch, kurulduğu 1983 yılından bu yana özgün tasarımlarıyla ön plana çıkar. İsviçre menşeli saat üreticisi, pek çok stil ve yaş grubuna hitap eden geniş ürün yelpazesiyle alanın vazgeçilmezlerinden olmayı başarır. Sürekli olarak kendini yenileyen Swatch saat, yenilikçi tarzını ürünlere yansıtarak müşterilerine geniş seçenekler sunar. Zamanı gösteren bir araç olmaktan öteye geçerek stilinizi yansıtan bir aksesuar olarak ön plana çıkan modelleriyle tarzınızın eşsiz bir tamamlayıcısı olur. Gençlerden yetişkinlere, unisex modellerden kadın ve erkekler için özel olarak üretilen modellere kadar her kitleye hitap eden modeller sunar. Swatch erkek saat modelleri, farklı giyim tarzına sahip erkekler tarafından beğenilerek kullanılır. Klasik tarzdaki ikonik modellerinin dışında yaratıcı koleksiyonlarıyla da sevilerek kullanılan marka, kalitesiyle ve teknolojisiyle ön plana çıkar. Pil yerine kullanan kişinin kol hareketleriyle doğal bir kinetik enerji üretilmesi prensibiyle çalışan Swatch mekanik saat gelişen teknolojinin bir ürünü olarak farklılık gösterir. Ayrıca klasik akrep ve yelkovandan oluşan modellere teknolojik bir alternatif olarak geliştirilen Swatch dijital saat, modern bir görünümü tercih edenler için özel olarak üretilir. Her ayrıntısıyla yansıtmak istediğiniz tarzı destekleyen Swatch kordon seçenekleriyle bambaşka bir görünüme sahip olabilirsiniz. Trendyol’dan deri, kauçuk, silikon, plastik ve paslanmaz çelik gibi farklı materyallerden tasarlanan Swatch ürünleri ve kordon alternatiflerine ulaşarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Swatch Modelleri

Her Tarza Uygun Swatch Modelleri

Farklı koleksiyonlarıyla farklı tarzlara hitap eden marka, kurulduğu günden bu yana inovatif tasarımlarıyla ön plana çıkar. İrony, Moon Swatch koleksiyonu, ilhamını güneş sistemindeki gezegenlerden alan 11 farklı modelden oluşur. Gezegenlerin izlerini taşıyan Swatch Jupiter, Venus, Neptune, yapıldıkları materyallerle bir bütünlük oluşturur. Seramik ve bio-kaynaklı bir materyal olan bioceramic, güçlü ve yumuşak dokusuyla eşsiz bir görünüme sahiptir. Swatch Bioceramic, Big Bold, Flik Flak serileri, yenilikçi çalışmaların bir ürünü olarak müşterilere sunulur. Doğadan ilham alan renkleri ve büyük boyuyla öne çıkan Big Bold, güçlü bir görünüm kazanmak isteyenler için vazgeçilmez modellerden biridir. Çocuklar ve gençler için özel olarak tasarlanan Flik Flak koleksiyonları, yalnızca görünüşleriyle değil aynı zamanda materyalleriyle de ayrıcalıklıdır. Çocukların hareketli yaşamına ayak uyduran kalitesi ve hassas ciltlerine uyum sağlayan zararlı kimyasallardan uzak yapısıyla sıklıkla tercih edilir. Kayış ve kasa materyali plastikten yapılan Swatch plastik saat, kullanışlılığı kadar tasarımlarıyla da dikkat çeker. Farklı desen, renk ve tasarımlardan oluşan ürünlerin yanı sıra zamansız modellerle de tarzınızı yansıtma şansı bulabilirsiniz. Sıradanlıktan uzak Swatch renkli saat modelleriyle zamanı öğrenmenin ötesine geçerek stilinizi benzersiz ve size özgü bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Canlı renklerin yanı sıra pastel tonlar ve doğadan ilhamını alan eşsiz pigmentlere sahip modeller, birbirinden farklı tarzlara hitap eder. Sıradışı bir görünüm isteyenlerin severek kullandığı Swatch şeffaf saat, kadran veya kasa kısmının şeffaf olmasıyla çarpıcı bir görünüme sahiptir. Saatin mekanizmasının ön planda olduğu seri, teknik bir görüntü sunmasıyla son derece ilgi çeker. Swatch şeffaf görünüme sahip modelleriyle sıradan görüntülerden uzaklaşarak sizi, derinliği olan bir tasarıma ulaştırır. Kordon ve kasa kısmı şeffaf veya yarım saydam olan Swatch erkek modelleriyle sıradan görüntü sevmeyenlere hitap ederek saat tarzına yeni bir soluk getirmeyi amaçlar. Duru ve klasik bir görünüm sunan transparan saat, genellikle bio kaynaklı materyallerden üretilir. Kadran üzerinde yer alan ayrıntılar, farklı renk seçenekleriyle ve tarzlarla tamamlanarak eşsiz bir görünüm sunulur. Birbirinden farklı Swatch modelleri ve özelliklerini Trendyol’dan inceleyerek, kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğenilerek Kullanılan Model Yorumları

Beğenilerek Kullanılan Model Yorumları

Zamanı takip etmek için zamanın ötesinde tasarımlar üreten marka, yenilikçi bakış açısıyla daima estetiği ve kaliteyi önde tutar. Farklı tarzlara hitap eden geniş ürün yelpazesi, müşterilerin beğenisine sunulur. Beğenilerek kullanılan ürünlere sahip marka, kalite ve özgünlük bakımından müşterilerden takdir alarak kurulduğu günden bugüne alanında ön plana çıkar. Swatch kullananlar kendilerini tanımlayan tasarımlara ulaşma noktasında son derece büyük bir şansa sahip olur. Kullanılan materyalleriyle, tasarımlarıyla ve kalitesiyle sürekli ileriye taşınan ürünler, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Zarif ve özgün tasarımlarımıyla stilinizi vurgulayan Swatch kadın saat modelleri zamanı etkili bir şekilde takip etmenizi sağlar. Sıklıkla tercih edilen bu aksesuarları seçerken sizi yansıttığını düşündüğünüz birbirinden farklı tasarımlarla benzersiz bir görünüme ulaşmayı amaçlayabilirsiniz. Farklı konseptlere sahip koleksiyonlarla özel zevklere ve ilgi alanlarına hitap eden Swatch 007, macera ve film severler için sınırlı sayıda üretilen bir seridir. Simgeleşen Bond filminin 60. yılına özel tasarlanan bu seride 6 özel model mevcuttur. Swatch unisex saat modelleri kadın ve erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği ideal boyut ve tasarımlara sahiptir. Zevkinize hitap eden unisex modelleri tercih ederek partnerinizle ortak kullanabilirsiniz. Kordon ve kasa tipi bakımından pek çok seçeneğe sahip ürünleri tarzınıza uygun şekilde seçerek kullanabilirsiniz. Swatch metal kordon modelleri, klasik ve güçlü bir görünüm seven kişiler için özel olarak üretilen zamansız bir parçadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen modeller, kaliteyi ve orijinalliği vurgulayan asil bir görünüme sahiptir. Swatch alüminyum saat, farklı materyal alternatifi olarak ortaya çıkan modeller arasında yer alır. Klasik kayış tipinden uzaklaşan bir tasarım olarak ortaya çıkan Swatch lastikli saat, farklı bedenlere özel üretilen seçenekleriyle bileğinizle mükemmel bir uyum yakalar. Trendyol'dan Swatch yorum ve değerlendirmelerini inceleyerek size uygun modeli seçebilirsiniz.

Avantajlı Swatch Online Satış Fırsatları

Avantajlı Swatch Online Satış Fırsatları

Sıradanlığın ötesine geçen ürünleriyle ve yenilikçi tarzıyla ilginç stiller sunan marka, teknoloji ile tasarımı güçlü bir şekilde bir araya getirir. Swatch pilsiz saat sıradan pil mekanizması yerine kullanan kişinin kol hareketlerine bağlı olarak üretilen enerjiye dayalı bir çalışma prensibine sahiptir. İnovatif özelliklerinin yanı sıra sıradışı modelleriyle de göze çarpan Swatch NASA koleksiyonuyla zamanın dışına ilgi duyanlara hitap eder. Farklı yaş grubuna uygun alternatifleriyle uzay hayranlarına benzersiz bir seçenek sunar. Swatch Finder ile pek çok seçenek arasından isteklerinize uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Endüstriyel materyallerle farklı tasarımlara ulaşma noktasında önemli bir adım attığı 1984 yılına vurgu yapan özel bir koleksiyon ile müşterilerini geçmişe yolculuğa çıkarır. O dönem çok sevilen tasarımlarını bio kaynaklı malzemeden üretilen bioceramic ile yeniden tasarlayarak kuruluşunu kutlar. Swatch 1984 koleksiyonu farklı duygulara karşılık gelen modelleriyle geniş bir kitleye hitap eder. Swatch V8 ile kaliteli ve etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pek çok seçenek arasından stilinize ve kullanım tercihlerinize uygun modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Orijinal ve kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan Swatch fiyat bakımından farklı aralıklara sahip ürünleriyle müşterilerine geniş bir seçenek sunar. Kayış, mekanizması ve kasa bakımından farklı materyaller kullanılarak üretilen modeller, koleksiyonlara özgü görsellikleriyle farklılaşarak değişik fiyatlarla satışa sunulur. Ek özellikler, boyutu ve yapılan işbirlikleriyle ortaya çıkan koleksiyonlar markanın kalitesiyle beğeninize sunulur. Model ve fiyat bakımından size uygun ürünlere Swatch indirim avantajlarından faydalanarak sahip olabilirsiniz. Kalitesi ve zamansız tarzıyla uzun süre boyunca kullanacağınız ürünlerle kendinizi şımartabilirsiniz. Swatch online satış fırsatlarını değerlendirerek Trendyol'un zengin seçenekler sunan dünyasını inceleyerek kendinize ve sevdiklerinize uygun ürün modelini satın alabilirsiniz.