İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Kasa Çapı
Kasa Renk
Renk
Garanti Süresi
Cam Şekli
Cam Tipi
Desen
Ek Özellik
Kadran Şekli
Kasa Materyali
Kordon Materyali
Kordon Renk
Mekanizma
Su Geçirmezlik
Tip
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Ortam
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi

Şık ve Zarif Sportive Saat Modelleri Trendyol’da!

Birçok kişi gün boyu saati öğrenmek için cep telefonuna baksa da kol saatleri vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alır. Kol saatleri kıyafetlerin olmazsa olmaz tamamlayıcısı olarak kabul edilir. Özellikle erkek müşteriler farklı kıyafet kombinleri için farklı saat modelleri kullanır. Sportive, tasarladığı saat modelleriyle öne çıkan firmalar arasında yer alır. Marka, yüksek performans sunan ürünleriyle müşterilerinin beklentileri karşılamayı amaçlar. Sportive saat çeşitleri arasında spor ve klasikler bulunur. Sportive’in zengin ürün yelpazesi içinde hem kadın hem de erkek müşterilere yönelik modeller yer alır. Müşteriler modeller arasında kararsız kaldığında unisex ürünleri tercih edebilir. Markanın ürünleri arasında günlük kullanım için üretilen enerjik ve canlı tasarımlara sahip modellerin yanı sıra özel günlerde bileğinizi süsleyecek klasik ürünleri de kolayca bulabilirsiniz. Özellikle silikon kordonlu, su geçirmez yapıya sahip ürünler spor ve doğa aktiviteleri için son derece uygundur. Çocuklar için tasarlanan Sportive dijital saat modelleri sayesinde çocuğunuz kol saati kullanma alışkanlığı kazanabilir. Marka yetişkinlere yönelik ürettiği dijital ve analog özellikleri bir araya getirdiği ürünlerle müşterilerine klasik ve moderni birlikte kullanma olanağı tanır. Farklı ortamlar için hazırladığınız kıyafet kombinlerinizi çeşitli renklere ve tasarımlara sahip olan ürünlerle tamamlayabilirsiniz. Trendyol’da çocuk ve yetişkin müşteriler için üretilen Sportive marka saatlerin özelliklerini inceleyebilir, beğeninize ve bütçenize hitap eden ürünleri kampanyalı fiyat avantajıyla satın alabilirsiniz.

Hem Enerjik Hem Klasik Sportive Saatler

Hem Enerjik Hem Klasik Sportive Saatler

Her ortam için kullanılan saat modelleri farklıdır. İş yaşamında klasik saat çeşitlerini günlük yaşamınızda canlı renklerdeki spor ürünleri kullanabilirsiniz. Sportive saat modelleri arasında klasik ve günlük yaşam için tasarlanmış ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kadın ve erkek müşterilere yönelik birbirinden şık saatler üreten markanın tasarımları arasında her ortama uygun ürünler yer alır. Sportive saat kadın modellerini spor kıyafetlerinizin yanı sıra etek-ceket veya pantolon - ceket gibi kıyafetlerinizle de kombinleyebilirsiniz. Kadın müşteriler için retro görünümlü saatlerin yanında klasik ürünler de bulunur. Retro görünüme sahip olan ürünlerin kordonları deri kullanılarak üretilmiştir. Beyaz renkli dikdörtgen kadrana sahip olan ürün hem analog hem dijital mekanizmaya sahiptir. Markanın kadın müşterilere yönelik tasarımları arasında bulunan çelik kordonlu ve çelik kasalı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Çelik kordonlu ve yuvarlak kadranlı ürünleri iş yaşamınızda kullanabileceğiniz gibi günlük yaşamınızda da rahatlıkla kıyafetlerinizle tamamlayabilirsiniz. Kadın modellerinde ek özellik olarak takvim detayının bulunması dikkat çeker. Bazı ürünlerde kasanın etrafında süs olarak parlak taşlar yer alır. Sportive saat erkek modelleri de tıpkı kadın modelleri gibi dikkat çekici tasarımlara sahiptir. Su geçirmezlik seviyesi 5 ATM’ye kadar olanların birçoğu çelik kordona ve kasaya sahiptir. Yuvarlak kasaları olan kadran renkleri değişiklik gösterir. Kadın ve erkekler için üretilen ürünlerin kadranları farklı renklere sahiptir. Kadran rengini en sık giydiğiniz kıyafetlere göre seçebilirsiniz. Ürünlerin cam şekilleri genellikle düzdür ve kristal ve mineral cam tipleri kullanılır. Bunun yanı sıra rengarenk tasarlanan spor ürünleri tercih edebilirsiniz. Canlı renklere sahip olan ürünler su geçirmezliği, ışıkları ve takvim detayıyla dikkat çeker. Silikon kordona sahip ürünlerin siyah ve beyaz renkli olanlarını da tercih edebilirsiniz. Sportive dijital modeller birçok açıdan çocuklar için oldukça uygundur. Canlı renkleriyle çocukların ilgisini çeken ürünler 1 ATM’ye kadar su geçirmez özelliğe sahiptir. Ürünler alarm, takvim ve ışıklarıyla birçok çocuğun istediği özellikleri barındırır. Ürünlerin kordonlarında ve kasalarında silikon materyal kullanılır. Cam tipleri ise genellikler mikadır. Markanın çocuklar için ürettiği tasarımlar uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Farklı Kıyafetler İçin Zarif Sportive Saatler

Farklı Kıyafetler İçin Zarif Sportive Saatler

Sportive ürünleri kıyafet kombinlerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Sportive saat özellikleri, şık tasarımı ve bütçe dostu olması sayesinde birçok müşterinin gözde modelleridir. Ürünlerin farklı ve zarif tasarımları neredeyse her kıyafetle mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Erkek müşteriler analog tasarıma sahip ürünleri gömlek, jean ve botlarıyla tamamlayabilirler. İş ortamında veya özel etkinliklerde giydikleri takım elbiseleri çelik kordonlu ürünlerle kombinleyebilirler. Böyle bir kombin için kıyafetinizde metal aksesuarlar ve metal tokalı kemerlere yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra çelik kordonlu ve çelik kasalı ürünler casual giyim tarzıyla oldukça şık durur. Erkek müşteriler ayakkabı ve kemerleriyle aynı renk olmak şartıyla gündelik ve spor kıyafetler için deri kordonlu ürünleri tercih edebilirler. Silikon kordonlu spor modeller ise rahat ve sportif giyinenler için vazgeçilmez bir üründür. Toprak rengi kıyafetlerden vazgeçemeyen erkek müşteriler kıyafetlerini Sportive gold saat modelleri arasından seçtikleri bir ürünle tamamlayabilir. Kadın müşteriler de gold renkli modelleri toprak renkli kıyafetlerle tamamlayarak ortamın göz alıcı kadınları arasına girebilirler. Günlük giyimlerinde rahat ve spor bir tarzı tercih eden kadın müşterilerin spor ürünleri kullanmaları daha uygun olur. Tayt ve tişört kombini veya salaş pantolon ve bluz spor modeller için uygun kıyafetlerdir. Günlük yaşamda spor kıyafetle kullanacağınız ürünleri seçerken takılarınıza ve kıyafetinizin tonlarına özen göstermeniz gerekir. Klasik kıyafetleri tercih eden kadınlar klasik kadranlı ve metal veya deri kordonlu modeller arasından bir üründe karar kılabilirler. Bunun yanında koyu renk tonlarına sahip elbiselerinizi metal veya çelik kordonlu bir ürün ile tamamlayabilirsiniz. Trendyol’da beğeninize hitap eden Sportive marka saat fiyatları ve özelliklerini öğrenebilir, Trendyol güvencesi altında bütçenize uygun bir ürünü satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarıyla Sportive Saatler

Her Bütçeye Uygun Fiyatlarıyla Sportive Saatler

Sportive, sektörde gelişen teknolojik yenilikleri her ürününe uygulayan bir markadır. Piyasaya girdiğinden bu yana geliştirdiği ürünleriyle müşterilerinin beğenisini kazanmıştır. Sektördeki trendi hiç kaçırmadan takip eden marka neredeyse bütün kıyafetlerinize uyum sağlayan ürünler tasarlar. Takvim, alarm ve kronometre gibi birçok fonksiyona sahip olan ürünler sadece bir tane cihaz kullanmanızı sağlar. Böylece fazla cihaz taşımanıza gerek kalmaz. Özellikle dijital ürünlerde gerektiğinde kronometreyi ve alarmı düzenleyebilirsiniz. Dijital ürünler çocukların yanı sıra yetişkin müşteriler için de oldukça uygun modellerdir. Kadın ve erkeklere yönelik modellerin yanında unisex ürünleri de tercih edebilirsiniz. Pille çalışan Sportive ürünlerini uzun süre kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarımlara sahip olan ürünleri gerek ince gerekse de kalın bileklerde rahatça kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir kordonları olan ürünleri bileğinize göre ayarlayabilirsiniz. Ürünler her müşterinin ulaşabileceği fiyatlarla satışa sunulur. Çeşitli nedenlerle ürün fiyatlarında farklılık görülebilir. Ürünün birden fazla fonksiyona sahip olması fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. Bunun yanında ürünün çelik veya silikon kordona sahip olması, kasa şekli, kadran renkleri gibi faktörler fiyat farklılığına neden olur. Su geçirmezlik özelliği veya ATM seviyesinin yüksek olması da ürün fiyatını etkileyen nedenler arasındadır. Ürünlerin sahip olduğu mekanizmalar da fiyatı etkiler. Hem analog hem de dijital mekanizmaya sahip olan ürünler farklı fiyatlanır. Satın alacağı ürüne karar veremeyen müşteriler Sportive saat yorum bölümünde yer alan müşteri deneyimlerine göz gezdirebilirler. Böylece ürünü satın alan müşterilerin deneyimlerinden ve tavsiyelerinden yararlanabilirler. Markanın çocuklara ve yetişkinlere yönelik tasarladığı koleksiyona Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Trendyol’da Sportive saat fiyatları ve modellerine göz atabilir, beğeninize ve bütçenize uygun bir ürünü indirimli fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.