İlgili Kategoriler
Fiyat
Kapasite
Renk
İşletim Sistemi
Bellek Kapasitesi
Sim Kart Uyumu
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Çözünürlük
Görüntüleme Teknolojisi
Bluetooth
HDMI
Kamera Çözünürlüğü
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Tablet Bilgisayar

" araması için 1061 sonuç listeleniyor

Dikkat Çekici Özelliklere Sahip Tablet Bilgisayar Modelleri Trendyol'da!

Dışarıda telefon ekranları her zaman yeterli değildir tablet bilgisayarlar bu sorunun çözümü için ideal cihazlardır. Yolculuklarınızda, işe giderken yada evde rahat bir şekilde geniş ekrandan internet üzerinde gezinmeniz gerekirse bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dokunmatik tablet bilgisayar modelleri içerisinde bulundurduğu güçlü sistem sayesinde size bir bilgisayarın gücünü de sunar. Büyük ekranın verdiği özgürlük ile internet üzerinden her işinizi rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İnternette haber okuma alışkanlığınızı bu ürünler sayesinde pratik ve keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca video yada film izlemeyi seviyorsanız 7 inç tablet bilgisayar ve daha büyük boyutlu olan diğer modeller bu aktiviteyi çok eğlenceli yapar. Bu ürünler öğrenciler için gayet uygundur. Canlı ders videoları izleyebilir, not alabilir ayrıca çeşitli okul programlarını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. İş hayatında yoğun bir şekilde interneti kullanan kişiler için bu modeller iyi bir seçimdir. Özellikle küçük ekranlarda mail okuma konusunda zorluk çekiyorsanız bilgisayar tablet çeşitlerinin sunduğu geniş ekran özelliği sayesinde bu sorunu çözebilirsiniz. Bu ürünler çeşitli işletim sistemlerine sahiptir. Her işletim sistemi kendine has belli özelliklere sahiptir. Tablet bilgisayar modelleri genel olarak Android ve iOS işletim sistemlerini kullanılır. İhtiyaçlarınıza yönelik özelliklere ve donanımlara sahip olan modelleri tercih ederek keyifli bir teknoloji deneyimi yaşayabilir ayrıca günlük işlerinizi halledebilirsiniz.

Gelişmiş Teknolojili Tablet Bilgisayar Özellikleri

Gelişmiş Teknolojili Tablet Bilgisayar Özellikleri

Çeşitli markalara ve kullanım amaçlarına göre tablet bilgisayar özellikleri değişiklik gösterir. Bu ürünler için önemli donanım parçalarından birisi RAM miktarıdır. Kullandığınız cihazın RAM miktarı modelden aldığınız performansı çok fazla etkiler. Bir diğer önemli parça ise işlemcidir. İşlemciler cihazların beyni niteliğindedir. Bu nedenle kaliteli ve güncel işlemciye sahip ürünler her zaman iyi performans verir. Küçük tablet bilgisayarlar oyun oynama gibi zorlayıcı uygulamalara hitap etmediği için basit işlemleri gerçekleştirdiği bir donanıma sahiptir. Bu sayede ekonomik ve bütçe dostu bir tercih olur. Fotoğraf, video çekmeyi seviyorsanız modellerin kameralarına ve lens çözünürlük değerlerine dikkat etmelisiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip kameralar ile çok net ve doğru fotoğrafları yakalayabilirsiniz. Tablet PC özelliklerinin önemi ihtiyaç ve kullanım alanlarına göre değişir. Video düzenleme ve ekran üzerinden resim çizmekle ilgileniyorsanız iOS işletim sistemi içeren güçlü bir ürün sizin için uygundur. Bütçenize uygun modelleri arıyorsanız Android işletim sistemli mini tablet bilgisayar çeşitlerine göz atabilirsiniz. Modellerin size hitap eden çok geniş bir renk yelpazesi vardır. Giyim tarzınıza ve moda anlayışınıza uyan renkleri yine bu modeller üzerinden tercih edebilirsiniz. Tablet PC’ler genel olarak dikdörtgen hatlı bir tasarıma sahiptir. Bu tasarım kullanım kolaylığı açısından önemlidir. Ayrıca ergonomik bir şekle sahip bu dikdörtgen tasarım ele tam oturur böylelikle konforlu bir deneyim yaşarsınız. Bu ürünler bir çok farklı kamera çeşitliliğine sahiptir. Bilgisayar gibi tabletler üzerinde bulunan kamera özelliklerinden bazıları gece modu, özçekim modu, bokeh efekti ve yüksek çözünürlüktür. Tablet bilgisayar modellerinin sahip olduğu kamera çözünürlükleri 2 MP ve 15 MP arasındadır. Bazı modellerde hem ön hem arka kamera mevcuttur. Klavyeli tablet bilgisayar çeşitleri yazı yazma ihtiyacına yönelik ürünlerdir. Not alma, mesajlaşma ve mail yazma gibi durumlarda çok yardımcı olur. Hızlı ve pratik bir şekilde ürünün klavyesi üzerinden kolayca yazı yazabilirsiniz. Katlanabilir tablet bilgisayar modelleri de klavye donanımına sahiptir. Bu modelin katlanma özelliğini kullanarak klavyenin kapladığı yeri azaltabilirsiniz. Özellikeri size uygun tablet şeklinde bilgisayar modelini seçerek ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

Eğlenceli Oyuncak Tablet Bilgisayar Çeşitleri

Eğlenceli Oyuncak Tablet Bilgisayar Çeşitleri

Çocuklar oyun oynamayı ve çizgi film izlemeyi çok sever. Oyuncak tablet bilgisayarlar çocuklarınızın bütün ihtiyaçlarına yönelik teknolojik bir ürünlerdir. Farklı renk seçeneklerine sahip modelleri bulunduğu gibi eğlenceli yada oyuncaklı kılıflara sahip modellerde vardır. Çocuklar için tablet bilgisayar çeşitlerinin özellikleri oyun oynamaya yöneliktir. Aynı zamanda bu modeller video ve animasyon filmlerini zevkle izlenebilmesi için geniş ekranlara sahiptir. Çocuklar için üretilen cihazlarda internet filtreleri yer alır. Bu filtreler sayesinde çocuklarınızın girmesini istemediklerinizi engelleyebilirsiniz. Tablet bilgisayar markaları birçok farklı seçeneği sizin beğeninize sunar. İnternete girme fonksiyonu bulunmayan sadece içerisinde kendi oyunları yer alan, küçük yaşa hitap eden oyuncak cihazlar ve normal cihazlar gibi internete bağlanabilen ancak tasarım olarak eğlenceli ve renkli olan modeller çocuklarınız için seçenekler arasındadır. Çizim yapmayı seven kişiler için üretilen grafik tablet bilgisayar modellerinin başlangıç ve profesyonel olarak farklı seçenekleri vardır. Başlangıç modelleri çocukların ve çizime yeni başlayanların kullanabileceği basit çizim araçlarıdır. Profesyonel modeller ise işi çizim yapmak olan kişilerin kullanımı için üretilir. Bu amaçla kullanılan bilgisayar tablet fiyatları özelliklerine göre farklılık gösterir. Grafik çizim cihazlarında dikkat edilmesi gereken özellikler kullanılabilen yüzey alanı ve hassas basınç seviyeleridir. Kalemli tablet bilgisayar modelleri de üzerinde yazı yazabileceğiniz ve çizim yapabileceğiniz bir seçenektir. Bu ürünler grafik çizim aygıtlarından farklı olarak internete bağlanabilir ve birçok özelliği içerisinde bulundurur. Ancak hassas çizimler için profesyonel bir çizim cihazı doğru karar olur. Profesyonel cihazların sahip olduğu kalemlerde birçok farklı özellik ve çeşittedir. Müşteri deneyimlerini ve puanlarını tablet bilgisayar önerileri almak için inceleyebilirsiniz. Bu sayede kullanım ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun modeli rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Tablet bilgisayar uygun fiyat avantajından yararlanarak bütçenize göre alışveriş yapabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Fiyatlar

Bütçenize Uygun Fiyatlar

Tablet bilgisayar fiyatları içerisinde barındırdığı donanımsal özellikleri, renk seçenekleri ve fonksiyonları göz önüne alınarak belirlenir. Bu modeller çok çeşitli ve farklı özelliklere sahiptir. Tablet olan bilgisayarların ayrıştığı önemli noktalardan birisi internettir. 3G tablet bilgisayar çeşitleri Uluslararası Telekomünikasyon Birliğinin belirlediği 3.nesil internet standartlarına uyan özelliklere sahiptir. ekranlı grafik tablet modelleri yüksek çizim kabiliyetiyle öne çıkar. Ürünün kaleminin ekran üzerinde oluşturduğu çizimler dijital veriler olarak sınıflandırılır. Böylece geleneksel çizimde var olmayan artılara erişebilirsiniz. Dijital veri olarak kaydettiğiniz her şeyi istediğiniz gibi özgürce değiştirebilirsiniz. Tablet PC fiyatlarını yükselten yada azaltan önemli unsur ürünlerin içerdiği RAM miktarıdır. Yüksek RAM kapasitesine sahip modeller hızlı bir deneyim sunar ancak buna bağlı olarak fiyatları yüksektir. Tablet bilgisayar klavyeli özelliği ile yazarlık yapan yada geniş ekrandan rahatça mesajlaşmak isteyenler için uygundur. Klavyenin yanında bir de tablet bilgisayar kalemli modellerde vardır. Dilerseniz ürünlerin kalemi ile de özgürce not alabilirsiniz. Dijital ortamda ders çalışmayı seven kişiler için bu özellik büyük bir kolaylıktır. Tek bir kalem ile sınırsız renk seçeneğine erişebilir ve bu sayede çalışmalarınıza renk katabilirsiniz. Cihazların yanında gelen kalemlerin şarjını çok basit bir şekilde kalemi kullanmadığınız zaman ürüne takarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle kaleminiz her zaman sizin kullanımınıza hazır halde olur. Aynı zamanda bazı modellerin sahip olduğu kalemler ürünleri kontrol etmenize yardımcı olur. Kalem üzerinde bulunan tuşların kullanarak ses kontrolü, kapatma ve açma ve sesli aratma özelliklerine erişebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik her çeşit modeli filtreleme sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Size en uygun modele karar vermek için tablet bilgisayar yorumlarına göz atabilir ve Trendyol üzerinden indirimli tablet bilgisayar avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Teknolojik aletler özenli kullanım sonucu size uzun süre eşlik edebilecek modellerdir. Bu nedenle satın alma aşamasında karar vermeden önce dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Tablet bilgisayar alırken öncelikle ürünün teknik özelliklerine göz atmanız ürün hakkında detaylı bir şekilde bilgi ve fikir sahibi olmanızı sağlar. Bu noktada bluetooth özelliği, ekran boyutu, çözünürlük, kapasite, işlemci ve çekirdek sayısı gibi faktörleri inceleyerek kendinize uygun tablet modelini bulabilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz ekran büyüklüğünü ya da tabletinizin rengini zevkinize göre seçerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak tabletinize uygun bir kılıf da seçerek ürünü dış darbelerden büyük bir ölçüde koruyabilirsiniz. Tüm bu özelliklere dikkat ederek seçim yaptığınız takdirde tablet ürünlerinden kaliteli bir verim alabilir ve bu modelleri uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Tablet Bilgisayar Gibi Kullanılır Mı?

Tabletler dış form ve birtakım özellikler olarak bilgisayarlardan farklı üretilen modeller olmasıyla bilinir. Taşınabilir ve ideal boyuta sahip olması sebebiyle tablet ürünleri son derece pratik nitelikler taşıyarak müşteri hayatını kolay ve kaliteli bir hale getirir. Pratik bir şekilde çantalarınızda ya da elinizde taşıyabileceğiniz bu cihazları bilgisayar ile aynı amaçla kullanabilirsiniz. Bilgisayarda gerçekleştirilen tüm işlemleri tabletlerle de gerçekleştirebilir, aynı uygulamaları kullanabilir, internete bağlanabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz. Tabletinizi her daim yanınızda kolay bir şekilde taşıyarak günlük işlerinizi halledebilir ve maillerinizi de anında yanıtlayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak tabletinizi klavye ile eşleştirerek masaüstü bir bilgisayar haline de dönüştürebilirsiniz. Bu sayede kendi küçük ve pratik bilgisayarınızı oluşturabilirsiniz. Ev ya da ofis ortamında kendiniz için küçük ve konforlu bir çalışma alanı oluşturma şansını siz de yakalayabilirsiniz.

Tablete Klavye Bağlanır Mı?

Tablet ürünleri arasında gelişmiş bluetooth özelliği bulunan modeller mevcuttur. Bluetooth klavye sayesinde tabletinizi klavyeye kolay bir şekilde bağlama şansını elde edebilirsiniz. Bu ürünler yazı yazmak için oldukça ideal özelliklere sahip olmasıyla bilinir. Tarzınıza ve zevkinize göre farklı renk ve formdaki klavyeleri tercih ederek ürünü tabletinize bluetooth yardımıyla bağlayabilirsiniz. Özellikle evden çalışmak durumunda kaldığınız zamanlarda bu klavye ürünleri sizin için adeta bir kurtarıcı görevi görebilir. Bu klavye ürünleri için satın alma aşamasından önce cihazınızla uyumlu olup olmadıklarını kontrol etmeniz gerekir. Bluetooth klavyeler hayatınızı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren ürünlerdir. Dilediğiniz zaman klavye bağlantısını tabletinizden kesebilir ve tabletinizi tek başına da kullanabilirsiniz.