Reeder Tabletler

Ekran Büyüklüklerine Göre Reeder Tabletler

İnternetin ve teknolojinin insan hayatındaki yeri attıkça firmalar farklı ürünlerle daha kolay bir yaşam sunmayı amaçlar. Diğer elektronik araçlar gibi tabletlerin de son yıllarda kullanımı oldukça popülerdir. Telefon ve bilgisayarla gerçekleştirilen neredeyse her işi yapma imkanı tanıması ve geniş ekran özellikleri bu popülerliğin başta gelen sebepleri arasında yer alır. Kullanıcılarının belli oranlarda performans beklediği bu ürünler, dokunmatik ekranları ile yaratıcılığın sınırlarını aşmanıza yardım eder. Ayrıca son dönemlerde geliştirilen özel dokunmatik ekran kalemleri, bu işleri çok üst seviyelere taşımanıza yardımcıdır. Bu ürünlerin beklentileri karşılaması adına dikkate alınan özelliklerinden birisi de ekran çözünürlüğü ve dokunmatik algı hızıdır. Yapılan işin sonucuna ait çıktıyı en doğru şekilde alabilmeniz için görselleştirmenin önemi büyüktür. Bu amaçla ekranların renkleri ve çizgileri ne kadar detaylı yansıtabildiği önemlidir. Reeder ekran teknolojisinde IPS panel kullanır. IPS paneller çok geniş görüntüleme açısı sunan bir teknolojiyle üretilirler. Bu geniş açı net ve canlı bir renk için ekranın tam olarak karşısında olmanızı gerektirmez. Bu da daha düşük ekran parlaklıklarında tabletinizi kullanabilmenizi sağlar. Dokunmatik algı hızı kapasitesi yapılan işi daha akıcı ve hassas seviyelerde gerçekleştirebilmenize imkan tanır. Böylelikle ortaya daha profesyonel işler çıkarabilir, istediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz. Piyasada tablet modelleri açısından pek çok marka ve model bulunur. Bunlar içinde aradığınız özellikteki ürünü bulabilmeniz mümkündür. Fakat istediğiniz kalitede ve donanımsal olarak üstün nitelikte bir ürün edinmeniz için sınırlarınızı belirleyen bütçe durumu karşınıza çıkabilir. Böyle bir durumda uygun fiyatlı ürünleri incelemeye başlamanız kadar normal bir durum da yoktur. Genellikle kullanıcılar fiyat ve kalite arasında doğru orantı olduğu düşünse de gerçekte durum bundan çok farklıdır. Kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlayan ve dolayısıyla da tercih edilirliği yüksek bir marka olma yolundaki her firma, kaliteyi kullanıcı dostu fiyatlar ile buluşturma yolunda üretim stratejileri belirler. Böylece uygun fiyatlara ihtiyaçlarınızı karşılayabilen nitelikte ürünler edinebilirsiniz. Reeder’da yerli bir marka olmasının sağladığı avantajları kullanıcılarının yararına değerlendirir. Elektronik sektörde yaptığı pek çok ilk ve yerli başarıları iddiasını destekler durumdadır. Bütçenizi yormayan, üstün özellikli Reeder tabletleri Trendyol’da bulabilmeniz için arama yapmanız yeterlidir. Sonuçlar içerisinde istediğiniz nitelikteki Reeder tableti görüntüleyebilir ve inceleyebilirsiniz.

Ekran Büyüklüklerine Göre Reeder Tabletler

Akıllı ürün segmenti içinde tabletlerin yeri gittikçe artan bir konuma ulaşır. Telefon ve bilgisayar ile yapılabilen işlemleri gerçekleştirebilmenize olanak tanımaları tercih edilirliğinin artmasını sağlar. Taşıma kolaylığı sağlayan hafif yapılarının yanında çalışma alanını oluşturan ekranları, satın alma sırasında sıklıkla göz önüne alınan özellikleri arasındadır. Ekran boyutlarını ifade etme amacıyla inç uzunluk birimi kullanılır. Uzunluk arttıkça ekranın da boyutu büyür. Ekran ebatlarının seçimi tamamen kişisel beğeni ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılır. Çok sık seyahat eden bir kişinin işlerini halledebilmesi için yanında büyük boyutlu bir tablet taşıması mümkün olabileceği gibi daha küçük olanları da tercih edebilir. Yapılan iş ve onun gerektirdikleri ile bir doğru orantılı seçim yapmanız tavsiye edilir. Mail veya makale gibi yazı işlerinde daha küçük boyutlar uygun olabilir. Fakat grafik tasarım gibi görsel düzenleme yapılan bir iş için büyük boyutlu ekranlar geniş çalışma alanı sunması sebebiyle işinizi kolaylaştırır. Reeder 8 inç tablet orta boy olarak nitelendirilebilen ekran genişliği sunar. Bu ekran boyutundaki cihazların ebatları ise 208.5  x 142 x 9.2 mm’dir. Küçük boyutunun yanında sunduğu işlemci gücü bilgisayara ihtiyaç duymadan çalışabilmenizi mümkün kılar. 1.3 ghz işlemci hızını android işletim sistemi ile birlikte sunar. 1280 x 800p olan ekran çözünürlüğü ve IPS teknolojisi ile renkleri HD kalitede daha canlı görüntüleyebilirsiniz. 5000 mAh’lık yüksek pil kapasitesi ve daha büyük boyutlu ekranı ile Reeder 9 inch tablet farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Ön ve arka kameraları gerekli durumlarda fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlar. Bluetooth teknolojisiyle verilerinizi, kablo gerekmeden hızlı bir biçimde cihazlarınız arasında aktarabilirsiniz. Kullanıcılarına en üst deneyim ve gücü sunmayı amaçlayan şirketler ürün segmentlerinde pro gruplara da yer verir. Genel olarak pro cihazlar, profesyonel kullanım söz konusu olan durumlarda kullanıcılarına sağladıkları artı özellikleriyle ön plana çıkar. Markanın kullanıcıları için donanımsal ve teknolojik olarak üst segmentte konumlandırdığı Reeder pro tablet 4 çekirdekli 1.40 ghz hızındaki işlemcisi, yüksek depolama kapasitesi ve 10.2 inç boyutundaki IPS ekranı ile profesyonelliğin keyfini sürmenizi sağlar. Reeder inside tablet intel destekli çoklu çekirdek yapısına sahip güçlü işlemcisi ile ön plana çıkar. İşlemci teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek ürünlerinde bulunduran Reeder, kalite ve performansı uygun fiyat ile buluşturur. Trendyol’da aradığınız nitelikteki Reeder tableti bulabilirsiniz. Fiyatları ile de kullanıcılarını memnun eden Reeder, her bütçeye uygun seçenekleri ve ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan ekran boyutlarına sahip olan ürünleriyle Trendyol’da yer alır.

Depolama Kapasitelerine Göre Reeder Tabletler

Depolama Kapasitelerine Göre Reeder Tabletler

Bilgi işleme için kullanılan elektronik cihazlarda, kullanıcıların tercih etme sırasında dikkate aldıkları konulardan birisi de depolama kapasitesidir. Bilişim teknolojilerindeki gelişim sonucunda yüksek depolama kapasitesine sahip ürünler kullanıcılarıyla buluşur. Artık fotoğraflar albümlerde, evraklar telli dosyalarda, müzikler kasetlerde değil elektronik cihazlarda saklanır. Bunun sonucu olarak da cihazların harddisk kapasiteleri büyük bir önem arz eder. Tabletler her gün daha da artan bir kullanım oranı ile hayatınızda yer alır. Bir ofis çalışanı, öğrenci veya çalışmayan birisi de olsanız bilgisayar gibi güçlü işlem kapasitesini ve pratikliği buluşturan tabletler yanınızdan ayırmayı istemediğiniz yardımcınız haline gelir. Kağıt kalem aramanıza gerek kalmadan kolay bir şekilde not alma imkanı tanıyan aynı zamanda resmi evrak ya da dilekçe hazırlayarak diğer kişilerle rahatlıkla paylaşabilmenizi sağlayan nitelikte tabletler uygun fiyatları ile Reeder markası altında üretilir. Tablet kullananların sayısının her geçen gün artmasının başta gelen nedenleri arasında taşıma kolaylığı sağlaması ve depolama kapasitesi yer alır. Yanınızdan ayırmayı istemediğiniz bu ürünlerin birçok dosyayı taşımanızı sağlaması ve bunu size yük olmadan gerçekleştirmesi günlük hayatınızı kolaylaştırır. Gün içinde elektronik ortamda halletmeniz gereken işleriniz için yanınızda bir Reeder tablet bulundurmanız yeterlidir. Reeder 8 gb tablet çeşitleri ortalama bir depolama kapasitesi sunar. Sayfalarca uzunluktaki metin içeren standart bir evrağın boyutunun kb le ifade edildiğinden yola çıkarsanız 8 gb’ın yeterliliği konusunda doğru bir sonuca varırsınız. Reeder 16gb tablet modelleri ise size orta üst düzeyde bir depolama kapasitesi sağlar. Yoğun bir tempoda çalışıyor ve gün içinde fazla yer değiştiriyorsanız daha yüksek depolama alanına ihtiyacınız olur. Bunun için ihtiyacınız olan çözümü sunan Reeder 32gb tablet çeşitlerinden beğeninize uyan bir tanesini tercih etmeniz yeterlidir. Trendyol bünyesinde bulunan ürünler içerisinde uygun filtrelerle aradığınız sonuca hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanı tanır. Filtreleme sayesinde aradığınız depolama kapasitesindeki Reeder tableti kolaylıkla bulabilirsiniz.

İstediğiniz Yerde İnternet Erişimi Sağlayan Reeder Tabletler

İstediğiniz Yerde İnternet Erişimi Sağlayan Reeder Tabletler

İnternet 1990’lardan beri hayatın içerisinde yer almaya başlar. Bilgiye daha kolay ve hızlı bir şekilde erişebilme imkanı vermesi her yaştan kullanıcısı olmasını sağlar. Gün içinde hiçbir bilginiz olmayan bir konuyla alakalı olarak araştırmalar yapabilir, bilimsel makaleler okuyabilir, uzmanlar tarafından hazırlanan videoları izleyebilir ve kısa bir süre içinde artık fikir sahibi olabilirsiniz. Bu hızı hayatın her noktasında ve bulunduğu her mekanda yakalamayı isteyen kişiler kablolu ya da kablosuz bağlantı noktaları dışında da internet erişimi sağlama amacıyla sim kartlı tabletleri tercih ederler. Ürünün sağladığı kullanım kolaylığı ve birçok avantajın yanında istenilen yerde internete erişme imkanının da olması, sınırları aşmayı hayat felsefesi haline getiren kişilerin tercihleri arasında yer almasını sağlar. Cep telefonlarıyla benzer mantıkta kullanılan sim kart sistemi sayesinde GSM operatörlerinin internet sinyali dağıtımı yaptıkları tüm noktalarda erişim sağlayabilirsiniz. Kullanıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi misyon edinen Reeder, en yeni olanı sunma yolunda çalışmalarına devam eder. Wi-fi ile internet bağlantısı sunan modellerine ilave olarak 2011 yılında Türkiye’de sim kartlı sistemi ürünlerine ilk dahil eden Reeder 3g tablet çeşitleriyle yüksek hızlı internet erişim kapasitesi olan cihazları kullanıcılarına sunar. İnternet teknolojisindeki gelişmeler sonucunda dördüncü jenerasyon olan 4g ile kullanıcılar çok daha yüksek hızda mobil erişim sağlama imkanına ulaşır. Kendi cihazlarında da bu gelişmeleri uygulayan Reeder 4.5 g tablet çeşitleriyle GSM operatörlerinin sinyal dağıtımı yaptığı noktalarda mekandan bağımsız bir şekilde kullanıcılarını yüksek hızlı mobil internet kullanım imkanına kavuşturur. Kullanıcılarına her zaman yeni ve iyiyi ulaştırmayı amaçlayan Reeder sim kartlı tablet çeşitleriyle bu yoldaki iddiasını kanıtlar. Günlük ya da profesyonel işlerinizi düzenlemeye yardımcı olan Reeder tabletleri Trendyol'da bulabilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Reeder Tabletlerin Batarya Kapasiteleri

Reeder Tabletlerin Batarya Kapasiteleri

İşlemci gücü ile doğru orantılı bir öneme sahip olan batarya kapasitesi, taşınabilir özellikteki elektronik cihazların tercih edilmesi esnasında dikkat edilen başka bir unsurdur. Batarya kapasitesi mAh ile ifade edilen cihazların iş yapma gücü, beklenen performans ve firmaların kullanıcı odaklı olmalarına göre farklılık gösterir. Gün içinde sınırlı bir hareketlilikte çalışıyorsanız yüksek batarya kapasitesine ihtiyacınız olmaz. Fakat günlük çalışma sürenizi farklı noktalarda geçiriyorsanız bu kapasite hayat kurtarıcı bir özellik halini alır. Hareket halindeyken şarj etme imkanınızın olmaması bir kısıtlayıcılıktır. Ama bu durumun önüne yüksek batarya kapasitesi olan cihazlarla geçebilirsiniz. Tek bir şarj ile tüm gün kullanım sağlamanız mümkün. Reeder tablet batarya kapasitesinde 2000’den 5000 mAh’a kadar değişen seçenekler sunar. Ekran boyutu 7 veya 8 inç olan ve işlemci gücü kısmen daha düşük sayılabilen modellerde 2000 mAh gibi bir kapasite bile tüm gün rahat etmenizi sağlar. Gelişen teknoloji ile işlemcilerin de güç tüketim miktarında iyileştirmeler gerçekleşir. Böylece daha düşük kapasiteli bataryaların uzun süre yeterli gücü sağlaması mümkün hale gelir. Güç tüketiminde işlemciler kadar ekran da oldukça ciddi bir yüzdeye sahiptir. Hem panel yapımında kullanılan teknoloji hem de ekranın çözünürlüğü ve boyutu güç tüketiminde çok önemlidir. Bataryaların enerji depolanma artışında lityum iyon rol oynar. Lityum iyon teknolojisindeki gelişmeler sonucunda kapasitesi artan bataryalar hızlı şarj edilebilme özellikleriyle de desteklenir. Böylece yüksek kapasiteli piller çok kısa sürelerde uzun kullanım sunan doluluk oranına ulaşır. Yeni teknoloji pillerde şarj işlemi için güç seviyesinin tamamen bitmesini beklemeye de gerek kalmaz. Sıklıkla şarj edilmesinin pil ömrünü artırdığı uzmanlar tarafından da ifade edilir. En doğru ve verimli kullanım için cihazın kullanım kılavuzunda yer alan talimatları okumanızda büyük fayda vardır. Trendyol ihtiyacınız olan nitelikteki Reeder tabletlerin size bir arama kadar yakın olmasını sağlar. Günlük kullanım sürenize uygun, gerekli güç ve kapasitedeki bataryalara sahip ürünlere Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Reeder Tablet Fiyatları

Reeder Tablet Fiyatları

Bireylerin ihtiyaçları ne kadar artarsa firmaların ürettiği miktar da yükselir. Elektronik cihazlar önceki zamanlarda olduğu gibi az kullanılmıyor. Eskiden eve alınan cihaz ortak kullanılabiliyorken günümüzde internette geçirilen zamanın artışı ile birlikte her kullanıcının kendine ait bir cihaza ihtiyacı olur. Marka artan ihtiyaç ile birlikte ön planda tuttuğu kullanıcı dostu fiyatlandırma politikasını sunduğu her üründe uygular. İnternet kaliteli ürünlerin uygun fiyatlı olanlarına ulaşabilmeyi isteyen kişiler için iyi bir araçtır. Gün içinde yoğunluktan fırsatı olmayan kişilerin zamanlarından tasarruf etmelerini sağlayarak kolayca alışveriş yapabilmelerinin yolunu açar. Bunun farkında olan marka özel günlerde ya da yılın belirli dönemlerinde kampanya ve indirimler yapar. Yerli marka olmasının avantajını, kullanıcılarına uygun fiyatlı ürünler sunarak kullanan Reeder her bütçeye hitap eden cihazlarıyla ön plana çıkar. Ürünlerin fiyatını etkileyen pek çok faktör bulunur. Malzemenin kalitesi, üretiminde kullanılan teknoloji bu faktörlerden bazılarıdır. Genellikle kişiler arasında fiyat ve kalite doğru orantılıdır gibi bir düşünce olsa da marka sunduğu ürünler ile bu fikrin değişmesini sağlar. Bu durum Reeder gibi kullanıcı odaklı olan bir markanın ürünlerindeki kaliteyi uygun fiyata sunması ile ön plana çıkmasını sağlar. Bilginin herkese eşit mesafede olması vizyonu ile ürünlerini kullanıcılarına sunan Reeder, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Reeder tablet fiyatları üst düzey teknolojinin her bütçeye uygun olarak üretilebilir olması konusunda büyük bir örnektir. Reeder’ın yükselen başarı grafiği, kullanıcılarının tecrübeleri sonucunda diğer kişilere tavsiye etmeleri ile ilgilidir. Trendyol farklı dönemlerde gerçekleştirdiği kampanyalarıyla kullanıcılarının ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılayabilmesine olanak tanır. Arama sonuçlarında filtreleme kriterlerinde fiyat aralığı seçeneği sunması bütçenizi aşmanızı önler. Özelliklerini beğendiğiniz bir ürünü favorilere ekleyerek fiyatındaki değişimlerden haberdar olmanız mümkündür. Trendyol’un favorilere ekleme seçeneği sayesinde ilgilendiğiniz ürünün fiyatı hakkında bildirim alırsınız. Favorideki ürünün istediğiniz ya da bütçenizi aşmayan seviyelere gelmesi durumunda hızlıca alışveriş yapabilir ve ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Reeder Tabletler Trendyol’da

Reeder Tabletler Trendyol’da

Trendyol kullanıcılarının ihtiyaçları olan ürünleri hızlı bir şekilde görüntüleyebilmelerini sağlama amacıyla arama imkanı sunar. Aramalarınızı daha da daraltmayı istiyorsanız filtreleme yapabilirsiniz. Filtre kullanımı ile arama sırasında ilginizi çekmeyen ya da istemediğiniz ürünler arasında zaman kaybetmenin önüne geçebilirsiniz. Ayrıca Trendyol arama görüntüleme sayfasında sizleri daha fazla bilgilendirmeye yönelik olarak ürünleri derecelendirir. Kullanıcı yorumları sonucunda oluşan 5 yıldızlı bir değerlendirme sistemi bulunur. Kullanıcı yorumları gerçek kişilerin, ürünlerin kullanımı sonrasındaki tecrübelerini paylaştıkları alandır ve istediğiniz zaman görebilirsiniz. Teknik özelliklerini inceledikten sonra ihtiyacınızı karşılayacağına karar verdiğiniz ürünle ilgili kullanımına yönelik bilgi edinebilmeniz, satın alma kararınızda işinizi kolaylaştırır. Trendyol ürünlerin yanında tamamlayıcıları olarak nitelendirilebilen parçaları da bulabilmenizi olanak tanır. Tabletlerin şarj edilmesi gerekliliği vardır. Kullanım sırasında pek çok sebeple yenisine ihtiyaç duyulan tamamlayıcı ürünlerden birisi de şarj aletidir. Düzgün çalışan bir şarj aleti ile tabletinizin bataryasını uzun süre kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun olduğunu düşündüğünüz noktada yenisini almanızda büyük fayda vardır. Trendyol’da Reeder tablet şarj aleti seçeneklerini de bulabilirsiniz. Nasıl insanlarda doğru beslenme önemliyse şarj edilen cihazların pillerinin de orijinal parça ile elektriğe bağlanması gereklidir. Bunun için Reeder tabletinizin özelliğine uygun şarj aletini Trendyol’da rahatlıkla bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik aramalarınız sırasında filtreleme fonksiyonu ile ihtiyacınız olan ürünü hızlıca bulabilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.