İlgili Kategoriler
Fiyat
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Tay Tüyü Koltuk Örtüsü

" araması için 56 sonuç listeleniyor

En Kaliteli Tay Tüyü Koltuk Örtüsü Modelleri Trendyol’da!

Evde işlevselliği ve ev dekorasyonuna kattığı estetikle öne çıkan parçalardan biri koltuk takımlarıdır. Bu mobilyalar uzun süre kullanılmak üzere satın alınır. Bu sebeple yüzeylerinin deforme olmaması için belirli önlemler alınır. Koltuk örtüsü bu önlemlerin başında gelir. Salonunuza şıklık katan koltuk örtüsü seçeneklerinden biri de tay tüyü modellerdir. Yumuşak ve şık dokusu ile beğeni toplayan bu parçalar işlevselliği ve estetiği aynı anda sunar. Tay tüyü koltuk örtüsü modeller renk ve desen olarak ayrılır. Bu sayede kendi zevkiniz ve bütçeniz doğrultusunda mobilyalarınıza uyan birçok seçenek arasından seçim yapma şansı elde edebilirsiniz. Odanın ya da mobilyanızın rengine uygun tercihler yapabilirsiniz. Tay tüyü koltuk takımı örtüsü satın alarak tüm takımı koruyabilirsiniz. Dilerseniz mobilyanızdaki her parça için farklı bir renk seçerek renkler arası ahengi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Kanepe, çekyat veya koltuklarınızı kolay bir şekilde koruyabileceğiniz bu ürünler rahat kullanımıyla dikkat çeker. Bu ürünler sayesinde koltuk, kanepe takımlarınızı kir, toz gibi etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Günlük hayatta yaşanabilecek ufak kazalarda mobilyalarınızın korunduğundan tay tüyü koltuk örtüsü modelleri ile emin olabilirsiniz. Şıklığı ile odalara estetik bir görünüm katan bu ürünler yeni aldığınız koltuk yüzeylerinin korunmasını sağlar. Eskimiş koltuklarınızı da bir süre daha kullanmanıza imkan tanıyan tay tüyü koltuk örtüsü kullananlar arasına katılarak evinizde dilediğiniz değişiklikleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkat Çeken Tay Tüyü Koltuk Örtüsü Renkleri

Dikkat Çeken Tay Tüyü Koltuk Örtüsü Renkleri

Tay tüyü koltuk örtüsü renkleri ile beğeni toplar. Ürün seçimi yaparken duvar renklerini, halı ya da mobilyalarınızın rengini baz alabilirsiniz. Birbiriyle uyumlu renkleri kombinleyerek sakinleştirici bir atmosfer elde edebilirsiniz. Halınızın rengiyle uyumlu bir ürün seçerek yumuşak geçişler elde edebilir, sade ve şık bir oda yaratabilirsiniz. Dilerseniz duvar rengine zıt bir renkle mobilyalarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Siyah, beyaz tay tüyü koltuk örtüsü sıklıkla tercih edilen renkler arasındadır. Siyah, lacivert ve kahverengi gibi seçenekler kiri kolay bir şekilde göstermediği için de sıklıkla satın alınır. Klasik bir tarza sahipseniz tercih edebileceğiniz bu sade renk seçenekleri evinizin her odasıyla kolay bir şekilde uyum yakalar. Koltuk takımındaki her parçayı farklı renkte bir örtü ile de kaplayabilirsiniz. Modern bir görünüm için bu tarz bir dekorasyon fikrini evinizde uygulayabilirsiniz. Ürünleri seçerken üzerlerindeki desenlere göre de karar verebilirsiniz. Yapraklı motifler desenli tay tüyü koltuk örtüsü seçenekleri arasında şıklığı ile ön plana çıkar. Kaymaz yapıdaki bu ürünler rahat kullanım imkanı sağlar. Tay tüyü kanepe örtüsü özellikle çocuklu evlerin kurtarıcısıdır. Küçük çocukların olduğu evlerde her an bir kaza yaşanması ihtimali vardır. Yemek yerken yemeği koltuklara bulaştırma, çizim yaparken kanepeyi karalama gibi birçok durum çocuklu ailelere oldukça tanıdık gelir. Bu tarz durumlarda örtü kullanarak koltuklarınızın kullanılamaz hale gelmesini engelleyebilirsiniz. Tay tüyü çekyat örtüsü seçenekleri kolay temizlenme özelliği ile annelerin hayatını kolaylaştırır. 30°C’de yıkanması tavsiye edilen bu ürünler yapısından dolayı yüksek sıcaklıklarda formunu kaybedebilir. Uzun ömürlü kullanım için yüksek sıcaklıklarda yıkanmaması önemlidir. Yeni mobilya takımlarının korunması, uzun süre yüzeyinin aynı kalması için bu örtüleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Yeni mobilyaların yanı sıra uzun yıllar kullanılmış, yapı olarak sağlam ancak yüzeyinde küçük lekeler ya da hasarlar bulunan mobilyalar için de bu tarz ürünler kurtarıcıdır. Eski mobilyalarınızı yeni ve şık örtülerle kaplayarak yıllarca kullanmaya devam edebilirsiniz. Yüzey kumaşını yenilemek ya da yeni mobilyalar satın almak yerine bu ekonomik seçeneklerle evinizi şık bir yer haline getirebilirsiniz.

Tay Tüyü Koltuk Örtüsü Modellerinin Özellik ve Avantajları

Tay Tüyü Koltuk Örtüsü Modellerinin Özellik ve Avantajları

Yeni nesil kumaşlar teknolojideki gelişmeler sayesinde tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan seçeneklerden biri haline gelir. Pek çok örtü gerçek anlamda dokuma materyalleriyle üretilmek yerine polyester kullanılarak üretilir. Görünüm ve yapısı sebebiyle at tüyüne benzediği için bu adla anılır. Tay tüyünden üretilmiş olan kumaş sıkı dokuma yapıldığı için oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Sıkı dokuma yapıldığı için sıvı geçirmez özellik gösterir. Terletme yapmayan, kolay temizlenen bu kumaş türü yumuşak dokusuyla kullananların beğenisi toplar. Yaz aylarında bu örtü modelleri terletmeyen yapısıyla konfor sunar. Evcil hayvan veya çocuk olan evlerde kir tutmayan ve su geçirmeyen yapısı ile avantajlı kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Tay tüyü kaymaz koltuk örtüsü kumaşın tüm bu özellikleri sebebiyle sıklıkla tercih edilir. İşlevselliği ve estetik yapısıyla öne çıkan bu ürünlerden siz de kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ürünü kullanmak istediğiniz koltuğun ölçülerine uygun bir model seçebilirsiniz. Lastikli tay tüyü koltuk örtüsü seçenekleri kolay bir şekilde takıp çıkarıldığı için kullanım kolaylığı sunar. Lastikli kısmı koltuğunuzun yüzeyinden oturma ve sırt kısmına geçirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Böylece koltuk yüzeyini pratik bir şekilde koruyabilirsiniz. Lastikli modellerden hoşlanmayan, koltuğunun tümüyle kaplanmasını isteyenler için ise büyük ebatlı modeller ideal seçimler olabilir. Koltuk ölçüsünden biraz daha büyük bir ürün sipariş ederek yere kadar uzanan bir görünüm elde edebilirsiniz. Tay tüyü polar koltuk örtüsü seçeneği kıl, tüy toplamayan yapısı sayesinde hijyenik ve düzenli bir görünüm sunar. Evcil hayvanların bulunduğu evlerde bu tipteki modeller ön plana çıkar. Koltuk örtüsü tay tüyü modelleri arasında renk, desen ve ebat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sonrasında hem evinizin dekorasyonuna hem de zevkinize uygun modeli Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Uygun Tay Tüyü Koltuk Örtüsü Fiyatları

Uygun Tay Tüyü Koltuk Örtüsü Fiyatları

Online alışverişlerde müşterilere yol gösteren pek çok kriter vardır. Yorum, değerlendirme puanları bu kıstasların başında gelir. Ürünü satın alan ve deneyimlerini paylaşmak isteyen kişiler tarafından yazılan yorumlar ürüne ilişkin merak ettiğiniz soruların cevabını içerir. Tay tüyü koltuk örtüsü fiyatları satın almak istediğiniz modelin özelliklerine göre farklılık gösterir. Örtünün boyutu, deseni, yapısı fiyat üzerinde etkilidir. Yaz, kış her evin ihtiyacı olan bu ürünlerle hem estetik bir görünüm yakalayabilir hem de mobilyalarınızı koruyabilirsiniz. Yumuşak dokulu ürünler, üzerinde otururken konfor sağlar. Yaz ayları için tay tüyünün terletmeyen kumaşıyla rahat edebilirsiniz. Polar modellerle sıcak bir kış geçirebilirsiniz. Çocuğunuz varsa lastikli kılıflar sayesinde mobilyalarınızın temiz olmasını sağlayabilirsiniz. Kanepe örtüsü tay tüyü modellerinin sunduğu avantajlardan yararlanmak için ürün incelemesine başlayabilirsiniz. Beğendiğiniz tay tüyü kumaş koltuk örtüsü ile ilgili detaylı bilgi edinmek için yorumlar kısmını inceleyebilirsiniz. Kullanım ve yıkama işlemleri ile ilgili ürünü satın alan kişilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Fotoğraflara da yer verilen bu kısım sayesinde beğendiğiniz ürünün rengi, duruşu hakkında fikir edinebilirsiniz. Tay tüyü çekyat örtüsü modelleri arasından dilediğiniz renkteki ürünü sipariş edebilirsiniz. Kaymaz tay tüyü koltuk örtüsü ile çocuklu ya da evcil hayvanlı evlerde rahat edebilirsiniz. Sürekli kayan ya da bozulan kısımları düzeltme derdinden bu modellerle kurtulmak mümkündür. Her evde kullanıma uygun bu parçaları sevdiklerinize hediye etmek için de alabilirsiniz. Çeyiz hazırlığındaysanız aldığınız şık mobilyaları bu örtülerle uzun bir süre koruyabilirsiniz. Çekyat, armut koltuk ya da puf gibi birçok parça için kullanıma uygun seçenekleri Trendyol’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Tay tüyü koltuk örtüsü orijinal ürünleri arasından beğendiğiniz modelleri seçerek kendiniz, çocuklarınız veya sevdiklerinizi için keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.