İlgili Kategoriler
Renk
Boyut/Ebat
Materyal
Fiyat
Desen
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Boyut/Ebat
Ürün Puanı
"

Koltuk Örtüsü

" araması için 15040 sonuç listeleniyor

Evinize Uygun Koltuk Örtüsü Modelleri

Salon ve oturma odalarının vazgeçilmez parçaları koltuklar zamanla deforme olur. Bu yüzden koltuklarınızı uzun yıllar kullanabilmek için birtakım önlemler alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu önlemlerden biri rengarenk ve desen desen koltuk örtüleridir. Pamuk, keten, kapitone, deri ve kadife gibi pek çok dayanıklı ve kaliteli kumaştan üretilen bu ürünler oldukça uzun ömürlüdür. Evlerde en çok tercih edilen modellerden biri lastik koltuk örtüsüdür. Bu örtüyü evinizdeki koltuğun modeline, boyutuna ve rengine uygun bulmak son derece kolaydır. Oldukça kolay kullanıma sahip şık görünümlü ürünlerdir. Bu örtüler tek parça, iki parça ve üç parça şeklinde satılır. Salon mobilyalarınıza örtü alırken hepsini aynı renk ve desende veya hepsini farklı ama uyumlu seçebilirsiniz.

Koltuk örtüsü çeşitleri nefes alan kumaşlardan üretilir. Bu sayede koltuklarınız hava alır ve mobilyalarda koku olmaz. Aynı zamanda yıkanabilir ve silinebilir materyallerden üretilen bu örtüleri, kullanım talimatları doğrultusunda çok kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kir ve leke tutmayan bu ürünleri evinizdeki tüm mobilyalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Farklı seçeneklere sahip koltuk örtülerinde nubuk, keten ve tay tüyü kumaşları en çok tercih edilenlerdir.

Bu örtüler koltuğu tamamen kaplayacak şekilde dizayn edilir. Bazı koltuk örtüleri mobilyanızın kol kısmını kapatmayabilir. Sadece oturma kısmı için tasarlanan ürünler genelde lastiksiz tercih edilir. Bunların yanı sıra tüm koltuğu kaplayan çeşitler de vardır. Bu örtüleri mobilyanıza geçirip uzun süre kullanabilirsiniz. Varlığını hissetmeyeceğiniz bu ürünler kaymaz kumaştan üretilir. Bu kumaş sayesinde otururken kayıp rahatsız olmazsınız. Oturma odalarını ve salonları son derece şık ve modern bir görünüme kavuşturabilen bu parçalar aynı zamanda koltuklarınızın yıpranmasını da geciktirebilir. Zevkiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda yüzlerce farklı koltuk örtüsünden kendiniz için en uygununu rahatlıkla bulabilirsiniz. Perde, televizyon battaniyesi ve halı gibi ev tekstili malzemeleri ile koltuk örtülerinizi kombinleyip odanızın tasarımını tamalayabilirsiniz.

Salonunuza Şıklık Katacak Koltuk Örtüsü Modelleri Nelerdir?

Salonunuza Şıklık Katacak Koltuk Örtüsü Modelleri Nelerdir?

Koltuk örtüsü modelleri renk renk ve desen desen, kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda üretilir. En çok tercih edilen çeşitlerden birisi bürümcük koltuk örtüsüdür. Bu ürün birinci kalite likra ipliğinden üretildiği için oldukça esnektir ve mobilyalarınızın her yerini kaplar. Her koltuk modeli için uygun olan bu örtü özellikle arka ve yan kısımları tam sararak kayma olasılığını ortadan kaldırır. En çok tercih edilen bir diğer model çift taraflı koltuk örtüsüdür. Bu örtüler lastiksiz ve oldukça geniş olmalarının yanı sıra istediğiniz zaman da ters çevirerek diğer yüzünü kullanabilirsiniz.

İnce ve nubuk kumaştan üretilen battal boy koltuk örtüsü çeşidi de bulunur. Bu örtü büyük olduğu için üçlü koltukların kollarını bile rahatlıkla kapatır. Battal boy ürünleri köşe koltuk örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Çok amaçlı çift taraflı koltuk örtülerinin bir tarafı düz renk, diğer tarafı da aynı tonlarda desenli olabilir. Bu örtüler genellikle şönil kumaştan üretilir. Trendyol’dan çift taraflı ürün bakarken şönil kumaş koltuk örtüsü olarak da arayabilirsiniz. Bu kumaş tüylenme yapmaz. Bunun yanı sıra ürünü doğru bir şekilde temizlediğiniz takdirde çekme ya da solma yapmaz.

Salonunuza şıklık katacak bir diğer model dekoratif koltuk örtüsüdür. Bunlar son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Mobilyanızı korumak ya da süslemek amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dekoratif olarak tercih edilenlerden bir tanesi püsküllü koltuk örtüsüdür. Koltuklarınıza daha şık ve modern bir görünüm kazandırabilen bu ürünün püskülleri kopmaz ya da dağılmaz. Hem dekoratif hem de koltuk koruma amacı ile kullanılan bir diğer model 3D koltuk örtüsüdür. Bu örtü farklı desenlerde ve renklerde olup koltuğunuzun 3 boyutlu görünmesini sağlar. Bunlar genelde polyester, pamuk ve şönil kumaş karışımlarından üretilir. Kayma yapmayan bu ürünlerin kenarları lazer kesim ile şekillendirilir. Kaymaz tabana sahip olmasının yanı sıra antibakteriyeldir. Daha yumuşak ve sade bir parça isterseniz tüylü koltuk örtüsünü tercih edebilirsiniz. Bunlar aynı zamanda peluş koltuk örtüsü olarak da bilinir. Peluş kürk kumaştan üretilen bu aksesuarlar hem koltuğunuzu korur hem de sizin rahat etmenizi sağlar.

Şık ve zarif bir model ile salonunuzu renklendirmek isterseniz büzgülü koltuk örtüsünü tercih edebilirsiniz. Kendinden büzgülü olan bu ürünler genelde streç, likralı ve lastikli koltuk örtüsü olarak üretilir. Farklı boyutlarda üretildiği için köşe koltuklarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu parçalar özellikle yaz aylarında tercih edilir. Koltuklarınız kadife veya deri gibi sıcak tutan kumaşlara sahipse bu örtü son derece idealdir. Yaz aylarında tercih edilen bir diğer bir çeşit ise pike koltuk örtüsüdür. Pamuktan üretilen bu ürünler koltuk oturma yerlerini örtmek için kullanılır. Püsküllü veya püskülsüz tercih edebileceğiniz bu örtüyü yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz.

Kış aylarında hem koltuklarınızı korumak hem de ısınmak için örgü koltuk örtüsünü tercih edebilirsiniz. Bunlar genelde akrilik kumaştan üretilir ve son derece yumuşak olur. Lastiksiz, püsküllü veya püskülsüz tercih edebileceğiniz gibi sandalye örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. Bu ürünü aynı zamanda televizyon karşısında üzerinizi örtmek için de alabilirsiniz. Kışın en çok tercih edilenlerden biri nubuk koltuk örtüsüdür. Bu örtüler genelde ipeksi bir yapıya sahip polyesterden üretilir. Tüylenme yapmadıkları gibi leke de tutmaz. Bu gereçlerin alt yüzeyi latekstir. Bu sayede koltuğunuzdan kaymaz, aksine ürünün varlığını hissetmezsiniz.

En Çok Tercih Edilen Koltuk Örtüleri Hangi Kumaşlardan Üretilmektedir?

En Çok Tercih Edilen Koltuk Örtüleri Hangi Kumaşlardan Üretilmektedir?

Koltuk örtüleri pek çok farklı kumaştan üretilebilir. Bu ürünlerin hepsi dayanıklı ve kullanışlıdır. Örtü yapımında en çok pamuk, tay tüyü, kadife, keten, likralı ve deri materyaller tercih edilir. Özellikle yaz aylarında pamuklu koltuk örtüleri kullanıcıyı serin tutabilir. Daha ince bir yapıya sahip ürün tercih etmek isterseniz keten koltuk örtüsüne bakabilirsiniz. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip olan pamuk ve keten örtüler her yıkamadan sonra daha da yumuşar. Bunlar yazlık koltuk örtüsü olarak da bilinir.

Kış aylarında daha kalın kumaş tercihinde bulunarak evinizde sıcak bir görünüm oluştururken soğuktan da korunabilirsiniz. Tay tüyü koltuk örtüsü de ince yapısına rağmen kışın sık tercih edilenler arasındadır. Bu örtüyü oturma yerini kapatmak için kullanabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçeneklerine sahip bu ürün ile salonunuz son derece şık görünebilir. Daha kalın bir çeşit isterseniz kadife koltuk örtüsü tercih edebilirsiniz. Bu kumaş soğuk havalarda birçok eşyada görebileceğiniz bir materyaldir. Parlak ve gösterişli yapısı sayesinde evinizin sofistike ve modern görünmesine yardımcı olan bu materyal aynı zamanda koltuklarınızı leke ve kire karşı korur. Kış aylarında tercih edilen bir diğer malzeme ise polardır. Polar koltuk örtüsü leke tutmayan polyesterden üretilir. Oturma ve sırt alanları için tasarlanan bu gereç tüylenme yapmaz. Tüylü alt yüzeyi sayesinde kayma veya toplanma yapmaz.

Evde, ofiste veya arabalarda tercih edilen kapitone koltuk örtüsü su geçirmez, kir ve leke tutmaz. Koltuklarınızı oldukça iyi koruyan kendinden kabartmalı bu ürün uzun yıllar dayanabilir. Ev dışında arabada ve ofiste kullanılan parçalardan biri de deri koltuk örtüsüdür. Bu ürünler hem kullanışlı hem de oldukça şıktır. Kapitone gibi leke tutmayan bu ürün özellikle evcil hayvan ve çocuk sahibi kullanıcılar için ideal olabilir.

Koltukların boyutuna göre seçtiğiniz bu örtülerin esnek olmasını tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde kullanılan kumaşlar genelde likralı ve streç olur. Likralı koltuk örtüsü mobilyanızı sarar ve koltuğunuzun şeklini alır. Böylece ürünün çıkması ve kayması önlenmiş olur. Bu tarz örtüler oldukça kolay takılıp çıkarılabilir. Lastiği sarkma yapmadığı için koltuğunuzun oldukça hoş görünmesini sağlarken mobilyanızın ömrünü de uzatır. Bir diğer esnek materyalden üretilen çeşit ise pamuklu ve likralı materyaller kullanılan streç koltuk örtüsüdür. Esnekliği sayesinde koltuğun şeklini aldığı gibi leke ve kir tutmaz. Aşınmaya dayanıklı kumaşı ile solma ve yıpranmayı engeller. Hem esnek hem daha kalın bir çeşit tercih etmek isterseniz süngerli koltuk örtüsünü düşünebilirsiniz. Bu çeşidin arkasında sünger desteği vardır. Koltuklarınızı daha şık bir görünüme kavuştururken daha konforlu bir hâle getirebilirsiniz.

Daha Uzun Süreli Kullanım İçin Koltuk Örtülerini Nasıl Kullanmalısınız?

Daha Uzun Süreli Kullanım İçin Koltuk Örtülerini Nasıl Kullanmalısınız?

Koltuk örtülerinizi daha uzun süreli kullanabilmek için kaliteli ve dayanıklı materyalden üretilmiş olanları seçmeniz tavsiye edilir. Koltuklarınıza uygun örtüleri aldığınız takdirde yırtılma veya dikiş atma gibi sorunlar yaşamazsınız. Aldığınız örtüleri mevsimden mevsime değiştirmeniz önerilir. Böylece yaz aylarında keten, pike ve pamuk gibi materyallerden üretilen çeşitler sayesinde serinleyebilirsiniz. Kışın ise kadife, polar, tay tüyü veya örgü örtü modellerinden tercih ederek evinizin ve sevdiklerinizin ısınmasını sağlayabilirsiniz. Her mevsim için farklı bir ürün sermeden önce serili olanları yıkayıp, kurutup ütüleyip kaldırmanız tavsiye edilir. Diğerini sermeden önce de aynı işlemi uygulayarak aylarca kullanmadığınız gerecin tozunu almış olursunuz. Çift taraflı, battal boy koltuk takımı örtüsünü evde keserek tekli veya ikili koltuğa uygun hâle getirebilirsiniz. Üçlü, ikili ve tekli takımlar hâlinde satılan bu ürünler hem fiyat hem sayı açısından son derece avantajlıdır. Takım olarak satılan örtüleri farklı kumaşta, desende ve renkte bulmak mümkündür.

Koltuk örtülerini uzun süreli kullanarak evinizde çocuk veya evcil hayvan varsa onların ürünlere zarar vermesinin önüne geçebilirsiniz. Bunu kapitone örtü seçerek sağlayabilirsiniz. Elyaf ve saten gibi materyallerden üretilen bu ürün, evcil hayvanlarınızın koltuğa zarar vermesini engeller. Bunun yanı sıra örtü de üretildiği materyalden dolayı kolay kolay yıpranmaz ve eskimez. Bu sayede evcil hayvanlarınızın tüyleri de koltuğa yapışmaz. Evcil hayvanların yanı sıra çocuklarınız da bu ürün sayesinde koltuğunuzu kirletemez. Çocuğunuz istediği kadar üzerinde yiyip içebilir çünkü bu ürün bir bezle kolayca temizlenebilir.

Koltuk Örtülerinin Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Koltuk Örtülerinin Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Koltuk örtülerinin temizliği oldukça kolaydır. Tercih ettiğiniz örtülerin çoğu kir ve leke tutmadığı için yıkama ihtiyacı hissetmeyebilirsiniz. Ancak istediğiniz zaman çıkarıp makinede veya elde yıkayabilirsiniz. Kolayca sökülüp takılabilen bürümcük koltuk örtüsünü düşük sıcaklıkta, çamaşır makinesinde gönül rahatlığıyla temizleyebilirsiniz. Kadife, tay tüyü ve polar gibi kış aylarında kullanılan bu ürünleri de çamaşır makinesinde düşük derecede yıkayabilirsiniz. Bunların yanı sıra büzgülü, lastikli, streç ve likralı örtüler de çamaşır makinesinde temizlenebilir. Yaz aylarında kullanılan pike, keten veya pamuklu koltuk örtüsü terletmeyen kumaşlardan üretilir. Hava alabilen bu gereçler kötü koku yapmaz ancak yaz aylarında sık sık yıkanması tavsiye edilir. Bu kumaştan üretilen ürünler ince ve hafif oldukları için yaz sıcağında çabuk yıkanıp kuruyabilir. Nefes alabilen kumaştan üretilen deri ve kapitone örtüleri kolaylıkla silebilirsiniz.

Örtülerin çamaşır makinesinde yıkanabilmesi kullanıcılar için oldukça büyük bir avantajdır. Tekli koltuktan köşe koltuğa kadar pek çok mobilyada kullanılan bu ürünleri gönül rahatlığıyla düşük sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Bu işlemden önce renklerine dikkat etmeniz tavsiye edilir. Siyah koltuk örtüsünü çamaşır makinesine atarken siyahlar için uygun olan deterjanlardan kullanmanız önerilir. Üründe kullanılan materyale göre makineden programı ayarlayabilirsiniz.

Siyahların yanı sıra beyaz koltuk örtüsünü orta derecede yıkayabilirsiniz. Bunlar için de beyazlara özel deterjan tercih etmeniz faydalı olabilir. Böylece ürünlerinizin renginde solma olmaz. Beyazları yıkarken de materyal ve renk doğrultusunda program tercih edebilirsiniz. Renkli ve desenli koltuk örtüsü de orta derecede yıkanabilen ürünlerdendir. Bunu aynı tonlarda ürünler ile çamaşır makinesine atmanız tavsiye edilir. Gri koltuk örtüsünü renkliler, siyah ve beyaz örtüler ile atmamanız gerekir. Bunları tek başına yıkarsanız renginde bir değişiklik yaşamazsınız. Çamaşır makinesinde yıkadığınız bu ürünleri kurutma makinesine atabilirsiniz. Daha sonrasında dilerseniz orta veya düşük derecede ütüleyebilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Koltuk Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Koltuk örtüsü alırken bazı detaylara dikkat etmeniz tavsiye edilir. İlk önce ürünlerin materyallerine bakmanız gerekir. Materyali kaliteli ve dayanıklıysa uzun yıllar kullanılabileceği anlamına gelir. Ham maddeye karar verirken koltuklarınızın ölçülerini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Tekli, ikili, üçlü ve köşe koltuklar için üretilen bu ürünlerin her boyuta uygun olanını bulmak mümkündür. Bazı ürünler koltuğu tamamen kaplarken bazıları sadece oturma ve sırt bölümünü kaplar. Bu yüzden örtü ararken nasıl bir model istediğinizi göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir.

Bunların yanı sıra örtülerde bazı özelliklere dikkat etmeniz tavsiye edilir. Polar gibi tüy tutmayan koltuk örtüsü niteliklerine dikkat etmelisiniz. Yıkadığınızda veya sildiğinizde tüylenen bir ürünün ömrü uzun olmayacağı gibi görüntü açısından da estetik durmaz. Bu ürünlerin altları tüylü taban ile kaplıdır. Bu taban sayesinde mobilyanızı sarar ve kaymaz. Kaymaz koltuk örtüsü ile hem mobilyalarınız şık görünür hem de siz rahat edersiniz. Özellikle yaz aylarında terletmeyen koltuk örtüsü seçmeniz fayda sağlayabilir. Böylelikle sıcakta terlemezsiniz ve rahatlıkla oturabilirsiniz. Pamuklu ya da keten örtüler yaz için oldukça ideal seçeneklerdendir. Evcil hayvanınız veya çocuğunuz varsa söz konusu gere.lerin su geçirmez olması önemlidir. Su geçirmez koltuk örtüsü sayesinde mobilyalarınız ıslanmaz. Odalarınızı şıklaştıran bu parçaları salon tekstili gereçleri ile kombinleyip evinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Koltuk Örtülerinin Fiyatları Nasıldır?

Koltuk Örtülerinin Fiyatları Nasıldır?

Koltuk örtüsü fiyatlarının değişmesinde kumaş özelliklerinden boyutlara kadar pek çok etken rol oynar. Her zaman ilgi odağı olan koltuk kılıfının yazlık ve kışlık modelleri arasında da fiyat farkı bulunur. Yazlık kılıf modelleri, pamuğu andıran terletmeyen kumaş ile tasarlanır. Nefes alabilen yüzeyi sayesinde kötü koku gibi olumsuz durumlar yaşanmaz. İnce ve hafif yapısı hızlı yıkama ve kurutma imkânı sağlar. Yazın kullanılan örtülerin pamuklu ve keten materyalleri kışın tercih edilen polar, kadife ve örgü gibi seçeneklerden çok daha uygun fiyatlıdır. Özellikle zengin ve gösterişli bir görünüme sahip kadife kumaş diğer materyallerden biraz daha pahalı olabilir. İpeksi yapısı mat ya da parlak görüntüsü sayesinde mobilyalarınız oldukça şık bir görünüme kavuşabilir.

Kolları kaplamayan ve giydirme koltuk örtüsü fiyatları da birbirinden farklıdır. Giydirme koltuk örtüleri mobilyanın altı da dâhil olmak üzere her yerini sarar. Kolları kaplamayan ürünler ise sadece sırt ve oturma kısımlarını kaplar. Kullanılan materyale ve miktara bağlı olarak fiyatlandırma da değişir. Geniş ürün yelpazesi ve yüzlerce farklı seçeneği ile bütçenize uygun olanı bulmak çok kolaydır. Zevkinizi, ihtiyacınızı ve ev dekorasyonunuzu göz önünde bulundurarak Trendyol’dan tekli, ikili veya üçlü koltuk örtülerinizi anında bulabilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Nasıl Takılır?

Koltuk örtüsünü takarken koltuğunuzun boyutuna uygun kılıf seçimi yapıp lastiklerle koltuğun gerekli yerlerine geçirmeniz gerekmektedir. Genellikle koltuk kılıflarında, koltuk üzerinde sabit kalabilmesi için lastikler bulunur ve bu lastikleri koltukların köşesine geçirmeniz gerekmektedir. Koltuk modelleri oldukça farklıdır ve belirli bir standart bulunmamaktadır. Bu sebeple koltuk örtüsü üretimi yapan firmalar genellikle üniversal ürünler ortaya koymaya çalışmaktadır. Universal koltuk örtüsü denilince akıllara birçok şey gelebilmektir ancak basit bir açıklaması vardır. Hemen hemen her koltuğun boyutlarına ve şekline uygun bir şekilde üretilmiş olan ve koltuklara çok kolay sabitlenebilen örtülerdir diyebiliriz. Özellikle günümüzde bu tarz üretimle yapılmış olan birçok koltuk örtüsü bulunmaktadır. İnsanlar, evlerinin dekorasyonuna ve renklerine uygun olan bir koltuk örtüsü seçerek görüntüyü tamamlayabilmektedir. Diğer yandan koltuk örtüleri pek çok amaçla kullanılmaktadır.

Koltuk Örtüsü Hangi Programda Yıkanır?

Koltuk örtüsünü çamaşır makinesinde yıkamak istediğinizde en fazla 45 derecede ve hassas programda yıkamanız gerekmektedir. Eğer koltuk örtünüz kirlendiyse ve makinede yıkamanız gerekiyorsa 30 derece ya da 45 derecede hassas programları seçerek işlemi gerçekleştirmeniz önemlidir. Eğer koltuk örtünüzün bozulmasını ya da çekmesini istemiyorsanız kesinlikle bu şekilde yıkama işlemi yapmanız gerekmektedir. Genellikle koltuk örtüsü setlerinde aynı zamanda bir yıkama talimatı bulunmaktadır. Firmalar kullanmış oldukları kumaşa ve üretim tekniklerine göre uygun bir yıkama derecesi belirleyebilmektedir. Bu noktada özellikle yıkama talimatlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı koltuk örtülerinde kullanılan deterjan da problem yaratabilmektedir. Eğer severek kullandığınız bir koltuk örtünüz varsa yıkamaya atmadan önce hangi programda ve kaç derecede yıkamanız gerektiği konusunda bilgili olmanız gerekmektedir.

Koltuk Örtüsü Kumaşı Nasıl Olmalıdır?

Koltuk örtüsü üretiminde kullanılan kumaşlar arasında popüler olan Panama keteni ve duck bezi olmaktadır. Koltuk örtüsünde kolay temizlenebilir kumaşlar tercih edilir ve bunlar arasında pike kumaş da yer almaktadır. Üreticilerin tercihlerine göre farklı kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Öte yandan tercih edilen kumaşlarda özellikle beklenen özellikler arasında kesinlikle kolay temizlenebilir olması ve leke tutmaması yer almaktadır. Koltuk örtüleri pek çok farklı amaçla kullanıldığı gibi ilk olarak koltukların asıl kendi kumaşının bozulmaması ve leke almaması için tercih etmektedir. Koltuk üzerinde insanlar kimi zaman yemek bile yemektedirler. Bu noktada koltukların kirlenmesinin önüne geçebilmek için koltuk örtüsü kullanılmaktadır. Eğer kaliteli kumaştan üretilmiş olan koltuk örtüsü tercihleri yaparsanız uzun süreli kullanımlarda da bir problem yaşamanın önüne geçeceksiniz. Koltuk örtüsü çeşitleri Trendyol’da detayları ile birlikte yer alıyor. Dilerseniz bu ürünü hızlı ve pratik bir şekilde sipariş edebilirsiniz.