"

Yuvarlak Masa Örtüsü

" araması için 3189 sonuç listeleniyor

Yuvarlak Masa Örtüsü Modelleri ile Modern Tasarımlar

Yuvarlak masa örtüsü, yuvarlak formdaki masaların üzerine onların daha şık ve zarif görünmesi için örtülen bir parçadır. Yuvarlak masa örtüsü seçerken insanların dikkat etmesi gereken en önemli konu masanın boyutudur. Aynı zamanda masa örtüsünün kullanılacak ortama uygun olması gerekir. Çok farklı desende ve modelde bulunan yuvarlak masa örtüleri ile evinizde şık bir ortam yaratabilirsiniz.

Mutfağın Şıklığı Yuvarlak Masa Örtüsü

Mutfağın Şıklığı Yuvarlak Masa Örtüsü

Yuvarlak masa örtülerine örnek verilebilecek bir örtü modeli ise pvc yuvarlak masa örtüsü ürünüdür. Bu yuvarlak masa örtüsü modeli çok fonksiyonel bir üründür ve günlük olarak mutfak masalarında kullanılabilmektedir. Aynı zamanda naylon masa örtüsü olarak da bilinmektedir. Üst yüzeyi polyester, alt yüzeyi elyaf maddesinden üretilmektedir. Masanın boyutuna uygun olarak tasarlanan yuvarlak masa örtüsü ölçüleri arasında 180 cm yuvarlak masa örtüsü, 200 cm yuvarlak masa örtüsü, 160 cm yuvarlak masa örtüsü, 150 cm yuvarlak masa örtüsü ölçüleri bulunmaktadır. Farklı renkleri ve desenleri ile salonunuzda, oturma odanızda, misafir odalarınızda ve mutlaklarınızda şıklığı yakalayabilir aynı zamanda da tanıdıklarınızla hediye edebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Yuvarlak Masa Örtüleri

Şık Tasarımlı Yuvarlak Masa Örtüleri

Mutfak masalarına çok yakışan ve onları çok zarif gösteren bir yuvarlak masa örtüsü modeli de şeffaf yuvarlak masa örtüsü modelidir. Masalara transparan bir görünüm veren bu modeli 30 derecede çamaşır makinesinde yıkamak mümkündür. Ayrıca bu ürünü temizlerken çamaşır suyu ve ağartıcı gibi ürünlerin kullanılmaması gerekir. Temizlemesi de oldukça kolay olan bu ürün sık tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Dantelli yuvarlak masa örtüsü modelleri de çok sık tercih edilen modeller içerisindedir. Çünkü zarif modelleri ile her daim modasını koruyan ürünler arasında yer almaktadır. Örneğin pvc dantelli yuvarlak masa örtüsü, kolay silinebilen ve temizlenen bir yapıya sahiptir. Leke tutmayan bu ürün aynı zamanda koku da yapmamaktadır. Yuvarlak masa örtülerinden en çok tercih edilen masa örtüsü modeli ise naylon yuvarlak masa örtüsü modelidir. En çok mutfak masalarında tercih edilen bir üründür. Çok farklı renklerde ve desenlerde tasarlanan bu ürünün kullanım alanı çok geniştir. Balkonlarda, mutfaklarda en çok beğenilen ve kullanıcılar tarafından seçilen diğer bir ürün ise silinebilir özelliğinden dolayı silinebilir yuvarlak masa örtüsü modelidir.

Yuvarlak Masa Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yuvarlak Masa Örtüsü Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yuvarlak masa örtüsü modelleri arasında çok farklı renkte, dokuda ve modelde ürün bulunmaktadır. Siyah yuvarlak masa örtüsü modelleri, çok farklı desenlerde tasarlanmakta olan, örtüldüğü masaya şıklık katan bir üründür. Büyüleyici görüntüsü ile kullanıcıların tercihleri arasında kendine yer edinmiştir. Masaların vazgeçilmez parçası olan masa örtüleri arasında keten yuvarlak masa örtüsü ürünü de oldukça dikkat çeken parçalar arasında yer almaktadır. Örneğin pvc keten yuvarlak masa örtüsü modelinin üst yüzeyi polyester yapıda olduğu için kolay temizlenebilir, yıkayabilir ve silinebilir özelliktedir. Koku yapmayan bir dokuya sahiptir. Beyaz yuvarlak masa örtüsü, gri yuvarlak masa örtüsü, kırmızı yuvarlak masa örtüsü modelleri de kullanıcılar tarafından çok sevilen ve sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında bulunmaktadır. Davet, düğün gibi organizasyonlarda kullanılan büyük yuvarlak masa örtüsü modeli 280 cm ebatta bir üründür. Dertsiz masa örtüsü olarak da bilinmektedir. Ayrıca aynı modelde masa örtülerine sahip olmak isteyen kişiler, farklı ebatlardaki masa örtülerini tercih ederek yuvarlak masa örtüsü takımı parçalarına sahip olabilirler. Yuvarlak masa örtüsü fiyatları oldukça avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır. Yuvarlak masa örtüsü modellerine sahip olmak isteyenler Trendyol’daki çok farklı alternatifleri inceleyerek bu parçalara sahip olabilirler.